Horoskop miłosny 31 lipca – 6 sierpnia 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie dać się zaślepić zazdrości. Być może czujecie się zranieni. Sami sobie zafundujecie ciche dni  i celowo będziecie ignorowali partnerów. To niedojrzałe postępowanie może Was wpędzić w tarapaty. Więcej cierpliwości i otwartości!

Wolne wodniki w najbliższych dniach mogą nie być zainteresowane szukaniem partnera. Wasze zdanie, co do płci przeciwnej jest chwilowo bardzo negatywne, więc lepiej odpuścić poszukiwania do czasu aż Wasze emocje się uspokoją.

W sferze intymnej wodniki mogą być władcze, narzucające i zazdrosne. Pragniecie mieć ukochaną osobę wyłącznie dla siebie i spędzać z nią możliwie wiele czasu także w sypialni. Uważajcie żeby nie przesadzić z dominacją nad partnerem.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach mogą mieć przed sobą kilka trudniejszych dni. Wasza relacja z ukochaną osobą nieco się skomplikuje przez brak wzajemnego zrozumienia. Powinniście zadbać o dobre relacje z teściami, zdobyć ich sympatię, gdyż mają oni duży wpływ na partnera.

Wolne ryby mogą w tym tygodniu poznać kogoś nowego, kto okaże się bardzo atrakcyjny. Uda Wam się nawiązać płomienny romans, jednak niestety nie rokuje on na długotrwałą relację.

W sferze intymnej u ryb może być w tym tygodniu nieco spokojniej. Seks nie będzie dla Was priorytetową sprawą. Single mają szansę zaszaleć, o ile tylko będą chciały.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach będą miały ochotę przejąć stery i pokierować nim po swojemu. Jeśli Wam to wyjdzie, wszystko będzie świetnie się układać. Wasz partner daje Wam silne oparcie, stabilizację, a przy tym jest dla Was pociągający. Ten związek może być właśnie tym na całe życie.

Wolne barany nie będą narzekać na brak powodzenia. Poczują się naprawdę atrakcyjne i z łatwością zdobędą zainteresowanie płci przeciwnej. Macie w tym tygodniu szansę znaleźć prawdziwą miłość.

W sferze intymnej czeka Was naprawdę gorący tydzień. Jesteście pozytywnie naładowani i z radością dacie temu wyraz w sypialni. Poczujecie się piękni i spełnieni, a Wasza druga połówka stanie na wysokości zadania.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach mogą nagle trzeźwo spojrzeć na świat i na swój związek. Przeżyjecie dosłowne zderzenie z rzeczywistością i rozstaniecie się z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Wolne byki wyciągną wnioski z dotychczasowych przeżyć i dojdą do ciekawych przemyśleń. Ostatnie rozstanie wbrew pozorom wile im dało. Zrozumiecie, że było ono niezbędne abyście mogli dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku.

W sferze intymnej byki pozbędą się złudzeń i nierealnych wyobrażeń. Dzięki temu mogą zrewidować swoje podejście do seksu i zacząć czerpać z niego prawdziwą przyjemność.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach czeka bardzo dobry tydzień, a w nim ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne bliźnięta otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli Wam ruszyć z miejsca.

W sferze intymnej czeka Was wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej jest odpowiednia oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach mogą zostać mile zaskoczone przez partnera. W stałych związkach wszystko dobrze się ułoży i dzięki temu odzyskacie spokój ducha. To świetny moment na snucie wspólnych planów i realizację wspólnych marzeń. Wasze zmysły rozbudzi bliskość i serdeczność partnera.

Wolne raki będą miały okazję spotkać kogoś, z kim zapragną stworzyć szczęśliwy związek. Nowa znajomość okaże się bardzo ekscytująca i może przerodzić się w błyskotliwy romans. Z całą pewnością pojawi się koło Was ktoś bardzo atrakcyjny.

W sferze intymnej wzajemne przyciąganie między Wami a partnerami doprowadzi do bardzo ekscytujących przeżyć. Wakacyjny luz skłoni Was do większej swobody i napełni Was energią, dzięki której zyskacie więcej fantazji i zapału do miłosnej gry.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach poczują się spełnione, będą dzielić się radością z partnerem. W przypadku jakichkolwiek niejasności osiągną kompromis. Stworzycie związek oparty na prawdzie i tolerancji. Możecie spokojnie snuć już plany matrymonialne lub starać się o dziecko.

Wolne lwy mogą liczyć na miłe i twórcze kontakty z ludźmi. Spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Wszystko będzie układało się Wam pomyślnie, a nowa znajomość może być początkiem nowej przyjaźni lub miłości.

W sferze intymnej będziecie ożywieni, ale nie nachalni. Zapragniecie karmić zmysły subtelnymi i delikatnymi pieszczotami. Poczujecie się atrakcyjni, i pożądani. To dobry czas na powiększenie rodziny, więc jeśli tego nie planujecie, pamiętajcie, by się zabezpieczyć.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach czeka konfrontacja z partnerem. Nie będzie to jednak kłótnia, a raczej ścieranie się poglądów. Taka dyskusja może okazać się bardzo oczyszczająca i budująca. Zatracicie się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie.

Wolne panny otrzymają w tym tygodniu szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku. Jeśli spotkacie właściwą osobę, która Was zachwyci i olśni, to znacznie się ożywicie i przejdziecie do działania.

W sferze intymnej będzie panowała gorąca atmosfera. Emocji nie zabraknie także w sypialni, gdyż będziecie bardziej żywiołowi i pewni siebie. Taka postawa może zaskoczyć partnera, który był wcześniej nieco przygaszony.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach mogą liczyć na to, że w tym tygodniu ich życie uczuciowe nabierze kolorów. Uda im się lepiej poznać swojego partnera i być może dowiedzą się o nim czegoś zupełnie nowego. Tajemnice mogą być dla związku dobre, więc może nie zawsze warto je odkrywać.

Wolne wagi będą szukały informacji mogących pomóc im w sztuce uwodzenia i w zdobyciu tej wymarzonej drugiej połowy. Może uda im się odkryć sekret, dzięki któremu trafią w serce partnera.

W sferze intymnej wagi pokażą, że doskonale umieją grać na emocjach partnera i bardzo go tym uwodzić. Będą bardzo zmysłowe, tajemnicze i kokieteryjne. Da im to wiele przyjemności.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach czekają konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre skorpiony mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych nawyków i rozpocząć faktycznie głęboki związek.

Wolne skorpiony czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie. Zamkną drzwi do przyszłości i zdecydują się śmiało zacząć nowe życie i chętnie rozpoczną nowy, poważny i głęboki związek.

W sferze intymnej skorpiony zapragną zmian. Zdecydowanie potrzebujecie nowych doznań, emocji i satysfakcji. Zmiana przyzwyczajeń, miejsca, a może partnera, okaże się kluczem do pełnego zadowolenia.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach znajdą w końcu czas na ważną rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie Wam to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Dzięki temu wkroczycie na nowy poziom rozwoju i Wasz związek będzie dojrzalszy.

Wolne strzelce będą chłodno, ale i obiektywnie patrzyły na kwestie uczuciowe. Uda im się wyjaśnić jakąś istotną sprawę, może charakter relacji z drugim człowiekiem i dzięki temu będą mogły uporządkować swoje emocje.

W sferze intymnej może Was spotkać rozczarowanie, które może diametralnie zmienić Wasze nastawienie do partnera. Może warto pomyśleć nad zmianą miłosnej techniki, otworzyć się na nowe doznania i zaufać instynktowi.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o relację z partnerem. Zdecydujecie się gruntownie przebudować Waszą relację, jednak okaże się, że to dobra rewolucja. Porządki w życiu osobistym przyniosą Wam oczekiwane rezultaty.

Wolne koziorożce będą otwarte na nowe znajomości i wyzwania. Będziecie pełni zapału, ale zachowacie też zdrowy rozsądek w ocenie nowo poznanych osób.

W sferze intymnej odrodzi się Wasza wzajemna fascynacja. Zadbacie o to by podsycić ogień namiętności i na nowo zatracić się w radosnych uniesieniach. Waszą mocną stroną będzie spontaniczność i otwartość na propozycje partnera.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

Komentarze

Brak komentarzy