Horoskop miłosny od 31 października do 06 listopada 2016

Horoskop miłosny dla Wodnika
Osoby będące w związkach mogą przeżywać kryzys uczuć. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić Was w depresję. Znacznie lepiej będzie dla Was wyciągnąć naukę z przeżytych trudności, aby budować ten związek w pełni świadomie i z czystym sercem.

Wolne wodniki nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce i przez to rozczulacie się nad sobą. Czas wziąć się w garść i wyciągnąć wnioski, by w przyszłości nie popełniać takich podstawowych błędów.

W sferze intymnej wodnikom nie wszystko ułoży się tak jak zostało zaplanowane. Misterny plan mający na celu przeżycie miłych chwil we dwoje może upaść z powodu jakiegoś błędu leżącego u samach jego podstaw.

Horoskop miłosny dla Ryb
Osoby będące w związkach postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i wzajemna bliskość będą znaczyły dla Was więcej niż ryzykowne przygody. Wiecie, że u boku tego partnera możecie wieść życie dostatnie, ale i pełne pozytywnych emocji. Uważajcie tylko, by w waszą sielankę nie wkradła się niepotrzebnie zazdrość.

Wolne ryby poczują się gotowe na to, by stworzyć trwały związek partnerski, u boku stabilnej i statecznej osoby. W dalszej perspektywie mogą myśleć nawet o założeniu rodziny. Muszą tylko uważać by nie dać się ponieść zazdrości.

W sferze intymnej ryby skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Poczujecie się świetnie w swoim ciele, Wasze zmysły będą wyostrzone i dzięki temu będziecie doskonałymi kochankami.

Horoskop miłosny dla Barana
Osoby będące w związkach czeka ponowny rozkwit uczuć. Być może zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji z partnerem. Jeśli wszystko pójdzie po Waszej myśli, to będziecie mogli śmiało snuć ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne barany poczują zbliżająca się wiosnę. Jeśli znudziło się Wam życie w pojedynkę i szukacie drugiej połowy, to macie szansę poznać kogoś, z kim stworzycie naprawdę dobrze rokujący związek.

W sferze intymnej u baranów zapowiada się początek czegoś nowego. Macie pomysł na to jak ożywić i urozmaicić grę miłosną, jednocześnie dając partnerowi wiele czułości i ciesząc się wzajemną bliskością.

Horoskop miłosny dla Byka
Osoby będące w związkach mogą się czuć wewnętrznie rozbite. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie w związku są zagrożone. Być może coś mocno Was zaniepokoi, ale zanim stworzycie własną teorię, warto porozmawiać o tym na spokojnie z partnerem.

Wolne byki nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości. Włączy się Wasz sceptycyzm i jednocześnie dopadnie Was niechęć do podejmowania ważnych decyzji w kwestii uczuć.

W sferze intymnej czeka Was teraz nieco spokoju, musicie przewartościować swoje życie miłosne i gdy już będziecie pewni swoich uczuć, wówczas odzyskacie chęć na zbliżenia. Potrzebujecie, aby okazać Wam więcej cierpliwości i ciepła.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt
Osoby będące w związkach będą miały ochotę przejąć stery i pokierować nim po swojemu. Jeśli Wam to wyjdzie, wszystko będzie świetnie się układać. Wasz partner daje Wam silne oparcie, stabilizację, a przy tym jest dla Was pociągający. Ten związek może być właśnie tym na całe życie.

Wolne bliźnięta nie będą narzekać na brak powodzenia. Poczują się naprawdę atrakcyjne i z łatwością zdobędą zainteresowanie płci przeciwnej. Macie w tym tygodniu szansę znaleźć prawdziwą miłość.

W sferze intymnej czeka Was naprawdę gorący tydzień. Jesteście pozytywnie naładowani i z radością dacie temu wyraz w sypialni. Poczujecie się piękni i spełnieni, a Wasz partner również stanie na wysokości zadania.

Horoskop miłosny dla Raka
Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie ze strony partnera. Pamiętajcie, że ważne jest by zostawić drugiej osobie nieco przestrzeni. To oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji.

Wolne raki mogą w tym tygodniu liczyć duże wsparcie ze strony swoich bliskich, a to doda im odwagi w kontaktach z płcią przeciwną.

W sferze intymnej raki mogą liczyć na zrozumienie ze strony partnera. Wiecie, że nie musicie za wszelką cenę osiągać perfekcji i to pozwala Wam zaakceptować siebie takimi, jacy jesteście.

Horoskop miłosny dla Lwa
Osoby będące w związkach będą czuły się, co prawda stabilnie, jednak może im brakować zmysłowych doznań i szalonej namiętności. Choć w związku stawiają na wierność i są oddani rodzinie, to czasem ich uczucia mogą być nieszczere. Być może trwacie w tym związku bardziej z wygodny niż z miłości, warto to sobie przemyśleć.

Wolne lwy szukają szeroko pojętej stabilizacji, a więc nie tylko emocjonalnej, ale i ekonomicznej. Szukają kogoś, z kim zbudują związek oparty na rozsądku i wzajemnym szacunku, pamiętajcie jednak, by była w im także miłość i wzajemny pociąg.

W sferze intymnej lwy obudzą się z letargu i zapragną intensywniejszych doznań. Pamiętajcie, by nie tylko wymagać od partnera, ale także okazać mu nieco ciepła i czułości, wówczas na pewno wasze relacje znacznie się poprawią i na nowo rozpali się w Was namiętność.

Horoskop miłosny dla Panny
Osoby będące w związkach czeka bardzo dobry tydzień, a w nim ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne panny otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli Wam ruszyć z miejsca.

W sferze intymnej czeka Was wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej będzie odpowiednia oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Wagi
Osoby będące w związkach będą czuły się kochane, akceptowane i uwielbiane przez partnera. Poczujecie pełnię miłości i wszystko powinno się u Was układać idealnie. Ważne jest jednak żebyście dobrze ulokowali swoje uczucia, wówczas będziecie szczęśliwi przez długi czas.

Wolne wagi będą musiał dokonać trudnego wyboru. Z jednej strony ktoś niezwykle pociągający i przebojowy zwróci Waszą uwagę, jednak może to być jedynie przelotna miłostka. W tym samym czasie ktoś nieco spokojniejszy, ale szczerze Wami zainteresowany też będzie chciał zrobić na Was wrażenie. Wybierzcie mądrze!

W sferze intymnej u wag będzie bardzo gorąco. Wasze zmysły będą bardzo wrażliwe, wyobraźnia rozpali Wasze pragnienia i dacie się ponieść fali namiętności. Pamiętajcie tylko o tym, by nie popełniać głupstw, a będziecie bardzo szczęśliwi.

Horoskop miłosny dla Skorpiona
Osoby będące w związkach mogą narzekać na monotonię lub rutynę w związku i potrzebują nieco odmiany. Pamiętajcie jednak, że to piękna, wspólna codzienność tworzy to, czym jest trwały związek. Potrzebujecie, nowej energii, podjęcia nowych, wspólnych wyzwań.

Wolne skorpiony będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć, bo mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego. Uważajcie tylko, żeby w pogoni za ekscytującymi doznaniami nie zgubić swojej szansy.

W sferze intymnej uda Wam się nieco podkręcić atmosferę. Odrobina pikanterii, szczypta tajemniczości i zaufany kochanek, to wszystko, czego Wam trzeba, aby Wasz seks był w tym tygodniu naprawdę udany.

Horoskop miłosny dla Strzelca
Osoby będące w związkach będą cieszyły się równowagą i spokojem. Będzie to pełna sielanki harmonia, dzięki której poczujecie się bezpieczni i kochani. W takiej atmosferze spędzicie cały tydzień, zregenerujecie siły i wspólnie odpoczniecie.

Wolne strzelce będą się starały rozsądnie podchodzić do spraw związanych z życiem uczuciowym. Wiedzą, że poza chemią ich wybranek powinien mieć też pewne zasady i pasować do nich nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.
W sferze intymnej uda Wam się doskonale zgrać z kochankiem i wspólnie cieszyć się przeżywanymi doznaniami. Ta równowaga i radość zostaną przez was dopracowane do perfekcji i dzięki temu osiągniecie spełnienie.

Horoskop miłosny dla Koziorożca
Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące waszego związku. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne koziorożce powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej koziorożce będą wyciszone. Potrzebujecie wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewni zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy