Horoskop od 01 do 07 stycznia 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet

Karta ta zwiastuje wodnikom wiele okazji na poprawienie sytuacji majątkowej. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcą w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie wodniki mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw.

Zdrowie: Szóstka Pucharów

Zodiakalne wodniki powinny z rezerwą podejść do ewentualnych wyników nadań i zanim podejmą jakiekolwiek kroki lepiej byłoby skonsultować się z lekarzem i powtórzyć badania. Mogą potrzebować rady i wsparcia w sferze duchowej. Coś, co siedzi w głowie i wspomnieniach nie daje wodnikom spokoju i osoba postronna pomoże im dość do źródła problemu.

Uczucia: Rycerz Mieczy

Życie uczuciowe wodników w nadchodzącym tygodniu będzie nie do pozazdroszczenia. Karta ta oznacza, bowiem oziębienie i skostnienie uczuć, często także ich nagłą zmianę. Wodniki mogą czuć rozgoryczenie wobec partnera, a w skrajnych przypadkach nawet nienawiść. To czas ciężkiej próby dla związków. Osobom samotnym karta ta nie daje w tym czasie szansy na miłość.

Praca: Wielki Arkan Eremity

Ten tydzień będzie wymagał od wodników skupienia i pełnej koncentracji nad powierzonymi zadaniami. Dzięki temu wodniki osiągną poziom, do którego dążą, zyskają szacunek i autorytet. Warto by wodniki pamiętały, że poza dobrami materialnymi ważne są też te niematerialne, dzięki którym można zyskać wiele więcej.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Ósemka Monet

Ryby muszą być w tym tygodniu gotowe na wytężoną pracę. Mogą osiągnąć sukces, jeśli należycie przyłożą się do pracy i włożą w nią całe serce i energię. Nie powinny iść na skróty, lecz wykazać się cierpliwością i skromnością. Wszystkie te wysiłki zaowocują już niebawem w postaci trwałego i poważnego sukcesu.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższy Kapłan

Nad zdrowiem osób spod znaku ryb będzie w tym tygodniu czuwał ktoś zaufany. Być może lekarz, którego darzą szacunkiem. Karta ta oznacza opiekę, bezpieczeństwo i zaufanie. Ktoś życzliwy roztoczy opiekę nad rybami i jeśli tylko zechcą, pomoże im wrócić do dobrej formy.

Uczucia: Król Pucharów

Karta ta oznacza, że ryby będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Bardziej niż zazwyczaj zgłębią się w marzenia i tęsknoty, ale także w emocje partnera. Ryby będą bardziej wyrozumiałe, pomocne i przyjacielskie. Karta ta zapowiada często romantyczny czas, w którym ryby będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Dla samotnych osób pojawi się szansa na romantyczną i obiecującą znajomość.

Praca: Walet Mieczy

Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych ryby powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca

Te z osób spod znaku barana, które lubią kierować się w życiu zdrowym rozsądkiem i czystą logiką czeka trudny tydzień. Wokół nich będzie się, bowiem działo wiele niezrozumiałych, tajemniczych rzeczy. Zaś te z baranów, które ufają swojej intuicji i umieją kierować się przeczuciem mają szansę odkryć coś interesującego, rozwikłać jakąś tajemnicę i zdobyć nową wiedzę.

Zdrowie: Wielki Arkan Rydwanu

W nadchodzącym czasie barany będą bardzo zabiegane, będą miały masę spraw do załatwienia w różnych miejscach. Podróże, szalone tempo i ilość nowości wokół odbiją się nieco na ich formie fizycznej. Warto w tym całym radosnym szaleństwie znaleźć chwilę dla siebie i złapać oddech.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny

Uczucia baranów będą w tym tygodniu ambiwalentne. Raz będą cieszyły się sielanką w związku, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu stagnacji i rutyny. Koło Fortuny, to jednak karta wielkiej szansy i przy odrobinie inicjatywy barany mogą sprawić, że ich związek rozkwitnie

Praca: Królowa Buław

Barany będą oczekiwały większej samodzielności i odpowiedzialności. Będą się czuły gotowe do podjęcie poważniejszych zadań. Podołają im, jeśli zaufają swoim umiejętnościom i doświadczeniu. Barany pragną się zawodowo doskonalić i rozwijać. To bardzo dojrzałe podejście.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Król Monet

Karta ta mówi, że w najbliższym czasie byki wykażą się dużą cierpliwością i będą działały rozważnie. Będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem, poczują się atrakcyjnie i pewnie. Przyniesie im to radość, będą mogły skupić się na przyjemnościach. Jeśli byki planują powiększenie rodziny lub większą inwestycję, to w tym tygodniu jest na to idealny czas.

Zdrowie: Dziesiątka Mieczy

W tym tygodniu w życiu byków nastąpi zmiana. Zakończą pewien etap i zdobędą wzbogacające życiowo doświadczenia. Ta karta zwiastuje także zakończenie przykrych sytuacji, trudnego okresu życia. Odnalezienie się w nowej sytuacji zajmie bykom chwilę, jednak powinny szukać pozytywnych stron tej sytuacji.

Uczucia: Szóstka Monet

Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie partnera. Karta ta mówi, jak ważne jest by zostawić drugiej osobie przestrzeń. To nie tylko oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji. Byki, także te nie będące w związkach, mogą w tym tygodniu liczyć wsparcie bliskich, a to doda im odwagi.

Praca: Rycerz Buław

U byków pojawi się możliwość wyjazdu za granicę w sprawach służbowych lub w poszukiwaniu nowej pracy. Karta ta może być dla byków zapowiedzią zmiany stanowiska lub pracy. Mimo iż będą to duże zmiany prowadzą w dobrą stronę i będą niosły ze sobą zapowiedź sukcesu.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Bliźnięta w tym tygodniu będą w dobrej formie intelektualnej. Mogą błysnąć pomysłem, lub też zachować dla siebie cenne informacje, które przysporzą im zysków. Będą pracowały nad poszerzeniem swoich umiejętności i zdobyciem wyższej pozycji. Mają duże szanse na sukces dzięki skrupulatnie gromadzonej wiedzy i posiadanych nieoficjalnych informacjach.

Zdrowie: Rycerz Monet

W zdrowiu bliźniąt może wystąpić problem ze strony układu ruchu. Może o sobie dać znać kręgosłup lub kolana. Złe nawyki żywieniowe mogą przysporzyć problemów z układem trawiennym. Zmiana diety i aktywny tryb życia pomogą bliźniętom uwolnić się od tych niedogodności.

Uczucia: Wielki Arkan Słońca

Wielki Arkan Słońca zapewni bliźniętom szczęście w miłości. Odniosą sukces w swoich staraniach i zdobędą obiekt swoich westchnień. Osoby będące w związkach będą natomiast cieszyły się atmosferą pełną ciepła, miłości i spełnienia. Pary starające się o dziecko będą miały wielkie szanse powodzenia.

Praca: Walet Buław

Bliźnięta mogą w sferze zawodowej liczyć na pomoc ze strony młodej osoby. Mogą też otrzymać dobrą wiadomość. Karta ta oznacza również dobre porozumienie z młodymi lub młodszymi stażem pracownikami.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Królowa Pucharów

W tym tygodniu na życie osób spod znaku raka będzie miała wpływ bardzo ciepła, łagodna kobieta o niezwykłej dobroci i wrażliwości. Dzięki jej opiece i wsparciu raki będą mogły wiele osiągnąć. Karta ta oznacza też dobrą matkę i opiekunkę, lojalną przyjaciółkę. Karta zapowiada zgodne, szczęśliwe chwile oraz oddanie dla bliskich.

Zdrowie: Wielki Arkan Umiaru

Dla raków receptą na zdrowie będzie w tym tygodniu zachowanie szeroko pojętego umiaru. Raki powinny stronić od używek, nie nadwyrężać swojego zdrowia i zadbać o siebie. Dzięki temu szubko odzyskają siły, witalność i energię, będą też mogły szczerze ocenić swoją kondycję.

Uczucia: Szóstka Buław

Raki czeka naprawdę gorący tydzień. Ich uczucia rozpalą się do białości, jeśli tylko będą mogły przejąć władze w związku. Karta ta może zapowiadać zawarcie związku małżeńskiego lub narodziny dziecka. To bardzo dobra wróżba i dla zakochanych i dla tych szukających miłości.

Praca: Siódemka Pucharów

Raki w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, zagubione we własnych emocjach. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że raki okażą się trudne w codziennym współżyciu.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet

Karta ta zapowiada w życiu lwów nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to lwom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Zdrowie: Trójka Monet

Lwy postanowią coś radykalnie zmienić w swoim sposobie dbania o zdrowie. Będzie to dla nich niemal mistyczna inicjacja. Lwy postawią na rozwój wewnętrzny, tak, by zyskać harmonię ducha i ciała. Z zebranych dotychczas doświadczeń lwy wyłowią kwintesencję i odnajdą swoją ścieżkę.

Uczucia: As Pucharów

Lwy doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta osobom wolnym zwiastuje spontaniczne zakochanie. Lwy będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Praca: Ósemka Buław

Plany dotyczące życia zawodowego lwów wkrótce się urzeczywistnią. Proces zmian już dawno się rozpoczął, może też zostać niespodziewanie przyspieszony i w efekcie znajduje się tuż przed ukończeniem. Mimo, iż osoby spod znaku lwa spodziewały się tego dopiero w dalekiej przyszłości, zmiany nastąpią niebawem.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarza

Cesarz da osobom spod znaku panny poczucie władzy i niezależności. Będą śmiało podejmowały decyzje i odważnie sięgały po to, co uznają za interesujące. Jest to szczególnie dobry czas dla mężczyzn spod tego znaku, zaś kobiety spod znaku panny będą w tym czasie nieco bardziej stanowcze.

Zdrowie: Piątka Pucharów

Panny mogą odczuwać dawne kontuzje. W tym tygodniu może im też dokuczać melancholia. Tęsknią za czymś, co dotąd miało dla nich bardzo duże znaczenie. Karta ta mówi jednak, że panny nie zostaną same ze swoimi troskami i mogą liczyć na pełne zrozumienie ze strony przyjaciół.

Uczucia: Wielki Arkan Sądu

Panny w tym tygodniu podejmą ważą decyzję w sprawach związanych z ich związkiem i uczuciami. Postarają się obiektywnie ocenić swoje emocje i podjąć wiążącą decyzję, co do następnego kroku. Wybiorą to, co będzie dla nich najlepsze. Być może panny będą chciały zadeklarować swoje uczucia lub pomyślą o sformalizowaniu związku. Osoby samotne jasno określą zaś, jakiego partnera szukają.

Praca: Rycerz Pucharów

Panny mogą się w tym tygodniu spodziewać dobrego klimatu w pracy. Spokojna i pozbawiona napięć atmosfera, w której panny będą pracowały wprawi je w dobry humor. Karta ta pokazuje sposób, w jaki pracujemy, mniej mówi o samej pracy, z całą pewnością panny będą zadowolone zarówno z tego, co robią, jak i z jakości wykonania swoich zadań.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław

Wszystkie przeszkody na drodze wag zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi im pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Wielki Arkan Kochanków

Karta ta da wagom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiąca nie tylko o rozkwicie, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych wag zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Uczucia: Dwójka Mieczy

Karta ta zwiastuje wewnętrzne rozbicie w życiu osobistym wag. Włączy się ich sceptycyzm. Coś mocno je zaniepokoi i jednocześnie dopadnie je niechęć lub nieumiejętność do podjęcia decyzji w kwestii uczuć. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie są zagrożone. Samotne wagi nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości.

Praca: Królowa Monet

Wagi mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Niektóre wagi w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych wcześniej funduszy.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Piątka Buław

Skorpiony odczują w nadchodzących dniach potrzebę walki o prestiż, o pokazanie swojej mocnej strony. Czekają je zmagania i walka, którą same sprowokują pozorując konflikty. Karta ta ostrzega by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie skorpiony wywołają może zacząć wymykać się spod ich kontroli.

Zdrowie: Czwórka Buław

W tym tygodniu skorpionom będzie towarzyszyło poczucie bezpieczeństwa, dzięki temu osoby te będą otwarte, przyjacielskie i pełne miłości. Będą mogły beztrosko cieszyć się życiem. Ta ochota do życia da też skorpionom siłę na wewnętrzne otwarcie się i uwolnienie stresu.

Uczucia: Czwórka Mieczy

Życie uczuciowe skorpionów będzie w tym tygodniu nieco przygaszone. Karta ta pokazuje, że skorpiony, nawet te będące w związkach, będą się czuły osamotnione. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu mamy na prowadzenie gry miłosnej. Osoby nie będące w związkach mogą silniej odczuwać samotność, jednak tu także znaczenie ma stres i zmęczenie.

Praca: Czwórka Monet

W sferze zawodowej skorpiony kurczowo trzymają się obecnej pozycji, bo rzekomo daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza, że skorpiony będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić skorpiony muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów

W tym tygodniu w życiu strzelców będzie się wiele działo. Mają szansę zawrzeć nowe znajomości. Karta ta sprzyja związkom międzyludzkim, pokazuje trwałą przyjaźń i prawdziwą miłość. Jeśli strzelce były z kimś pokłócone, to będą miały okazję załagodzić spór. Dzięki temu w życiu strzelców zapanuje spokój, radość i harmonia. Pamiętajcie, że często najlepszym rozwiązaniem trudnych kwestii jest dyplomacja i wzajemny szacunek.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarzowej

W tym tygodniu nad strzelcami roztoczy opiekę osoba bardzo im życzliwa, być może matka lub przyjaciółka. Pomoże im dojść do siebie, zadbać o kondycję i zdrową dietę. To pozytywna karta, o ile tylko strzelce będą w stanie przyjąć wsparcie i znajdą czas, by poddać się pielęgnacyjnym zabiegom. To znacznie poprawi ich stan ciała i ducha.

Uczucia: Dziewiątka Pucharów

Karta ta przyniesie zodiakalnym strzelcom czystą rozkosz. Będą realizowały swoje fantazje, które staną się teraz przezywaną, na co dzień rzeczywistością. Odważą się na to, by pożyć jakiś czas w atmosferze świątecznego luzu. Karta ta także przestrzega przed przesadą, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Strzelce muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić czyichś uczuć.

Praca: Piątka Monet

Na polu zawodowym strzelcom będzie w tym tygodniu ciężko. Karta ta oznacza kłopoty i problemy, które dotyczyć mogą pojedynczych zamierzeń lub interesów. Strzelce będą czuły obawę przed złą sytuacja finansową i lęki związane z bezpieczeństwem egzystencji. Karta ta może też oznaczać zmianę w życiu zawodowym, która kieruje nas ku ryzykownym, ale i wiele obiecującym projektom. Pamiętajcie, że uczucie niepewności zawsze pojawia się na drodze rozwoju.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Ósemka Mieczy

Koziorożce będą miały na swojej drodze drobne przeszkody. Muszą pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Karta mówi, że trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Poza tym karta przestrzega przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

Zdrowie: Wielki Arkan Świata

Fizycznie i psychicznie koziorożce poczują pełnię sił. Uda m się odzyskać równowagę i spokój wewnętrzny, a jednocześnie osiągną fizyczną formę, do której dążyły od jakiegoś czasu. Koziorożce będą cieszyły się pełnią zdrowia i witalności. Warto pomyśleć o utrzymaniu tej dobrej passy.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci

W życiu emocjonalnym koziorożców nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: Siódemka Monet

W sferze zawodowej koziorożce powinny nastawić się na powolny, ale stały rozwój. Tam gdzie spodziewają się szybkich rezultatów, spotyka je rozczarowanie. Brak cierpliwości  i nadmiar pomysłów, powoduje ryzyko niepowodzenia. Jeśli koziorożcom uda się wykrzesać więcej cierpliwości i skupić na systematycznej pracy, mogą być pewne pozytywnego rezultatu.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy