Horoskop 1– 7 maja 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Walet Buław

Przed wodnikami pojawią się nowe szanse i ciekawe okazje. Żywioł ognia oznacza silny impuls lub propozycję, którą wodniki przyjmą z radością. Wpłynie to na rozszerzenie dotychczasowym horyzontów. Dzięki tym sygnałom wodniki zwrócą uwagę na dawno zaniedbywane sprawy. Wyjaśnienie tych zaległości wyzwoli nową energię i pchnie je do działania.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu

Wodniki zdecydują się zadbać o siebie na poważnie. Rozliczą się z niedawnych szaleństw, być może zdecydują się na dietę, gruntowne badania lub zmianę stylu życia na zdrowszy. Będzie to poważne wyzwanie, którego realizacja może dać wodnikom nie tylko dużo satysfakcji, ale i znacznie poprawić ich kondycję.

Uczucia: Siódemka Mieczy

W życiu osobistym osób spod znaku wodnika pojawi się brak otwartości. Może to wskazywać, że wodniki unikają rozmowy na ważny temat, stosują uniki i schodzą partnerowi z drogi. Być może wodniki chcą wymigać się od podjęcia ważnych decyzji dotyczących ich związku. Samotne wodniki nie podejmą wiążących decyzji w sprawach uczuć.

Praca: Dziesiątka Monet

Wodniki czeka w pracy wytężony wysiłek umysłowy. Dzięki głębokiej kontemplacji poszerzą się ich horyzonty. Możliwości, które jak fragmenty układanki leżą wszystkie obok siebie, zostaną nagle połączone w całość, w duży obraz, w jakiś możliwy do realizacji, obiecujący plan.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Rycerz Pucharów

Ryby w tym tygodniu poczują wokół siebie życzliwą, przyjazną atmosferę. Wprawi je to w dobry nastrój. Sprawy, które pragną załatwić nieco przesuną się w czasie, jednak uda się zrealizować je terminowo. To dobry czas, sprzyja zmianom na lepsze i poznawaniu nowych osób. Poza tym oznacza relaksujący wolny czas, w którym oddajemy się marzeniom, cieszymy się pięknem życia, sztuką i muzyką.

Zdrowie: Król Monet

Ryby powinny na poważnie zadbać o siebie, gdyż czas na to najwyższy. Przyda się wizyta kontrolna u lekarza i seria podstawowych badań. Najlepszym remedium będzie jednak odpoczynek, wyjazd gdzieś daleko od codziennych kłopotów.

Uczucia: Ósemka Buław

W uczuciach zodiakalnych ryb pojawi się niespodzianka. Nowa znajomość, szalona miłość, a może błyskotliwy romans. Pewne jest, że obok osoby spod znaku ryb pojawi się ktoś bardzo atrakcyjny. Bardzo dobrze będzie układało się życie w stałych związkach, zaś single mają szansę na pojawienie się tej „drugiej połowy” i długotrwały szczęśliwy związek.

Praca: Wielki Arkan Słońca

Sukces zawita w progi ryb. Ich kariera nabierze rozpędu, uda im się osiągnąć upragniony cel, pozycję, stanowisko i będą zasłużenie świętować. To także świetny czas na rozpoczęcie nowego dzieła, gdyż Słońce jest kartą płodności, obfitości i zbierania plonów.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Umiaru

Osoby spod znaku barana będą w tym tygodniu nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Będą się starały zachować zdrowy rozsądek i z dystansu oceniać sytuację. Zadbają o równowagę między potrzebami ciała a potrzebami ducha.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity

W tym tygodniu zodiakalne barany nie zapomną one o chwili relaksu. Dla ich zdrowia ważne będzie to, barany solidnie odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły zregenerować siły i odzyskać spokój ducha.

Uczucia: Wielki Arkan Gwiazdy

Serce baranów znajdzie w tym tygodniu ukojenie i upragniony spokój. Osoby będące w związkach będą cieszyły się harmonią odzyskaną po niedawno przebytych perturbacjach, będą mogły znów się otworzyć i nawiązać z partnerem głęboką więź. Osoby samotne również mogą liczyć na szczęśliwą gwiazdę i na to, że odzyskają spokój ducha, a to przyciągnie do nich kogoś nowego.

Praca: Siódemka Buław

Dobra passa baranów pomoże im w pracy, w której przy odrobinie rozsądku uda się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da im motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Walet Pucharów

Byki otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom byków i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może byki pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Dwójka Pucharów

Karta ta oznacza dla byków czas spędzony w miłym otoczeniu, które szczególnie będzie sprzyjało ich zdrowiu. Relaks w gronie sympatycznych osób i ogólne poczucie szczęścia wpłyną na byki relaksująco.

Uczucia: Czwórka Pucharów

Czarne chmury pojawią się nad sercami byków, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje bykom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Byki same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Walet Monet

W tym tygodniu bykom może wpaść jakieś dodatkowe, korzystne zlecenie. Podczas realizacji swojego planu mogą otrzymać dodatkowe wsparcie. Karta ta oznacza dla byków propozycję objęcia nowego stanowiska, nowych obowiązków zawodowych lub zrealizowania lukratywnej transakcji.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy

Karta ta ukazuje, że nad bliźniętami będą zbierały się ciemne chmury. Nie będą umiały dostrzec w porę nadchodzących problemów. Bliźnięta muszą uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza bliźniętom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Dwójka Mieczy

Bliźnięta powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Bliźnięta nie powinny szukać dziury w całym ani słuchać amatorskich porad medycznych.

Uczucia: Siódemka Pucharów

Bliźnięta powinny uważać na to, by platoniczna miłość nie przesłoniła im prawdziwego uczucia. Czeka je w najbliższych dniach zauroczenie, które może przerodzić się w prawdziwą miłość. Ktoś bardzo ważny pojawi się w życiu samotnych bliźniąt. W stałych związkach to czas stabilizacji i równowagi emocjonalnej.

Praca: Królowa Mieczy

Na polu zawodowym bliźnięta będą miały wielki zapał. Chętnie podniosą kwalifikacje, będą uważnie obserwować otoczenie i mądrze reagować na zaistniałe sytuacje. W rozmowach i pertraktacjach będą otwarte, obrotne i pewne swojego stanowiska. Zadbają o swoją niezależność, jeśli warunki pracy ich nie zadowalają, lub gdzie indziej otwierają się nowe możliwości, bliźnięta będą gotowe na zmiany.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Śmierci

Ten tydzień przyniesie rakom poważne życiowe zmiany. Postanowią zakończyć definitywnie pewien okres swojego życia i rozpocząć zupełnie nowe życie. Raki zdecydują się na radykalne posunięcia, które diametralnie zmienią ich sytuację. Mają szansę poukładać sobie wszystko według swoich własnych zasad. To wielka szansa, ale i wielkie wyzwanie.

Zdrowie: Dwójka Buław

W tych dniach raki powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto powtórzyć badania i zasięgnąć porady specjalisty. Nie warto ryzykować, ani leczyć się na własną rękę domowymi sposobami.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca

Dla prawdziwej miłości raki będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by spodobać się potencjalnemu partnerowi.

Praca: Piątka Monet

Karta ta może też oznaczać zmianę w życiu zawodowym zodiakalnych raków, która pokieruje je ku ryzykownym, ale i wiele obiecującym projektom. Pamiętajcie, że uczucie niepewności zawsze pojawia się na drodze rozwoju.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Król Monet

Karta ta mówi, że w najbliższym czasie lwy wykażą się dużą cierpliwością i będą działały rozważnie. Będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem, poczują się atrakcyjnie i pewnie. Przyniesie im to radość, będą mogły skupić się na przyjemnościach. Jeśli lwy planują powiększenie rodziny lub większą inwestycję, to w tym tygodniu jest na to idealny czas.

Zdrowie: Szóstka Buław

Lwy, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Osoby, które są w formie nadal będą cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia: Piątka Buław

Karta ta charakteryzuje związek wypełniony prawdziwą miłością, ale też pełen emocji, sprzeczek i konfrontacji. Lwy nie koniecznie będą chciały romantycznego bycia ze sobą, są gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć taka relacja wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala lepiej poznać partnera i samego siebie.

Praca: Rycerz Mieczy

U lwów nastąpi ochłodzenie atmosfery w pracy. Powstaną w niej przeciwstawne fronty, a konflikty nasilą się. Będzie to czas wrogości, w którym same lwy będą bardzo krytycznie wobec innych. Lwy mogą być narażone na przykrą krytykę ze strony przełożonego lub współpracowników. Przez złą atmosferę możliwe będzie zepsucie ważnego projektu lub planu. Karta ta oznaczać może koniec dotychczasowej współpracy.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarzowej

W tym tygodniu zodiakalne panny będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała Wasze działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do samych panien będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Zdrowie: Wielki Arkan Rydwanu

Kondycja panien będzie w tych dniach godna pozazdroszczenia. Postawią na ruch, na aktywność i dzięki temu osiągną dobrą formę. Być może uda im się również połączyć to sportowe zacięcie z zamiłowaniem do podróży.

Uczucia: Czwórka Mieczy

Życie uczuciowe panien będzie w tym tygodniu nieco przygaszone. Karta ta pokazuje, że panny, nawet te będące w związkach, będą się czuły osamotnione. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu mamy na prowadzenie gry miłosnej. Osoby nie będące w związkach mogą silniej odczuwać samotność, jednak tu także znaczenie ma stres i zmęczenie.

Praca: Szóstka Pucharów

W tym tygodniu u panien nastąpi ożywienie zawodowe. Mogą otrzymać ciekawą propozycję, dzięki której poczują wyróżnienie. Warto odkurzyć stare pomysły, gdyż teraz ich realizacja może przynieść pozytywne zmiany w sferze materialnej. Podbuduje to również ambicję panien.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Buław

Zodiakalne wagi muszą rozliczyć się ze swoją przeszłością zanim zrobią krok w przyszłość. Czeka je okres nostalgii i wspomnień, z których powinny jak najszybciej się otrząsnąć, gdyż z ich nieuwagi chętnie skorzysta konkurencja. Dopiero po zerwaniu z przeszłością wagi będą mogły naprawdę się rozwijać i zawojować świat.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Nad zdrowiem osób spod znaku wag będzie w tym tygodniu czuwał ktoś zaufany. Być może lekarz, którego darzą szacunkiem. Karta ta oznacza opiekę, bezpieczeństwo i zaufanie. Ktoś życzliwy roztoczy opiekę nad wagami i jeśli tylko zechcą pomoże im wrócić do dobrej formy.

Uczucia: Wielki Arkan Wieży

Niektóre wagi wciąż nie będą mogły w pełni podźwignąć się po przeżytej jakiś czas temu porażce. Może reanimowanie nieudanego związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu to nie najlepsze wyjście. Wagi powinny jak najszybciej wyciągnąć naukę z przeżytych porażek, a w kolejny związek, lub niwy jego rozdział, wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

Praca: Wielki Arkan Kochanków

Ta karta, choć kojarzona głównie z miłością i różnymi jej aspektami może oznaczać, że wagi czeka poważny wybór w życiu zawodowym. Wagi zaangażują się w swoją pracę, będą nią wręcz żyły. Muszą być pewne, że decyzja przez nie podjęta będzie najlepsza z możliwych. Karta ta zapowiada jednak ciepłą i sprzyjającą atmosferę, co zrównoważy stres związany z decyzją.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy

Zodiakalne skorpiony czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Zdrowie: Trójka Buław

Skorpiony w tym tygodniu będą się cieszyły dobrą kondycją i świetnym zdrowiem. Dzięki swoim dotychczasowym staraniom dojdą do dobrej formy i zamierzają ten stan utrzymać. Doda im to energii i zmobilizuje je do dalszego samodoskonalenia zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego Skorpiony nie zapomną też o potrzebach swojego ducha.

Uczucia: As Monet

W nadchodzących dniach osoby spod znaku skorpiona mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Dla osób będących już w stałej relacji może to być wskazówka, że razem z obecnym partnerem mogą się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę. Ten związek da im poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.

Praca: Dziewiątka Pucharów

Karta wskazuje na okres, w którym praca będzie sprawiała skorpionom przyjemność, będą ją wykonywały lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: As Mieczy

Strzelce rozpoczną w swoim życiu nowy etap i wejdą w niego w pełni świadomie. Umieją kierować się rozsądkiem i pokładają wiarę w siłę swojego intelektu. Wiedzą już jak ułożyć sobie życie, by uniknąć nawarstwiania się spraw i umieją je systematycznie załatwiać.

Zdrowie: Dziewiątka Monet

Nieustanna walka z przeciwnościami nadszarpnie zdrowie strzelców. Życie w ciągłym stresie i niepewności może doprowadzić do rozstroju psychicznego wrażliwsze osoby. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprawy krążenia i żylaki.

Uczucia: Ósemka Monet

W miłości u strzelców zapowiada się początek czegoś nowego. Osoby będące już w stałym związku zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji i będą snuły ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany. Osoby poszukujące swojej drugiej połowy mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek.

Praca: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zawodowo strzelce będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Strzelce nie będą jednak chwaliły się swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Królowa Buław

Ktoś sympatyczny, wyrozumiały i przyjacielski wesprze Wasze starania. Koziorożce rozwiną w najbliższych dniach szerokie kontakty towarzyskie, będą niezwykle przebojowe. Pozwoli im to lepiej poznać siebie i sowie pragnienia. Koziorożce zyskają siły do walki, będą przedsiębiorcze i zdecydowane. Królowa Buław sprzyja też miłosnym przygodom i zapowiada udane pożycie intymne.

Zdrowie: As Pucharów

W strefie zdrowia karta ta oznacza, że koziorożce będą cieszyły się z powodu osiągniecia wewnętrznej równowagi. Miłość doda im siły i chęci do życia.

Uczucia: Siódemka Monet

Koziorożce będą musiały zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość, aby utrzymać swój związek. Mogą niesłusznie oskarżać partnera, co wprowadzi niepotrzebny zamęt. Wolne koziorożce mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie.

Praca: Król Buław

U koziorożców dobre kontakty z przełożonym przyniosą wymierne korzyści. Pracowitość i praktyczne podejście do życia staną się podstawą sukcesów prowadzących do awansu. Nowa propozycja zainicjuje pomysły, które doprowadzą do poprawy sytuacji materialnej.

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy