Horoskop 2 – 8 października 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Ósemka Monet

Wodniki muszą być w tym tygodniu gotowe na wytężoną pracę. Mogą osiągnąć sukces, jeśli należycie przyłożą się do pracy i włożą w nią całe serce i energię. Nie powinny iść na skróty, lecz wykazać się cierpliwością i skromnością. Wszystkie te wysiłki zaowocują już niebawem w postaci trwałego i poważnego sukcesu.

Zdrowie: Trójka Monet

Wodniki postanowią coś radykalnie zmienić w swoim sposobie dbania o zdrowie. Będzie to dla nich niemal mistyczna inicjacja. Wodniki postawią na rozwój wewnętrzny, tak, by zyskać harmonię ducha i ciała. Z zebranych dotychczas doświadczeń wodniki wyłowią kwintesencję i odnajdą swoją ścieżkę.

Uczucia: Ósemka Mieczy

Będące w związkach wodniki będą walczyły ze swoimi zahamowaniami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Wodniki nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Osobom nie będącym w związkach będzie doskwierała samotność. Być może nie są one gotowe na związek. Jeśli jednak wodniki uporządkują swoje wnętrze, osiągną harmonię, wówczas przyciągnie to do nich kogoś nowego.

Praca: Ósemka Pucharów

Wodniki czekają zawodowe zmiany, które w diametralny sposób poprawią ich sytuację. Rozpocznie się dla nich dobra passa, która otworzy możliwości nowych inwestycji. Zapowiedź sukcesu twórczego, który zaowocuje nowymi pomysłami. Zapowiada się zmiana pracy lub stanowiska, co poprawi warunki życia, pomoże w znacznym stopniu rozwinąć działalność i zapewni stabilność majątkową.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Piątka Buław

Ryby odczują w nadchodzących dniach potrzebę walki o prestiż, o pokazanie swojej mocnej strony. Czekają je zmagania i walka, którą same sprowokują pozorując konflikty. Karta ta ostrzega, by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie ryby wywołają może zacząć wymykać się spod ich kontroli.

Zdrowie: Wielki Arkan Księżyca

Ryby będą pod silnym działaniem pierwotnych sił natury. Będą zgłębiać tajniki medycyny naturalnej, lub też zdecydują się na rewolucję dietetyczną. Osoby posiadające silnie rozwiniętą intuicję będą w stanie wyczuć potrzeby swojego ciała i ducha, zaś te stricte racjonalne mogą czuć się w tym tygodniu zdezorientowane i generalnie rozstrojone emocjonalnie.

Uczucia: Szóstka Mieczy

W życiu uczuciowym osób spod znaku ryb zapowiadają się konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre ryby mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne osoby mogą rezygnować z dotychczasowych zachowań i rozpocząć faktycznie głęboki związek. W każdym przypadku ryby czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie.

Praca: Siódemka Mieczy

To karta, która mówi, że ryby będą narażone na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe ryby powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Królowa Monet

U baranów przeważy w tym tygodniu racjonalizm i materializm. Będą pragmatyczne i konkretne. Mają szansę zawrzeć jakąś korzystną umowę, która poprawi ich sytuację finansową. To dobry moment na inwestycje i poważne zakupy. W sferze prywatnej natomiast barany będą bardziej zmysłowe i uwodzicielskie. Jeśli pragną dziecka, to dobry moment.

Zdrowie: Szóstka Buław

Barany, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Osoby, które są w formie będą cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia: Walet Buław

Karta ta często oznacza zaproszenie do przygód. Dla baranów będących w związkach zapowiada ona ożywczą perspektywę. Dla osób samotnych to zachęta do rozpoczęcia nowej, podniecającej znajomości. Czasami karta ta oznacza ochotę na poszukiwanie przygód poza utartymi ścieżkami.

Praca: Piątka Monet

Na polu zawodowym u baranów będzie w tym tygodniu ciężko. Karta ta oznacza kłopoty i problemy, które dotyczyć mogą pojedynczych zamierzeń lub interesów. Barany będą czuły obawę przed złą sytuacja finansową i lęki związane z bezpieczeństwem egzystencji. Karta ta może też oznaczać zmianę w życiu zawodowym, która kieruje nas ku ryzykownym, ale i wiele obiecującym projektom. Pamiętajcie, że uczucie niepewności zawsze pojawia się na drodze rozwoju.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Rycerz Mieczy

Nieoczekiwana wiadomość może wprowadzić zamieszanie w życie byków, które będą musiały podjąć szybką decyzję. Sprawy najważniejsze przybiorą korzystny obrót, a dotychczasowe negatywne wpływy znikną. Problem urzędowy da się załatwić przy pomocy mediatora. Nieoczekiwaną pomoc byki otrzymają od młodej, pomysłowej i życzliwej osoby.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów

W życiu byków będzie panowała ciepła, rodzinna atmosfera, harmonia i miłość. Karta zwiastuje możliwość zaręczyn, wesela lub utworzenie stałego związku. Możliwa przeprowadzka. Karta zapowiada długotrwałe szczęście w życiu uczuciowym.

Uczucia: Dziesiątka Buław

Osoby spod znaku byka będą się czuły samotne nawet będąc w związku. Przygnębienie wywołane tym stanem może przesłaniać im rozwiązanie problemu. Karta ta może oznaczać, że obecny związek wpędza byki w dołek psychiczny. Nie znaczy to jednak, że należy kończyć tą relację, trzeba jednak nad nią popracować.

Praca: Wielki Arkan Sądu

W pracy u byków zapowiada się ważny moment. Byki będą poddane ocenie, od której w dużej mierze zależy ich zawodowa kariera. Jeśli się zmobilizują i pokażą z jak najlepszej, najbardziej profesjonalnej strony mogą odnieść wymierne zyski.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Król Monet

Karta ta mówi, że w najbliższym czasie bliźnięta wykażą się dużą cierpliwością i będą działały rozważnie. Będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem, poczują się atrakcyjnie i pewnie. Przyniesie im to radość, będą mogły skupić się na przyjemnościach. Jeśli bliźnięta planują powiększenie rodziny lub większą inwestycję, to w tym tygodniu jest na to idealny czas.

Zdrowie: Siódemka Buław

Kondycja bliźniąt może być nadszarpnięta niedawnymi zmaganiami. Może to w efekcie zaowocować problemami z bezsennością i z prawidłowym odżywaniem. Bliźnięta mogą czuć się nieco osamotnione w walce ze swoimi dolegliwościami.

Uczucia: Czwórka Mieczy

Życie uczuciowe bliźniąt będzie w tym tygodniu nieco przygaszone. Karta ta pokazuje, że bliźnięta, nawet te będące w związkach, będą się czuły osamotnione. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu mamy na prowadzenie gry miłosnej. Osoby nie będące w związkach mogą silniej odczuwać samotność, jednak tu także znaczenie ma stres i zmęczenie.

Praca: Wielki Arkan Diabła

W tym tygodniu bliźnięta mogą być narażone na nieuczciwą konkurencję. Mogą dostać propozycję balansująca na granicy prawa, a decyzja, jaką podejmą może mieć poważne konsekwencje. Szybki i łatwy zysk, jaki znajdzie się w zasięgu bliźniąt nie koniecznie wyjdzie im na dobre. Należy uważać, by w interesach działać zgodnie z prawem i normami etycznymi.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Królowa Mieczy

Raki wykażą się w tym tygodniu dojrzałością, mądrością i pomysłowością. Będą niezależne i czujne. Uda im się rozwiązać wszelkie zaległe problemy, rozwieją się ich zamartwiania i pozbędą się wątpliwościami. Jedynym minusem tej sytuacji może być chłód i dystans, jaki raki Będą okazywać innym. Logika i rozum będą u nich przeważały nad sentymentami i górnolotnymi uczuciami.

Zdrowie: Królowa Pucharów

W tym tygodniu raki mogą pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie raki również nie mają powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Piątka Mieczy

Dla raków nastąpi trudny czas w partnerstwie. Winne temu będą nieporozumienia i plotki. Warto jednak zawalczyć o partnera, szczera rozmowa, bez zawiści, może uratować sytuację. Dla samotnych raków karta ta nie zapowiada nowych znajomości ani zmian.

Praca: Wielki Arkan Wieży

W życiu zawodowym raków pojawią się komplikacje. Okaże się, że projekt, nad którym pracują miał poważny błąd już od samego początku jego tworzenia. Jeśli uda się go naprawić to jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak stanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: As Monet

Dla lwów w tym tygodniu nastanie ważny moment. Wyjątkowo będzie sprzyja im fortuna i będą się cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada nie tylko bogactwo materialne, ale też bezpieczeństwo życiowe. To zapowiedź dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: Czwórka Monet

Karta ta sugeruje, że ostatnio lwy o zdrowie nie dbały, bo skupiły się na karierze i pomnażaniu bogactwa. Lwy są z natury silne i cieszą się dobrą kondycją, warto, więc o nią zadbać.

Uczucia: As Monet

Powrót karty przewodniej w sferze uczuciowej wróży lwom wielkie szczęście w miłości i bogactwo przeżyć. W nadchodzących dniach osoby spod znaku law mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Dla osób będących już w stałej relacji może to być wskazówka, że razem z obecnym partnerem mogą się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę. Karta ta może zwiastować w tym przypadku ciążę.

Praca: Rycerz Pucharów

Lwy mogą się w tym tygodniu spodziewać dobrego klimatu w pracy. Spokojna i pozbawiona napięć atmosfera, w której będą pracowały wprawi je w dobry humor. Karta ta pokazuje sposób, w jaki pracujemy, mniej mówi o samej pracy, z całą pewnością lwy będą zadowolone zarówno z tego, co robią jak i z jakości wykonania swoich zadań.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarza

Panowie spod znaku panny poczują się pewnie i stabilnie, będą cieszyli się szacunkiem otoczenia i uda im się zdobyć to, o co od jakiegoś czasu się starają. Panie spod znaku panny mogą być bardziej władcze i stanowcze, nie dadzą się zdominować i ważne dla siebie sprawy będą załatwiały „po męsku”.

Zdrowie: Dziesiątka Mieczy

U panien w nadchodzących dniach mogą pojawić się skłonności do chorób związanych z głową, oczami, uszami i zatokami. W ich następstwie mogą wystąpić schorzenia neurologiczne, należy, zatem unikać potencjalnych zagrożeń i urazów.

Uczucia: Król Mieczy

Z sferze emocjonalnej u panien wiele się wyjaśni, atmosfera się oczyści i panny nabiorą nieco dystansu do swoich emocji. W sytuacjach,  w których panny poczują się ubezwłasnowolnione przez partnera rozstanie podyktowane rozsądkiem może być, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne. Panny powinny uważać, by nie traktować partnera obcesowo. Osoby samotne, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek.

Praca: Czwórka Pucharów

W pracy u panien nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed pannami wiele możliwości. Muszą one jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet

Karta ta zwiastuje wagom wiele okazji na poprawienie sytuacji majątkowej. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcą w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie wagi mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw.

Zdrowie: Rycerz Buław

Karta ta mówi, że w nadchodzących dniach wagi Będą cieszyły się dobrym zdrowiem, będą miały dużo energii i sił witalnych. Dla osób chorych jest to zapowiedź powrotu do zdrowia.

Uczucia: Walet Mieczy

Drobne nieporozumienia w związkach wag mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli związek ma przetrwać należy unikać niejasności, otwarcie i szczerze porozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy, to małżeństwom grozi nawet sprawa rozwodowa.

Praca: Król Buław

U wag dobre kontakty z przełożonym przyniosą wymierne korzyści. Pracowitość i praktyczne podejście do życia staną się podstawą sukcesów prowadzących do awansu. Nowa propozycja zainicjuje pomysły, które doprowadzą do poprawy sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Słońca

Dla osób spod znaku skorpiona ten tydzień będzie niezwykle udany. Wszelkie zmartwienia i smutki odejdą, zastąpi je radość i szczęście. Skorpiony spędzą miłe chwile w gronie najbliższych. Słońce jest kartą, która zapowiada urodzaj, obfitość, rozwój i radość we wszystkich dziedzinach.

Zdrowie: Wielki Arkan Śmierci

Stan zdrowia osób spod znaku skorpiona może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory cieszyły się dobrym zdrowiem powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały karta ta może oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia: Czwórka Buław

W sercach skorpionów po niedawnych perturbacjach nastąpią lepsze czasy. Karta ta mówi, że skorpiony będące w związku, będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będą wobec partnera otwarte, przyjazne i pełne miłości. Skorpiony będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem, a osoby samotne czekają nowe znajomości.

Praca: Szóstka Monet

Ten tydzień będzie sprzyjał karierze skorpionów. Możliwa jest nowa transakcja i przypływ gotówki. Wysiłki skorpionów zostaną zauważone i docenione. Należy jednak uważać, by zanadto nie uzależnić się od zwierzchnika. Skorpiony będące w trudnej sytuacji mogą liczyć na pomoc bliskich.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław

Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach strzelce będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Można je jednak posądzić o lekkomyślność. Karta ta mówi, że strzelce z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Trójka Mieczy

Na zdrowiu strzelców w nadchodzącym tygodniu głównym czynnikiem wpływającym na ich kondycję będzie stres. Strzelce będą zmuszone postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na stan emocjonalny strzelców.

Uczucia: As Pucharów

Strzelce doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta osobom wolnym zwiastuje spontaniczne zakochanie. Strzelce będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Praca: Walet Monet

W tym tygodniu strzelcom może wpaść jakieś dodatkowe, korzystne zlecenie. Podczas realizacji swojego planu mogą otrzymać dodatkowe wsparcie. Karta ta oznacza dla strzelców możliwą propozycję objęcia nowego stanowiska lub zrealizowania lukratywnej transakcji.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dwójka Monet

Koziorożce będą w tym tygodniu miały łatwość podejmowania decyzji. Być może będą aż za bardzo beztroskie. Dzięki szybkiej adaptacji do zaistniałych sytuacji koziorożce bez większych trudności będą przeżywały zarówno wzloty jak i upadki. Ich wyjątkowo beztroskie nastawienie może być cenione, jako zręczne i spontaniczne lub też uważane za nieodpowiedzialne. Dużym atutem koziorożców będzie dopasowanie do sytuacji elastyczność.

Zdrowie: As Buław

W najbliższych dniach koziorożce będą mogły cieszyć się wspaniałą witalnością. Ich zdrowie będzie w najlepszym porządku, nic nie będzie mu zagrażało.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Koziorożce będące w związkach będą cieszyły się w tym tygodniu harmonią i poczuciem bliskości. W swoim partnerze odnajdą także przyjaciela i zaufanego doradcę, a to cenne cechy. Osoby samotne będą cieszyły się czasem spędzonym w gronie przyjaciół i być może wśród nich będzie ktoś, z kim nawiążą bliższą więź.

Praca: Królowej Buław

Koziorożce będą oczekiwały większej samodzielności i odpowiedzialności. Będą się czuły gotowe do podjęcie poważniejszych zadań. Podołają im, jeśli zaufają swoim umiejętnościom i doświadczeniu. Koziorożce pragną się zawodowo doskonalić i rozwijać. To bardzo dojrzałe podejście.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

Komentarze

Brak komentarzy