Horoskop 2 – 8 kwietnia 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Rycerz Monet

Wodniki czeka w tym tygodniu wiele dobrego. Dzięki rozwadze, wytrwałości i pracowitości mogą osiągnąć sukces. Będą cieszyły się zaufaniem i kontrolowały sytuację. Siła ich spokoju i opanowanie, przyniosą im wymierne korzyści. We współpracy z innymi wodniki okażą niespotykaną u siebie pokorę, dzięki czemu zasłużą na nagrodę.

Zdrowie: Król Monet

Zodiakalne wodniki mogą popaść w pracoholizm, co spowoduje utratę witalności. Warto zadbać o to, by porządnie wypocząć, zregenerować siły i nabrać emocjonalnego dystansu do spraw zawodowych. Wówczas kondycja wodników znacznie się poprawi.

Uczucia: Rycerz Buław

Miłość może skłoni

wodniki do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. W istniejących związkach może wybuchnąć kłótnia, która w efekcie oczyści atmosferę. Samotne wodniki mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania da się wodnikom mocno we znaki.

Praca: Walet Mieczy

Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych wodniki powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego. Wieszczy konflikty i nieporozumienia.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy

Ryby powinny w tym tygodniu szczególnie uważać, by nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Ryby mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.

Zdrowie: Czwórka Buław

W tym tygodniu rybom będzie towarzyszyło poczucie bezpieczeństwa, dzięki temu osoby te będą otwarte, przyjacielskie i pełne miłości. Będą mogły beztrosko cieszyć się życiem. Ta ochota do życia da rybom siłę na wewnętrzne otwarcie się i uwolnienie od stresu.

Uczucia: Dziewiątka Buław

Ryby czeka w miłości trudny czas. Osoby będące w związkach będą musiały zawalczyć o partnera. Ich starania, rozmowy, planowanie wspólnej przyszłości przyniosą dobry efekt i pozwolą wypracować wspólne stanowisko, a także stabilny i zrównoważony związek.

Praca: Szóstka Pucharów

W tym tygodniu u ryb nastąpi ożywienie zawodowe. Mogą otrzymać ciekawą propozycję, dzięki której poczują się wyróżnienie. Warto odkurzyć stare pomysły, gdyż teraz ich realizacja może przynieść pozytywne zmiany w sferze materialnej. Podbuduje to również ambicję zodiakalnych ryb.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Barany spędzą ten tydzień w dobrej i przyjacielskiej atmosferze. W przypadku wątpliwości w ważnych kwestiach zodiakalne barany będą mogły zwrócić się o radę do zaufanego doradcy lub dobrego przyjaciela, który obiektywnie i mądrze nimi pokieruje. Dzięki temu wsparciu barany poczują się pewnie i bezpiecznie.

Zdrowie: Król Pucharów

Barany skupią się całkowicie na psychicznej odnowie, poszukiwaniu równowagi i harmonii. Analizując swoje życie wewnętrzne, będą rozwijamy siły swojej podświadomości. Karta to pokazuje powstawanie i doskonalenie się zdolności parapsychicznych. Barany w kwestiach zdrowia powinny kierować się, zatem swoja intuicją.

Uczucia: Trójka Mieczy

Baranom może się w tym tygodniu przytrafić zawód miłosny. Być może sprzeczka je doprowadzi do emocjonalnego zranienia. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrości, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę, wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku. Samotne barany w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości.

Praca: Ósemka Pucharów

Osoby spod znaku barana czekają zawodowe zmiany, które w diametralny sposób poprawią ich sytuację. Rozpocznie się dla nich dobra passa, która otworzy możliwości nowych inwestycji. Karta ta jest zapowiedzią sukcesu twórczego, który zaowocuje nowymi pomysłami. Baran może śmiało zmieniać pracę lub stanowisko, poprawi to jego warunki życia i zapewni mu stabilność majątkową.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy

Karta ta ukazuje, że nad bykami będą zbierały się ciemne chmury. Osoby spod tego znaku mogą nie dostrzec w porę nadchodzących problemów. Byki muszą uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. Być może sen z powiek spędza bykom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji. Odwagi, zatem.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarza

Osoby spod znaku byka poczują się pełne energii i wigoru, będą cieszyły się dobrym zdrowiem i uda im się zdobyć to, o co od jakiegoś czasu się starają. Byki będące ostatnio w gorszej kondycji będą miały silne wsparcie i pod dobrą opieką kogoś bliskiego wrócą do formy.

Uczucia: Siódemka Mieczy

To dobry moment, żeby wyjaśnić wszelkie niejasności w związku. Szczera rozmowa oczyści atmosferę w związku i poprawi relacje z partnerem. Dla osób samotnych karta ta zapowiada stworzenie w przyszłości partnerskiego związku pełnego szczerości otwartości i pozytywnych emocji.

Praca: Królowa Monet

Byki mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Niektóre byki w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych wcześniej funduszy lub oszczędności.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Rycerz Pucharów

W tym tygodniu bliźnięta będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Bliźnięta będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta to sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Zdrowie: Wielki Arkan Głupca

Bliźnięta odpuszczą sobie nieco kwestię zamartwiania się o swoje zdrowie. Czeka je tydzień beztroski i radości. Są w niezłej formie i będą z tego korzystać. Mają zapewnioną ochronę siły wyższej, zatem nic złego nie powinno się w tym tygodniu bliźniętom przytrafić.

Uczucia: Królowa Buław

Dla zodiakalnych bliźniąt zapowiada dobry okres w związkach. Karta wróży rozwój emocjonalny i prowadzi do nowych, porywających uczuć. Oznacza przyjemne ożywienie dla istniejących związków, zaś samotne bliźnięta mogą liczyć na spotkanie na swojej drodze kogoś nowego i ekscytującego.

Praca: Wielki Arkan Świata

W swoim życiu zawodowym bliźnięta poczują się spełnione, docenione i usatysfakcjonowane. Ich starania zostaną nagrodzone, osiągną sukces i ugruntują swoją pozycję. Osoby szukające pracy mogą liczyć na pojawienie się propozycji, która pozwoli im rozwijać swoje umiejętności i podnosić kwalifikacje.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Szóstka Monet

Zodiakalne raki, ku swemu zaskoczeniu, doświadczą w tym tygodniu bezinteresownej życzliwości i pomocy ze strony osób trzecich. Miło im będzie stwierdzić, że dobro, jakie czyniły innym wraca do nich. Za okazaną ludziom sympatię i pomoc raki będą mogły liczyć na wsparcie i serdeczność w najmniej oczekiwanej chwili.

Zdrowie: Ósemka Mieczy

Raki będą starały się walczyć ze swoimi słabościami i złymi nawykami. Ograniczenia, które stanowią źródło ich zmartwień są jednak tak naprawdę nakładane przez nich samych. Przełamywanie psychicznych barier będzie w tym tygodniu głównym zdrowotnym problemem raków.

Uczucia: Dziesiątka Pucharów

Dzięki bliskości ukochanych osób osoby spod znaku raka zyskają poczucie bezpieczeństwa. W ich życiu nastanie okres, w którym znikną miłosne dylematy, kryzysy, a w  związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście. Jest to również karta trwałej przyjaźni, nierzadko wróży rychły ślub. Osobom samotnym może wróżyć znalezienie partnera, który będzie także dobrym przyjacielem.

Praca: Dwójka Buław

Karta ta oznacza, że osoby spod znaku raka mogą popaść w apatię, a swoje obowiązki zawodowe będą wykonywały niejako z przymusu i bez zainteresowania. W ważnych dyskusjach i przy podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych raki będą starały się zachować neutralną lub bierną pozycję.  Może to wywołać w nich poczucie pustki czy nawet wpędzić w depresję.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Siódemka Pucharów

Lwy w tym tygodniu są narażone na fałszywe nadzieje, mogą pozwolić się omamić. Karta ta zapowiada rozczarowania i stanowi ostrzeżenie. Lwy uparcie chcą patrzeć na świat przez różowe okulary, muszą uważać, by nie zagubić się w irracjonalnym świecie. Taka postawa może spowodować, że zatracą się w marzeniach, które w konfrontacji z rzeczywistością pękną niczym bańki mydlane.

Zdrowie: Wielki Arkan Mocy

Zodiakalne lwy poczują w tym tygodniu prawdziwą moc i siłę. Będą w świetnej kondycji fizycznej a psychicznie i emocjonalnie będą bardzo stabilne. Nawet, jeśli jakieś drobne dolegliwości będą próbowały zaszkodzić lwom, to szybko i skutecznie sobie z nimi poradzą. Pamiętajcie tylko, aby konsekwentnie dbać o swoje zdrowie, nie unikać zaplanowanych badań albo treningów.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że lwy będące w związkach są w nie naprawdę szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z drugą osobą. To dojrzałe podejście ugruntuje lwy w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Wielki Arkan Wieży

W życiu zawodowym lwów pojawią się komplikacje. Okaże się, że projekt, nad którym pracują miał poważny błąd już od samego początku jego tworzenia. Jeśli uda się go naprawić to jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak stanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa, na zdrowych i silnych podstawach.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca

Panny w tym tygodniu będą nieco nieracjonalne, gdyż ich działania będą powodowane bardziej instynktem niż rozumem. Będzie to wynikało z wpływu karty Księżyca, który jest bardzo dobrą wróżbą dla osób umiejących zaufać swoim ponadnaturalnym zdolnościom. Nieco gorzej czuć się będą osoby ponad wszystko ceniące logikę. Zodiakalne panny mają szansę odkryć jakąś tajemnicę lub zdobyć informację niedostępną dla ogółu.

Zdrowie: Piątka Buław

Stan zdrowia zodiakalnych panien będzie godny pozazdroszczenia. Obudzi się w nich duch sportowej rywalizacji. Panny będą miały okazję w nadchodzącym tygodniu sprawdzić swoje siły. Rywalizacja, do jakiej staną będzie miała czysto towarzyski charakter.

Uczucia: As Pucharów

Panny doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta osobom wolnym zwiastuje spontaniczne zakochanie. Panny będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia i dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Praca: Wielki Arkan Koła Fortuny

W nadchodzących dniach w życiu zawodowym panien będzie się wiele działo. Mają szansę na sukces, wiąże się on jednak z podjęciem ryzyka i opuszczeniem bezpiecznego stanowiska. Stagnacja jest wrogiem sukcesu, aby się zawodowo rozwijać zodiakalne panny muszą nauczyć się ryzykować, nawet, jeśli mają chwilowo na tym stracić, to w dalszej perspektywie przyniesie im to korzyść.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Siódemka Monet

Zodiakalne wagi w tym tygodniu będą miały czas żniw, zbiorą owoc tego, na co pracowały od dłuższego czasu. Aby jednak odnieść sukces trzeba trzymać rękę na pulsie i nie spoczywać na laurach. Karta ta zapowiada stabilizację materialną i dobrobyt osiągnięty dzięki własnej pracy.

Zdrowie: Rycerz Mieczy

Zdrowiem osób spod znaku wagi może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu wagi będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im także melancholia, dlatego wagi powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.

Uczucia: Walet Pucharów

Osoby żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się u nich okres sporów, kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może wagi przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

Praca: Czwórka Pucharów

W pracy u wag nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed wagami wiele możliwości. Muszą one jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Gwiazdy

Skorpiony będą potrzebowały chwili oddechu by nabrać dystansu i sił do dalszych życiowych zmagań. Uda im się nieco odpocząć i oderwać od codzienności. Jest to ostatni moment na regenerację przed rozpoczęciem nowego etapu, który skrupulatne skorpiony dokładnie sobie zaplanują

Zdrowie: Wielki Arkan Wisielca

Skorpiony postanowią na poważnie zabrać się za kwestię swojego zdrowia i będą gotowe do wielu wyrzeczeń i poświęceń. Prawdopodobnie rozpoczną dietę, treningi i będą się starały zmienić nawyki żywieniowe na zdrowe. Będą też poświęcały więcej uwagi innym aspektom swojego zdrowia.

Uczucia: Dziewiątka Monet

Uczuciowo skorpiony będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, że ostatnimi czasy więcej wymagają od siebie niż od partnera. Dla osób w stałych związkach to jednak zapowiedź zgody, harmonii a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać ciążę.

Praca: Królowa Mieczy

Na polu zawodowym skorpiony będą miały wielki zapał. Chętnie podniosą kwalifikacje, będą uważnie obserwować otoczenie i mądrze reagować na zaistniałe sytuacje. W rozmowach i pertraktacjach będą otwarte, obrotne i pewne swojego stanowiska. Zadbają o swoją niezależność, jeśli warunki pracy ich nie zadowalają, lub gdzie indziej otwierają się nowe możliwości, skorpiony będą gotowe na zmiany.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet

Karta ta zapowiada w życiu zodiakalnych strzelców nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to im poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Zdrowie: Dziesiątka Buław

Strzelce dopadnie w tym tygodniu zmęczenie. Bardzo dużo wymagają od siebie, przez co często tracą szerszą perspektywę. To także karta przygnębienia, rozdrażnienia, wycofania. Jeśli jednak strzelce przystosują się do funkcjonowania w nowej sytuacji ich problemy znikną. Zdecydowanie potrzebują dystansu  i odpoczynku.

Uczucia: Dziewiątka Pucharów

Karta ta przyniesie zodiakalnym strzelcom wiele dobrego w życiu osobistym. Ich marzenia mogą stać się teraz przeżywaną, na co dzień rzeczywistością. Odważą się na, to by pożyć jeszcze jakiś czas w atmosferze luzu. Karta ta przestrzega również przed przesadą, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Strzelce muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić czyichś uczuć.

Praca: Trójka Buław

W życiu zawodowym strzelców może pojawi

się możliwość wyjazdu do pracy za granicę. Ich nowy pomysł zaowocuje nawiązaniem kontaktów, które doprowadzą strzelce do zawarcia korzystnego kontraktu. Możliwa zmiana pracy, doskonalenie umiejętności zawodowych, szkolenia i zyski.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła

Koziorożce będą w tym w swoim żywiole, choć kusić je będą przyjemności i używki. Chętnie będą brały udział we wszelkich możliwych rozrywkach. Koziorożce musza uważać, aby nie popaść w przesadę, zatem powinny uważać, by nie dać się ponieść szaleństwu. Jeśli uda im się okiełznać emocje i skierować swoją energię na pozytywny cel, mogą wile zyskać.

Zdrowie: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Która ta mówi o tym, że zdrowie zodiakalnych koziorożców jest w stanie stabilnym. Może powinny nieco bardziej dbać o siebie, jednak w nadchodzącym tygodniu uda im się osiągnąć równowagę i będą cieszyły się dobrą formą.

Uczucia: Trójka Monet

W związku uczuciowym koziorożców bardzo ważnym elementem w tym tygodniu okaże się podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Związek partnerski utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem koziorożce będą musiał zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych osób to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu.

Praca: Czwórka Mieczy

W karierze koziorożców szykują się poważne zmiany. Czwórka mieczy może oznaczać zarówno zmianę zawodu, jak i objęcie nowych obowiązków. Karta mówi, że koziorożce opuszczą dobrze znane terytorium i z pewnymi obawami wkroczą w nowe otoczenie zawodowe. Aby móc się rozwijać muszą zakończyć stare zobowiązania zanim jeszcze obejmą nowe obowiązki.

 

Niech się Wam spełni to, co dobre, pozdrawiam ciepło, Wasza Dobra Wróżka Sorsha.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy