Horoskop 2 – 8 lipca 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Czwórka Buław

W życiu wodników nadejdzie okres spokoju. Otworzą się na innych i wyjdą na, zewnątrz, aby rozkoszować się życiem. Karta ta wskazuje zarówno na towarzyskość, jak i odzyskanie chęci do życia. Wodniki wyjdą ze skorupy, jaką się ostatnio otoczyły, zarówno w sensie dosłownym jak i mentalnym. Dzięki temu nawiążą nowe znajomości, które być może zaprowadzą je do głębszych związków.

Zdrowie: Szóstka Buław

Wodniki, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Osoby, które były w formie będą nadal cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia: Dziesiątka Buław

Wodniki powinny uważać, by nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty w związku. Wodniki mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Nowa znajomość może przerodzić się w dłuższy związek.

Praca: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zawodowo wodniki będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Wodniki nie będą jednak chwaliły się swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sądu

Ryby będą w tym tygodniu podejmowały ważne, życiowe decyzje. Będzie to od nich wymagało koncentracji, obiektywizmu i uczciwości, jeśli się na nie zdobędą, będą mogły podjąć słuszne decyzje. Warto pamiętać, że nie jest to, co prawda sąd ostateczny i będzie można zmodyfikować przyszłe plany, ważne jednak, by naprawdę sprawiedliwie ocenić możliwości swoje i innych. Ryby mogą poczuć ciężar spoczywającej na nich odpowiedzialności.

Zdrowie: Dwójka Mieczy

Ryby powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Ryby nie powinny szukać dziury w całym ani słuchać amatorskich porad medycznych.

Uczucia: Rycerz Monet

Ryby będące w stałych związkach będą czuły się, co prawda stabilnie, jednak może im brakować ognia namiętności. Choć cechuje je wierność i oddanie rodzinie, to czasem ich uczucia bywają nieszczere. Być może stabilizacja ekonomiczna będzie znaczyła dla ryb więcej niż związek emocjonalny. Karta ta może oznaczać związek z rozsądku, oparty na szacunku, ale mało w nim miłości.

Praca: Wielki Arkan Umiaru

W życiu zawodowym ryby wykażą się większą wstrzemięźliwością. Umiar to dla nich najlepsza recepta na ten tydzień. Dzięki nabraniu perspektywy będą mogły lepiej odnaleźć się w sferze zawodowej i dostrzegą nadarzające się okazje i nowe możliwości. Muszą jednak podchodzić do nich rozsądnie.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Ósemka Monet

Barany muszą być w tym tygodniu gotowe na wytężoną pracę. Mogą osiągnąć sukces, jeśli należycie przyłożą się do pracy i włożą w nią całe serce i energię. Nie powinny iść na skróty, lecz wykazać się cierpliwością i skromnością. Wszystkie te wysiłki zaowocują już niebawem w postaci trwałego i poważnego sukcesu.

Zdrowie: Dziesiątka Mieczy

U baranów w nadchodzących dniach mogą pojawić się skłonności do chorób związanych z głową, oczami, uszami i zatokami. W ich następstwie mogą wystąpić schorzenia neurologiczne, należy, zatem unikać potencjalnych zagrożeń i urazów.

Uczucia: As Monet

W nadchodzących dniach osoby spod znaku barana będą miały szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Dla osób będących już w stałej relacji może to być wskazówka, że razem z obecnym partnerem mogą się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę.

Praca: Wielki Arkan Wieży

W życiu zawodowym baranów pojawią się komplikacje. Okaże się, że projekt, nad którym pracują miał poważny błąd już od samego początku jego tworzenia. Jeśli uda się go naprawić to jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak stanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Trójka Mieczy

W nadchodzących dniach byki mogą być narażone na podejmowanie decyzji sprzecznej z ich prawdziwymi uczuciami. W ich życiu nastanie czas, w którym zimna logika weźmie górę nad emocjami, a to może wywołać przykrości. Byki dzięki sile swojego umysłu i dyscyplinie uwolnią się od złych nawyków. Choć podejmą one słuszną decyzje nie obejdzie się bez poczucia żalu za tym, z czego rezygnują.

Zdrowie: Ósemka Pucharów

Karta ta zapowiada regenerację sił witalnych. Byki mają szansę rozstać się ze złymi nawykami i nałogami. Nie będzie to proste, ale byki zaczną w dojrzały i odpowiedzialny sposób dbać o swoje zdrowie. Być może poczują upływ czasu i do skłoni je do zadbani o siebie na poważnie.

Uczucia: Wielki Arkan Mocy

Byki będą musiały zawalczyć o swój związek, jednak, gdy tylko zmobilizują siły odniosą sukces. To, że nie zawsze wszystko układa się po Waszej myśli, nie powinno Was zniechęcać. Związek to sztuka kompromisu, a o prawdziwą miłość warto walczyć. Wspólne pokonywanie trudności umocni Waszą więź. Byki starające się dopiero stworzyć trwały związek także nie powinny zrażać się trudnościami i śmiało je pokonywać.

Praca: Czwórka Monet

W sferze zawodowej byki kurczowo trzymają się obecnej pozycji, bo rzekomo daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza, że byki będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić byki muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Król Pucharów

W tym tygodniu bliźnięta będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Bliźnięta będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Zdrowie: Król Monet

Bliźnięta powinny na poważnie zadbać o siebie, gdyż czas na to najwyższy. Przyda się wizyta kontrolna u lekarza i seria podstawowych badań. Najlepszym remedium będzie jednak odpoczynek, wyjazd gdzieś daleko od codziennych kłopotów.

Uczucia: Król Mieczy

Z sferze emocjonalnej u bliźniąt wiele się wyjaśni, atmosfera się oczyści i bliźnięta nabiorą nieco dystansu do swoich emocji. W sytuacjach,  w których Czują się w uzależnione i ubezwłasnowolnione przez partnera rozstanie podyktowane rozsądkiem może być, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne. Bliźnięta powinny uważać by nie traktować partnera obcesowo. Osoby samotne, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek.

Praca: Rycerz Mieczy

U bliźniąt nastąpi ochłodzenie atmosfery w pracy. Powstaną w niej przeciwstawne fronty, a konflikty nasilą się. Będzie to czas wrogości, w którym same bliźnięta będą bardzo krytycznie wobec innych. One same także będą narażone na przykrą krytykę ze strony przełożonego lub współpracowników. Przez złą atmosferę możliwe będzie zepsucie ważnego projektu lub planu. Karta ta oznaczać może koniec dotychczasowej współpracy.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Walet Buław

Przed rakami pojawią się nowe szanse i ciekawe okazje. Żywioł ognia oznacza silny impuls lub propozycję, którą raki przyjmą z radością. Wpłynie to na rozszerzenie dotychczasowym horyzontów. Dzięki tym sygnałom raki zwrócą uwagę na dawno zaniedbywane sprawy. Wyjaśnienie tych zaległości wyzwoli nową energię i pchnie je do działania.

Zdrowie: Szóstka Mieczy

Generalnie jest to karta odnowy, choć może oznaczać, że ostatnimi czasy zdrowie raków obfitowało w troski. Kondycję może im poprawić rezygnacja ze starych, niezdrowych przyzwyczajeń. Choć nie będzie to łatwe zmiana nawyków na zdrowsze przyniesie dobre rezultaty.

Uczucia: Czwórka Pucharów

Czarne chmury pojawią się nad sercami raków, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje rakom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Raki mogą same sobie zafundować ciche dni  i celowo ignorować partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Dwójka Buław

Karta ta oznacza, że osoby spod znaku raka mogą popaść w apatię, a swoje obowiązki zawodowe będą wykonywały niejako z przymusu i bez zainteresowania. W ważnych dyskusjach i przy podejmowaniu ważnych decyzji raki będą starały się zachować neutralną lub bierną pozycję. Może to wywołać w nich poczucie pustki czy nawet wpędzić w depresję.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Królowa Monet

Karta ta oznacza twarde stąpanie po ziemi, racjonalizm, może też wskazywać na materializm. To także karta zmysłowości i uzdolnień artystycznych. Lwy w nadchodzącym czasie zawrą korzystną transakcję, która przełoży się na sukces finansowy. Być może nadarzy im się okazja do zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Lwy będą wówczas korzystały także ze swoich oszczędności

Zdrowie: Wielki Arkan Świata

Lwy dojrzeją do zakończenia pewnych spraw związanych ze swoim zdrowiem, które ciągną się od dłuższego czasu. Dzięki temu będą mogły rozpocząć nowy etap, zadbać o siebie i swoją kondycję w odpowiedzialny i procesjonalny sposób. Doda im to sił, energii i witalności.

Uczucia: Dwójka Pucharów

W sferze uczuć u lwów zapowiada się bardzo dobry czas. Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Dla par starających się o potomka to bardzo pomyślna wróżba. Osoby samotne mogą zaś wdać się w nowy romans, który przerodzi się w stały związek. Ta karta symbolizuje również zaręczyny i małżeństwo.

Praca: As Mieczy

Na lwy czekają nowe propozycje. Będą miały świeże pomysły, które zapewnią im wyczekiwany sukces. By osiągnąć triumf trzeba będzie jednak zakasać rękawy i uruchomić cały potencjał własnych możliwości. Przyda się też solidny plan działania. Może nadarzyć się okazja podpisania nowej, korzystnej umowy lub propozycja nowej pracy.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Pucharów

W tym tygodniu panny będą cieszyły się harmonią, oraz miłością. Czeka je bardzo uczuciowy okres. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie, ich emocje będą szczere. Nie poddadzą się złudzeniom i iluzji. Na panny czekają miłe spotkania. W związkach i rodzinie zapanuje atmosfera miłości przepełnionej wdzięcznością.

Zdrowie: Wielki Arkan Maga

W tym tygodniu zodiakalne panny postanowią zadbać o siebie. To dobry moment na rozpoczęcie diety, na ułożenie nowego, zdrowego planu żywieniowego i treningowego. Na efekty trzeba będzie poczekać, ale przy wytrwałości i systematyczności Panny mogą odnieść sukces.

Uczucia: Wielki Arkan Głupca

W tym tygodniu zauroczenie odbierze pannom umiejętność logicznego myślenia. Będą szalały z miłości. Fortuna jednak im sprzyja i mogą w tym szaleństwie odnaleźć prawdziwe szczęście. Osoby będące w związkach mogą w pełni ufać swoim partnerom, gdyż mogą liczyć na nie w każdej sytuacji, także wspólne zatracić się w uczuciach.

Praca: Walet Mieczy

Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych panny powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Słońca

Dla osób spod znaku wagi ten tydzień będzie niezwykle udany. Wszelkie zmartwienia i smutki odejdą, zastąpi je radość i szczęście. Wagi spędzą miłe chwile w gronie najbliższych. Słońce jest kartą, która zapowiada urodzaj, obfitość, rozwój i radość we wszystkich dziedzinach.

Zdrowie: Wielki Arkan Wisielca

Wagi postanowią w tym tygodniu poświęcić się dbaniu o kondycję i o swoje zdrowie. Znajdą czas na to by nadrobić zdrowotne zaległości, umówić się do lekarza lub rozpocząć kurację. Będzie to dla nich spore wyzwanie, jednak będą zdeterminowane by sprawę doprowadzić do końca.

Uczucia: Rycerz Pucharów

Wagi będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Karta ta może zapowiadać oświadczyny lub zaręczyny, piękną prawdziwą miłość, a dla osób wolnych ciekawy romans i wielkie zauroczenie.

Praca: Ósemka Buław

Ta karta oznacza, że plany dotyczące życia zawodowego wag wkrótce się urzeczywistnią. Proces zmian już dawno się rozpoczął, może też zostać niespodziewanie przyspieszony i w efekcie znajduje się tuż przed ukończeniem. Mimo, iż osoby spod znaku wagi spodziewały się tego dopiero w dalekiej przyszłości, zmiany nastąpią niebawem.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Rydwanu

Ten tydzień będzie dla skorpionów szalony, będą zabiegane, zaabsorbowane wieloma sprawami, być może szykuje się im wyjazd lub podróż służbowa. Skorpiony mogą liczyć na pozytywną energię i napływ sił, jednak muszą zapanować nad chaosem, jaki je otacza.

Zdrowie: Królowa Mieczy

U osób spod znaku skorpiona może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Skorpiony mogą odczuwać spadek sił witalnych i przesilenie. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia oraz zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że skorpiony będące w związkach będą w nie szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje je w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Dziewiątka Monet

Karta ta przepowiada skorpionom zawarcie korzystnej transakcji, która przyciesie im sukces. Może nawet spektakularny zysk. Skorpiony mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą efekty. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła

Strzelce będą w tym tygodniu kuszone przez różnorodne przyjemności i używki. Chętnie będą brały udział we wszelkich możliwych rozrywkach. Mogą popaść w przesadę, zatem powinny uważać, by nie dać się ponieść szaleństwu. Jeśli uda im się okiełznać te emocje i skierować swoją uwagę na pozytywny cel, mogą wiele zyskać. Pokusy będą jednak bardzo silne.

Zdrowie: Trójka Monet

Strzelce postanowią coś radykalnie zmienić w swoim sposobie dbania o zdrowie. Będzie to dla nich niemal mistyczna inicjacja. Strzelce postawią na rozwój wewnętrzny, tak by zyskać harmonię ducha i ciała. Z zebranych dotychczas doświadczeń wyłowią kwintesencję i odnajdą swoją ścieżkę.

Uczucia: Dwójka Monet

Dla strzelców będących w związkach zapowiada się radosny i beztroski okres. Strzelce powinny tylko uważać, by się nie zagalopować i nie popaść w lekkomyślność i niestałość. Dla osób samotnych karta ta, to zapowiedź spotkania kogoś interesującego, z kim będzie można stworzyć związek partnerski.

Praca: Królowa Buław

Strzelce będą oczekiwały większej samodzielności i odpowiedzialności. Będą się czuły gotowe do podjęcie poważniejszych zadań. Podołają im, jeśli zaufają swoim umiejętnościom i doświadczeniu. Strzelce pragną się zawodowo doskonalić i rozwijać. To bardzo dojrzałe podejście.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: As Buław

Koziorożce powinny w tym tygodniu nieco się zmobilizować, odnaleźć i wykorzystać ciekawą szansę. Dotyczy ona działań wymagających od nich dużej przedsiębiorczości oraz odwagi. Aby odnieść sukces koziorożce muszą być gotowe do podjęcia ryzyka. As Buław wskazuje na duży na entuzjazm i zapał do samodzielnego rozwoju.

Zdrowie: Dziesiątka Monet

Dla koziorożców forma fizyczna nie będzie miała w tym tygodniu większego znaczenia, zdecydowanie skupią się na swoich emocjach.

Uczucia: Wielki Arkan Księżyca

W życiu osobistym koziorożców nastanie czas wątpliwości i niepewności. Choć Księżyc daje pewną ochronę to jednak symbolizuje także tajemnice i sekrety, które nie sprzyjają związkom. Osoby obdarzone intuicją powinny jej zaufać, zaś racjonaliści muszą ten czas przeczekać. Za to w sypialni koziorożce będą spełnione.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych koziorożce będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji, wówczas nawiążą ciekawą współpracę.

 

Sukcesów i spełnienia planów życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy