Horoskop 3 – 9 kwietnia 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet

Ten tydzień będzie dla osób spod znaku wodnika niezwykle udany. Czego się nie dotkną, wodniki odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega jednak przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: Szóstka Mieczy

Generalnie jest to karta odnowy, choć może oznaczać, że ostatnimi czasy zdrowie wodników obfitowało w troski. Kondycję może im poprawić rezygnacja ze starych, niezdrowych przyzwyczajeń. Choć nie będzie to łatwe zmiana nawyków na zdrowsze przyniesie dobre rezultaty.

Uczucia: Szóstka Monet

Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie partnera. Karta ta mówi jak ważne jest by zostawić drugiej osobie przestrzeń. To nie tylko oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji. Wodniki, także te nie będące w związkach, mogą w tym tygodniu liczyć wsparcie bliskich, a to doda im odwagi.

Praca: Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan w strefie zawodowej oznacza, że u wodników będzie się w tej materii naprawdę dużo działo. Bardzo prawdopodobny jest wyjazd służbowy, albo zmiana stanowiska, czy miejsca pracy. Wodniki powinny przygotować się na szybką zmianę. Jako, że numerem tej karty jest 7, to niesie ona ze sobą szansę na lepsze.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Walet Mieczy

W tym tygodniu ryby mogą liczyć na to, że otrzymają szansę, impuls do działania. Dzięki temu uzyskają jasność sytuacji i będą mogły lepiej zrozumieć nawet trudne zależności. Walet mieczy może też oznaczać, że ryby będą musiały bronić swoich poglądów i ostrzega by nie wplątać się z tego powodu w konflikt.

Zdrowie: Ósemka Monet

Zodiakalne ryby odczują spadek energii, może je dopaść przemęczenie, a z nim spadek formy. To, czego ryby potrzebują, by znów być w pełni sił, to kompleksowy, długotrwały wypoczynek.

Uczucia: Siódemka Monet

Ryby będą musiały zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość, aby utrzymać swój związek. Mogą niesłusznie oskarżać partnera, co wprowadzi niepotrzebny zamęt. Wolne ryby mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie.

Praca: Dziesiątka Mieczy

Karta ta zapowiada dużą zmianę w życiu zawodowym ryb. Nie jest to jednak niespodzianka, a ich świadome działanie. Karta ta może oznaczać zmianę pracy lub całkowitą zmianę orientacji zawodowych. Bywa, że zwiastuje małe zmiany, np. przejście do innego działu lub niespodziewane zakończenie wykonywanych czynności.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Królowa Monet

U baranów przeważy w tym tygodniu racjonalizm i materializm. Będą pragmatyczne i konkretne. Mają szansę zawrzeć jakąś korzystną umowę, która poprawi ich sytuację finansową. To dobry moment na inwestycje i poważne zakupy. W sferze prywatnej natomiast barany będą bardziej zmysłowe i uwodzicielskie. Jeśli pragną dziecka, to dobry moment.

Zdrowie: Dwójka Mieczy

Barany powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Barany nie powinny szukać dziury w całym ani słuchać amatorskich porad medycznych.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca

Dla prawdziwej miłości barany będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by spodobać się potencjalnemu partnerowi.

Praca: Szóstka Pucharów

Karta ta mówi, ze nie mamy jasno wytyczonego celu zawodowego, a bez tego ciężko jest odnieść sukces. W wypadku twórczych zawodów może to być jednak źródło inspiracji, w przypadku racjonalnych zajęć, takie zachowanie stresuje zarówno same barany jak i ich współpracowników. Baran w tym tygodniu będzie wspominał "stare dobre czasy”, gdy wszystko układało mu się lepiej.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W nadchodzących dniach byki będą poszerzały swoją wiedzę i zdobywały nowe doświadczenia. Być może uda im się uzyskać dostęp do nieoficjalnych źródeł i wejść w posiadanie cennych informacji. Mogą odkryć sekret, który przyniesie im korzyści.

Zdrowie: Wielki Arkan Głupca

Byki będą w tym tygodniu niezwykle niefrasobliwie podchodziły do kwestii swojego zdrowia. Będą goniły za przyjemnościami nie myśląc o konsekwencjach. Mają jednak sporo szczęścia i ich lekkomyślność nie przyniesie im uszczerbku na zdrowiu. Ktoś życzliwy w porę sprowadzi je na ziemię.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarza

Zodiakalne byki będą dominowały w swoich związkach. Ich władczość i nieustępliwość może prowadzić do drobnych zatargów, jednak będą umiały postawić na swoim. Wolne byki będą brawurowo zdobywały świat i być może także wezmą pod swoje skrzydła spokojną i spolegliwą osobę, która nieco ostudzi ich bojowy temperament.

Praca: Wielki Arkan Eremity

Ten tydzień będzie wymagał od byków skupienia i pełnej koncentracji nad powierzonymi zadaniami. Dzięki temu byki osiągną poziom, do którego dążą, zyskają szacunek i autorytet. Warto by byki pamiętały, że poza dobrami materialnymi ważne są też te niematerialne, dzięki którym można zyskać wiele więcej.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów

W tym tygodniu w życiu bliźniąt będzie się wiele działo. Mają szansę zawrzeć nowe znajomości. Karta ta sprzyja związkom międzyludzkim, pokazuje trwałą przyjaźń i prawdziwą miłość. Jeśli bliźnięta były z kimś pokłócone, to będą miały okazję załagodzić spór. Dzięki temu w życiu bliźniąt zapanuje spokój, radość i harmonia. Pamiętajcie, że często najlepszym rozwiązaniem trudnych kwestii jest dyplomacja i wzajemny szacunek.

Zdrowie: Czwórka Mieczy

Bliźnięta nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych bliźniąt będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Ósemka Pucharów

Karta ta może oznaczać rozstanie z partnerem lub przyjaciółmi, którzy do tej pory wiele znaczyli w życiu bliźniąt. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Praca: Wielki Arkan Księżyca

Osoby obdarzone intuicją i umiejące zawierzyć jej podszeptom mogą odkryć tajemnicę, która diametralnie zmieni ich sytuację zawodową. Bliźnięta ufające czystej logice mogą zaś czuć się zagubione i nie powinny podejmować w tym czasie wiążących decyzji.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Król Mieczy

Ten tydzień da rakom upragnione poczucie stabilizacji. Dzięki swojej pracy, dyplomacji i rozwadze osiągną pozycję, dzięki której będą cieszyły się autorytetem i spokojem. To dobra karta dla rodziny i zwiastuje jej spokojny czas.

Zdrowie: Siódemka Buław

Kondycja raków może być nadszarpnięta niedawnymi zmaganiami. Może to w efekcie zaowocować problemami z bezsennością i z prawidłowym odżywaniem. Raki mogą czuć się nieco osamotnione w walce ze swoimi dolegliwościami.

Uczucia: Walet Buław

Karta ta często oznacza zaproszenie do przygód. Dla raków będących w związkach zapowiada ona ożywczą perspektywę. Dla osób samotnych to zachęta do rozpoczęcia nowej, podniecającej znajomości. Czasami karta ta oznacza ochotę na poszukiwanie przygód poza utartymi ścieżkami.

Praca: Dwójka Buław

Karta ta oznacza, że osoby spod znaku raka mogą popaść w apatię, a swoje obowiązki zawodowe będą wykonywały niejako z przymusu i bez zainteresowania. W ważnych dyskusjach i przy podejmowaniu ważnych decyzji raki będą starały się zachować neutralną lub bierną pozycję.  Może to wywołać w nich poczucie pustki czy nawet wpędzić w depresję.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Świata

Lwy będą w nadchodzącym tygodniu czuły, że wszystko układa się po ich myśli. Uda im się zorganizować i tak ustawić wszystkie życiowe kwestie by osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Ukończą tym samym pewien ważny etap i będą mogły wkroczyć na wyższy poziom poznania. Ważne, by pamiętały, że to, co do tej pory udało im się osiągnąć wciąż jest dla nich dostępne i stanowi bazę do dalszych działań. Triumf i spełnienie są dla lwów na wyciągnięcie ręki.

Zdrowie: Wielki Arkan Gwiazdy

Lwy będą miały czas złapać oddech i na spokojnie zregenerować siły. Wrócą do formy i odzyskają pogodę ducha. W tym czasie mogą liczyć na wsparcie i opiekę, nie będą nią jednak przytłoczone. Karta ta zapowiada dobry czas, pełen spokoju i poczucia bezpieczeństwa.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że lwy będące w związkach będą w nie szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje lwy w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swojej błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Wielki Arkan Maga

W pracy lwy będą podejmowały nowe wyzwania i zdobywały nowe umiejętności. W nadchodzących dniach pojawią się przed nim nowe możliwości i awans okaże się bliższy niż im się wydawało. Wszystkie te możliwości wymagają jednak ciężkiej i sumiennej pracy. Przyniesie ona wspaniałe efekty.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Król Buław

W nadchodzącym tygodniu panny będą cieszyły się wielkim uznaniem. Swoim statusem będą wzbudzały w otoczeniu zaufanie i szacunek. Karta ta mówi, że dzięki sile woli i wierze we własne umiejętności panny mogą wiele osiągnąć, znacznie się rozwinąć i dojrzeć. Ugruntują się ich przekonania i będą świetnie wyrażać siebie.

Zdrowie: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Panny odzyskają poczucie równowagi wewnętrznej i zadbają także o kondycję fizyczną. Będą się starały w najbliższym czasie odbudować równowagę między ciałem a umysłem i mają wielkie szanse powadzenia.

Uczucia: As Buław

Karta ta wskakuje, że w związkach panien będzie panowała gorąca atmosfera. Czeka je konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Panny zatracą się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie. Dla samotnych karta niesie szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku, jest zapowiedzią ożywienia i wzajemnego zachwytu.

Praca: Król Pucharów

Kariera zodiakalnych panien znajdzie się w fazie, w której będą mogły wyrazić swoje myśli, przekonania i wykazać się wielkimi zdolnościami mediacyjnymi. Panny będą się starały urzeczywistnić uczucia w zawodowej codzienności. Będą ignorowały bariery i wprowadzały czyn swoje spontaniczne pomysły.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Rycerz Monet

Zodiakalne wagi czeka w tym tygodniu wiele dobrego, a to dzięki ich rozwadze, wytrwałości i pracowitości. Będą cieszyły się zaufaniem i kontrolowały sytuację. Siła ich spokoju i opanowania, przyniesie im wymierne korzyści. We współpracy z innymi wagi okażą pokorę, dzięki czemu zasłużą na nagrodę.

Zdrowie: Piątka Pucharów

Wagi mogą odczuwać dawne kontuzje. W tym tygodniu może im też dokuczać melancholia. Tęsknią za czymś, co dotąd miało dla nich bardzo duże znaczenie. Karta ta mówi jednak, że wagi nie zostaną same ze swoimi troskami i mogą liczyć na pełne zrozumienie ze strony przyjaciół.

Uczucia: Trójka Monet

Ta karta mówi o związku, w którym bardzo ważnym elementem jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Związek partnerski utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem waga będzie musiała zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych osób to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu, jeśli tylko wagi będą umiały nieco podporządkować się partnerowi.

Praca: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W życiu zawodowym wag zapowiada się czas dobrej współpracy i przyjaznej atmosfery. Zespół, w którym pracują wagi może wspólnie odnieść sukces dzięki zgranej współpracy, korzystaniu z doświadczeń i rad kolegów oraz dobrej organizacji.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Umiaru

Osoby spod znaku skorpiona będą w tym tygodniu nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Będą się starały zachować zdrowy rozsądek i z dystansu oceniać sytuację. Zadbają o równowagę między potrzebami ciała a potrzebami ducha.

Zdrowie: Królowa Pucharów

Skorpiony skupią się całkowicie na psychicznej odnowie, poszukiwaniu równowagi i wewnętrznej harmonii. Analizując swoje życie wewnętrzne, będą rozwijały siły podświadomości. Karta pokazuje powstawanie i doskonalenie się medialnych zdolności skorpionów

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny

Uczucia skorpionów będą w tym tygodniu ambiwalentne. Raz będą cieszyły się sielanką w związku, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu stagnacji i rutyny. Koło Fortuny, to jednak karta wielkiej szansy i przy odrobinie inicjatywy skorpiony mogą sprawić, że ich związek rozkwitnie.

Praca: Dziesiątka Pucharów

Karta ta wskazuje na zgrany zespół. Skorpiony mogą liczyć w tym tygodniu na przyjazne stosunki z przełożonymi oraz swoimi współpracownikami. Karta ta zapowiada też nowe, interesujące relacje handlowe oraz pomyślne kontakty, które będą bardzo ważne w dalszym życiu zawodowym.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sądu

Strzelce będą w tym tygodniu podejmowały ważne, życiowe decyzje. Będzie to od nich wymagało koncentracji, obiektywizmu i uczciwości, jeśli się na nie zdobędą, będą mogły podjąć słuszne decyzje. Warto pamiętać, że nie jest to, co prawda sąd ostateczny i będzie można zmodyfikować przyszłe plany, ważne jednak, by naprawdę sprawiedliwie ocenić możliwości swoje i innych. Strzelce mogą poczuć ciężar spoczywającej na nich odpowiedzialności.

Zdrowie: Wielki Arkan Śmierci

Stan zdrowia osób spod znaku strzelca może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory cieszyły się dobrym zdrowiem powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały karta ta może oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia: Piątka Monet

Strzelce skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Negatywizm uda się przełamać, jeśli tylko strzelce zmienią własne nastawienie. Dużą pomocą okaże zaufany partner. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Praca: Wielki Arkan Słońca

Sukces zawita w progi strzelców. Ich kariera nabierze rozpędu, uda im się osiągnąć upragniony cel, pozycję, stanowisko i będą zasłużenie świętować. To także świetny czas na rozpoczęcie nowego dzieła, gdyż Słońce jest kartą płodności, obfitości i zbierania plonów.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarzowej

W tym tygodniu koziorożce będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała ich działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do samych koziorożców będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Zdrowie: Dziesiątka Buław

Koziorożce będą musiały w tym tygodniu uważać na zdrowie, by nie zapaść na przewlekłe schorzenia. Dobytym pomysłem będzie skontrolowanie głównych narządów wewnętrznych i w razie złych wyników konsultacje z lekarzem specjalistą.

Uczucia: Siódemka Mieczy

W życiu osobistym osób spod znaku koziorożca pojawi się brak otwartości. Może to wskazywać, że koziorożce unikają rozmowy na ważny temat, stosują uniki i schodzą partnerowi z drogi. Być może Koziorożce chcą się wymigać się od podjęcia ważnych decyzji dotyczących ich związku. Samotne osoby nie podejmą wiążących decyzji w sprawach uczuć.

Praca: Ósemka Mieczy

Koziorożce na prawdziwe efekty swojej pracy będą musiały poczekać nawet kilka lat, jednak mają szansę na sukces. Potrzebny jest im jednak czas na poznanie swojej branży i wyrobienie sobie pozycji zawodowej. Karta zapowiada zyski i sukcesy w pracy związanej z podróżą lub komunikacją.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy