Horoskop 3 - 9 września 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Siódemka Pucharów

Wodniki w tym tygodniu będą narażone na fałszywe nadzieje, mogą pozwolić się omamić. Karta ta zapowiada rozczarowania i stanowi ostrzeżenie. Wodniki uparcie chcą patrzeć na świat przez różowe okulary, muszą uważać, by nie zagubić się w irracjonalnym świecie. Taka postawa może spowodować, że zagubią się w marzeniach, które w konfrontacji z rzeczywistością pękną niczym bańki mydlane.

Zdrowie: As Monet

Karta ta zwiastuje brak jakichkolwiek zagrożeń. Wodniki mogą śmiało realizować swoje plany, gdyż mają świetną formę. Należy jedynie unikać stresów, a wszelkie obawy o zdrowie uda się wyeliminować.

Uczucia: Dziewiątka Buław

Wodniki czeka w miłości trudny tydzień. Osoby będące w związkach będą musiały zawalczyć o partnera. Ich starania, rozmowy, planowanie wspólnej przyszłości przyniosą dobry efekt i pozwolą wypracować wspólne stanowisko, a także stabilny i zrównoważony związek.

Praca: Czwórka Mieczy

W życiu zawodowym wodników pojawi się możliwość podjęcia pracy poza granicami kraju. Wpływ na decyzję dotyczącą dalszej kariery będą miały codzienne wydatki i domowy budżet wodników, których apetyty są być może większe niż obecne możliwości

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów

W tym tygodniu w życiu ryb będzie się wiele działo. Mają szansę zawrzeć nowe znajomości. Karta ta sprzyja związkom międzyludzkim, pokazuje trwałą przyjaźń i prawdziwą miłość. Jeśli ryby były z kimś pokłócone, to będą miały okazję załagodzić spór. Dzięki temu w ich życiu zapanuje spokój, radość i harmonia. Pamiętajcie, że często najlepszym rozwiązaniem trudnych kwestii jest dyplomacja i wzajemny szacunek.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów

Karta ta pokazuje, że w tym tygodniu ryby będą cieszyły się dobrym zdrowiem. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu spokojnemu, szczęśliwemu nastrojowi ryby otrzymają impuls do działania, uwolnią się od dręczących je myśli. Na głębszym poziomie karta ta może być wyrazem szeroko pojętej miłości do ludzi.

Uczucia: Dwójka Mieczy

Karta ta zwiastuje wewnętrzne rozbicie w życiu osobistym ryb. Włączy się ich sceptycyzm. Coś mocno zaniepokoi ryby, ale jednocześnie dopadnie je niechęć lub nieumiejętność do podjęcia decyzji w kwestii uczuć. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie są zagrożone. Samotne ryby nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości.

Praca: Rycerz Monet

Karta ta może oznaczać, że ryby podejmą pracę w administracji państwowej, służbach mundurowych lub w sektorze bankowości. Wskazuje na kierownicze stanowisko, dowodzenie zespołem będzie im w tym tygodniu szło znakomicie. Karta ta zwiastuje rybom rozwój, uznanie, a także polepszenie sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów

Barany będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której barany staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Czwórka Monet

Karta ta sugeruje, że ostatnio baran o zdrowie nie dbał, bo skupił się na karierze i pomnażaniu bogactwa. Barany są z natury silne i cieszą się dobrą kondycją, warto, więc o nią zadbać.

Uczucia: Siódemka Mieczy

W życiu osobistym osób spod znaku barana pojawi się brak otwartości. Może to wskazywać, że barany unikają rozmowy na ważny temat, stosują uniki i schodzą partnerowi z drogi. Być może chcą się wymigać się od podjęcia ważnych decyzji dotyczących ich związku. Samotne osoby nie podejmą wiążących decyzji w sprawach uczuć.

Praca: Trójka Monet

Zodiakalnym baranom być może szykuje się awans. Są już na końcu okresu nauki lub rozwoju, chętnie podejmą nowe wyzwania, obarczone większą odpowiedzialnością. Podejście do ważnego egzaminu, lub przetestowanie nowych umiejętności zapewni baranom uznanie i odpowiednią pozycję zawodową.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Rycerz Buław

Rycerz buław ucieleśnia ciepłą, czasem nawet gorącą atmosferę, która w nadchodzącym tygodniu będzie towarzyszyć zodiakalnym bykom. Doskonale się w niej odnajdą i odzyskają chęć życia. Karta ta oznacza namiętność i egzaltację, jednak może także zwiastować popędliwość, impulsywność i przesadę. Zapał, który w tym czasie ogarnie byki udzieli się osobom z ich otoczenia.

Zdrowie: Królowa Pucharów

W tym tygodniu byki będą mogły pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie byki również nie będą miały powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Trójka Pucharów

W uczuciach byków będzie dominowało poczucie szczęścia i stabilizacji. Karta ta oznacza stworzenie związku opartego na prawdzie i tolerancji. Może oznaczać też plany matrymonialne lub możliwość narodzin dziecka. Dla samotnych byków to także pomyślna wróżba, spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Karta ta zwiastuje im zapowiedź nowej przyjaźni lub miłości.

Praca: Ósemka Monet

Karta ta mówi, że byki obejmą nową posadę lub przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej do tego wiedzy, szybko nadrobią braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W tym tygodniu bliźnięta skupią się na swoim rozwoju. Będą podnosiły kwalifikacje, zdobywały doświadczenie iw wiedzę, która w przyszłości może przynieść im wymierne korzyści. Szczególnie skupią się na odkrywaniu wiedzy z wąskiej specjalizacji. Być może bliźnięta odkryją jakąś tajemnicę lub sekret, co także da im pewną przewagę nad innymi.

Zdrowie: Szóstka Buław

Bliźnięta, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Osoby, które są w formie będą cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia: Królowa Mieczy

Dla bliźniąt ten tydzień będzie dość trudny pod względem emocjonalnym. Będzie u nich dominował zdrowy rozsądek, logika, rozum, dalekie będą od romantycznych uniesień i spontanicznych, wylewnych reakcji. Od bliźniąt może powiać chłodem, ale swoje obowiązki rodzinne będą traktowały poważnie i wywiążą się z nich sumiennie. Będą dla swoich bliskich podporą i opoką. Osoby samotne nie będą myślały o nowych związkach.

Praca: Szóstka Monet

Ten tydzień będzie sprzyjał karierze bliźniąt. Możliwa jest nowa transakcja i przypływ gotówki. Wysiłki bliźniąt zostaną zauważone i docenione. Należy jednak uważać, by zanadto nie uzależnić się od zwierzchnika. Bliźnięta będące w trudnej sytuacji mogą liczyć na pomoc bliskich.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Trójka Mieczy

W nadchodzących dniach raki mogą być narażone na podejmowanie decyzji sprzecznej z ich prawdziwymi uczuciami. W ich życiu nastanie czas, w którym zimna logika weźmie górę nad emocjami, a to może wywołać przykrości. Raki dzięki sile swojego umysłu i dyscyplinie uwolnią się od złych nawyków. Choć podejmą one słuszną decyzje nie obejdzie się bez poczucia żalu za tym, z czego rezygnują.

Zdrowie: Trójka Buław

Raki w tym tygodniu będą się cieszyły dobrą kondycją i świetnym zdrowiem. Dzięki swoim dotychczasowym staraniom doszły do dobrej formy i zamierzają ten stan utrzymać. Doda im to energii i zmobilizuje do dalszego samodoskonalenia zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Raki nie zapomną też o potrzebach swojego ducha.

Uczucia: Król Pucharów

Karta ta oznacza, że raki będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Bardziej niż zazwyczaj zgłębią się w marzenia i tęsknoty, ale także w emocje partnera. Raki będą bardziej wyrozumiałe, pomocne i przyjacielskie. Karta ta zapowiada często romantyczny czas, w którym raki będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Dla samotnych szansa na romantyczną i obiecująca znajomość.

Praca: Rycerz Mieczy

U raków nastąpi ochłodzenie atmosfery w pracy. Powstaną w niej przeciwstawne fronty, a konflikty nasilą się. Będzie to czas wrogości, w którym same raki będą bardzo krytycznie wobec innych. One same także będą narażone na przykrą krytykę ze strony przełożonego lub współpracowników. Przez złą atmosferę możliwe będzie zepsucie ważnego projektu lub planu. Karta ta oznaczać może koniec dotychczasowej współpracy.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wieży

Lwy czekają w nadchodzących dniach duże zmiany. Coś, co budowały od dłuższego czasu, ważny projekt, relacja, legnie w gruzach. Stanie się tak, ponieważ fundamenty, na których lwy wzniosły swoją Wieżę były od początku złe. Trzeba będzie wyciągnąć naukę z tej trudnej lekcji i wówczas będzie można wszystko zacząć od nowa, na zdrowych, silnych podstawach.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity

Mimo całej energii i niecierpliwości, jaka w tych dniach będzie buzowała w lwach nie zapomną one o chwili relaksu. Ważne będzie by lwy odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację.

Uczucia: Walet Buław

Lwy mogą wdać się w ognisty romans, szczególnie te będące wolnego stanu mają dużą szanse na nową miłość. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie da się z nią stworzyć długotrwałej relacji.

Praca: Wielki Arkan Świata

W swoim życiu zawodowym lwy poczują się spełnione, docenione i usatysfakcjonowane. Ich starania zostaną nagrodzone, osiągną sukces i ugruntują swoją pozycję. Osoby szukające pracy mogą liczyć na pojawienie się propozycji, która pozwoli im rozwijać swoje umiejętności i podnosić kwalifikacje.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Piątka Monet

Karta, która określa, co w tym tygodniu przydarzy się pannom symbolizuje trudny czas. Osoby spod tego znaku mogą czuć się ubogie, nieszczęśliwe lub opuszczone. Co ważne, nie jest to zwiastun faktycznych strat, karta raczej zwraca uwagę na naszą niepewność, obawy, że możemy stracić grunt pod nogami.

Zdrowie: Wielki Arkan Słońca

Panny w nadchodzących dniach odzyskają pełnię sił witalnych i będą cieszyły się świetną kondycją. Zapomną o niedawnym zmęczeniu, będą mogły się zregenerować i ułożyć plan na przyszłość, by pozostać w dobrej formie.

Uczucia: Wielki Arkan Księżyca

W życiu osobistym panien nastanie czas wątpliwości i niepewności. Choć Księżyc daje pewną ochronę to jednak symbolizuje także tajemnice i sekrety, które nie sprzyjają związkom. Osoby obdarzone intuicją powinny jej zaufać, zaś racjonaliści muszą ten czas przeczekać.

Praca: Dziewiątka Monet

Karta ta przepowiada pannom zawodowy sukces, a nawet pokaźny zysk. Panny mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą zamierzony efekt. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Rydwanu

Ten tydzień będzie dla wag szalony, będą zabiegane, zaabsorbowane wieloma sprawami, być może szykuje się im wyjazd lub podróż służbowa. Wagi mogą liczyć na pozytywną energię i napływ sił, jednak muszą zapanować nad chaosem, jaki je otacza.

Zdrowie: Wielki Arkan Głupca

Wagi odpuszczą sobie nieco kwestię zamartwiania się o swoje zdrowie. Czeka je okres beztroski i radości. Są w niezłej formie i będą z tego korzystać. Mają zapewnioną ochronę siły wyższej, zatem nic złego nie powinno się w tym tygodniu wagom przytrafić.

Uczucia: Walet Pucharów

Wagi żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może wagi przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

Praca: Czwórka Buław

Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie wagom wielką satysfakcję. Pojawi się możliwość otrzymania prezentu lub spadku. W życiu zawodowym spokój i finansowa stabilizacja. Karta ta oznacza również korzystny wyrok sądowy.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Siódemka Monet

Skorpiony w tym tygodniu będą miały czas żniw, zbiorą owoc tego, na co pracowały od dłuższego czasu. Aby jednak odnieść sukces trzeba trzymać rękę na pulsie i nie spoczywać na laurach. Karta ta zapowiada stabilizację materialną i dobrobyt osiągnięty dzięki własnej pracy.

Zdrowie: Walet Monet

Skorpiony będą w tym tygodniu w dobrej kondycji i chętnie zainwestują w swoje zdrowe i urodę. Zabieg kosmetyczny lub pielęgnacyjny to dobry pomysł.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca

Dla prawdziwej miłości skorpiony będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by spodobać się potencjalnemu partnerowi.

Praca: Walet Mieczy

Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych skorpiony powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Ósemka Buław

Ten tydzień będzie dla strzelców bardzo udany, gdyż karta ta zwiastuje poprawę ich sytuacji bytowej. Ważne dla nich sprawy znacznie przyśpieszą. Strzelce powinny zaufać instynktowi i przeczuciom, gdyż dobrze im one podpowiadają. Przed Strzelcami miłe i radosne wydarzenia oraz dobre wiadomości!

Zdrowie: As Pucharów

W strefie zdrowia karta ta oznacza, że strzelce cieszą się z powodu osiągniecia wewnętrznej równowagi. Miłość daje im siły i chęć do życia.

Uczucia: Trójka Monet

Ta karta mówi o związku, w którym bardzo ważnym elementem jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Związek partnerski utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem strzelec będzie musiał zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych osób to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu, jeśli tylko będą umiały nieco podporządkować się partnerowi.

Praca: Siódemka Buław

Dobra passa strzelców pomoże im także w pracy, w której przy odrobinie rozsądku uda się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da im motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Nadchodzące dni przyniosą koziorożcom upragnioną równowagę. Wszystkie ważne dla nich kwestie zostaną rozstrzygnięte uczciwie i obiektywnie. Koziorożce będą trafnie oceniały ludzi i sytuacje, a jeśli same będą poddawane ocenie także zostanie ona uczciwie wystawiona. Będzie to dobry punkt wyjściowy do dalszych działań.

Zdrowie: Wielki Arkan Świata

Koziorożce dojrzeją do zakończenia pewnych spraw związanych ze swoim zdrowiem, które ciągną się od dłuższego czasu. Dzięki temu będą mogły rozpocząć nowy etap, zadbać o siebie i swoją kondycję w odpowiedzialny i procesjonalny sposób. Doda im to sił, energii i witalności.

Uczucia: Walet Buław 2

W koziorożcach obudzi się ognisty temperament. Zapragną urozmaicić swój związek, ożywić go, także w sypialni. Samotne koziorożce zapragną przeżyć gorący romans i mogą mieć ku temu okazję. Karta ta mówi o ogromnej energii, ale też o zmysłowości i nieodpartym uroku, jakim będą emanowały osoby spod tego znaku.

Praca: Wielki Arkan Gwiazdy

W tym tygodniu praca będzie dla koziorożców miejscem kojarzącym się bardziej z odpoczynkiem niż harówką. Osoby, które do tej pory musiały walczyć o swoje, zostaną docenione. Ich wysiłki przyniosą efekty i będą miały czas na ułożenie nowego planu działania i reorganizację. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i spokój.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

Komentarze

Brak komentarzy