Horoskop 4 – 10 grudnia 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Eremity

Wodniki będą w tym tygodniu skłonne do refleksji. Nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, by w spokoju przeanalizować sytuację, w jakiej się obecnie znajdują. Zdecydują się na uporządkowanie spraw duchowych i emocjonalnych. Dzięki nabraniu perspektywy wodniki lepiej będą rozumiały otaczający je świat.

Zdrowie: Dziewiątka Buław

Walka ze stresem i przeciwnościami losu może w tym tygodniu nadszarpnąć formę wodników. Nerwowość może objawić się gorszym samopoczuciem, a w skrajnych przypadkach stres może doprowadzić wrażliwsze wodniki do rozstroju nerwowego. Wodnikom mogą dokuczać problemy ze strony układu krążenia.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że wodniki będące w związkach będą w nie szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje wodniki w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Król Monet

Wodniki mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Wodniki w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych funduszy.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Ósemka Pucharów

W tym tygodniu procesy poznawcze osób spod znaku ryb będą przebiegać znacznie szybciej. Ryby czują, że coś wisi w powietrzu i z nieoczekiwanej strony otrzymają impuls do działania. Wydarzenie, na które czekają nastąpi szybciej, niż się spodziewały, praktycznie się rozpoczyna. Karta ta oznacza zmianę wewnętrzną, przeobrażenie, jest też zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń

Zdrowie: Ósemka Monet

Ryby mogą być w nieco gorszej formie. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Szóstka Monet

Karta ta mówi jak ważne jest by zostawić drugiej osobie przestrzeń. Zachęca by okazać partnerowi zaufanie, zrozumienie i tolerancję. Ryby mogą liczyć na wsparcie bliskich, a to doda im odwagi.

Praca: Wielki Arkan Świata

W swoim życiu zawodowym ryby poczują się wreszcie naprawdę spełnione. Ich dotychczasowe wysiłki zostaną docenione, co da im nie tylko ogromną satysfakcję, ale i możliwość kontynuowania swojego dzieła na nowym poziomie. Osoby szukające pracy mogą liczyć na nową ofertę, która pozwoli im się rozwijać.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarzowej

W tym tygodniu barany będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała Wasze działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do baranów będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Zdrowie: Czwórka Mieczy

Barany nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych baranów będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktują tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Wielki Arkan Słońca

Wielki Arkan Słońca zapewni baranom szczęście w miłości. Odniosą sukces w swoich staraniach i zdobędą obiekt swoich westchnień. Osoby będące w związkach będą natomiast cieszyły się atmosferą pełną ciepła, miłości i spełnienia. Pary starające się o dziecko będą miały wielkie szanse powodzenia.

Praca: Dziesiątka Pucharów

Karta ta wskazuje na zgrany zespół. Barany mogą liczyć w tym tygodniu na przyjazne stosunki z przełożonymi oraz swoimi współpracownikami. Karta ta zapowiada też nowe, interesujące relacje handlowe oraz pomyślne kontakty, które będą bardzo ważne w dalszym życiu zawodowym.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga

Zapowiada się to dobry tydzień dla osób spod znaku byka. To idealny czas na rozpoczęcie nowych przedsięwzięć. Bykom sprzyja karta mówiąca o tym, że dzięki swoim predyspozycjom i ciężkiej pracy będą mogły osiągnąć sukces przekraczający ich wyobrażenie. To bardzo dobry znak, nowe zadania i nowe wyzwania dadzą bykom motywację do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowej wiedzy.

Zdrowie: Król Pucharów

Byki skupią się całkowicie na psychicznej odnowie, poszukiwaniu równowagi i wewnętrznej harmonii. Analizując swoje życie wewnętrzne, będą rozwijamy siły podświadomości. Karta pokazuje powstawanie i doskonalenie się medialnych zdolności byków.

Uczucia: Dwójka Mieczy

Karta ta zwiastuje wewnętrzne rozbicie w życiu osobistym byków. Włączy się ich sceptycyzm. Coś mocno zaniepokoi byki, ale jednocześnie dopadnie je niechęć lub nieumiejętność do podjęcia decyzji w kwestii uczuć. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie są zagrożone. Samotne byki nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości.

Praca: Siódemka Monet

Byki mogą osiągnąć zawodowy sukces, o ile uzbroją się w cierpliwość i będą konsekwentne w działaniu. Pragną szybkich rezultatów, jednak na tym polu spotyka je rozczarowanie. Jeśli jednak byki będą pracowały sumiennie i skupią na swoich obowiązkach, mogą być pewne dobrej przyszłości.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Kochanków

Pojawienie się karty Kochanków oznacza, że we wszystkich aspektach życia bliźnięta będą w tym tygodniu miały wiele szczęścia. Wokół nich będzie panowała przyjazna atmosfera, a ludzie będą się do nich garnąć. Karta ta może też oznaczać, że bliźnięta będą musiały dokonać wyboru między szybkim, ale chwilowym szczęściem, a nieco trudniejszym do wypracowania, ale trwałym sukcesem. To bardzo dobra karta dla wszelkich praktyk miłosnych.

Zdrowie: Ósemka Mieczy

Bliźnięta nie będą się mogły pozbyć ograniczających je zahamowań. Ograniczenia, które stanowią źródło ich zmartwień są jednak tak naprawdę nakładane przez nich samych. Przełamywanie psychicznych barier będzie w tym tygodniu głównym zdrowotnym problemem bliźniąt.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla bliźniąt będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych bliźnięta będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji, wówczas chętnie pójdzie na współpracę.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: As Monet

Rakom w tym tygodniu będzie sprzyjała fortuna i będą się one cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To zapowiedź dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: Wielki Arkan Głupca

Raki będą w tym tygodniu niezwykle niefrasobliwie podchodziły do kwestii swojego zdrowia. Będą goniły za przyjemnościami nie myśląc o konsekwencjach. Mają jednak sporo szczęścia i ich lekkomyślność nie przyniesie im uszczerbku na zdrowiu. Ktoś życzliwy w porę sprowadzi je na ziemię.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca

Dla prawdziwej miłości raki będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by spodobać się potencjalnemu partnerowi.

Praca: Piątka Mieczy

Karta ta pokazuje, że raki znajdą się w trudnym okresie. Ich pozycji zawodowej zagrażać będą oszczerstwa, złośliwości i upokorzenia. W najgorszym wypadku raki otrzymają wypowiedzenie i będą szukały sprawiedliwości w sądzie pracy. Karta ta może też wróżyć niepowodzenie konkretnych projektów. Problemem może być dla raków bezwzględny sposób robienia interesów przez konkurencję.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Trójka Monet

Nadchodzący tydzień przyniesie lwom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkraczamy w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mamy jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z  sumy przeżytych doświadczeń lwy tworzą teraz kwintesencję, dzięki temu odkryją swoją drogę życiową.

Zdrowie: Siódemka Mieczy

Lwom mogą zacząć doskwierać dolegliwości związane z kręgosłupem, układem kostnym i krążeniem. Powinny zadbać o siebie i prowadzić zdrowszy, mniej obciążający tryb życia. Przyda im się odpoczynek, a w razie nasilenia kłopotów zdrowotnych wizyta u specjalisty.

Uczucia: Wielki Arkan Umiaru

W najbliższej przyszłości lwy będące w związkach będą potrzebowały więcej spokoju. Choć będą nieco wycofane, to umiar, jakim się wykażą przyniesie im dobre rezultaty. Zachowanie dystansu pozwali im spojrzeć na uczucia z dalszej perspektywy i przekonać się o ich wartości. Lwy ugruntują się w swoich przekonaniach. Osoby samotne z dystansem będą podchodziły do spraw emocjonalnych.

Praca: Rycerz Mieczy

U lwów nastąpi ochłodzenie atmosfery w pracy. Powstaną w niej przeciwstawne fronty, a konflikty nasilą się. Będzie to czas wrogości, w którym same lwy będą bardzo krytycznie wobec innych. One same także będą narażone na przykrą krytykę ze strony przełożonego lub współpracowników. Przez złą atmosferę możliwe będzie zepsucie ważnego projektu lub planu. Karta ta oznaczać może koniec dotychczasowej współpracy.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław

Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach panny będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Można je wręcz posądzić o beztroską nonszalancję. Karta ta mówi, że panny z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Walet Mieczy

Na swój stan zdrowia panny nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.

Uczucia: Rycerz Mieczy

Życie uczuciowe panien w nadchodzącym tygodniu będzie nie do pozazdroszczenia. Karta ta oznacza, bowiem oziębienie i skostnienie uczuć, często także ich nagłą zmianę. Panny mogą czuć rozgoryczenie wobec partnera, a w skrajnych przypadkach nawet nienawiść. To czas ciężkiej próby dla związków. Osobom samotnym karta ta nie daje w tym czasie szansy na miłość.

Praca: Czwórka Monet

W sferze zawodowej panny kurczowo trzymają się obecnej pozycji, bo rzekomo daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza, że panny będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić panny muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy

Karta ta ukazuje, że nad wagami będą zbierały się ciemne chmury. Nie będą umiały dostrzec w porę nadchodzących problemów. Wagi muszą uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza wagom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Król Mieczy

Wagi postanowią walczyć z własnymi słabościami. Zdiagnozowanie ewentualnych dolegliwości pozwoli na szybkie ich zwalczenie W tym tygodniu wagi powinny większą uwagę poświęcić swojej diecie. Stres i nerwowy tryb życia mogą wywołać zaburzenia przewodu pokarmowego. Sięganie po używki i duże emocje mogą dać podłoże chorobom wrzodowym.

Uczucia: Walet Buław

W wagach obudzi się ognisty temperament. Zapragną urozmaicić swój związek, ożywić go, także w sypialni. Samotne wagi zapragną przeżyć gorący romans i mogą mieć ku temu okazję. Karta ta mówi o ogromnej energii, ale też o zmysłowości i nieodpartym uroku, jakim będą emanowały osoby spod tego znaku.

Praca: Dziesiątka Buław

W życiu zawodowym osób spod znaku wag szykuje się zmiana na lesze, awans lub podwyżka. Wszystko to mogą osiągnąć realizując dobry plan działania. Jeśli wagi będą planowały zmianę pracy, to uda im się znaleźć miejsce, w którym będą osiągały lepsze efekty swoich starań. Karta ta zapowiada poprawę warunków finansowych, ale też ostrzega by „liczyć siły na zamiary”.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Gwiazdy

Skorpiony będą potrzebowały chwili oddechu by nabrać dystansu i sił do dalszych życiowych zmagań. Uda im się nieco odpocząć i oderwać od codzienności. Jest to ostatni moment na regeneracje przed rozpoczęciem nowego etapu, który skorpiony zawczasu dokładnie zaplanują.

Zdrowie: Czwórka Pucharów

Skorpiony mogą w tym tygodniu być zamknięte w sobie i unikać kontaktów zewnętrznych. Będą starały się pokonać apatię poprzez medytację i odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Uczucia: As Pucharów

Skorpiony doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta osobom wolnym zwiastuje spontaniczne zakochanie. Skorpiony będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia i dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Praca: Rycerz Buław

Osoby spod znaku skorpiona będą pełne zapału w zawodowych kwestiach, jednak może brakować im cierpliwości. Ciężko im przyjąć do wiadomości, że aby osiągnąć sukces potrzebują dużo więcej czasu. Karta ta oznacza też rywalizację w miejscu pracy i możliwość wyjazdu za granicę w sprawach służbowych.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet

Karta ta zapowiada w życiu strzelców nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to strzelcom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zdrowie strzelców może wymagać przeanalizowania. Badania okresowe z pewnością nie zaszkodzą, a dadzą jasny obraz sytuacji. Strzelce będą chciały dowiedzieć się czegoś o swojej kondycji od specjalisty, czy to lekarza, czy dietetyka, czy też trenera i po zaczerpnięciu informacji ustalą dla siebie nowy plan działania. Mogą dowiedzieć się czegoś ważnego na temat swojego ogólnego stanu zdrowia.

Uczucia: Piątka Pucharów

Emocjonalnie przed strzelcami trudny czas. Brak porozumienia z partnerem i nieumiejętność wyrażenia uczuć mogą stać się źródłem rozgoryczenia i przyczyną rozstania. Jeśli się rozstaniecie, to już na stałe, warto, zatem dobrze to przemyśleć. Być może strzelce cierpią z powodu niezrozumienia lub braku miłości.

Praca: Dwójka Monet

W sferze zawodowej strzelce będą obrotne i z łatwością dostosują się do  zadań i atmosfery w miejscu pracy. Karta ta może jednak oznaczać wręcz beztroską lekkomyślność. Zwraca uwagę, że strzelce nie podchodzą z prawdziwą powagą do wyznaczonych zadań i lekceważą niektóre sprawy.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Pucharów

Przed koziorożcami udany tydzień, w którym nie zabraknie chwil radości. W ich sercach zagości miłość i poczują się szczęście. Koziorożcom uda się zrealizować wcześniejsze plany, zdobywając coś, o czym od dawna marzą. Da im to dużą satysfakcję i zasłużone poczucie dumy. Chętnie będą świętowały sukces w gronie najbliższych przyjaciół. Wsparcie rodziny jest dla koziorożców bardzo ważne i dzięki niemu zacieśnią więzi z krewnymi.

Zdrowie: Królowa Mieczy

U osób spod znaku koziorożca może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Koziorożce mogą odczuwać spadek sił witalnych i zmęczenie. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia. Koziorożce powinny zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Wielki Arkan Wieży

W aspekcie uczuć koziorożce wciąż nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić koziorożce w depresję. Lepiej wyciągnąć naukę z przeżytych porażek, a w kolejny związek wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

Praca: Szóstka Mieczy

W życiu zawodowym koziorożców rozpocznie się coś nowego. Może to być zmiana pracy lub zawodu albo objęcie nowych obowiązków. Koziorożce opuszczą dobrze znajome terytorium i z ostrożnością będą badać nowe otoczenie. Będą musiały poczuć się pewniej zanim podejmą nowe działania. Stan zawieszenia może wywoływać uczucie niepewności, tremę, czy nawet lęk, całe szczęście są to emocje przejściowe.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

Komentarze

Brak komentarzy