Horoskop 4 – 10 września 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Rycerz Monet

Wodniki czeka w tym tygodniu wiele dobrego, a to dzięki ich rozwadze, wytrwałości i pracowitości. Będą cieszyły się zaufaniem i kontrolowały sytuację. Siła ich spokoju i opanowania, przyniesie im wymierne korzyści. We współpracy z innymi okażą pokorę, dzięki czemu zasłużą na nagrodę.

Zdrowie: Wielki Arkan Księżyca

Wodniki będą pod silnym działaniem pierwotnych sił natury. Będą zgłębiać tajniki medycyny naturalnej, lub też zdecydują się na rewolucję dietetyczną. Osoby posiadające silnie rozwiniętą intuicję będą w stanie wyczuć potrzeby swojego ciała i ducha, zaś te stricte racjonalne mogą czuć się w tym tygodniu zdezorientowane i generalnie rozstrojone emocjonalnie.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla wodników będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Królowa Monet

W życiu zawodowym wodników szykuje się korzystna transakcja, a wraz z nią duży napływ gotówki. Może się on wiązać z zakupem lub sprzedażą domu albo mieszkania. W tym tygodniu wodniki będą korzystać z wcześniej zgromadzonych środków.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Eremity

Ten tydzień będzie dla ryb pełen refleksji i przemyśleń. Ryby przypomną sobie, że poza światem materialnym istnieje też ten duchowy, równie ważny i postanowią zadbać nieco o swoją duchowość. Dzięki temu wyciszeniu i zdystansowaniu do świata zewnętrznego uda im się oczyścić umysł i będą mogły obiektywnie ocenić swoją życiową sytuację.

Zdrowie: Wielki Arkan Słońca

Ryby w nadchodzących dniach odzyskają pełnię sił witalnych i będą cieszyły się świetną kondycją. Zapomną o niedawnym zmęczeniu, będą mogły się zregenerować i ułożyć plan na przyszłość, by pozostać w dobrej formie.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny

Uczucia ryb będą w tym tygodniu ambiwalentne. Raz będą cieszyły się sielanką w związku, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu stagnacji i rutyny. Koło Fortuny, to jednak karta wielkiej szansy i przy odrobinie inicjatywy ryby mogą sprawić, że ich związek rozkwitnie.

Praca: Czwórka Mieczy

W życiu zawodowym ryb pojawi się możliwość podjęcia pracy poza granicami kraju. Wpływy na decyzję dotyczące kariery będą miały codzienne wydatki i domowy budżet ryb, których apetyty są być może większe niż obecne możliwości

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Król Monet

Karta ta mówi, że w najbliższym czasie barany wykażą się dużą cierpliwością i będą działały rozważnie. Będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem, poczują się atrakcyjnie i pewnie. Przyniesie im to radość, będą mogły skupić się na przyjemnościach. Jeśli barany planują powiększenie rodziny lub większą inwestycję, to w tym tygodniu jest na to idealny czas.

Zdrowie: Rycerz Mieczy

Zdrowiem zodiakalnych baranów może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu barany będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im także depresja, dlatego powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków

W uczuciach nadejdzie dla baranów czas szczęścia i spełnienia. Osoby będące w związkach będą cieszyły się pełnią miłości, bliskości i zrozumienia. Osoby rozglądające się za partnerem powinny jednak wybierać rozważnie, gdyż pokusa burzliwego romansu może zniweczyć ich szansę na zbudowanie trwałego związku z wartościową osobą.

Praca: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że w życiu zawodowym barany osiągną coś ważnego i będą miały okazję cieszyć się z rezultatów swojej pracy. Może tu chodzić o zdane egzaminy, objęcie interesującego stanowiska, awans, podwyżkę lub sfinalizowanie ważnego interesu. Karta ta mówi też o przyjemnej atmosferze w pracy.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Buław

Wżyciu byków może pojawić się przygnębienie. Być może za dużo wymagają od siebie i przez to za bardzo angażują się w bieżące sprawy. Może się im przytrafić niezręczna sytuacja. Byki pragną szybkiego sukcesu, jednak prze drogę na skróty omijają pewne istotne elementy. Te braki mogą sprawić, że nowe zadania będą dla byków przytłaczające a w skrajnym wypadku mogą odnieść porażkę. Byki potrzebują czasu, by odnaleźć się w nowej sytuacji i po „zaaklimatyzowaniu się” będą już funkcjonowały normalnie.

Zdrowie: Król Pucharów

Byki skupią się całkowicie na psychicznej odnowie, poszukiwaniu równowagi i wewnętrznej harmonii. Analizując swoje życie wewnętrzne, będą rozwijamy siły podświadomości. Karta pokazuje powstawanie i doskonalenie się medialnych zdolności byków.

Uczucia: Dwójka Monet

Dla byków będących w związkach zapowiada się radosny i beztroski okres. Byki powinny tylko uważać, by się nie zagalopować i nie popaść w lekkomyślność i niestałość. Dla osób samotnych karta ta, to zapowiedź spotkania kogoś interesującego, z kim będzie można stworzyć związek partnerski.

Praca: Siódemka Mieczy

To karta, która mówi, że byki narażą się na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe byki powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy

Bliźnięta czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Zdrowie: Dziewiątka Mieczy

Do sielanki bliźniąt wkradną się drobne kłopoty zdrowotne. Karta ta odnosi się do chorób związanych z górnymi drogami oddechowymi. Dobrze by było pomyśleć o badaniach u specjalisty. Bliźnięta mogą też skarżyć się na bezsenność i koszmary senne.

Uczucia: Rycerz Pucharów

Bliźnięta będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Karta ta może zapowiadać oświadczyny lub zaręczyny, piękną prawdziwą miłość, a dla osób wolnych ciekawy romans i wielkie zauroczenie.

Praca: Dwójka Mieczy

Karta ta mówi, że w życiu zawodowym osoby spod znaku bliźnięta dojdą do punktu, w którym ogarnie je głębokie zwątpienie. Dopadną je wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. Bliźnięta powinny zaufać w sprawach zawodowych własnej intuicji.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Pucharów

Przed rakami udany tydzień, w którym nie zabraknie chwil radości. W ich sercach zagości miłość i poczują się szczęśliwe. Rakom uda się zrealizować wcześniejsze plany, zdobywając coś, o czym od dawna marzą. Da im to dużą satysfakcję i zasłużone poczucie dumy. Chętnie będą świętowały sukces w gronie najbliższych przyjaciół. Wsparcie rodziny jest dla raków bardzo ważne i dzięki niemu zacieśnią więzi z krewnymi.

Zdrowie: Wielki Arkan Śmierci

Stan zdrowia osób spod znaku raka może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory cieszyły się dobrym zdrowiem powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały karta ta może oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia: Piątka Mieczy

Dla raków nastąpi trudny czas w partnerstwie. Winne temu będą nieporozumienia i plotki. Warto jednak zawalczyć o partnera, szczera rozmowa, bez zawiści, może uratować sytuację. Dla samotnych raków karta ta nie zapowiada nowych znajomości ani zmian.

Praca: Dziewiątka Buław

Rakom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków raki będą miały możliwości realizowania zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, raki rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: As Mieczy

Lwy rozpoczną w swoim życiu nowy etap i wejdą w niego w pełni świadomie. Umieją kierować się rozsądkiem i pokładają wiarę w siłę swojego intelektu. Wiedzą już jak ułożyć sobie życie, by uniknąć nawarstwiania się spraw i umieją je systematycznie załatwiać.

Zdrowie: Czwórka Monet

Karta ta sugeruje, że ostatnio zodiakalny lew nie dbał jak należy o swoje zdrowie, bo skupił się na karierze i pomnażaniu bogactwa. Lwy są z natury silne i cieszą się dobrą kondycją, warto, więc o nią zadbać.

Uczucia: Wielki Arkan Sądu

Lwy w tym tygodniu podejmą ważą decyzję w sprawach związanych z ich związkiem i uczuciami. Postarają się obiektywnie ocenić swoje emocje i podjąć wiążącą decyzję, co do następnego kroku. Wybiorą to, co będzie dla nich najlepsze. Być może lwy będą chciały zadeklarować swoje uczucia lub pomyślą o sformalizowaniu związku. Osoby samotne jasno określą zaś, jakiego partnera szukają.

Praca: Królowa Pucharów

W sferze pracy lwy wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele zawodowe. Mają doskonałe warunki by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga

W tym tygodniu panny wejdą w nowy etap rozwoju i będą doskonaliły swoje umiejętności. Nowe pomysły mogą okazać się bardzo rozwojowe, trzeba jednak gruntownie przygotować się do ich realizacji nie zaniedbując podstaw.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów

Karta ta pokazuje, że w tym tygodniu panny będą cieszyły się dobrym zdrowiem. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu spokojnemu, szczęśliwemu nastrojowi panny otrzymają impuls do działania, uwolnią się od dręczących je myśli. Na głębszym poziomie karta ta może być wyrazem szeroko pojętej miłości do ludzi.

Uczucia: Ósemka Mieczy

Będące w związkach panny będą walczyły ze swoimi zahamowaniami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Panny nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Osobom nie będącym w związkach będzie doskwierała samotność. Być może nie są one gotowe na związek. Jeśli jednak uporządkują swoje wnętrze, osiągną harmonię, wówczas przyciągnie to do nich kogoś nowego.

Praca: Dwójka Pucharów

Panny mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta, to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Piątka Buław

Wagi odczują w nadchodzących dniach potrzebę walki o prestiż, o pokazanie swojej mocnej strony. Czekają je zmagania i walka, którą same sprowokują pozorując konflikty. Karta ta ostrzega, by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie wagi wywołają może zacząć wymykać się spod ich kontroli.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarza

Panowie spod znaku wagi poczują się pewnie i stabilnie, będą cieszyli się dobrym zdrowiem, siłą i kondycją. Uda im się dojść do takiej formy, na jaką pracowali. Panie spod znaku wagi mogą poczuć się nieco osłabione i mogą potrzebować wsparcia i opieki. Dzięki swojej łagodności mogą zyskać to, czego pragną, a w razie potrzeby będą umiały zawalczyć o swoje zdrowie.

Uczucia: Rycerz Buław

Miłość skłoni wagi do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. W istniejących związkach może wybuchnąć kłótnia, zaś samotne wagi mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania da się im mocno we znaki.

Praca: Siódemka Pucharów

Zodiakalne wagi w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, zagubione we własnych emocjach. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że wagi okażą się trudne w codziennym współżyciu.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Król Buław

W nadchodzącym tygodniu skorpiony będą cieszyły się wielkim uznaniem. Swoim statusem będą wzbudzały w otoczeniu zaufanie i szacunek. Karta ta mówi, że dzięki sile woli i wierze we własne umiejętności skorpiony mogą wiele osiągnąć, znacznie się rozwinąć i dojrzeć. Ugruntują się ich przekonania i będą świetnie wyrażać siebie.

Zdrowie: Król Mieczy

Skorpiony będą zmagały się z własnymi słabościami. Zdiagnozowanie ewentualnych dolegliwości pozwoli na szybkie ich zwalczenie W tym tygodniu skorpiony powinny większą uwagę poświęcić swojej diecie. Stres i nerwowy tryb życia mogą wywołać zaburzenia przewodu pokarmowego. Sięganie po używki i duże emocje mogą dać podłoże chorobom wrzodowym.

Uczucia: Piątka Pucharów

Emocjonalnie przed skorpionami trudny czas. Brak porozumienia z partnerem i nieumiejętność zawarcia wyrażenia uczuć mogą stać się źródłem rozgoryczenia i przyczyną rozstania. Jeśli się rozstaniecie, to już na stałe, warto, zatem dobrze to przemyśleć. Być może skorpiony cierpią z powodu niezrozumienia lub braku miłości.

Praca: Dziesiątka Monet

Skorpiony czeka w pracy wytężony wysiłek umysłowy. Dzięki głębokiej kontemplacji poszerzą się ich horyzonty. Możliwości, które jak fragmenty układanki leżą wszystkie obok siebie, zostaną nagle połączone w całość, w duży obraz, w jakiś możliwy do realizacji, obiecujący plan.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet

Karta ta zwiastuje wiele okazji na poprawienie sytuacji majątkowej strzelców. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcą w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie strzelce mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarzowej

W tym tygodniu nad strzelcami roztoczy opiekę osoba bardzo im życzliwa, być może matka lub przyjaciółka. Pomoże im dojść do siebie, zadbać o kondycję i zdrową dietę. To pozytywna karta, o ile tylko strzelce będą w stanie przyjąć wsparcie i znajdą czas by poddać się pielęgnacyjnym zabiegom. To znacznie poprawi ich stan ciała i ducha.

Uczucia: Ósemka Pucharów

Strzelce będą podejmowały ważne dla swojego związku decyzje. Będą gotowe na ostateczne rozwiązania i mogą rozstać się z kimś, kto wiele dla nich znaczył, albo z dotychczasowym partnerem, albo z kimś, kto temu związkowi zagraża. Rozstanie to pomoże strzelcom dojrzeć do prawdziwego związku. Strzelce pozbędą się złudzeń i dziecinnych wyobrażeń o idealnym związku.

Praca: Ósemka Monet

Karta ta mówi, że strzelce obejmą nową posadę lub przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej do tego wiedzy, szybko nadrobią braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: As Monet

Koziorożcom w tym tygodniu będzie sprzyjała fortuna i będą się one cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To zapowiedź dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: Królowa Buław

W strefie zdrowotnej u koziorożców będzie się wszystko układało. Witalność i energia pojawią się za sprawą żywiołu ognia. Koziorożce otworzą się na siłę życiową, która obudzi w nich pogodę ducha, odwagę i przedsiębiorczość. Osoby spod tego znaku powinny jednak uważać, by podczas ulegania uciechom  i niepohamowanej rozrzutności nie nadszarpnąć swojego zdrowia.

Uczucia: Trójka Buław

W nadchodzących dniach koziorożce stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związki oznaczone tą kartą są perspektywiczne, niezawodne i stałe. Dla samotnych osób to zapowiedź stworzenia sprzyjających warunków, dzięki czemu mogą oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

Praca: Czwórka Pucharów

W pracy u koziorożców nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed nimi wiele możliwości. Koziorożce muszą jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

 

Komentarze

Brak komentarzy