Horoskop 5 – 11 grudnia 2016 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław

Wszystkie przeszkody na drodze wodników zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi im pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Dwójka Buław

Stres, jaki odczuwają wodniki spowoduje u nich w nadchodzącym tygodniu spadek witalności, zmęczenie i ogólne poczucie wypalenia. Dla osób chorych jest to jednak dobra karta, zapowiadająca poprawę zdrowia, a nawet szansę na wyleczenie.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla wodników będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą wodnikom ruszyć z miejsca.

Praca: Dziesiątka Mieczy

Karta ta zapowiada dużą zmianę w życiu zawodowym wodników. Nie jest to jednak niespodzianka, a efekt ich świadomego działania. Karta ta może oznaczać zmianę pracy lub całkowitą zmianę orientacji zawodowych. Bywa, że zwiastuje małe zmiany, np. przejście do innego działu lub niespodziewane zakończenie wykonywanych czynności.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: As Mieczy

Zodiakalne ryby rozpoczną w swoim życiu nowy etap i wejdą w niego w pełni świadomie. Umieją kierować się rozsądkiem i pokładają wiarę w siłę swojego intelektu. Wiedzą już jak ułożyć sobie życie, by uniknąć nawarstwiania się spraw i umieją je systematycznie załatwiać.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zdrowie ryb może wymagać przeanalizowania. Badania okresowe z pewnością nie zaszkodzą, a dadzą jasny obraz sytuacji. Ryby będą chciały dowiedzieć się czegoś o swojej kondycji od specjalisty, czy to lekarza, czy dietetyka, czy też trenera i po zaczerpnięciu informacji ustalą dla siebie nowy plan działania. Mogą dowiedzieć się czegoś ważnego na temat swojego ogólnego stanu zdrowia.

Uczucia: Ósemka Mieczy

Będące w związkach ryby będą walczyły ze swoimi zahamowaniami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Ryby nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Osobom nie będącym w związkach będzie doskwierała samotność. Być może nie są one gotowe na związek. Jeśli jednak ryby uporządkują swoje wnętrze, osiągną harmonię, wówczas przyciągnie to do nich kogoś nowego.

Praca: Czwórka Buław

Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie zodiakalnym rybom wielką satysfakcję. Pojawi się możliwość otrzymania prezentu lub spadku. W ich życiu zawodowym zapanuje spokój i finansowa stabilizacja. Karta ta oznacza również korzystny wyrok sądowy.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet

Ten tydzień będzie dla osób spod znaku barana niezwykle udany. Czego się nie dotkną, barany odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega także przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: Rycerz Pucharów

W tym tygodniu barany powinny zwrócić szczególną uwagę na układ nerwowy. Nadmiar stresu może powodować napięcie, zatem warto zadbać o odpowiedni wypoczynek.

Uczucia: Ósemka Buław

W uczuciach baranów pojawi się niespodzianka. Nowa znajomość, szalona miłość, a może błyskotliwy romans. Pewne jest, że obok osoby spod znaku barana pojawi się ktoś bardzo atrakcyjny. Bardzo dobrze będzie układało się życie w stałych związkach, zaś single mają szansę na pojawienie się tej „drugiej połowy” i długotrwały szczęśliwy związek.

Praca: Siódemka Pucharów

Zodiakalne barany w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, zagubione we własnych emocjach. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że barany okażą się trudne w codziennym współżyciu.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Królowa Buław

Ktoś sympatyczny, wyrozumiały i przyjacielski wesprze Wasze starania. Zodiakalne byki rozwiną w najbliższych dniach szerokie kontakty towarzyskie, będą niezwykle przebojowe. Pozwoli im to lepiej poznać siebie i sowie pragnienia. Byki zyskają siły do walki, będą przedsiębiorcze i zdecydowane. Królowa Buław sprzyja też miłosnym przygodom i zapowiada udane pożycie intymne.

Zdrowie: Szóstka Mieczy

Generalnie jest to karta odnowy, choć może oznaczać, że ostatnimi czasy zdrowie byków obfitowało w troski. Kondycję może im poprawić rezygnacja ze starych, niezdrowych przyzwyczajeń. Choć nie będzie to łatwe zmiana nawyków na zdrowsze przyniesie dobre rezultaty.

Uczucia: Dziesiątka Buław

Osoby spod znaku byka będą się czuły samotne nawet będąc w związku. Przygnębienie wywołane tym stanem może przesłaniać nam rozwiązanie problemu. Karta ta może oznaczać, że obecny związek wpędza byki w dołek psychiczny. Nie znaczy to jednak, że należy kończyć tą relację, trzeba jednak nad nią popracować.

Praca: Dwójka Monet

W sferze zawodowej byki będą obrotne i z łatwością dostosują się do  zadań i atmosfery w miejscu pracy. Karta ta może jednak oznaczać wręcz beztroską lekkomyślność. Zwraca uwagę, że byki nie podchodzą z prawdziwą powagą do wyznaczonych zadań i lekceważą niektóre sprawy.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Piątka Buław

Bliźnięta odczują w nadchodzących dniach potrzebę walki o prestiż. Będą starały się pokazać swoją mocną stronę. Czekają je zmagania i walka, którą same sprowokują pozorując konflikty. Karta ta ostrzega by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie bliźnięta wywołają może zacząć wymykać się spod ich kontroli.

Zdrowie: Król Mieczy

Zdiagnozowanie ewentualnych dolegliwości pozwoli bliźniętom na szybkie ich zwalczenie. W tym tygodniu bliźnięta powinny większą uwagę poświęcić swojej diecie. Stres i nerwowy tryb życia mogą wywołać i nich zaburzenia przewodu pokarmowego. Sięganie po używki i duże emocje mogą dać podłoże chorobom wrzodowym.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci

W życiu emocjonalnym bliźniąt nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: Czwórka Pucharów

W pracy u bliźniąt nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed bliźniętami wiele możliwości. Muszą one jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy

Raki powinny w tym tygodniu szczególnie uważać, by nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Raki mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.

Zdrowie: Trójka Monet

Raki postanowią coś radykalnie zmienić w swoim sposobie dbania o zdrowie. Będzie to dla nich niemal mistyczna inicjacja. Raki postawią na rozwój wewnętrzny, tak by zyskać harmonię ducha i ciała. Z zebranych dotychczas doświadczeń raki wyłowią kwintesencję i odnajdą swoją ścieżkę.

Uczucia: Ósemka Monet

W miłości u raków zapowiada się początek czegoś nowego. Osoby będące już w stałym związku zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji i będą snuły ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany. Osoby poszukujące swojej drugiej połowy mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek.

Praca: Królowa Pucharów

W sferze pracy raki wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele zawodowe. Mają doskonałe warunki by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Siódemka Monet

Zodiakalne lwy w tym tygodniu będą miały czas żniw, zbiorą owoc tego, na co pracowały od dłuższego czasu. Aby jednak odnieść sukces trzeba trzymać rękę na pulsie i nie spoczywać na laurach. Karta ta zapowiada stabilizację materialną i dobrobyt osiągnięty dzięki własnej pracy.

Zdrowie: Walet Buław

Stan zdrowia osób spod znaku lwa nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Lwy będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Wielki Arkan Eremity

W tym tygodniu lwy będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będą chciały wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące ich relacji bliską osobą. Mogą się przez to wydawać oschłe i chłodne, jednak, gdy już wszystko sobie poukładają, to ich uczucie będzie szczere i trwałe. Lwy szukające partnera powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku i zwrócić większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner.

Praca: Rycerz Mieczy

U lwów nastąpi ochłodzenie atmosfery w pracy. Powstaną w niej przeciwstawne fronty, a konflikty nasilą się. Będzie to czas wrogości, w którym same lwy będą bardzo krytycznie wobec innych. One same także będą narażone na przykrą krytykę ze strony przełożonego lub współpracowników. Przez złą atmosferę możliwe będzie zepsucie ważnego projektu lub planu.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Rycerz Monet

Zodiakalne panny czeka w tym tygodniu wiele dobrego, a to dzięki ich rozwadze, wytrwałości i pracowitości. Będą cieszyły się zaufaniem i kontrolowały sytuację. Siłą ich spokoju i opanowania, przyniesie im wymierne korzyści. We współpracy z innymi panny okażą pokorę, dzięki czemu zasłużą na nagrodę.

Zdrowie: Walet Monet

Ten tydzień minie pannom spokojnie, będą w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ich zdrowiu nie będzie zagrażało żadne niebezpieczeństwo.

Uczucia: Rycerz Buław

Miłość może skłonić panny do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. Będą miały dość rozłąki z ukochaną osobą. W istniejących związkach może wybuchnąć kłótnia, zaś samotne panny mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania da się pannom mocno we znaki.

Praca: Królowa Monet

Panny mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się pannom trafić jakaś korzystna oferta. Karta ta sprzyja pomnażaniu dóbr materialnych, ale zwraca też uwagę, aby nie stać się z tego powodu zależnym od drugiej osoby.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca

Wagi będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą bolesnych konsekwencji, jednakże wagi nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem wagi wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: Czwórka Mieczy

Wagi nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych wag będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Szóstka Buław

Wagi czeka naprawdę gorący tydzień. Ich uczucia rozpalą się do białości, jeśli tylko będą mogły przejąć władze w związku. Karta ta może zapowiadać zawarcie związku małżeńskiego lub narodziny dziecka. To bardzo dobra wróżba i dla zakochanych i dla tych szukających miłości.

Praca: Wielki Arkan Sądu

W pracy u wag zapowiada się ważny moment. Wagi będą poddane ocenie, od której w dużej mierze zależy ich zawodowa kariera. Jeśli się zmobilizują i pokażą z jak najlepszej, najbardziej, profesjonalnej strony mogą odnieść wymierne zyski.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Zodiakalne skorpiony odzyskają poczucie równowagi wewnętrznej i zadbają także o kondycję fizyczną. Będą się starały w najbliższym czasie odbudować równowagę między ciałem a umysłem i mają wielkie szanse powadzenia.

Zdrowie: Wielki Arkan Słońca

Skorpiony w nadchodzących dniach odzyskają pełnię sił witalnych i będą cieszyły się świetną kondycją. Zapomną o niedawnym zmęczeniu, będą mogły się zregenerować i ułożyć plan na przyszłość, by pozostać w dobrej formie.

Uczucia: As Buław

Karta ta wskakuje, że w związkach skorpionów będzie panowała gorąca atmosfera. Czeka je konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Skorpiony zatracą się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie. Dla samotnych osób karta ta oznacza szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku, jest zapowiedzią ożywienia i wzajemnego zachwytu.

Praca: Dziewiątka Buław

Skorpionom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków skorpiony będą miały możliwości realizowania swoich zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, skorpiony Rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet

Karta ta zapowiada w życiu strzelców nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to strzelcom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Zdrowie: Wielki Arkan Gwiazdy

Nadchodzący tydzień będzie dla strzelców momentem długo wyczekiwanego odpoczynku po wyczerpujących zmaganiach. Strzelce pragną się emocjonalnie wyciszyć i fizycznie zregenerować. Pod osłoną Gwiazdy będą miały czas na to by gruntownie o siebie zadbać.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że strzelce będące w związkach są w nie bardzo mocno zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje strzelce w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Trójka Mieczy

W tym tygodniu strzelce będą robiły zawodowe porządki. Pragną się rozwijać, wyczekują zmiany, która im to umożliwi. Dzięki swojej pomysłowości mogą zyskać w oczach przełożonych. Być może strzelce zdecydują się na kurs, szkolenie lub studia w celu podniesienia kwalifikacji.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wieży

Koziorożce czekają w nadchodzących dniach duże zmiany. Coś, co budowały od dłuższego czasu, ważny projekt, relacja, legnie w gruzach. Stanie się tak, ponieważ fundamenty, na których koziorożce wzniosły swoją Wieżę były od początku złe. Trzeba będzie wyciągnąć naukę z tej trudnej lekcji i wówczas będzie można wszystko zacząć od nowa, na zdrowych, silnych podstawach.

Zdrowie: Piątka Monet

Życie zawodowe koziorożców będzie źródłem ich frustracji. Praca kosztuje je wiele emocji, a to sprawia, że koziorożce stają się nerwowe. Wszystko to ma swoją podstawę na podłożu ekonomicznym, gdyż koziorożce pragną się rozwijać, jednak nie chcą ryzykować. Nadmiar stresu może mieć negatywny wpływ na ich stan zdrowia.

Uczucia: Ósemka Pucharów

Karta ta może oznaczać rozstanie z partnerem lub przyjaciółmi, którzy do tej pory wiele znaczyli w życiu koziorożców. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Praca: Wielki Arkan Kochanków

Ta karta, choć kojarzona głównie z miłością i różnymi jej aspektami może oznaczać, że koziorożce czeka poważny wybór w życiu zawodowym. Koziorożce angażują się w swoją pracę, żyją nią, a wszystkie zmiany bardzo przeżywają. Muszą być pewne, że decyzja, jaką podejmą będzie najlepsza z możliwych. Karta ta zapowiada jednak ciepłą i sprzyjającą atmosferę, co zrównoważy stres związany z decyzją.Wszystkiego dobrego w nadchodzących dniach życzy Wam Wróżka Sorsha. 

 

Komentarze

Brak komentarzy