Horoskop 5 – 11 luty 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Słońca

Dla osób spod znaku wodnika ten tydzień będzie niezwykle udany. Wszelkie zmartwienia i smutki odejdą, zastąpi je radość i szczęście. Wodniki z ochotą spędzą miłe chwile w gronie najbliższych. Słońce jest kartą, która zapowiada urodzaj, obfitość, rozwój i radość we wszystkich dziedzinach. To będzie tydzień sukcesu!

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarzowej

Wodniki będą w tym tygodniu w dobrej kondycji. Ogromne wsparcie da im bliska kobieta, matka, przyjaciółka, która znacznie je odciąży, zadba o ich zdrowie i dobre nawyki żywieniowe. Słuchając jej wskazówek wodniki utrzymają świetną formę.

Uczucia: Siódemka Mieczy

W życiu osobistym osób spod znaku Wodnika może pojawi

się brak otwartości. Może to wskazywać, że wodniki unikają rozmowy na ważny temat, stosują uniki i schodzą partnerowi z drogi. To dobry moment by wyjaśnić wszelkie niejasności w związku. Szczera rozmowa oczyści atmosferę w związku i poprawi relacje z partnerem.

Praca: Dziewiątka Monet

Karta ta przepowiada wodnikom zawarcie korzystnej umowy. Projekt ten będzie uwieńczony sukcesem, może nawet spektakularnym zyskiem. Wodniki mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą sukces. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Trójka Buław

Osiągnięcie wymarzonego celu da rybom stabilizację i mocny fundament do dalszych działań. W tym tygodniu ryby z łatwością będą podejmowały decyzje. Nie pozwolą sobą manipulować i będą dążyły do realizacji marzeń. Znajdą swoje miejsce w życiu, uda im się pojechać w podróż i będą planowały kolejne wojaże. To karta dobrych wiadomości i sukcesu. Mocną stroną ryb będzie to, że będą umiały wciągnąć wnioski ze starych błędów i skorzystać z konstruktywnej krytyki.

Zdrowie: Siódemka Buław

Kondycja ryb może być nadszarpnięta niedawnymi zmaganiami. Może to w efekcie zaowocować problemami z bezsennością i z prawidłowym odżywaniem. Ryby mogą czuć się nieco osamotnione w walce ze swoimi dolegliwościami.

Uczucia: Rycerz Pucharów

Ryby będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Karta ta może zapowiadać oświadczyny lub zaręczyny, piękną prawdziwą miłość, a dla osób wolnych ciekawy romans i wielkie zauroczenie

Praca: Królowa Monet

W życiu zawodowym ryb szykuje się korzystna transakcja, a wraz z nią duży napływ gotówki. Może się on wiązać z zakupem lub sprzedażą domu albo mieszkania. W tym tygodniu ryby będą korzystać z wcześniej zgromadzonych środków.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet

Ten tydzień będzie dla osób spod znaku barana niezwykle udany. Czego się nie dotkną odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega także przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: As Pucharów

W strefie zdrowia karta ta oznacza, że barany cieszą się z powodu osiągniecia wewnętrznej równowagi. Miłość daje baranom siły i chęć do życia.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu

W tym tygodniu, w życiu uczuciowym baranów Rydwan doda dynamiki. Szykują się zmiany, być może barany zaplanują podróż, dzięki której urozmaicą i rozwiną swoje życie uczuciowe. Osoby niebędące w związkach mogą poznać kogoś ciekawego będąc w podróży.

Praca: Wielki Arkan Księżyca

Osoby obdarzone intuicją i umiejące zawierzyć jej podszeptom mogą odkryć tajemnicę, która diametralnie zmieni ich sytuację zawodową. Barany ufające wyłącznie rozumowi i czystej logice mogą zaś czuć się zagubione i nie powinny podejmować w tym czasie wiążących decyzji. Uważajcie na nieuczciwe zagrania i tajemnice.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca

Byki będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą im bolesnych konsekwencji, jednakże byki nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem byki wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity

Mimo całej energii i niecierpliwości, jaka w tych dniach będzie buzowała w bykach, nie zapomną one o chwili relaksu. Ważne będzie by byki odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację.

Uczucia: Dziesiątka Monet

W życiu uczuciowym byków nastanie piękny czas, w którym z radością będą mogły cieszyć się związkiem. Byki docenią uprzejme gesty partnera, które z przyzwyczajenia lekceważyły. Krótka rozłąka z ukochaną osobą zakończy się pomyślnie. Jeśli byki przezwyciężą niechęć do stałych związków mogą stworzyć stabilną i trwałą relację. Karta ta to zapowiedź szczęścia, spokoju i harmonii. Związek umocnią wspólne inwestycje i wspólne zamieszkanie.

Praca: Trójka Monet

Zodiakalnym bykom szykuje poprawa sytuacji zawodowej, może nawet awans. Są już na końcu okresu nauki lub rozwoju, chętnie podejmą nowe wyzwania, obarczone większą odpowiedzialnością. Podejście do ważnego egzaminu, lub przetestowanie nowych umiejętności zapewni im uznanie i odpowiednią pozycję zawodową.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Walet Pucharów

Bliźnięta otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom bliźniąt i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może bliźnięta pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Szóstka Buław

Karta ta oznacza, że w sferze zdrowotnej bliźniąt szykują się pozytywne zmiany. Ich stare, niezbyt dobre nawyki i przekonania zaczną ulegać zmianie. Nastąpi to znacznie szybciej i prościej niż się spodziewają. Karta ta jest zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń. Bliźnięta z pewnością będą w doskonałej kondycji.

Uczucia: Wielki Arkan Diabła

W tym tygodniu w życiu uczuciowym bliźniąt będzie rządziła namiętność i pasja. Uważajcie jednak, aby nie podporządkowywać wszystkiego wyłącznie zaspakajaniu własnych zachcianek. Okażcie więcej empatii partnerowi. Jeśli natomiast rozpiera Was energia i myślicie o skoku w bok, to zastanówcie się, czy warto. Podczas miłosnych przygód dbajcie o swoje bezpieczeństwo.

Praca: Królowa Buław

U bliźniąt dobre kontakty z przełożonym przyniosą wymierne korzyści. Pracowitość i praktyczne podejście do życia staną się podstawą sukcesów prowadzących do awansu. Nowa propozycja zainicjuje pomysły, które doprowadzą do poprawy sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Trójka Mieczy

W nadchodzących dniach raki mogą być narażone na podejmowanie decyzji sprzecznej z ich prawdziwymi uczuciami. W ich życiu nastanie czas, w którym zimna logika weźmie górę nad emocjami, a to może wywołać przykrości. Raki dzięki sile swojego umysłu i dyscyplinie uwolnią się od złych nawyków. Choć podejmą one słuszną decyzje nie obejdzie się bez poczucia żalu za tym, z czego rezygnują.

Zdrowie: Ósemka Monet

Raki mogą być w nieco gorszej formie. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Królowa Mieczy

W związek uczuciowy raków może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Raki będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Dla samotnych osób karta ta oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu. Pojawienie się Królowej Mieczy może także oznaczać, że w pobliżu lub w rodzinie jest samotna i smutna kobieta, która czeka na odrobinę zainteresowania i emocjonalnego ciepła

Praca: Siódemka Monet

Raki mogą osiągnąć zawodowy sukces, o ile uzbroją się w cierpliwość i będą konsekwentne w działaniu. Pragną szybkich rezultatów, jednak na tym polu spotyka je rozczarowanie. Jeśli jednak raki będą pracowały sumiennie i skupią na swoich zadaniach, mogą być pewne dobrej przyszłości.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Pucharów

Lwy czeka wiele chwil radości, miłość, sukces i szczęście. Wykonywanie planów i realizacja marzeń da im okazję do świętowania w gronie najbliższych. Zdobycie tego, o co wielu zabiega, spowoduje u lwów zasłużone poczucie dumy. Karta ta mówi również o przestrzeganiu tradycji rodzinnych i niechęci do wprowadzania zmian w tej sferze.

Zdrowie: Dwójka Mieczy

Lwy powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Lwy nie powinny szukać dziury w całym ani słuchać amatorskich porad medycznych.

Uczucia: Rycerz Buław

Miłość skłoni lwy do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. W istniejących związkach może wybuchnąć kłótnia, która finalnie oczyści atmosferę. Samotne lwy mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania da się im mocno we znaki.

Praca: Piątka Monet

Na polu zawodowym u lwów będzie w tym tygodniu ciężko. Karta ta oznacza kłopoty i problemy, które dotyczyć mogą pojedynczych zamierzeń lub interesów. Lwy będą czuły obawę przed złą sytuacja finansową i lęki związane z bezpieczeństwem egzystencji. Karta ta może też oznaczać zmianę w życiu zawodowym, która kieruje nas ku ryzykownym, ale i wiele obiecującym projektom. Pamiętajcie, że uczucie niepewności zawsze pojawia się na drodze rozwoju.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Rycerz Monet

Panny czeka w tym tygodniu wiele dobrego, a to dzięki ich rozwadze, wytrwałości i pracowitości. Będą cieszyły się zaufaniem i kontrolowały sytuację. Siłą ich spokoju i opanowania, przyniesie im wymierne korzyści. We współpracy z innymi okażą pokorę, dzięki czemu zasłużą na nagrodę.

Zdrowie: Wielki Arkan Kochanków

Karta ta da pannom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiąca nie tylko o rozkwicie, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych panien zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Uczucia: Wielki Arkan Wieży

W aspekcie uczuć panny wciąż nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić panny w depresję. Lepiej wyciągnąć naukę z przeżytych porażek, a w kolejny związek, albo jego etap, wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

Praca: Wielki Arkan Śmierci

Karta Śmierci w sferze zawodowej może zwiastować pannom rychłe zakończenie pewnego etapu kariery oraz rozpoczęcie nowego. Panny być może będą się zastanawiały nad zmianą dotychczasowej pracy lub będą się przymierzały do rozliczenia z niej i rozpoczęcia nowego projektu. Zmiany, które panny planują wyjdą im zdecydowanie na dobre.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Rycerz Mieczy

Nieoczekiwana wiadomość może wprowadzić zamieszanie w życie wag, które będą musiały podjąć szybką decyzję. Sprawy najważniejsze przybiorą korzystny obrót, a dotychczasowe negatywne wpływy znikną. Problem urzędowy da się załatwić przy pomocy mediatora. Nieoczekiwaną pomoc wagi otrzymają od młodej, pomysłowej i życzliwej osoby

Zdrowie: Król Mieczy

Wagi będą się zmagały z własnymi słabościami. Powinny poświęcić większa uwagę swojej diecie. Stres i nerwowy tryb życia mogą wywołać zaburzenia przewodu pokarmowego. Sięganie po używki i duże emocje mogą dać podłoże chorobom wrzodowym.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że wagi będące w związkach są szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje wagi w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Walet Mieczy

Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych wagi powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Buław

Skorpiony muszą rozliczyć się ze swoją przeszłością zanim zrobią krok w przyszłość. Czeka je okres nostalgii i wspomnień, z których powinny jak najszybciej się otrząsnąć, gdyż z ich nieuwagi chętnie skorzysta konkurencja. Dopiero po zerwaniu z przeszłością skorpiony będą mogły naprawdę się rozwijać i zawojować świat.

Zdrowie: Wielki Arkan Koła Fortuny

Skorpiony będą w tym tygodniu lekko rozregulowane. Raz będą się czuły pełne wigoru i energii, by za chwilę czuć się słabo i chorowicie. Sama ta huśtawka nastrojów będzie je drażniła, jednak z czasem sytuacja powinna się wyklarować. Skorpiony powinny skupić się na pozytywnych aspektach i dbać o siebie.

Uczucia: Wielki Arkan Maga

Skorpiony postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne skorpiony będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Dwójka Buław

Karta ta oznacza, że osoby spod znaku skorpiona mogą popaść w apatię, a swoje obowiązki zawodowe będą wykonywały niejako z przymusu i bez zainteresowania. W ważnych dyskusjach i przy podejmowaniu ważnych decyzji skorpiony będą starały się zachować neutralną lub bierną pozycję.  Może to wywołać w nich poczucie pustki czy nawet wpędzić w depresję.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Świata

Strzelce będą w nadchodzącym tygodniu czuły, że wszystko układa się po ich myśli. Uda im się zorganizować i tak ustawić wszystkie życiowe kwestie by osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Ukończą tym samym pewien ważny etap i będą mogły wkroczyć na wyższy poziom poznania. Ważne, by pamiętały, że to, co do tej pory udało im się osiągnąć wciąż jest dla nich dostępne i stanowi bazę do dalszych działań. Triumf i spełnienie są dla strzelców na wyciągnięcie ręki.

Zdrowie: Król Pucharów

Strzelce skupią się całkowicie na psychicznej odnowie, poszukiwaniu równowagi i wewnętrznej harmonii. Analizując swoje życie wewnętrzne, będą rozwijamy siły podświadomości. Karta pokazuje powstawanie i doskonalenie się medialnych zdolności strzelców.

Uczucia: Król Monet

Karta ta oznacza, że w najbliższym czasie strzelce postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i bliskość będą znaczyły dla nich więcej niż ryzykowne przygody. Osoby będące w związkach skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Osoby wolne zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego, mogą myśleć nawet o założeniu rodziny. Wszystkie strzelce muszą uważać by nie dać się ponieść zazdrości.

Praca: Wielki Arkan Gwiazdy

W tym tygodniu praca będzie dla strzelców miejscem kojarzącym się bardziej z odpoczynkiem niż harówką. Osoby, które do tej pory musiały włączyć o swoje zostaną docenione. Ich wysiłki przyniosą efekty i będą miały czas na ułożenie nowego planu działania i reorganizację. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i spokój.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Pucharów

W tym tygodniu koziorożce będą cieszyły się harmonią, oraz miłością. Czeka je bardzo uczuciowy okres. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie, ich emocje będą szczere. Nie poddadzą się złudzeniom i iluzji. Koziorożce czekają miłe spotkania. W związkach i rodzinie atmosfera miłości przepełnionej wdzięcznością.

Zdrowie: Wielki Arkan Mocy

Koziorożce poczują w tym tygodniu prawdziwą siłę. Będą w świetnej kondycji fizycznej a mentalnie będą nie do pokonania. Nawet, jeśli jakieś drobne dolegliwości będą próbowały zaszkodzić koziorożcom, to szybko i skutecznie sobie z nimi poradzą.

Uczucia: Piątka Pucharów

Emocjonalnie przed koziorożcami trudny czas. Brak porozumienia z partnerem i nieumiejętność wyrażenia uczuć mogą stać się źródłem rozgoryczenia i przyczyną rozstania. Jeśli się rozstaniecie, to już na stałe, warto, zatem dobrze to przemyśleć. Być może koziorożce cierpią z powodu niezrozumienia lub braku miłości.

Praca: Ósemka Pucharów

Koziorożce czekają zawodowe zmiany, które w diametralny sposób poprawią ich sytuację. Rozpocznie się dobra passa, która otworzy przed nimi możliwości nowych inwestycji. To zapowiedź sukcesu twórczego, który zaowocuje nowymi pomysłami. Zapowiada się zmiana pracy lub stanowiska, co poprawi warunki życia, pomoże w znacznym stopniu rozwinąć działalność i zapewni stabilność majątkową.

Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy