Horoskop 6 – 12 listopada 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: As Buław

Wodniki powinny w tym tygodniu nieco się zmobilizować, odnaleźć i wykorzystać ciekawą szansę. Dotyczy ona działań wymagających od nich dużej przedsiębiorczości oraz odwagi. Aby odnieść sukces wodniki muszą być gotowe do podjęcia ryzyka. As Buław wskazuje na duży na entuzjazm i zapał do samodzielnego rozwoju.

Zdrowie: As Mieczy

Jeśli wodniki przebywały w szpitalu, to w nadchodzących dniach go opuszczą. Odzyskają dobrą formę i będą cieszyły się witalnością. Karta ta może zwiastować nowe życie, a zatem narodziny dziecka.

Uczucia: Rycerz Pucharów

Wodniki będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Karta ta może zapowiadać oświadczyny lub zaręczyny, piękną prawdziwą miłość, a dla osób wolnych ciekawy romans i wielkie zauroczenie.

Praca: Czwórka Pucharów

W pracy u wodników nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed wodnikami wiele możliwości. Muszą one jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów

W tym tygodniu w życiu ryb będzie się wiele działo. Mają szansę zawrzeć nowe znajomości. Karta ta sprzyja związkom międzyludzkim, pokazuje trwałą przyjaźń i prawdziwą miłość. Jeśli ryby były z kimś pokłócone, to będą miały okazję załagodzić spór. Dzięki temu w życiu ryb zapanuje spokój, radość i harmonia. Pamiętajcie, że często najlepszym rozwiązaniem trudnych kwestii jest dyplomacja i wzajemny szacunek.

Zdrowie: Szóstka Mieczy

Generalnie jest to karta odnowy, choć może oznaczać, że ostatnimi czasy zdrowie ryb obfitowało w troski. Kondycję może im poprawić rezygnacja ze starych, niezdrowych przyzwyczajeń. Choć nie będzie to łatwe zmiana nawyków na zdrowsze przyniesie dobre rezultaty.

Uczucia: Wielki Arkan Sprawiedliwości

W życiu miłosnym ryb zaoponuje upragniona równowaga. Chwila spokoju i harmonii pozwoli im poukładać sprawy sercowe i cieszyć się nimi w spokoju. Osoby w związkach będą czuły się zadowolone i spełnione, zaś osoby poszukujące miłości powinny uczciwie oceniać innych i nie zatajać prawdy o sobie.

Praca: Wielki Arkan Gwiazdy

W tym tygodniu praca będzie dla ryb miejscem kojarzącym się bardziej z odpoczynkiem niż harówką. Osoby, które do tej pory musiały włączyć o swoje zostaną docenione. Ich wysiłki przyniosą efekty i będą miały czas na ułożenie nowego planu działania i reorganizację. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i spokój.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Piątka Monet

Karta, która określa, co w tym tygodniu przydarzy się baranom symbolizuje trudny czas. Osoby spod tego znaku mogą czuć się ubogie, nieszczęśliwe lub opuszczone. Co ważne, nie jest to zwiastun faktycznych strat, karta raczej zwraca uwagę na naszą niepewność, obawy, że możemy stracić grunt pod nogami.

Zdrowie: Szóstka Buław

Barany, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Osoby, które są w formie będą cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny

Uczucia baranów będą w tym tygodniu ambiwalentne. Raz będą cieszyły się sielanką w związku, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu stagnacji i rutyny. Koło Fortuny, to jednak karta wielkiej szansy i przy odrobinie inicjatywy barany mogą sprawić, że ich związek rozkwitnie.

Praca: Siódemka Buław

Dobra passa baranów pomoże im w pracy, w której przy odrobinie rozsądku uda się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da im motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Rycerz Buław

Rycerz buław ucieleśnia ciepłą, czasem nawet gorącą atmosferę, która w nadchodzącym tygodniu będzie towarzyszyć bykom. Doskonale się w niej odnajdą i odzyskają chęć życia. Karta ta oznacza namiętność i egzaltację, jednak może także zwiastować popędliwość, impulsywność i przesadę. Zapał, który w tym czasie ogarnie byki udzieli się osobom z ich otoczenia.

Zdrowie: Walet Mieczy

Na swój stan zdrowia byki nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.

Uczucia: Ósemka Mieczy

Będące w związkach byki będą walczyły ze swoimi zahamowaniami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Byki nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Osobom nie będącym w związkach będzie doskwierała samotność. Być może nie są one gotowe na związek. Jeśli jednak byki uporządkują swoje wnętrze, osiągną harmonię, wówczas przyciągnie to do nich kogoś nowego.

Praca: Trójka Buław

W życiu zawodowym byków pojawi się możliwość wyjazdu za granicę. Nowy pomysł zaowocuje nawiązaniem nowych kontaktów, które doprowadzą do zawarcia korzystnego kontraktu. Możliwa zmiana pracy, doskonalenie umiejętności zawodowych, szkolenia i zyski.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Królowa Buław

Ktoś sympatyczny, wyrozumiały i przyjacielski wesprze Wasze starania. Bliźnięta rozwiną w najbliższych dniach szerokie kontakty towarzyskie, będą niezwykle przebojowe. Pozwoli im to lepiej poznać siebie i sowie pragnienia. Bliźnięta zyskają siły do walki, będą przedsiębiorcze i zdecydowane. Królowa Buław sprzyja też miłosnym przygodom i zapowiada udane pożycie intymne.

Zdrowie: Ósemka Monet

Bliźnięta mogą być w nieco gorszej formie. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Wielki Arkan Umiaru

W najbliższej przyszłości bliźnięta będące w związkach będą potrzebowały więcej spokoju. Choć będą nieco wycofane, to umiar, jakim się wykażą przyniesie im dobre rezultaty. Zachowanie dystansu pozwali im spojrzeć na uczucia z dalszej perspektywy i przekonać się o ich wartości. Bliźnięta ugruntują się w swoich przekonaniach. Osoby samotne z dystansem będą podchodziły do spraw emocjonalnych.

Praca: Trójka Mieczy

W tym tygodniu bliźnięta będą robiły zawodowe porządki. Pragną się rozwijać, wyczekują zmiany, która im to umożliwi. Dzięki swojej pomysłowości mogą zyskać w oczach przełożonych. Być może bliźnięta zdecydują się na kurs, szkolenie lub studia w celu podniesienia kwalifikacji.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca

Te z osób spod znaku raka, które lubią kierować się w życiu zdrowym rozsądkiem i czystą logiką czeka trudny tydzień. Wokół nich będzie się, bowiem działo wiele niezrozumiałych, tajemniczych rzeczy. Zaś te z raków, które ufają swojej intuicji i umieją kierować się przeczuciem mają szansę odkryć coś interesującego, rozwikłać jakąś tajemnicę i zdobyć nową wiedzę.

Zdrowie: Dziesiątka Buław

Raki dopadnie w tym tygodniu zmęczenie. Bardzo dużo wymagają od siebie, przez co często tracą szerszą perspektywę. To także karta przygnębienia, rozdrażnienia, wycofania. Jeśli jednak raki przystosują się do funkcjonowania w nowej sytuacji ich problemy znikną. Zdecydowanie potrzebują dystansu  i przerwy.

Uczucia: Ósemka Buław

W uczuciach raków pojawi się niespodzianka. Nowa znajomość, szalona miłość, a może błyskotliwy romans. Pewne jest, że obok osoby spod znaku raka pojawi się ktoś bardzo atrakcyjny. Bardzo dobrze będzie układało się życie w stałych związkach, zaś single mają szansę na pojawienie się tej „drugiej połowy” i długotrwały szczęśliwy związek.

Praca: Siódemka Mieczy

To karta, która mówi, że raki narażą się na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe raki powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Ósemka Pucharów

W tym tygodniu procesy poznawcze osób spod znaku lwa będą przebiegać znacznie szybciej. Lwy czują, że coś wisi w powietrzu i z nieoczekiwanej strony otrzymają impuls do działania. Wydarzenie, na które czekają nastąpi szybciej, niż się spodziewały, praktycznie się rozpoczyna. Karta ta oznacza zmianę wewnętrzną, przeobrażenie, jest też zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Królowa Monet

Lwy mogą zostać wytrącone z równowago psychicznej. Będzie im doskwierała samotność, izolacja, odcięcie od świata. Mogą popaść w pracoholizm, co spowoduje utratę witalności.

Uczucia: Piątka Mieczy

Dla lwów nastąpi trudny czas w partnerstwie. Winne temu będą nieporozumienia i plotki. Warto jednak zawalczyć o partnera, szczera rozmowa, bez zawiści, może uratować sytuację. Dla samotnych lwów karta ta nie zapowiada nowych znajomości ani zmian.

Praca: Dwójka Buław

Karta ta oznacza, że osoby spod znaku lwa mogą popaść w apatię, a swoje obowiązki zawodowe będą wykonywały niejako z przymusu i bez zainteresowania. W ważnych dyskusjach i przy podejmowaniu ważnych decyzji lwy będą starały się zachować neutralną lub bierną pozycję.  Może to wywołać w nich poczucie pustki czy nawet wpędzić w depresję.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarza

Cesarz da osobom spod znaku panny poczucie władzy i niezależności. Panny będą śmiało podejmowały decyzje i odważnie sięgały po to, co uznają za interesujące. Jest to szczególnie dobry czas dla mężczyzn spod tego znaku, zaś kobiety będą w tym czasie nieco bardziej stanowcze.

Zdrowie: Wielki Arkan Diabła

Wiele pokus będzie czyhać na zodiakalne panny. Oddawanie się przyjemnościom życia bez umiaru może doprowadzić je do nadszarpnięcia lub utraty zdrowia. Panny powinny okiełznać swoje namiętności i więcej uwagi poświęcać swojemu zdrowiu oraz konsekwencjom swoich działań.

Uczucia: Dziewiątka Monet

To będzie emocjonalnie ciężki tydzień dla singli spod znaku panny. Macie wysokie wymagania wobec potencjalnego partnera, ale sami też bardzo się staracie, może aż za bardzo. Dla osób w stałych nadejdą dni pełne harmonii a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać ciążę.

Praca: Piątka Pucharów

U panien kłopoty w pracy wiążą się z zaniedbywaniem obowiązków, oraz z tym, że nie mogą liczyć na pomoc współpracowników. Dobrym dniem dla panien będzie piątek, wówczas wszystko się ożywi, a wszelkie trudności skończą się pozytywnie. Dla artystów to zapowiedź rozpoczęcia pracy nad nowym dziełem.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy

Karta ta ukazuje, że nad wagami będą zbierały się ciemne chmury. Nie będą umiały dostrzec w porę nadchodzących problemów. Wagi muszą uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza wagom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Król Mieczy

Wagi czekają w tym tygodniu zmagania z własnymi słabościami. Zdiagnozowanie ewentualnych dolegliwości pozwoli na szybkie ich zwalczenie Wagi powinny większą uwagę poświęcić swojej diecie. Stres i nerwowy tryb życia mogą wywołać zaburzenia przewodu pokarmowego. Sięganie po używki i duże emocje mogą dać podłoże chorobom wrzodowym.

Uczucia: Wielki Arkan Maga

Wagi postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie go przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne wagi będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Wielki Arkan Głupca

Wagi zaangażują się w zupełnie nowy, szalony projekt, który zupełnie je pochłonie. Co prawda będą musiały zacząć wszystko od zera, jednak sprzyja im opatrzność i są pod szczególną ochroną. Mają, więc szansę rozpocząć coś, co w przyszłości będzie obiecującym i rozwojowym przedsięwzięciem.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Dwójka Mieczy

W tym tygodniu osoby spod znaku skorpiona mogą poczuć zwątpienie. Rozpaczliwie próbują zachować stanowczą postawę i grać pewnych siebie, jednak będzie to dla nich coraz trudniejsze. Muszą faktycznie znaleźć w sobie siłę, wówczas będzie ją widać również na zewnątrz. Pewien obszar wiedzy pozostanie dla skorpionów niedostępny, gdyż nie są jeszcze gotowe, by poznać wszystkie tajemnice.

Zdrowie: As Pucharów

W strefie zdrowia karta ta oznacza, że skorpiony będą cieszyły się z powodu osiągniecia wewnętrznej równowagi. Miłość doda skorpionom siły i chęci do życia.

Uczucia: Walet Monet

Zodiakalne skorpiony będą miały okazję do zebrania wartościowych i trwałych doświadczeń. Mogą być to zarówno miłosne przygody, które wiele wniosą do ich życia osobistego, jak i szansa nawiązania trwałego związku. Karta ta oznacza, że skorpiony przejmą inicjatywę w kontaktach z płcią przeciwną. Być może uda im się przekształcić przelotny romans w trwały związek. W stałych związkach uda się skorpionom wyjaśnić wszelkie niejasności i dzięki temu umocnić oraz rozwinąć relację z partnerem.

Praca: Szóstka Monet

Ten tydzień będzie sprzyjał karierze skorpionów. Możliwa jest nowa transakcja i przypływ gotówki. Wysiłki skorpionów zostaną zauważone i docenione. Należy jednak uważać, by zanadto nie uzależnić się od zwierzchnika. Skorpiony będące w trudnej sytuacji mogą liczyć na pomoc bliskich.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Piątka Buław

Strzelce odczują w nadchodzących dniach potrzebę walki o prestiż, o pokazanie swojej mocnej strony. Czekają je zmagania i walka, którą same sprowokują pozorując konflikty. Karta ta ostrzega by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie strzelce wywołają może zacząć wymykać się spod ich kontroli.

Zdrowie: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że mimo zmian w wielu aspektach życia strzelce odnajdą szczęście. Dzięki wyciszeniu, medytacji i zdystansowaniu się do świata możliwe będzie odzyskanie równowagi i pokonanie apatii.

Uczucia: Dwójka Monet

Strzelce spędzą ten tydzień w dobrej atmosferze, a to sprzyja związkom. Wszystko będzie się Wam pięknie układało, jednak musicie uważać, aby do tej sielanki nie wkradła się niestałość lub niezdecydowanie. Bądźcie szczerzy w uczuciach, wówczas będziecie traktowani poważnie. Karta ta sprzyja związkom opartym na przyjaźni i partnerstwie.

Praca: Czwórka Mieczy

W karierze strzelców szykują się poważne zmiany. Czwórka mieczy może oznaczać zarówno zmianę zawodu, jak i objęcie nowych obowiązków. Karta mówi, że opuszczamy dobrze znajome terytorium i z pewnymi obawami wkraczamy w nowe otoczenie. Aby móc się rozwijać strzelce muszą uwolnić się ze "starego" zanim jeszcze będą obeznane z "nowym". Możliwa trema.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Walet Pucharów

Koziorożce otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom koziorożców i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może koziorożce pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Wielki Arkan Kochanków

Karta ta da koziorożcom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiąca nie tylko o rozkwicie, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych koziorożców zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Uczucia: As Monet

W nadchodzących dniach osoby spod znaku koziorożca mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Dla osób będących już w stałej relacji może to być wskazówka, że razem z obecnym partnerem mogą się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę.

Praca: Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan w strefie zawodowej oznacza, że u koziorożców będzie się w tej materii naprawdę dużo działo. Bardzo prawdopodobny jest wyjazd służbowy, albo zmiana stanowiska, czy miejsca pracy. Koziorożce powinny przygotować się na szybką zmianę. Jako, że numerem tej karty jest 7, to niesie ona ze sobą szansę na lepsze.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

Komentarze

Brak komentarzy