Horoskop 6 – 12 marca 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Buław

W życiu wodników może pojawić się przygnębienie. Być może za dużo wymagają od siebie i przez to za bardzo angażują się w bieżące sprawy. Może się im przytrafić niezręczna sytuacja. Wodniki pragną szybkiego sukcesu, jednak prze drogę na skróty omija się pewne istotne elementy. Te braki mogą sprawić, że nowe zadania będą dla wodników przytłaczające a w skrajnym wypadku mogą odnieść porażkę. Wodniki potrzebują czasu by odnaleźć się w nowej sytuacji i po „zaaklimatyzowaniu się” będą już funkcjonowały normalnie.

Zdrowie: Królowa Pucharów

U osób spod znaku wodnika może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Wodniki mogą odczuwać spadek sił witalnych i jesienne przesilenie. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia. Wodniki powinny zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Walet Monet

Zodiakalne wodniki będą miały okazję do zebrania wartościowych i trwałych doświadczeń. Mogą być to zarówno miłosne przygody, które wiele wniosą do ich życia osobistego, jak i szansa nawiązania trwałego związku. Karta ta oznacza, że wodniki przejmą inicjatywę w kontaktach z płcią przeciwną. Być może uda im się przekształcić przelotny romans w trwały związek. W stałych związkach uda się wodnikom wyjaśnić wszelkie niejasności i dzięki temu umocnić oraz rozwinąć relację z partnerem.

Praca: Szóstka Pucharów

W życiu zawodowym wodników rozpocznie się coś nowego. Może to być zmiana pracy lub zawodu albo objęcie nowych obowiązków. Wodniki opuszczą dobrze znajome terytorium i z ostrożnością będą badać nowe otoczenie. Będą musiały poczuć się pewniej zanim podejmą nowe działania. Stan zawieszenia może wywoływać uczucie niepewności, tremę, czy nawet lęk.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Śmierci

Ten tydzień przyniesie rybom poważne życiowe zmiany. Coś definitywnie się w ich życiu zakończy, nie będzie to jednak powód do smutku, gdyż tylko zakończenie tej kwestii pozwoli się zodiakalnym rybom dalej rozwijać. Zdecydują się na radykalne posunięcia, które diametralnie zmienią ich sytuację. Mają szansę poukładać sobie życie na nowo, według swoich własnych zasad.

Zdrowie: Ósemka Buław

Karta ta oznacza, że w sferze zdrowotnej u ryb szykują się pozytywne zmiany. Ich stare, niezbyt dobre nawyki i przekonania zaczną ulegać zmianie. Nastąpi to znacznie szybciej i prościej niż się spodziewają. Karta ta jest zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń. Ryby z pewnością będą w doskonałej kondycji.

Uczucia: Czwórka Pucharów

Życie uczuciowe zodiakalnych ryb będzie w tym tygodniu nieco przygaszone. Karta ta pokazuje, że ryby, nawet te będące w związkach, będą się czuły osamotnione. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu mamy na prowadzenie gry miłosnej. Osoby nie będące w związkach mogą silniej odczuwać samotność, jednak tu także znaczenie ma stres i zmęczenie.

Praca: Piątka Monet

W sferze zawodowej ryby kurczowo trzymają się obecnej pozycji, bo rzekomo daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza, że ryby będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić ryby muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Nadchodzące dni przyniosą baranom upragnioną równowagę. Wszystkie ważne dla nich kwestie zostaną rozstrzygnięte uczciwie i obiektywnie. Barany będą trafnie oceniały ludzi i sytuacje, a jeśli same będą poddawane ocenie także zostanie ona uczciwie wystawiona. Będzie to dobry punkt wyjściowy do dalszych działań.

Zdrowie: Siódemka Buław

Kondycja baranów może być nadszarpnięta niedawnymi zmaganiami. Może to w efekcie zaowocować problemami z bezsennością i z prawidłowym odżywaniem. Barany mogą czuć się nieco osamotnione w walce ze swoimi dolegliwościami.

Uczucia: Walet Mieczy

Drobne nieporozumienia w związkach baranów mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli związek ma przetrwać należy unikać niejasności, otwarcie i szczerze porozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy, to małżeństwom grozi nawet sprawa rozwodowa. Nie warto ranić partnera, lepiej postarać się dojść z nim do porozumienia.

Praca: Dziewiątka Buław

W życiu zawodowym osób spod znaku barana szykuje się zmiana na lesze, awans lub podwyżka. Wszystko to mogą osiągnąć realizując dobry plan działania. Jeśli barany będą planowały zmianę pracy, to uda im się znaleźć miejsce, w którym będą osiągały lepsze efekty swoich starań. Karta ta zapowiada poprawę warunków finansowych, ale też ostrzega by „liczyć siły na zamiary”.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Rydwanu

Ten tydzień będzie dla byków szalony, będą zabiegane, zaabsorbowane wieloma sprawami, być może szykuje się im wyjazd lub podróż służbowa. Byki mogą liczyć na pozytywną energię i napływ sił, jednak muszą zapanować nad chaosem, jaki je otacza.

Zdrowie: Siódemka Mieczy

Bykom mogą zacząć doskwierać dolegliwości związane z kręgosłupem, układem kostnym i krążeniem. Powinny zadbać o siebie i prowadzić zdrowszy, mniej obciążający tryb życia. Przyda im się odpoczynek, a w razie nasilenia kłopotów zdrowotnych wizyta u specjalisty.

Uczucia: Trójka Mieczy

Byki czeka w tym tygodniu zawód miłosny. Być może sprzeczka doprowadzi do zranienia partnera. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrości, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę, wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku. Samotne byki w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości.

Praca: Czwórka Mieczy

W życiu zawodowym byków pojawi się możliwość podjęcia pracy poza granicami kraju. Wpływy na decyzje dotyczące kariery będą miały codzienne wydatki i domowy budżet byków, których apetyty są być może większe niż obecne możliwości W związku z tym w karierze byków szykują się poważne zmiany.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Król Buław

W nadchodzącym tygodniu bliźnięta będą cieszyły się wielkim uznaniem. Swoim statusem będą wzbudzały w otoczeniu zaufanie i szacunek. Karta ta mówi, że dzięki sile woli i wierze we własne umiejętności bliźnięta mogą wiele osiągnąć, znacznie się rozwinąć i dojrzeć. Ugruntują się ich przekonania i będą świetnie wyrażać siebie.

Zdrowie: Wielki Arkan Kochanków

Karta ta da bliźniętom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiąca nie tylko o rozkwicie i rozwoju, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych bliźniąt zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Uczucia: Król Mieczy

Z sferze emocjonalnej u bliźniąt wiele się wyjaśni, atmosfera się oczyści i dzięki temu nabiorą nieco dystansu do swoich emocji. W sytuacjach,  w których bliźnięta poczują się w uzależnione i ubezwłasnowolnione przez partnera rozstanie podyktowane rozsądkiem może być, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne. Bliźnięta powinny uważać by nie traktować partnera obcesowo. Osoby samotne, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek.

Praca: As Pucharów

Karta ta oznacza, że bliźnięta są na właściwej drodze, drodze, która może poprowadzić je do odkrycia swojego powołania. Być może odkryją w sobie talent wykraczających ponad powszechne wyobrażenie. Karta ta zapowiada ziszczenie się życzeń dotyczących kariery zawodowej. Mówi o pomyślnie zdanych egzaminach oraz realizacji planów i projektów.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Trójka Pucharów

Ten tydzień zapowiada się dla raków pozytywnie, wniesie zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie marzeń i rozwój. To także zakończenie trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Raki mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarza

Osoby spod znaku raka poczują się pełne energii i wigoru, będą cieszyły się dobrym zdrowiem i uda im się zdobyć to, o co od jakiegoś czasu się starają. Raki będące ostatnio w gorszej kondycji będą miały silne wsparcie i pod dobra opieką wrócą do formy.

Uczucia: Piątka Buław

Karta ta charakteryzuje związek wypełniony prawdziwą miłością, ale też pełen emocji, sprzeczek i konfrontacji. Raki nie koniecznie będą chciały romantycznego bycia ze sobą, są gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć taka relacja wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala lepiej poznać partnera i samego siebie.

Praca: Wielki Arkan Wieży

W życiu zawodowym raków pojawią się komplikacje. Okaże się, że projekt, nad którym pracują miał poważny błąd już od samego początku jego tworzenia. Jeśli uda się go naprawić to jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak stanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Królowa Monet

U lwów przeważy w tym tygodniu racjonalizm i materializm. Będą pragmatyczne i konkretne. Mają szansę zawrzeć jakąś korzystną umowę, która poprawi ich sytuację finansową. To dobry moment na inwestycje i poważne zakupy. W sferze prywatnej natomiast lwy będą bardziej zmysłowe i uwodzicielskie. Jeśli pragną dziecka, to dobry moment.

Zdrowie: Szóstka Monet

Jeśli lwy będą się czuły nieco słabiej, to będą mogły liczyć na opiekę i wsparcie osób bliskich. Pod ich czułą opieką szybko odzyskają siły. Karta ta może jednak oznaczać, że to same lwy będą niosły pomoc, wsparcie i radę komuś w potrzebie. Ich bezinteresowna pomoc i wspaniałomyślność będzie płynęła ze szczerego serca.

Uczucia: Wielki Arkan Mocy

Lwy będą musiały zawalczyć o swój związek, jednak, gdy tylko zmobilizują siły odniosą sukces. To, że nie zawsze wszystko układa się po Waszej myśli, nie powinno Was zniechęcać. Związek to sztuka kompromisu, a o prawdziwą miłość warto walczyć. Wspólne pokonywanie trudności umocni Waszą więź. Lwy starające się dopiero stworzyć trwały związek także nie powinny zrażać się trudnościami i śmiało je pokonywać.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych lwy będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji, wówczas chętnie pójdzie na współpracę.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów

Zodiakalne panny będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której panny staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Dziewiątka Monet

Nieustanna walka z przeciwnościami nadszarpnie zdrowie panien. Życie w ciągłym stresie i niepewności może doprowadzić do rozstroju psychicznego wrażliwsze panny. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprawy krążenia i żylaki.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca

Dla prawdziwej miłości panny będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by spodobać się potencjalnemu partnerowi.

Praca: Dziesiątka Mieczy

Karta ta zapowiada dużą zmianę w życiu zawodowym panien. Nie jest to jednak niespodzianka, efekt ich świadomego działania. Karta ta może oznaczać zmianę pracy lub całkowitą zmianę orientacji zawodowych. Bywa, że zwiastuje małe zmiany, np. przejście do innego działu lub niespodziewane zakończenie wykonywanych czynności.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Król Pucharów

W tym tygodniu wagi będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Wagi będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu

Osoby spod znaku wagi mogą w tym tygodniu podjąć kluczowe decyzje w kwestii swojego zdrowia. Może się zdarzyć, że zdecydują się na leczenie jakichś dolegliwości lub wykonanie badań. Wagi będące w lepszej formie będą trzymały się zdrowego trybu życia i będą realizowały wcześniejsze zdrowotne założenia.

Uczucia: Dziesiątka Pucharów

Wagi dzięki bliskości ukochanych osób odzyskają poczucie bezpieczeństwa. Z ich życia znikną wszelkie miłosne dylematy, kryzysy, a w  związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście. Jest to również karta trwałej przyjaźni, nierzadko wróży rychły ślub. Osobom samotnym może wróżyć znalezienie partnera, który będzie także dobrym przyjacielem.

Praca: Walet Buław

Zodiakalne wagi mogą w sferze zawodowej liczyć na pomoc ze strony młodej osoby. Mogą otrzymać dobrą wiadomość. Karta ta oznacza również dobre porozumienie z młodymi lub młodszymi stażem pracownikami.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Ósemka Monet

Skorpiony muszą być w tym tygodniu gotowe na wytężoną pracę. Mogą osiągnąć sukces, jeśli należycie przyłożą się do pracy i włożą w nią całe serce i energię. Nie powinny iść na skróty, lecz wykazać się cierpliwością i skromnością. Wszystkie te wysiłki zaowocują już niebawem w postaci trwałego i poważnego sukcesu.

Zdrowie: Czwórka Monet

Karta ta sugeruje, że ostatnio skorpiony o zdrowie nie dbały, bo skupiły się na karierze i pomnażaniu bogactwa. Skorpiony są z natury silne i cieszą się dobrą kondycją, warto, więc o nią zadbać.

Uczucia: Rycerz Monet

Skorpiony będące w stałych związkach będą czuły się, co prawda stabilnie, jednak może im brakować ognia namiętności. Choć cechuje je wierność i oddanie rodzinie, to czasem ich uczucia bywają nieszczere. Być może stabilizacja ekonomiczna będzie znaczyła dla skorpionów więcej niż związek emocjonalny. Karta ta może oznaczać związek z rozsądku, oparty na szacunku, ale mało w nim miłości.

Praca: Dwójka Buław

Karta ta oznacza, że osoby spod znaku skorpiona mogą popaść w apatię, a swoje obowiązki zawodowe będą wykonywały niejako z przymusu i bez zainteresowania. W ważnych dyskusjach i przy podejmowaniu ważnych decyzji skorpiony będą starały się zachować neutralną lub bierną pozycję. Może to wywołać w nich poczucie pustki czy nawet wpędzić w depresję.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca

Strzelce w tym tygodniu będą nieco nieracjonalne, gdyż ich działania będą powodowane bardziej instynktem niż rozumem. Będzie to wynikało z wpływu karty Księżyca, który jest bardzo dobrą wróżbą dla osób umiejących zaufać swoim ponadnaturalnym zdolnościom. Nieco gorzej czuć się będą osoby ponad wszystko ceniące logikę. Strzelce mają też szansę odkryć jakąś tajemnicę lub zdobyć informację niedostępną dla ogółu.

Zdrowie: Wielki Arkan Koła Fortuny

Zodiakalne strzelce będą w tym tygodniu lekko rozregulowane. Raz będą się czuły pełne wigoru i energii, by za chwilę czuć się słabo i chorowicie. Sama ta huśtawka nastrojów będzie je drażniła, jednak z czasem sytuacja powinna się wyklarować. Strzelce powinny skupić się na pozytywnych aspektach i dbać o siebie.

Uczucia: Dwójka Mieczy

Strzelce czeka w tym tygodniu zawód miłosny. Być może sprzeczka doprowadzi do zranienia partnera. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrości, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę, wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku. Samotne strzelce w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości.

Praca: Wielki Arkan Umiaru

W życiu zawodowym strzelce wykażą się większą wstrzemięźliwością. Umiar to dla nich najlepsza recepta na ten tydzień. Dzięki nabraniu perspektywy będą mogły lepiej odnaleźć się w sferze zawodowej i dostrzegą nadarzające się okazje i nowe możliwości. Muszą jednak podchodzić do nich rozsądnie.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Słońca

Dla osób spod znaku koziorożca ten tydzień będzie niezwykle udany. Wszelkie zmartwienia i smutki odejdą, zastąpi je radość i szczęście. Koziorożce spędzą miłe chwile w gronie najbliższych. Słońce jest kartą, która zapowiada urodzaj, obfitość, rozwój i radość we wszystkich dziedzinach.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarzowej

Koziorożce będą w tym tygodniu w dobrej kondycji, aczkolwiek nie zawdzięczają tego wyłącznie swoim działaniom. Ogromne wsparcie da im bliska kobieta, matka, przyjaciółka, która znacznie je odciąży, zadba o ich zdrowie i dobre nawyki żywieniowe. Słuchając jej wskazówek koziorożce utrzymają świetną formę.

Uczucia: Czwórka Buław

W sercach koziorożców po niedawnych perturbacjach nastąpią lepsze czasy. Karta ta mówi, że osoby będące w związku, będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będą wobec partnera otwarte, przyjazne i pełne miłości. Koziorożce będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem, a osoby samotne czekają nowe znajomości.

Praca: Wielki Arkan Głupca

U koziorożców na polu zawodowym przydarzy się coś niespodziewanego. Pchnie to koziorożce do szalonego, jak na nie, spontanicznego działania. Dzięki temu otworzą się przed nimi nowe możliwości. Szczęście będzie sprzyjało koziorożcom, choć taka brawura nie jest dla nich typowa.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy