Horoskop 07 – 14 stycznia 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Król Buław

W nadchodzącym tygodniu wodniki będą cieszyły się wielkim uznaniem. Swoim statusem będą wzbudzały w otoczeniu zaufanie i szacunek. Karta ta mówi, że dzięki sile woli i wierze we własne umiejętności wodniki mogą wiele osiągnąć, znacznie się rozwinąć i dojrzeć. Ugruntują się ich przekonania i będą świetnie wyrażać siebie.

Zdrowie: Czwórka Mieczy

Wodniki nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych wodników będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków

Wodniki będące w związkach będą cieszyły się namiętną i pełną miłości atmosferą. Osoby poszukujące partnera powinny natomiast zastanowić się, czy pragną jedynie niezobowiązującego flirtu, czy też szukają poważnej relacji. Jedni i drudzy mają wielkie szanse powodzenia w sferze miłości.

Praca: Wielki Arkan Głupca

Wodniki zaangażują się w zupełnie nowy, szalony projekt, który zupełnie je pochłonie. Co prawda będą musiały zacząć wszystko od zera, jednak sprzyja im opatrzność i są pod szczególną ochroną. Mają, więc szansę rozpocząć coś, co w przyszłości będzie obiecującym i rozwojowym przedsięwzięciem.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław

Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach ryby będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Karta ta mówi, że zodiakalne ryby z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Trójka Mieczy

W nadchodzącym tygodniu głównym czynnikiem wpływającym na kondycję wodników będzie stres. Ryby będą zmuszone postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na stan emocjonalny osób spod tego znaku.

Uczucia: Dziewiątka Mieczy

Ryby będące w związkach czeka okres troski. Powinny zadbać o dobre relacje z teściami, bo mają oni duży wpływ na partnera. Osoby nie mające stałego partnera mogą poznać kogoś nowego, nawiązać płomienny romans, jednak nie rokuje on na długotrwałą relację.

Praca: Dziewiątka Buław

Rybom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków ryby będą miały możliwości realizowania zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, ryby rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Pucharów

W tym tygodniu barany będą cieszyły się harmonią, oraz miłością. Czeka je bardzo uczuciowy okres. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie, ich emocje będą szczere. Nie poddadzą się złudzeniom i iluzji. Barany czekają miłe spotkania. W związkach i rodzinie atmosfera miłości przepełnionej wdzięcznością.

Zdrowie: Trójka Buław

Barany w tym tygodniu będą się cieszyły dobrą kondycją i świetnym zdrowiem. Dzięki swoim dotychczasowym staraniom doszły do dobrej formy i zamierzają ten stan utrzymać. Doda im to energii i zmobilizuje je do dalszego samodoskonalenia zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Barany nie zapomną też o potrzebach swojego ducha.

Uczucia: Ósemka Pucharów

Karta ta może oznaczać rozstanie z partnerem lub przyjaciółmi, którzy do tej pory wiele znaczyli w życiu baranów. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Praca: Walet Mieczy

Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych barany powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Eremity

Byki będą w tym tygodniu skłonne do refleksji. Nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, by w spokoju przeanalizować sytuację, w jakiej się obecnie znajdują. Zdecydują się na uporządkowanie spraw duchowych i emocjonalnych. Dzięki nabraniu perspektywy byki lepiej będą rozumiały otaczający je świat.

Zdrowie: Wielki Arkan Śmierci

Stan zdrowia osób spod znaku byka może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory byki cieszyły się dobrym zdrowiem, powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały karta ta może oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia: Dziewiątka Pucharów

Karta ta przyniesie zodiakalnym bykom czystą rozkosz. Będą realizowały swoje fantazje, które staną się teraz przezywaną, na co dzień rzeczywistością. Odważą się na to by pożyć jeszcze jakiś czas w atmosferze karnawałowego luzu. Karta ta także przestrzega przed przesadą, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Byki muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić czyichś uczuć.

Praca: Czwórka Buław

Byki będą zawodowo bardzo aktywne i zapracują na swój sukces. Bardzo możliwe, że ich sytuacja finansowa bardzo poprawi się przez zastrzyk gotówki, spadek albo darowiznę. W życiu zawodowym wszytko im się ułoży, byki osiągnął spokój i finansową stabilizacja. Do dobry moment za załatwianie spraw formalnych i urzędowych.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Mieczy

W tym tygodniu w życiu bliźniąt nastąpi zmiana. Zakończą pewien etap i zdobędą wzbogacające życiowo doświadczenia. Ta karta zwiastuje także zakończenie przykrych sytuacji, trudnego okresu życia. Odnalezienie się w nowej sytuacji zajmie bliźniętom chwilę, jednak powinny szukać pozytywnych stron tej sytuacji.

Zdrowie: Wielki Arkan Rydwanu

Kondycja bliźniąt będzie w tych dniach godna pozazdroszczenia. Postawią na ruch, na aktywność i dzięki temu osiągną dobrą formę. Być może uda im się również połączyć to sportowe zacięcie z zamiłowaniem do podróży.

Uczucia: Wielki Arkan Maga

Bliźnięta postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne bliźnięta będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W życiu zawodowym bliźniąt zapowiada się czas dobrej współpracy i przyjaznej atmosfery. Zespół, w którym pracują bliźnięta może wspólnie odnieść sukces dzięki zgranej współpracy, korzystaniu z doświadczeń i rad kolegów oraz dobrej organizacji.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Pucharów

To będzie udany tydzień dla zodiakalnych raków, kto re będą się czuły szczęśliwe i spokojne. To będzie dla nich okres pełen pozytywnych emocji. Raki poczują się pewnie i bezpiecznie, będą jednak rozsądne i nie ulegną złudzeniom ani iluzji. W ich otoczeniu zapanuje serdeczna i ciepła atmosfera.

Zdrowie: Trójka Monet

Raki postanowią coś radykalnie zmienić w swoim sposobie dbania o zdrowie. Będzie to dla nich niemal mistyczna inicjacja. Raki postawią na rozwój wewnętrzny, tak by zyskać harmonię ducha i ciała. Z zebranych dotychczas doświadczeń raki wyłowią kwintesencję i odnajdą swoją ścieżkę.

Uczucia: Dziesiątka Monet

Która ta zapowiada piękny czas, w którym z radością będzie można przeżywać związek we wszystkich jego aspektach. Rak doceni w końcu małe gesty, które z przyzwyczajenia lekceważył. Krótka rozłąka z ukochaną osobą zakończy się pomyślnie. Jeśli raki przezwyciężą niechęć do stałych związków mogą stworzyć stabilny i trwały związek. Karta ta to zapowiedź szczęścia, spokoju i harmonii. Związek umocnią wspólne inwestycje i wspólne zamieszkanie.

Praca: Królowa Pucharów

W sferze pracy raki wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele zawodowe. Mają doskonałe warunki by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W tym tygodniu lwy skupią się na swoim rozwoju. Będą podnosiły swoje kwalifikacje, zdobywały doświadczenie iw wiedzę, która w przyszłości może przynieść im wymierne korzyści. Szczególnie skupią się na odkrywaniu wiedzy z wąskiej specjalizacji. Być może lwy odkryją jakąś tajemnicę lub sekret, co także da im pewną władzę.

Zdrowie: Król Monet

Lwy powinny na poważnie zadbać o siebie, gdyż czas na to najwyższy. Przyda się wizyta kontrolna u lekarza i seria podstawowych badań. Najlepszym remedium będzie jednak odpoczynek, wyjazd gdzieś daleko od codziennych kłopotów.

Uczucia: Wielki Arkan Księżyca

W życiu osobistym lwów nastanie czas wątpliwości i niepewności. Choć Księżyc daje pewną ochronę to jednak symbolizuje także tajemnice i sekrety, które nie sprzyjają związkom. Osoby obdarzone intuicją powinny jej zaufać, zaś racjonaliści muszą ten czas przeczekać.

Praca: Ósemka Monet

Karta ta mówi, że lwy obejmą nowa posadę lub przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej do tego wiedzy, szybko nadrobią braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet

Karta ta zwiastuje pannom wiele okazji na poprawienie sytuacji majątkowej. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcą w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie panny mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw

Zdrowie: Wielki Arkan Diabła

Wiele pokus będzie czyhać na zodiakalne panny. Oddawanie się przyjemnościom życia bez umiaru może doprowadzić je do nadszarpnięcia lub utraty zdrowia. Panny powinny okiełznać swoje namiętności i więcej uwagi poświęcać swojemu zdrowiu oraz konsekwencjom swoich działań.

Uczucia: Wielki Arkan Gwiazdy

Miłość panien w tym tygodniu będzie nieco stonowana, będą delektować się błogim spokojem u boku ukochanej osoby. Panny będące w związkach mogą liczyć na miły czas, sielankę, która wynagrodzi im trudy, jakie ostatnio przechodził ich związek. Osoby samotne także znajdą się pod silnym wpływem dobrej gwiazdy, ich pogodny nastrój i zadowolenie przyciągnie do nich nowe osoby.

Praca: Dwójka Mieczy

Karta ta mówi, że w życiu zawodowym osoby spod znaku panny dojdą do punktu, w którym ogarnie je głębokie zwątpienie. Dopadną je wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. Panny powinny zaufać w sprawach zawodowych własnej intuicji.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Umiaru

Osoby spod znaku wagi będą w tym tygodniu nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Będą się starały zachować zdrowy rozsądek i z dystansu oceniać sytuację. Zadbają o równowagę między potrzebami ciała a potrzebami ducha.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu

Wagi zdecydują się zadbać o siebie na poważnie. Rozliczą się z sylwestrowych szaleństw, być może zdecydują się na dietę, gruntowne badania lub zmianę stylu życia na zdrowszy. Będzie to poważne wyzwanie, którego realizacja może dać im nie tylko dużo satysfakcji, ale i znacznie poprawić ich kondycję.

Uczucia: As Pucharów

Wagi doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta osobom wolnym zwiastuje spontaniczne zakochanie. Wagi będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Praca: Szóstka Buław

Karta ta mówi, że w najbliższych dniach wagi mogą liczyć na uznanie i odniosą zawodowy sukces. Pokazuje, że ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Karta wskazuje na sukces związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Słońca

Dla osób spod znaku skorpiona ten tydzień będzie niezwykle udany. Wszelkie zmartwienia i smutki odejdą, zastąpi je radość i szczęście. Skorpiony spędzą miłe chwile w gronie najbliższych. Słońce jest kartą, która zapowiada urodzaj, obfitość, rozwój i radość we wszystkich dziedzinach.

Zdrowie: Szóstka Monet

Jeśli skorpiony będą się czuły nieco słabiej, to będą mogły liczyć na opiekę i wsparcie osób bliskich. Pod ich czułą opieką szybko odzyskają siły. Karta ta może jednak oznaczać, że to same skorpiony będą niosły pomoc, wsparcie i radę komuś w potrzebie. Ich bezinteresowna pomoc i wspaniałomyślność będzie płynęła ze szczerego serca.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny

Skorpiony będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć. Potrzebują zmiany, nowej energii, podjęcia nowych wyzwań. Być może skorpionom doskwiera monotonia lub rutyna w związku i potrzebują podkręcić atmosferę. Wolne skorpiony mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego.

Praca: Król Pucharów

Kariera zodiakalnych skorpionów znajdzie się w fazie, w której będą mogły wyrazić swoje myśli, przekonania i wykazać się wielkimi zdolnościami mediacyjnymi. Skorpiony będą się starały urzeczywistnić uczucia w zawodowej codzienności. Będą ignorowały bariery i wprowadzały czyn swoje spontaniczne pomysły.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: As Buław

Zodiakalne strzelce powinny w tym tygodniu nieco się zmobilizować, odnaleźć i wykorzystać ciekawą szansę. Dotyczy ona działań wymagających od nich dużej przedsiębiorczości oraz odwagi. Aby odnieść sukces strzelce muszą być gotowe do podjęcia ryzyka. As Buław wskazuje na duży na entuzjazm i zapał do samodzielnego rozwoju.

Zdrowie: Król Mieczy

U osób spod znaku strzelca może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Strzelce mogą odczuwać spadek sił witalnych i jesienne przesilenie. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia. Strzelce powinny zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Siódemka Monet

Strzelce będą musiały zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość, aby utrzymać swój związek. Mogą niesłusznie oskarżać partnera, co wprowadzi niepotrzebny zamęt. Wolne strzelce mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie.

Praca: Ósemka Mieczy

Strzelce na prawdziwe efekty swojej pracy będą musiały poczekać nawet kilka lat, jednak mają szansę na sukces. Potrzebny jest im jednak czas na poznanie swojej branży i wyrobienie sobie pozycji zawodowej. Karta zapowiada zyski i sukcesy w pracy związanej z podróżą lub komunikacją.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów

W życiu osób spod znaku koziorożca pojawią się nowi ludzie, być może powstaną nowe przyjaźnie lub nawet rozpoczną nowe związki. Karta ta oznacza też akt zgody, porozumienie lub zawarcie umowy. Nastąpi wyciszenie istniejących konfliktów, jest to zapowiedź harmonii i radości. Najlepszym rozwiązaniem we wszelkich sporach będzie porozumienie i kompromis.

Zdrowie: As Monet

Karta ta zwiastuje brak jakichkolwiek zagrożeń. Koziorożce mogą śmiało realizować swoje plany, gdyż będą miały świetną formę. Należy jedynie unikać stresów, a wszelkie obawy o zdrowie uda się wyeliminować.

Uczucia: Wielki Arkan Mocy

Koziorożce będą musiały zawalczyć o swój związek, jednak, gdy tylko zmobilizują siły odniosą sukces. To, że nie zawsze wszystko układa się po Waszej myśli, nie powinno Was zniechęcać. Związek to sztuka kompromisu, a o prawdziwą miłość warto walczyć. Wspólne pokonywanie trudności umocni Waszą więź. Koziorożce starające się dopiero stworzyć trwały związek także nie powinny zrażać się trudnościami i śmiało je pokonywać.

Praca: Piątka Monet

Karta ta może też oznaczać zmianę w życiu zawodowym koziorożców, która kieruje nas ku ryzykownym, ale i wiele obiecującym projektom. Pamiętajcie, że uczucie niepewności zawsze pojawia się na drodze rozwoju.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy