Horoskop tygodniowy od 07 do 13 listopada 2016

 

Horoskop tygodniowy dla Wodnika
Sytuacja ogólna: Szóstka Buław
Dla wodników zapowiada się dobry czas. W końcu nastąpi uwolnienie od przygnębiających trosk. Karta ta zwiastuje przepływ energii, który pozwoli wodnikom osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i pewności, wynikające ze wiary w siebie. Karta ta jest zapowiedzią sukcesu i zwiastunem zwycięstwa. W życiu codziennym może zapowiadać dobrą wiadomość.

Zdrowie: Czwórka Buław
W tym tygodniu wodnikom będzie towarzyszyło poczucie bezpieczeństwa, dzięki temu osoby te będą otwarte, przyjacielskie i pełne miłości. Będą mogły beztrosko cieszyć się życiem. Ta ochota do życia da też wodnikom siłę na wewnętrzne otwarcie się i uwolnienie stresu.

Uczucia: Dwójka Mieczy
Karta ta zwiastuje wewnętrzne rozbicie w życiu osobistym wodników. Włączy się ich sceptycyzm. Coś mocno je zaniepokoi, ale jednocześnie dopadnie je niechęć lub nieumiejętność do podjęcia decyzji w kwestii uczuć. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie są zagrożone. Samotne wodniki nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości.

Praca: Dziewiątka Buław
Wodnikom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków wodniki będą miały możliwości realizowania zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, wodniki rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

Horoskop tygodniowy dla Ryb
Sytuacja ogólna: Królowa Mieczy
Ryby wykażą się w tym tygodniu dojrzałością, mądrością i pomysłowością. Będą niezależne i czujne. Uda im się rozwiązać wszelkie zaległe problemy, rozwieją się ich zamartwiania i pozbędą się wątpliwościami. Jedynym minusem tej sytuacji może być chłód i dystans, jaki ryby będą okazywać innym. Logika i rozum będą u nich przeważały nad sentymentami i górnolotnymi uczuciami.

Zdrowie: Trójka Buław
Ryby w tym tygodniu będą się cieszyły dobrą kondycją i świetnym zdrowiem. Dzięki swoim dotychczasowym staraniom doszły do dobrej formy i zamierzają ten stan utrzymać. Doda im to energii i zmobilizuje do dalszego samodoskonalenia zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Ryby nie zapomną też o potrzebach swojego ducha.

Uczucia: Król Monet
Karta ta oznacza, że w najbliższym czasie ryby postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i bliskość będą znaczyły dla nich więcej niż ryzykowne przygody. Osoby będące w związkach skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Osoby wolne zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego, mogą myśleć nawet o założeniu rodziny. Wszystkie ryby muszą uważać by nie dać się ponieść zazdrości.

Praca: Siódemka Buław
Dobra passa ryb pomoże im także w pracy, w której przy odrobinie rozsądku uda się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da im motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

Horoskop tygodniowy dla Barana
Sytuacja ogólna: Walet Pucharów
Barany otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom baranów i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może barany pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Piątka Mieczy
Barany mogą w tym tygodniu mocno nadwyrężyć swoje zdrowie. Wszystko to za sprawą mocnej przesady, która w niczym, także w dbaniu o formę nie jest dobra. Nastrój baranów także nie będzie najlepszy, będą agresywne i pełne negatywnych emocji, co może obrócić się przeciwko nim samym gdyż przeciążają swój organizm.

Uczucia: Ósemka Pucharów
Karta ta może oznaczać rozstanie z partnerem lub przyjaciółmi, którzy do tej pory wiele znaczyli w życiu baranów. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Praca: Trójka Monet
Zodiakalnym baranom szykuje się awans lub zmiana w życiu zawodowym. Są już na końcu okresu nauki lub rozwoju, chętnie podejmą nowe wyzwania, obarczone większą odpowiedzialnością. Podejście do ważnego egzaminu, lub przetestowanie nowych umiejętności zapewni baranom uznanie i odpowiednią pozycję zawodową.

Horoskop tygodniowy dla Byka
Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet
Karta ta zwiastuje bykom wiele okazji na poprawienie ich sytuacji majątkowej. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcą w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie byki mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw

Zdrowie: Królowa Buław
W strefie zdrowotnej u byków będzie się wszystko układało. Witalność i energia pojawią się za sprawą żywiołu ognia. Byki otworzą się na siłę życiową, która obudzi w nich pogodę ducha, odwagę i przedsiębiorczość. Osoby spod tego znaku powinny jednak uważać, by podczas ulegania uciechom  i niepohamowanej rozrzutności nie nadszarpnąć swojego zdrowia.

Uczucia: Dziesiątka Pucharów
Karta ta symbolizuje poczucie bezpieczeństwa. Zapowiada okres, w którym znikną miłosne dylematy, kryzysy, a w  związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście. Jest to również karta trwałej przyjaźni. Byki w gronie znajomych i przyjaciół mogą zaleźć nową miłość. Karta ta nierzadko wróży rychły ślub.

Praca: Ósemka Buław
Plany dotyczące życia zawodowego byków wkrótce się urzeczywistnią. Proces zmian już dawno się rozpoczął, może też zostać niespodziewanie przyspieszony i w efekcie znajduje się tuż przed ukończeniem. Mimo, iż osoby spod znaku byka spodziewały się tego dopiero w dalekiej przyszłości, zmiany nastąpią niebawem.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt
Sytuacja ogólna: Piątka Monet
Karta, która określa, co w tym tygodniu przydarzy się bliźniętom niestety symbolizuje trudny czas. Osoby spod tego znaku mogą czuć się ubogie, nieszczęśliwe lub opuszczone. Co ważne, nie jest to zwiastun faktycznych strat, karta ta raczej zwraca uwagę na niepewność bliźniąt, lęki i obawy, że mogą stracić grunt pod nogami.

Zdrowie: Król Buław
Karta ta oznacza witalność i długowieczność. Bliźnięta będą w tym tygodniu cieszyły się dobrym zdrowiem, ich formie nic nie zagraża. Będą miały w sobie duży zasób energii, także tej seksualnej, prokreacyjnej. Dla osób chorych będzie szansa na powrót do zdrowia, przy chorobach przewlekłych, znaczna poprawa zdrowia.

Uczucia: Szóstka Mieczy
W życiu uczuciowym osób spod znaku bliźniąt zapowiadają się konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre bliźnięta mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne bliźnięta mogą rezygnować z dotychczasowych zachowań i rozpocząć faktycznie głęboki związek. W każdym przypadku bliźnięta czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie.

Praca: Walet Monet
W tym tygodniu bliźniętom może wpaść jakieś dodatkowe, korzystne zlecenie. Podczas realizacji swojego planu mogą otrzymać dodatkowe wsparcie. Karta ta oznacza dla bliźniąt propozycję objęcia nowego stanowiska lub zrealizowania lukratywnej transakcji.

Horoskop tygodniowy dla Raka
Sytuacja ogólna: Królowa Monet
U raków przeważy w tym tygodniu racjonalizm i materializm. Będą pragmatyczne i konkretne. Mają szansę zawrzeć jakąś korzystną umowę, która poprawi ich sytuację finansową. To dobry moment na inwestycje i poważne zakupy. W sferze prywatnej natomiast raki będą bardziej zmysłowe i uwodzicielskie. Jeśli pragną dziecka, to dobry moment.

Zdrowie: Wielki Arkan Świata
Fizycznie i psychicznie raki poczują pełnię sił. Uda m się odzyskać równowagę i spokój wewnętrzny, a jednocześnie osiągną fizyczną formę, do której dążyły od jakiegoś czasu. Raki będą cieszyły się pełnią zdrowia i witalności. Warto pomyśleć o utrzymaniu tej dobrej passy.

Uczucia: Trójka Pucharów
Karta ta przyniesie rakom spełnienie, osoby będące w związkach będą dzielić się radością z partnerem. W przypadku niejasności osiągną kompromis. Wolne raki mogą liczyć na miłe i twórcze kontakty z ludźmi.

Praca: Czwórka Monet
W sferze zawodowej raki kurczowo trzymają się obecnej pozycji, bo rzekomo daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza, że raki będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić raki muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania.

Horoskop tygodniowy dla Lwa
Sytuacja ogólna: Dziesiątka Mieczy
W tym tygodniu w życiu lwów nastąpi zmiana. Zakończą pewien etap i zdobędą wzbogacające życiowo doświadczenia. Ta karta zwiastuje także zakończenie przykrych sytuacji, trudnego okresu życia. Odnalezienie się w nowej sytuacji zajmie lwom chwilę, jednak powinny szukać pozytywnych stron tej sytuacji.

Zdrowie: Piątka Monet
Życie zawodowe lwów będzie źródłem ich frustracji. Praca kosztuje je wiele emocji, a to sprawia, że lwy stają się nerwowe. Wszystko to ma swoją podstawę na podłożu ekonomicznym, gdyż lwy pragną się rozwijać, jednak nie chcą ryzykować. Nadmiar stresu może mieć negatywny wpływ na ich stan zdrowia.

Uczucia: As Pucharów
Lwy doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta osobom wolnym zwiastuje spontaniczne zakochanie. Lwy będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Praca: Dziesiątka Monet
Lwy czeka w pracy wytężony wysiłek umysłowy. Dzięki głębokiej kontemplacji poszerzą się ich horyzonty. Możliwości, które jak fragmenty układanki leżą wszystkie obok siebie, zostaną nagle połączone w całość, w duży obraz, w jakiś możliwy do realizacji, obiecujący plan.

Horoskop tygodniowy dla Panny
Sytuacja ogólna: Szóstka Monet
Panny, ku swemu zaskoczeniu, doświadczą w tym tygodniu bezinteresownej życzliwości i pomocy ze strony osób trzecich. Miło im będzie stwierdzić, że dobro, jakie czynimy innym wraca do nas. Za okazaną ludziom sympatię i pomoc panny będą mogły liczyć na wsparcie i serdeczność w najmniej oczekiwanej chwili.

Zdrowie: Wielki Arkan Koła Fortuny
Panny będą w tym tygodniu lekko rozregulowane. Raz będą się czuły pełne wigoru i energii, by za chwilę czuć się słabo i chorowicie. Sama ta huśtawka nastrojów będzie je drażniła, jednak z czasem sytuacja powinna się wyklarować. Panny powinny skupić się na pozytywnych aspektach i dbać o siebie.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków
Panny będą w najbliższym czasie cieszyły się wielkim szczęściem. Pojawienie się karty Kochanków rzutuje pozytywnie na wszelkie sprawy panien, szczególnie dobrze działa jednak na ich związki. Osoby w stałych relacjach odkryją na nowo swoją miłość. Ci, którzy dopiero szukają partnera mają wielkie szanse powodzenia.

Praca: Wielki Arkan Śmierci
Karta Śmierci w sferze zawodowej może zwiastować pannom rychłe zakończenie pewnego etapu oraz rozpoczęcie nowego. Panny być może będą się zastanawiały nad zmianą dotychczasowej pracy lub będą się przymierzały do rozliczenia z niej i rozpoczęcia nowego projektu. Zmiany, które panny planują, wyjdą im zdecydowanie na dobre.

Horoskop tygodniowy dla Wagi
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sprawiedliwości
Nadchodzące dni przyniosą wagom upragnioną równowagę. Wszystkie ważne dla nich kwestie zostaną rozstrzygnięte uczciwie i obiektywnie. Wagi będą trafnie oceniały ludzi i sytuacje, a jeśli same będą poddawane ocenie także zostanie ona uczciwie wystawiona. Będzie to dobry punkt wyjściowy do dalszych działań.

Zdrowie: Rycerz Pucharów
W tym tygodniu zodiakalne wagi powinny zwrócić szczególną uwagę na układ nerwowy. Nadmiar stresu może powodować napięcie, zatem warto zadbać o odpowiedni wypoczynek.

Uczucia: Dwójka Buław
W uczuciach wag może nieco powiać chłodem. Która mówi, że trzymanie dystansu wobec innych osób powoduje, że powoli wagi stają się obojętne i oziębłe uczuciowo. Związkom wag grozi kryzys, zaś osoby wolne chwilowo nie są zainteresowane budowaniem więzi z kimkolwiek.

Praca: Ósemka Monet
Karta ta mówi, że wagi obejmą nową posadę lub przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej do tego wiedzy, szybko nadrobią braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca
Skorpiony w tym tygodniu będą nieco nieracjonalne, gdyż ich działania będą powodowane bardziej instynktem niż rozumem. Będzie to wynikało z wpływu karty Księżyca, który jest bardzo dobrą wróżbą dla osób umiejących zaufać swoim ponadnaturalnym zdolnościom. Nieco gorzej czuć się będą osoby ponad wszystko ceniące logikę. Skorpiony mają też szansę odkryć jakąś tajemnicę lub zdobyć informację niedostępną dla ogółu.

Zdrowie: Siódemka Mieczy
Skorpionom mogą zacząć doskwierać dolegliwości związane z kręgosłupem, układem kostnym i krążeniem. Powinny zadbać o siebie i prowadzić zdrowszy, mniej obciążający tryb życia. Przyda im się odpoczynek, a w razie nasilenia kłopotów zdrowotnych wizyta u specjalisty.

Uczucia: Wielki Arkan Mocy
Skorpiony będą musiały zawalczyć o swój związek, jednak, gdy tylko zmobilizują siły odniosą sukces. To, że nie zawsze wszystko układa się po Waszej myśli, nie powinno Was zniechęcać. Związek to sztuka kompromisu, a o prawdziwą miłość warto walczyć. Wspólne pokonywanie trudności umocni Waszą więź. Skropiony starające się dopiero stworzyć trwały związek także nie powinny zrażać się trudnościami i śmiało je pokonywać.

Praca: Czwórka Mieczy
W karierze skorpionów szykują się poważne zmiany. Czwórka mieczy może oznaczać zarówno zmianę zawodu, jak i objęcie nowych obowiązków. Karta mówi, że opuszczamy dobrze znajome terytorium i z pewnymi obawami wkraczamy w nowe otoczenie. Aby móc się rozwijać skorpiony muszą uwolnić się ze "starego" zanim jeszcze będą obeznane z "nowym". Możliwa trema.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca
Sytuacja ogólna: Królowa Pucharów
W tym tygodniu na życie osób spod znaku strzelca będzie miała wpływ bardzo ciepła, łagodna kobieta o niezwykłej dobroci i wrażliwości. Dzięki jej opiece i wsparciu będą mogły wiele osiągnąć. Karta ta oznacza też dobrą matkę i opiekunkę, lojalna przyjaciółkę. Karta zapowiada zgodne, szczęśliwe chwile oraz oddanie dla bliskich.

Zdrowie: Król Pucharów
Strzelce skupią się całkowicie na psychicznej odnowie, poszukiwaniu równowagi i wewnętrznej harmonii. Analizując swoje życie wewnętrzne, będą rozwijamy siły podświadomości. Karta pokazuje powstawanie i doskonalenie się medialnych zdolności strzelców.

Uczucia: Piątka Buław
Karta ta charakteryzuje związek wypełniony prawdziwą miłością, ale też pełen emocji, sprzeczek i konfrontacji. Strzelce nie koniecznie będą chciały romantycznego bycia ze sobą, są gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć taka relacja wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala lepiej poznać partnera i samego siebie.

Praca: Ósemka Mieczy
Strzelce na prawdziwe efekty swojej pracy będą musiały poczekać nawet kilka lat, jednak mają szansę na sukces. Potrzebny jest im jednak czas na poznanie swojej branży i wyrobienie sobie pozycji zawodowej. Karta zapowiada zyski i sukcesy w pracy związanej z podróżą lub komunikacją.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga
Koziorożce z zapałem podejdą do nowych pomysłów i będą rozwijały swoje zdolności na nowym poziomie. Choć projekt ten będzie wymagał od nich zaangażowania i wytężonej pracy, to dzięki jego realizacji zdobędą sukces, który przerośnie ich oczekiwania. A to zodiakalne koziorożce bardzo lubią.

Zdrowie: Dziesiątka Buław
Koziorożce dopadnie w tym tygodniu zmęczenie. Bardzo dużo wymagają od siebie, przez co często tracą szerszą perspektywę. To także karta przygnębienia, rozdrażnienia, wycofania. Jeśli jednak koziorożce przystosują się do funkcjonowania w nowej sytuacji ich problemy znikną. Zdecydowanie potrzebują dystansu  i przerwy.

Uczucia: Dziewiątka Mieczy
Koziorożce będące w związkach czeka okres troski. Powinny zadbać o dobre relacje z teściami, bo mają oni duży wpływ na partnera. Osoby nie mające stałego partnera mogą poznać kogoś nowego, nawiązać płomienny romans, jednak nie rokuje on na długotrwałą relację.

Praca: Wielki Arkan Wieży
W życiu zawodowym koziorożców pojawią się komplikacje. Okaże się, że projekt, nad którym pracują miał poważny błąd już od samego początku jego tworzenia. Jeśli uda się go naprawić to jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak stanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa.

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

Komentarze

Brak komentarzy