Horoskop 7-13 maja 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Trójka Pucharów

Ten tydzień zapowiada się dla wodników pozytywnie, przyniesie im zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie marzeń i rozwój. To także zwiastun zakończenia trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Wodniki mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Zdrowie: Król Monet

Wodniki mogą zostać wytrącone z równowagi psychicznej. Będzie im doskwierała samotność, izolacja, odcięcie od świata. Mogą popaść w pracoholizm, a to z kolei spowoduje u nich spadek witalności.

Uczucia: Rycerz Mieczy

Życie uczuciowe wodników w nadchodzącym tygodniu będzie nie do pozazdroszczenia. Karta ta oznacza, bowiem oziębienie i skostnienie uczuć, często także ich nagłą zmianę. Wodniki mogą czuć rozgoryczenie wobec partnera, a w skrajnych przypadkach nawet nienawiść. To tydzień ciężkiej próby dla związków. Osobom samotnym karta ta nie daje w tym czasie szansy na miłość.

Praca: As Monet

W pracy wodniki będą miały szansę na osiągnięcie tego, co sobie zaplanowały. Może to być bezpieczeństwo finansowe lub prestiż i uznanie. Nie zabraknie też poczucia zadowolenia i przekonania, że to, co się robi ma sens. Karta mówi, że wodniki mają znakomite perspektywy na osiągnięcie swoich celów zawodowych.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła

W życiu zodiakalnych ryb będzie się w tym tygodniu dużo działo. Będą targały nimi burzliwe uczucia, sprzeczne emocje, często będzie pojawiał się w nich gniew. Ryby będą musiały opierać się kuszącym, lecz szemranym propozycjom. Dużo sił będzie wymagało od nich zachowanie samodyscypliny.

Zdrowie: Dziewiątka Mieczy

W życie ryb wkradną się drobne kłopoty zdrowotne. Karta ta odnosi się do chorób związanych z górnymi drogami oddechowymi. Dobrze by było pomyśleć o badaniach u specjalisty. Ryby mogą też skarżyć się ba bezsenność i koszmary senne.

Uczucia: Wielki Arkan Wieży

W sferze uczuć u ryb może nadejść trudniejszy czas. Być może niektóre z nich wciąż nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić je w depresję. Innym rybom może się coś w związku psuć i jeśli w porę nie wrócą do jego podstaw ta relacja może się zawalić. Ryby powinny wyciągnąć wnioski z przeżytych porażek, by w kolejny związek wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

Praca: Dwójka Mieczy

Karta ta mówi, że w życiu zawodowym osoby spod znaku ryb dojdą do punktu, w którym ogarnie je głębokie zwątpienie. Dopadną je wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. Ryby powinny zaufać w sprawach zawodowych własnej intuicji.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca

Zodiakalne barany w tym tygodniu będą nieco nieracjonalne, gdyż ich działania będą powodowane bardziej instynktem niż rozumem. Będzie to wynikało z wpływu karty Księżyca, który jest bardzo dobrą wróżbą dla osób umiejących zaufać swoim ponadnaturalnym zdolnościom. Nieco gorzej czuć się będą osoby ponad wszystko ceniące logikę. Barany mają też szansę odkryć jakąś tajemnicę lub zdobyć informację niedostępną dla ogółu.

Zdrowie: As Pucharów

W strefie zdrowia karta ta oznacza, że barany będą cieszyły się z powodu osiągnięcia wewnętrznej równowagi. Odzyskają dobrą formę fizyczną i ich kondycja i ogólno pojęte zdrowie będą coraz lepsze.

Uczucia: Piątka Monet

Barany skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Negatywizm uda się przełamać, jeśli tylko uda im się zmienić własne nastawienie. Dużą pomocą okaże się dla baranów ktoś bardzo im bliski. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Praca: Czwórka Monet

W sferze zawodowej barany będą kurczowo trzymały się obecnej pozycji, bo rzekomo daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza, że barany będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić barany muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Siódemka Mieczy

W tym tygodniu byki powinny uważać, by nie paść ofiarą oszustwa. Nie jest jasne, kto kogo oszukuje- czy byki będą opryszkiem czy ofiarą. Być może będą starały się uniknąć konfrontacji i wymigać się od rozwiązywania problemów. Chodzi tu przede wszystkim o nieszczerość wobec siebie samego, a w skrajnych przypadkach samooszukiwanie. Z tego względu karta ta jest ostrzeżeniem i wezwaniem do poddania szczerej samoocenie.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów

Karta ta pokazuje, że w tym tygodniu byki będą cieszyły się dobrym zdrowiem. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu spokojnemu, szczęśliwemu nastrojowi byki otrzymają impuls do działania, uwolnią się od dręczących je myśli.

Uczucia: Wielki Arkan Świata

Byki będą w tym tygodniu bardzo szczęśliwe. Osoby będące w związkach mogą liczyć na pełną harmonię, radość, osiągnięcie wspólnego osobistego celu. Osoby stanu wolnego mają zaś wielką szansę na zbudowanie trwałego i pięknego związku opartego na wspólnych pasjach i pragnieniu rozwoju.

Praca: Dziewiątka Buław

Bykom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków byki będą miały możliwości realizowania swoich zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko byki zachowają cierpliwość, to rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Walet Mieczy

W tym tygodniu bliźnięta mogą liczyć na to, że otrzymają szansę, impuls do działania. Dzięki temu uzyskają jasność sytuacji i będą mogły lepiej zrozumieć nawet trudne zależności. Walet Mieczy może też oznaczać, że bliźnięta będą musiały bronić swoich poglądów i ostrzega, aby z tego powodu nie wplątać się w otwarty konflikt.

Zdrowie: Trójka Buław

Stan zdrowia bliźniąt będzie godny pozazdroszczenia. Obudzi się w nich duch sportowej rywalizacji. Bliźnięta będą miały okazję wykazać się i sprawdzić swoją kondycję. Rywalizacja, do jakiej staną będzie miała czysto zabawowy charakter.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej

Bliźnięta w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Czwórka Buław

Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie bliźniętom wielką satysfakcję. Może pojawi

się u nich możliwość otrzymania wartościowego prezentu lub spadku. W życiu zawodowym spokój i finansowa stabilizacja. Karta ta oznacza również korzystny wyrok sądowy.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Ósemka Mieczy

Raki będą miały na swojej drodze drobne przeszkody. Muszą pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Karta ta mówi, że trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Poza tym karta przestrzega przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

Zdrowie: Dziewiątka Monet

Nieustanna walka z przeciwnościami losu nadszarpnie zdrowie raków. Życie w ciągłym stresie i niepewności może doprowadzić do rozstroju psychicznego wrażliwsze osoby. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprawy krążenia i żylaki.

Uczucia: Dziesiątka Mieczy

Karta ta mówi o trudnościach w życiu uczuciowym raków. Mogą się w nim pojawić problemy i zmartwienia. Karta ta może nawet zwiastować zakończenie obciążającego i nieudanego związku. Z reguły jednak mówi, że racjonalizm zabija w rakach uczucia, przez co wiele tracą. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich związków

Praca: Wielki Arkan Wisielca

Ten tydzień będzie dla raków ciężki i wymagający. Aby osiągnąć wymarzone stanowisko raki będą musiały nieco zwolnić tempo i skupić się nad doskonaleniem umiejętności i pogłębianiu wiedzy. Dzięki wyrzeczeniom i ciężkiej pracy osiągną poziom, do którego dążą. Nie będzie to prosta droga, jednak wypracowany sukces okaże się trwały.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Czwórka Mieczy

Zodiakalne lwy powinny zaufać swojemu rozumowi, myśleć pozytywnie i nie robić niczego na siłę. W razie trudności najlepiej będzie zachować rozwagę i nieco odczekać, nie robić niczego pochopnie. Lwy będą potrzebowały czasu dla siebie, nieco odsuną się od swoich bliskich i ich pozorny chłód może wzbudzać niepokój otoczenia.

Zdrowie: Szóstka Buław

Lwy, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Lwy, które były w formie będą cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia: Walet Buław

Lwy mogą wdać się w ognisty romans. Szczególnie osoby wolnego stanu mają w tym tygodniu dużą szansę na nową znajomość. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie da się z nią stworzyć długotrwałej relacji.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych lwy będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek środowiska zawodowego. Lwy będą świetnie kierowały zespołem i wspierały swoich protegowanych, budując silną pozycję zawodową.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Król Pucharów

W tym tygodniu panny będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Panny będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Zdrowie: Wielki Arkan Śmierci

Stan zdrowia osób spod znaku panny może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory cieszyły się dobrym zdrowiem, to powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały, karta ta może oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia: Wielki Arkan Mocy

Zodiakalne panny zmobilizują się, aby zawalczyć o swój związek, gdyż ostatnimi czasy nieco go zaniedbały. W ich relacji pojawiły się trudności, ale nie są one poważnymi przeszkodami i pokonanie ich scementuje związek panien. Wolne osoby również czekają zmagania, które mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze.

Praca: Wielki Arkan Maga

W pracy panny będą podejmowały nowe wyzwania i zdobywały nowe umiejętności. W nadchodzących dniach pojawią się przed nimi nowe możliwości i awans okaże się bliższy niż im się wydawało. Wszystkie te możliwości wymagają jednak ciężkiej i sumiennej pracy. Przyniesie ona pannom wspaniałe efekty.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Umiaru

Osoby spod znaku wagi będą w tym tygodniu nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Będą się starały zachować zdrowy rozsądek i z dystansu oceniać sytuację, w jakiej się znajdują. Zadbają również o równowagę między potrzebami swojego ciała a potrzebami ducha.

Zdrowie: Wielki Arkan Rydwanu

Kondycja zodiakalnych wag będzie w tych dniach godna pozazdroszczenia. Postawią na ruch, na aktywność i dzięki temu osiągną dobrą formę. Być może uda im się również połączyć to sportowe zacięcie z zamiłowaniem do podróży.

Uczucia: Szóstka Monet

Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie partnera. Karta ta mówi jak ważne jest, ażeby zostawić drugiej osobie osobistą przestrzeń. To nie tylko oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji. Wagi, także te niebędące w związkach, mogą w tym tygodniu liczyć wsparcie bliskich, a to doda im odwagi.

Praca: As Buław

Karta mówi, że istnieje możliwość rozwinięcia zainteresowań, odkrycia nowych umiejętności i rozwinięcia talentów. Wago mogą zaangażować się w nowe zadanie, a to da im szansę osiągnięcia sukcesu. Dzięki temu w wagach obudzą się nowe ambicje i poświęcą się realizacji wytyczonych zadań.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Skorpiony będą w nadchodzących dniach czuły się pewnie i stabilnie. W dużej mierze będzie tak dzięki temu, że mogą liczyć na wsparcie kogoś zaufanego i mądrego, kto będzie pomagał im w każdej sytuacji. Skorpiony docenią wartość przyjaźni i więzi rodzinnych.

Zdrowie: Rycerz Buław

Karta ta mówi, że w tym tygodniu zodiakalne skorpiony będą cieszyły się dobrym zdrowiem, będą miały dużo energii i sił witalnych. Dla osób chorych jest to zapowiedź powrotu do zdrowia.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Być może skorpiony poznają wkrótce jakieś tajemnice lub zdobędą ciekawe informacje o obiekcie swoich westchnień. Czekanie z działaniem na właściwy moment przyniesie im dobre rezultaty. Dla osób w związku nastąpi czas głębokiego zrozumienie i pogłębienie relacji emocjonalnej.

Praca: Dziesiątka Buław

Szykują się zmiany na lepsze, być może awans lub nowa lepsza oferta pracy. Zawodowo skorpiony będą usatysfakcjonowane i chętnie podejmą nowe wyzwania. Skorpiony mimo sukcesów mogą jednak odczuwać przygnębienie. Zdecydowanie zbyt wiele wymagają od siebie i przez to tracą szerszą perspektywę.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Kochanków

Pojawienie się karty Kochanków oznacza, że we wszystkich aspektach życia strzelce będą w tym tygodniu miały wiele szczęścia. Wokół nich będzie panowała przyjazna atmosfera, a ludzie będą się do nich garnąć. Karta ta może też oznaczać, że strzelce będą musiały dokonać wyboru między szybkim, ale chwilowym szczęściem, a nieco trudniejszym do wypracowania, ale trwałym sukcesem. To bardzo dobra karta dla wszelkich praktyk miłosnych.

Zdrowie: Rycerz Monet

U zodiakalnych strzelców może wystąpić problem ze strony układu ruchu. Może o sobie dać znać kręgosłup lub kolana. Złe nawyki żywieniowe mogą przysporzyć problemów z układem trawiennym. Zmiana diety i aktywny tryb życia pomogą uwolnić się od tych niedogodności.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że strzelce będą szczerze zaangażowane w swoje związki. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z ukochaną osobą. To dojrzałe podejście ugruntuje je w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Dziewiątka Pucharów

Karta wskazuje na okres, w którym praca będzie sprawiała strzelcom przyjemność, będą ją wykonywały lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się ze współpracownikami lub przełożonymi.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Piątka Buław

Koziorożce odczują w nadchodzących dniach potrzebę walki o prestiż, o pokazanie swojej mocnej strony. Czekają je zmagania i walka, którą prawdopodobnie same sprowokują pozorując konflikty. Karta ta ostrzega, by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie koziorożce wywołają może zacząć wymykać się spod ich kontroli.

Zdrowie: Ósemka Monet

Koziorożce mogą być w nieco gorszej formie fizycznej. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczną odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Dziesiątka Monet

W życiu uczuciowym koziorożców nastanie piękny czas, w którym z radością będą mogły cieszyć się związkiem. Koziorożce docenią uprzejme gesty partnera, które z przyzwyczajenia lekceważyły. Krótka rozłąka z ukochaną osobą zakończy się pomyślnie. Jeśli koziorożce przezwyciężą niechęć do stałych związków mogą stworzyć stabilną i trwałą relację. Karta ta, to zapowiedź szczęścia, spokoju i harmonii. Związek umocnią wspólne inwestycje i wspólne zamieszkanie.

Praca: Wielki Arkan Sądu

W pracy u zodiakalnych koziorożców zapowiada się ważny moment. Osoby spod tego znaku będą poddane ocenie, od której w dużej mierze zależy ich zawodowa kariera. Jeśli się zmobilizują i pokażą z jak najlepszej, najbardziej profesjonalnej strony mogą odnieść wymierne zyski.

Horoskop tygodniowy układa dla Was Wróżka Sorsha :)

 

 

Komentarze

Brak komentarzy