Horoskop 8 – 14 maja 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Nadchodzące dni przyniosą wodnikom upragnioną równowagę. Wszystkie ważne dla nich kwestie zostaną rozstrzygnięte uczciwie i obiektywnie. Wodniki będą trafnie oceniały ludzi i sytuacje, a jeśli same będą poddawane ocenie także zostanie ona uczciwie wystawiona. Będzie to dobry punkt wyjściowy do dalszych działań.

Zdrowie: Siódemka Monet

Jeżeli cokolwiek niepokoi wodniki w sferze zdrowotnej, powinny zgłosić się z tym do specjalisty. Ich ocena stanu zdrowia odbiega, bowiem od rzeczywistości i choć mogą czuć się dobrze, to coś jednak może u wodników szwankować. Powodem tego może być wyczerpujący tryb życia, który należałoby zmienić.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że wodniki będące w związkach będą w nie szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje wodniki w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swojej błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Królowa Pucharów

W sferze pracy wodniki wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele zawodowe. Mają doskonałe warunki, by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca

Ryby będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą bolesnych konsekwencji, jednakże ryby nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem ryby wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: Wielki Arkan Wieży

Emocje tego tygodnia wyczerpią pokłady energii nagromadzonej przez ryby. Dadzą o sobie znać stare kontuzje i bagatelizowane dolegliwości. Ryby będą zmuszone zadbać gruntownie o swoje zdrowie, od samych podstaw.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W życiu emocjonalnym, osób spod znaku ryb zapowiada się czas spokojnej harmonii i przyjaznej atmosfery. Duże pouczycie bezpieczeństwa wynika z faktu, że barany będące w związkach mogą ufać swoim partnerom, liczyć na ich mądrą radę i wsparcie. Osoby samotne zacieśnią więzy przyjaźni i być może w tym bliskim gronie znajdą miłość.

Praca: Wielki Arkan Świata

W swoim życiu zawodowym ryby poczują się wreszcie naprawdę spełnione. Ich dotychczasowe wysiłki zostaną docenione, co da im nie tylko ogromną satysfakcję, ale i możliwość kontynuowania swojego dzieła na nowym poziomie. Osoby szukające pracy mogą liczyć na nową ofertę, która pozwoli im się rozwijać.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła

Barany będą w tym tygodniu kuszone przez różnorodne przyjemności i używki. Chętnie będą brały udział we wszelkich możliwych rozrywkach. Mogą popaść w przesadę, zatem powinny uważać, by nie dać się ponieść szaleństwu. Jeśli uda im się okiełznać te emocje i skierować swoją uwagę na pozytywny cel, mogą wile zyskać. Pokusy będą jednak bardzo silne.

Zdrowie: Czwórka Buław

W tym tygodniu baranom będzie towarzyszyło poczucie bezpieczeństwa, dzięki temu osoby te będą otwarte, przyjacielskie i pełne miłości. Będą mogły beztrosko cieszyć się życiem. Ta ochota do życia da też baranom siłę na wewnętrzne otwarcie się i uwolnienie stresu.

Uczucia: Piątka Pucharów

Emocjonalnie przed baranami trudny czas. Brak porozumienia z partnerem i nieumiejętność zawarcia wyrażenia uczuć mogą stać się źródłem rozgoryczenia i przyczyną rozstania. Jeśli się rozstaniecie, to już na stałe, warto, zatem dobrze to przemyśleć. Być może barany cierpią z powodu niezrozumienia lub braku miłości.

Praca: Dziewiątka Buław

Baranom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków będą miały możliwości realizowania zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, barany rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Szóstka Pucharów

Ta karta prowadzi w przeszłość. Pokazuje, że w bykach obudzą się romantyczne wspomnienia. Sentymentalne traktowanie spraw może zniekształcić postrzeganie teraźniejszości przez byki. Ponieważ karta ta pokazuje często obrazy z przeszłości, może inspirować do wyrażania uczuć w malarstwie, poezji lub innych sztukach. Należy jednak uważać, by nie zatracić się w nierealnym świecie.

Zdrowie: Czwórka Mieczy

Byki nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych byków będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samymi sobą.

Uczucia: Rycerz Mieczy

Życie uczuciowe byków w nadchodzącym tygodniu będzie nie do pozazdroszczenia. Karta ta oznacza, bowiem oziębienie i skostnienie uczuć, często także ich nagłą zmianę. Byki mogą czuć rozgoryczenie wobec partnera, a w skrajnych przypadkach nawet nienawiść. To czas ciężkiej próby dla związków. Osobom samotnym karta ta nie daje w tym czasie szansy na miłość.

Praca: Piątka Buław

W życiu zawodowym byków nastąpi przełom. Mogą odnieść sukces w nowej działalności. Obiecująca branża to handel i usługi. Dobrze ułożony plan to droga do niezależności, chodź nie obędzie się bez zamieszania. Należy wówczas zachować spokój i rozsądek, a wszystkie założenia uda się zrealizować. Nowy impuls do działania da bykom ich przełożony.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Szóstka Buław

Dla bliźniąt zapowiada się dobry czas. W końcu nastąpi uwolnienie od przygnębiających trosk. Karta ta zwiastuje przepływ energii, który pozwoli bliźniętom osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i pewności, wynikające ze wiary w siebie. Karta ta jest zapowiedzią sukcesu i zwiastunem zwycięstwa. W życiu codziennym może zapowiadać dobrą wiadomość.

Zdrowie: Król Monet

Bliźnięta powinny na poważnie zadbać o siebie, gdyż czas na to najwyższy. Przyda im się wizyta kontrolna u lekarza i seria podstawowych badań. Najlepszym remedium dla bliźniąt będzie odpoczynek, wyjazd gdzieś daleko od codziennych kłopotów.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny

Bliźnięta będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć. Potrzebują zmiany, nowej energii, podjęcia nowych wyzwań. Być może bliźniętom doskwiera monotonia lub rutyna w związku i potrzebują podkręcić atmosferę. Wolne osoby mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego.

Praca: Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan w strefie zawodowej oznacza, że u bliźniąt będzie się w tej materii naprawdę dużo działo. Bardzo prawdopodobny jest wyjazd służbowy, albo zmiana stanowiska, czy miejsca pracy. Bliźnięta powinny przygotować się na szybką zmianę. Jako, że numerem tej karty jest 7, to niesie ona ze sobą szansę na lepsze.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Królowa Monet

U raków przeważy w tym tygodniu racjonalizm i materializm. Będą pragmatyczne i konkretne. Mają szansę zawrzeć jakąś korzystną umowę, która poprawi ich sytuację finansową. To dobry moment na inwestycje i poważne zakupy. W sferze prywatnej natomiast raki będą bardziej zmysłowe i uwodzicielskie. Jeśli pragną dziecka, to dobry moment.

Zdrowie: Siódemka Pucharów

Raki w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, skupione na swoich własnych emocjach, w których same mogą czuć się zagubienie. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że raku okażą się trudne w codziennym współżyciu, gdyż same do końca nie będą wiedziały, czego chcą.

Uczucia: Dwójka Mieczy

W życiu uczuciowym raków nadejdzie czas na rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie im to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Karta ta ma zimny i trzeźwy charakter, dlatego na poziomie związków często oznacza rozczarowanie, które może prowadzić do rozstania.

Praca: Piątka Monet

Na polu zawodowym rakom będzie w tym tygodniu ciężko. Karta ta oznacza kłopoty i problemy, które dotyczyć mogą pojedynczych zamierzeń lub interesów. Raki będą czuły obawę przed złą sytuacja finansową i lęki związane z bezpieczeństwem egzystencjonalnym. Karta ta może też oznaczać zmianę w życiu zawodowym, która kieruje nas ku ryzykownym, ale i wiele obiecującym projektom. Pamiętajcie, że uczucie niepewności zawsze pojawia się na drodze rozwoju.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca

Przyszły tydzień będzie dla lwów pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to, by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że lwy nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Król Pucharów

Lwy skupią się całkowicie na psychicznej odnowie, poszukiwaniu równowagi i wewnętrznej harmonii. Analizując swoje życie wewnętrzne, będą rozwijamy siły podświadomości. Karta pokazuje powstawanie i doskonalenie się medialnych zdolności lwów.

Uczucia: Dziewiątka Mieczy

Lwy będące w związkach czeka okres troski. Powinny zadbać o dobre relacje z teściami, bo mają oni duży wpływ na partnera. Osoby nie mające stałego partnera mogą poznać kogoś nowego, nawiązać płomienny romans, jednak nie rokuje on na długotrwałą relację.

Praca: Wielki Arkan Eremity

Ten tydzień będzie wymagał od lwów skupienia i pełnej koncentracji nad powierzonymi zadaniami. Dzięki temu lwy osiągną poziom, do którego dążą, zyskają szacunek i autorytet. Warto by lwy pamiętały, że poza dobrami materialnymi ważne są też te niematerialne, dzięki którym można zyskać wiele więcej.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy

Panny powinny w tym tygodniu szczególnie uważać, by nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Panny mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.

Zdrowie: Wielki Arkan Śmierci

Stan zdrowia osób spod znaku panny może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory panny cieszyły się dobrym zdrowiem powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały karta ta może oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia: Siódemka Mieczy

To dobry moment, by wyjaśnić wszelkie niejasności w związku u zodiakalnych panien. Szczera rozmowa oczyści atmosferę w związku i poprawi relacje z partnerem. Dla osób samotnych karta ta zapowiada stworzenie partnerskiego związku pełnego szczerości otwartości i pozytywnych emocji.

Praca: Wielki Arkan Sądu

W karierze panien nastanie idealny czas na podejmowanie ważnych decyzji. Może to być decydujący moment dla ich przyszłości. Warto się zmobilizować i pokazać z jak najbardziej profesjonalnej strony. Decyzja, która zapadnie w tym tygodniu, choć bardzo ważna nie powinna jednak przesłaniać pannom ich celów i obowiązków.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet

Karta ta zwiastuje wagom wiele okazji na poprawienie sytuacji majątkowej. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcą w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie wagi mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw

Zdrowie: Walet Buław

Stan zdrowia osób spod znaku wagi nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Wagi będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Rycerz Buław

Miłość skłoni wagi do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. W istniejących związkach może wybuchnąć kłótnia, zaś samotne wagi mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania da się im mocno we znaki.

Praca: Dwójka Buław

Karta ta oznacza, że osoby spod znaku wagi mogą popaść w apatię, a swoje obowiązki zawodowe będą wykonywały niejako z przymusu i bez zainteresowania. W ważnych dyskusjach i przy podejmowaniu ważnych decyzji wagi będą starały się zachować neutralną lub bierną pozycję. Może to wywołać w nich poczucie pustki czy nawet wpędzić w depresję.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarzowej

W tym tygodniu skorpiony będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała Wasze działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do skorpionów będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Zdrowie: Walet Monet

Ten tydzień minie skorpionom spokojnie, będą w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ich zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Zabieg kosmetyczny lub pielęgnacyjny to dobry pomysł.

Uczucia: Czwórka Pucharów

Czarne chmury pojawią się nad sercami skorpionów, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje skorpionom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Skorpiony same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Dwójka Pucharów

Skorpiony mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Buław

Zodiakalne strzelce muszą rozliczyć się ze swoją przeszłością zanim zrobią krok w przyszłość. Czeka je okres nostalgii i wspomnień, z których powinny jak najszybciej się otrząsnąć, gdyż z ich nieuwagi chętnie skorzysta konkurencja. Dopiero po zerwaniu z przeszłością strzelce będą mogły naprawdę się rozwijać i zawojować świat

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów

Karta ta pokazuje, że w tym tygodniu strzelce będą cieszyły się dobrym zdrowiem. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu spokojnemu, szczęśliwemu nastrojowi strzelce otrzymają impuls do działania, uwolnią się od dręczących je myśli. Na głębszym poziomie karta ta może być wyrazem szeroko pojętej miłości do ludzi.

Uczucia: Walet Pucharów

Strzelce żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się u nich okres sporów i kłótni, powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może strzelce przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych strzelce będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji, wówczas druga strona chętnie pójdzie na współpracę.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga

Zodiakalne koziorożce w tym tygodniu rozpoczną zupełnie nowy etap rozwoju. Być może wiąże się on z nauką gdyż Mag szczególnie mocno wiąże się ze zdobywaniem wiedzy i nowych umiejętności. Dzięki wytężonej pracy i poświęceniu koziorożce mogą odnieść spektakularny sukces, który pozwoli im dalej się rozwijać.

Zdrowie: As Mieczy

Jeśli koziorożce przebywały w szpitalu, to w nadchodzących dniach go opuszczą. Odzyskają dobrą formę i będą cieszyły się witalnością. Karta ta może zwiastować nowe życie, a zatem narodziny dziecka.

Uczucia: Ósemka Mieczy

Koziorożce będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Być może nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Koziorożcom nie będącym w związkach będzie doskwierała samotność. Być może nie są one gotowe na związek. Jeśli jednak uporządkują swoje wnętrze i osiągną harmonię, wówczas przyciągnie to do nich kogoś nowego.

Praca: Wielki Arkan Księżyca

W pracy koziorożce czeka okres niewiadomej. Nie do końca jasna sytuacja, w jakiej się znajdą będzie wybitnie dokuczała racjonalistom. Osoby umiejące zawierzyć swojej intuicji mogą jednak dowiedzieć się czegoś, co pozwoli im wybrnąć z czasu zamętu obroną ręką, a nawet ugrać coś dla siebie.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy