Horoskop 9 – 15 października 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Koła Fortuny

W życiu wodników w tym tygodniu raz będzie lepiej, raz gorzej, ale generalnie zmiany będą je pozytywnie nakręcały. Najgorsze, co może się wodnikom przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić je do frustracji. Jednak, gdy tylko zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko zmieni się na lepsze.

Zdrowie: Wielki Arkan Umiaru

Dla wodników receptą na zdrowie będzie w tym tygodniu zachowanie szeroko pojętego umiaru. Wodniki powinny stronić od używek, nie nadwyrężać swojego zdrowia i zadbać o siebie. Dzięki temu szubko odzyskają siły, witalność i energię, będą też mogły szczerze ocenić swoją kondycję.

Uczucia: As Monet

W nadchodzących dniach osoby spod znaku wodnika mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Dla osób będących już w stałej relacji może to być wskazówka, że razem z obecnym partnerem mogą się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę.

Praca: Ósemka Pucharów

Wodniki/ czekają zawodowe zmiany, które w diametralny sposób poprawią ich sytuację. Rozpocznie się dobra passa, która otworzy możliwości nowych inwestycji. Zapowiedź sukcesu twórczego, który zaowocuje nowymi pomysłami. Zapowiada się zmiana pracy lub stanowiska, co poprawi warunki życia wodników, pomoże im w znacznym stopniu rozwinąć działalność i zapewni stabilność majątkową.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Gwiazdy

W tym tygodniu ryby będą mogły odpocząć po niedawnych zmaganiach. Nadejdzie dla nich czas relaksu, regeneracji i odnowy zarówno sił fizycznych, jak i psychicznych. Ryby będą mogły opuścić gardę i w spokoju zaplanować swoje kolejne posunięcia. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i moc.

Zdrowie: Dwójka Monet

W tych dniach ryby powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto powtórzyć badania i zasięgnąć porady specjalisty. Karta ta ostrzega przed wypadkiem, zwłaszcza nocą, przy jeździe własnym pojazdem.

Uczucia: Królowa Mieczy

Dla ryb ten tydzień będzie dość trudny pod względem emocjonalnym. Będzie u nich dominował zdrowy rozsądek, logika, rozum, dalekie będą od romantycznych uniesień i spontanicznych, wylewnych reakcji. Od ryb może powiać chłodem, ale swoje obowiązki rodzinne będą traktowały poważnie i wywiążą się z nich sumiennie. Będą dla swoich bliskich podporą i opoką. Osoby samotne nie będą myślały o nowych związkach.

Praca: Piątka Buław

Na polu zawodowym ryb będzie w tym tygodniu ciężko. Karta ta oznacza kłopoty i problemy, które dotyczyć mogą pojedynczych zamierzeń lub interesów. Ryby będą czuły obawę przed złą sytuacja finansową i lęki związane z bezpieczeństwem egzystencji. Karta ta może też oznaczać zmianę w życiu zawodowym, która kieruje nas ku ryzykownym, ale i wiele obiecującym projektom. Pamiętajcie, że uczucie niepewności zawsze pojawia się na drodze rozwoju.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca

Barany będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą bolesnych konsekwencji, jednakże barany nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem barany wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: Dwójka Buław

W tych dniach barany powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto powtórzyć badania i zasięgnąć porady specjalisty. Nie warto ryzykować, ani leczyć się na własną rękę domowymi sposobami.

Uczucia: Walet Buław

Karta ta często oznacza zaproszenie do przygód. Dla baranów będących w związkach zapowiada ona ożywczą perspektywę. Dla osób samotnych to zachęta do rozpoczęcia nowej, podniecającej znajomości. Czasami karta ta oznacza ochotę na poszukiwanie przygód poza utartymi ścieżkami.

Praca: Ósemka Monet

Karta ta mówi, że barany obejmą nowa posadę lub przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej  do tego wiedzy, szybko nadrobią braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Rydwanu

Ten tydzień będzie dla byków szalony, będą zabiegane, zaabsorbowane wieloma sprawami, być może szykuje się im wyjazd lub podróż służbowa. Byki mogą liczyć na pozytywną energię i napływ sił, jednak muszą zapanować nad chaosem, jaki je otacza.

Zdrowie: Wielki Arkan Słońca

W nadchodzących dniach zodiakalne byki odzyskają pełnię sił witalnych i będą cieszyły się świetną kondycją. Zapomną o niedawnym zmęczeniu, będą mogły się zregenerować i ułożyć plan na przyszłość, by pozostać w dobrej formie.

Uczucia: Szóstka Mieczy

W życiu uczuciowym osób spod znaku byka zapowiadają się konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre byki mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne byki mogą rezygnować z dotychczasowych zachowań i rozpocząć faktycznie głęboki związek. W każdym przypadku byki czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie.

Praca: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zawodowo byki będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Byki nie będą jednak chwaliły się swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Ósemka Buław

Ten tydzień będzie dla bliźniąt bardzo udany, gdyż karta ta zwiastuje poprawę ich sytuacji bytowej. Ważne dla nich sprawy znacznie przyśpieszą. Bliźnięta powinny zaufać instynktowi i przeczuciom, gdyż dobrze im one podpowiadają. Przed bliźniętami miłe i radosne wydarzenia oraz dobre wiadomości!

Zdrowie: Dziesiątka Monet

Dla bliźniąt forma fizyczna nie będzie miała w tym tygodniu większego znaczenia, zdecydowanie skupią się na swoich emocjach.

Uczucia: Ósemka Mieczy

Będące w związkach bliźnięta będą walczyły ze swoimi zahamowaniami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Bliźnięta nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Osobom nie będącym w związkach będzie doskwierała samotność. Być może nie są one gotowe na związek. Jeśli jednak bliźnięta uporządkują swoje wnętrze, osiągną harmonię, wówczas przyciągnie to do nich kogoś nowego.

Praca: Piątka Monet

Na polu zawodowym bliźniętom będzie w tym tygodniu ciężko. Karta ta oznacza kłopoty i problemy, które dotyczyć mogą pojedynczych zamierzeń lub interesów. Bliźnięta będą czuły obawę przed złą sytuacją finansową i lęki związane z bezpieczeństwem egzystencji. Karta ta może też oznaczać zmianę w życiu zawodowym, która kieruje nas ku ryzykownym, ale i wiele obiecującym projektom. Pamiętajcie, że uczucie niepewności zawsze pojawia się na drodze rozwoju.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca

Przyszły tydzień będzie dla raków pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to, by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że raki nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Król Buław

Karta ta oznacza witalność i długowieczność. Raki będą w tym tygodniu cieszyły się dobrym zdrowiem, ich formie nic nie zagraża. Będą miały w sobie duży zasób energii, także tej seksualnej, prokreacyjnej. Dla osób chorych będzie szansa na powrót do zdrowia, przy chorobach przewlekłych, znaczna poprawa zdrowia.

Uczucia: As Buław

Karta ta wskakuje, że w związkach raków będzie panowała gorąca atmosfera. Czeka je konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Raki zatracą się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie. Dla samotnych karta niesie szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku, jest zapowiedzią ożywienia i wzajemnego zachwytu.

Praca: Siódemka Pucharów

Raki w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, zagubione we własnych emocjach. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że raki okażą się trudne we współpracy i ciężko będzie im się skoncentrować.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Świata

Lwy będą w nadchodzącym tygodniu czuły, że wszystko układa się po ich myśli. Uda im się zorganizować i tak ustawić wszystkie życiowe kwestie by osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Ukończą tym samym pewien ważny etap i będą mogły wkroczyć na wyższy poziom poznania. Ważne, by pamiętały, że to, co do tej pory udało im się osiągnąć wciąż jest dla nich dostępne i stanowi bazę do dalszych działań. Triumf i spełnienie są dla lwów na wyciągnięcie ręki.

Zdrowie: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Lwy odzyskają poczucie równowagi wewnętrznej i zadbają także o kondycję fizyczną. Będą się starały w najbliższym czasie odbudować równowagę między ciałem a umysłem i mają wielkie szanse powadzenia.

Uczucia: Trójka Mieczy

Lwy czeka w tym tygodniu zawód miłosny. Być może sprzeczka doprowadzi do zranienia partnera. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrości, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę, wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku. Samotne lwy w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości.

Praca: Król Monet

Lwy mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Lwy w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych funduszy.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Rycerz Monet

Zodiakalne panny czeka w tym tygodniu wiele dobrego, a to dzięki ich rozwadze, wytrwałości i pracowitości. Będą cieszyły się zaufaniem i kontrolowały sytuację. Siła ich spokoju i opanowanie, przyniesie im wymierne korzyści. We współpracy z innymi okażą pokorę, dzięki czemu zasłużą na nagrodę.

Zdrowie: Buław Mocy

Panny poczują w tym tygodniu prawdziwą siłę. Będą w świetnej kondycji fizycznej a mentalnie będą nie do pokonania. Nawet, jeśli jakieś drobne dolegliwości będą próbowały zaszkodzić pannom, to szybko i skutecznie sobie z nimi poradzą.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci

W życiu emocjonalnym panien nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: Wielki Arkan Maga

W pracy panny będą podejmowały nowe wyzwania i zdobywały nowe umiejętności. W nadchodzących dniach pojawią się przed nimi nowe możliwości i awans okaże się bliższy niż im się wydawało. Wszystkie te możliwości wymagają jednak ciężkiej i sumiennej pracy. Przyniesie ona wspaniałe efekty.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Szóstka Pucharów

Ta karta prowadzi w przeszłość. Pokazuje, że w wagach budzą się romantyczne wspomnienia. Sentymentalne traktowanie spraw może zniekształcić postrzeganie teraźniejszości przez wagi. Ponieważ karta ta pokazuje często obrazy z przeszłości, może inspirować do wyrażania uczuć w malarstwie, poezji lub innych sztukach. Należy jednak uważać, by nie zatracić się w nierealnym świecie.

Zdrowie: Czwórka Pucharów

Wagi mogą w tym tygodniu być zamknięte w sobie i unikać kontaktów zewnętrznych. Będą starały się pokonać apatię poprzez medytację i odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Uczucia: Rycerz Buław

Miłość skłoni wagi do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. W istniejących związkach może wybuchnąć kłótnia, zaś samotne wagi mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania da się wagom mocno we znaki.

Praca: Rycerz Mieczy

U wag nastąpi ochłodzenie atmosfery w pracy. Powstaną w niej przeciwstawne fronty, a konflikty nasilą się. Będzie to czas wrogości, w którym same wagi będą bardzo krytycznie wobec innych. One same także będą narażone na przykrą krytykę ze strony przełożonego lub współpracowników. Przez złą atmosferę możliwe będzie zepsucie ważnego projektu lub planu. Karta ta oznaczać może koniec dotychczasowej współpracy.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy

Karta ta ukazuje, że nad skorpionami będą zbierały się ciemne chmury. Nie będą umiały dostrzec w porę nadchodzących problemów. Skorpiony muszą uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza skorpionom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu

Osoby spod znaku skorpiona mogą w tym tygodniu podjąć kluczowe decyzje w kwestii swojego zdrowia. Może się zdarzyć, że zdecydują się na leczenia jakichś dolegliwości lub wykonanie badań. Skorpiony będące w lepszej formie będą trzymały się zdrowego trybu życia i będą realizowały wcześniejsze zdrowotne założenia.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu

Życie uczuciowe skorpionów nabierze rozpędu. Bardzo korzystny wpływ na ich relacje będzie miał wyjazd, zmiana miejsca pobytu, może krótki urlop. Samotne skorpiony mogą liczyć na romans i mnóstwo szalonej zabawy.

Praca: Dziewiątka Mieczy

Karta ta mówi, że w tym tygodniu, w sprawach zawodowych skorpiony będą nastawione pesymistycznie. Ich zniechęcenie będzie się brało z monotonnych obowiązków lub atmosfery w miejscu pracy. W skorpionach może też obudzić się lęk przed niepowodzeniem, a to wszystko w obliczu trudnych zadań związanych z dużym ryzykiem. Może je też dopaść trema przed wystąpieniem publicznym.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga

Strzelce z zapałem podejdą do nowych pomysłów i będą rozwijały swoje zdolności na nowym poziomie. Choć projekt ten będzie wymagał od nich zaangażowania i wytężonej pracy, to dzięki jego realizacji zdobędą sukces, który przerośnie ich oczekiwania. A to zodiakalne strzelce bardzo lubią.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity

Mimo całej energii i niecierpliwości, jaka w tych dniach będzie buzowała w strzelcach, nie zapomną one o chwili relaksu. Ważne będzie by strzelce odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację.

Uczucia: Trójka Buław

W nadchodzących dniach strzelce stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związki oznaczone tą kartą są perspektywiczne, niezawodne i stałe. Dla samotnych osób, to zapowiedź stworzenia sprzyjających warunków, dzięki czemu osoby te mogą oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

Praca: Szóstka Pucharów

W tym tygodniu u strzelców nastąpi ożywienie zawodowe. Mogą otrzymać ciekawą propozycję, dzięki której poczują wyróżnienie. Warto odkurzyć stare pomysły, gdyż teraz ich realizacja może przynieść pozytywne zmiany w sferze materialnej. Podbuduje to również ambicję strzelców.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Buław

Koziorożce muszą rozliczyć się ze swoją przeszłością zanim zrobią krok w przyszłość. Czeka je czas nostalgii i wspomnień, z których powinny jak najszybciej się otrząsnąć, gdyż z ich nieuwagi chętnie skorzysta konkurencja. Dopiero po zerwaniu z przeszłością koziorożce będą mogły naprawdę się rozwijać i zawojować świat.

Zdrowie: Rycerz Pucharów

W tym tygodniu koziorożce powinny zwrócić szczególną uwagę na układ nerwowy. Nadmiar stresu może powodować napięcie, zatem warto zadbać o odpowiedni wypoczynek.

Uczucia: Siódemka Mieczy

W życiu osobistym osób spod znaku koziorożca pojawi się brak otwartości. Może to wskazywać, że koziorożce unikają rozmowy na ważny temat, stosują uniki i schodzą partnerowi z drogi. Być może chcą się wymigać się od podjęcia ważnych decyzji dotyczących ich związku. Samotne osoby nie podejmą wiążących decyzji w sprawach uczuć.

Praca: Rycerz Monet

Karta ta może oznaczać, że koziorożce podejmą pracę w administracji państwowej, służbach mundurowych lub w sektorze bankowości. Wskazuje na kierownicze stanowisko, dowodzenie zespołem będzie im w tym tygodniu szło znakomicie. Karta ta zwiastuje koziorożcom rozwój, uznanie, a także polepszenie sytuacji materialnej.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy