Horoskop 9 – 15 stycznia 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Król Monet

Karta ta mówi, że w najbliższym czasie zodiakalne wodniki wykażą się dużą cierpliwością i będą działały rozważnie. Będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem, poczują się atrakcyjne i pewne siebie. Przyniesie im to radość, będą mogły skupić się na przyjemnościach. Jeśli wodniki planują powiększenie rodziny lub większą inwestycję, to w tym tygodniu jest na to idealny czas.

Zdrowie: Trójka Mieczy

Czynnikiem wpływającym na zdrowie i kondycję wodników w tym tygodniu będzie głównie stres. Wodniki mogą być zmuszone postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową lub decyzją również wpłyną na stan emocjonalny wodników.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że wodniki będące w związkach będą w nie szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje wodniki w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Wielki Arkan Maga

W pracy zodiakalne wodniki będą podejmowały nowe wyzwania i zdobywały nowe umiejętności. W nadchodzących dniach pojawią się przed nim nowe możliwości i awans okaże się bliższy niż im się wydawało. Wszystkie te możliwości wymagają jednak ciężkiej i sumiennej pracy. Przyniesie ona jednak wspaniałe efekty.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Dwójka Mieczy

W tym tygodniu osoby spod znaku ryb mogą poczuć zwątpienie. Rozpaczliwie próbują zachować stanowczą postawę i grać pewnych siebie, jednak będzie to dla nich coraz trudniejsze. Muszą faktycznie znaleźć w sobie siłę, wówczas będzie ją widać również na zewnątrz. Pewien obszar wiedzy pozostanie dla ryb niedostępny, gdyż nie są jeszcze gotowe by poznać wszystkie tajemnice.

Zdrowie: Wielki Arkan Wieży

Emocje tego tygodnia wyczerpią pokłady energii nagromadzonej przez ryby. Dadzą o sobie znać stare kontuzje i bagatelizowane dolegliwości. Ryby będą zmuszone zadbać gruntownie o swoje zdrowie, od samych podstaw.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków

Ryby będące w związkach będą cieszyły się namiętną i pełną miłości atmosferą. Osoby poszukujące partnera powinny natomiast zastanowić się, czy pragną jedynie niezobowiązującego flirtu, czy też szukają poważnej relacji. Jedni i drudzy mają wielkie szanse powodzenia w sferze miłości.

Praca: Trójka Buław

W życiu zawodowym zodiakalnych ryb pojawi się możliwość wyjazdu za granicę. Nowy pomysł zaowocuje nawiązaniem nowych kontaktów, które doprowadzą do zawarcia korzystnego kontraktu. Możliwa zmiana pracy, doskonalenie umiejętności zawodowych, szkolenia i zyski.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Rycerz Pucharów

Zodiakalne barany poczują w tym tygodniu wokół siebie życzliwą, przyjazną atmosferę. Wprawi je to w dobry nastrój. Sprawy, które pragną załatwić, nieco przesuną się w czasie, jednak uda się zrealizować je terminowo. To będzie dobry okres, sprzyja zmianom na lepsze i poznawaniu nowych osób. Poza tym oznacza relaksujący wolny czas, w którym oddajemy się marzeniom, cieszymy się pięknem życia, sztuką i muzyką.

Zdrowie: Rycerz Monet

W zdrowiu baranów może wystąpić problem ze strony układu ruchu. Może o sobie dać znać kręgosłup lub kolana. Złe nawyki żywieniowe mogą przysporzyć problemów z układem trawiennym. Zmiana diety i aktywny tryb życia pomogą uwolnić się od tych niedogodności.

Uczucia: Piątka Buław

Karta ta charakteryzuje związek wypełniony prawdziwą miłością, ale też pełen emocji, sprzeczek i konfrontacji. Barany nie koniecznie będą chciały romantycznego bycia ze sobą, są gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć taka relacja wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala lepiej poznać partnera i samego siebie.

Praca: Siódemka Mieczy

To karta, która mówi, że barany mogą być narażone się na ryzyko, z powodu nieuczciwości kogoś, z kim, na co dzień współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe barany powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Trójka Monet

Nadchodzący tydzień przyniesie bykom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkraczamy w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mamy jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z  sumy przeżytych doświadczeń byki stworzą kwintesencję, dzięki temu odkryją swoją drogę życiową.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów

W tym tygodniu byki będą cieszyły się harmonią, oraz miłością. Czeka je bardzo emocjonalny okres. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie, ich emocje będą szczere. Nie poddadzą się złudzeniom i iluzji. Zodiakalne byki, szczególnie wolne, czekają w tym tygodniu miłe spotkania towarzyskie. W związkach i rodzinie zapanuje atmosfera miłości przepełnionej wdzięcznością.

Uczucia: Rycerz Mieczy

Życie uczuciowe byków w nadchodzącym tygodniu będzie nie do pozazdroszczenia. Karta ta oznacza, bowiem oziębienie i skostnienie uczuć, często także ich nagłą zmianę. Byki mogą czuć rozgoryczenie wobec partnera, a w skrajnych przypadkach nawet nienawiść. To czas ciężkiej próby dla związków. Osobom samotnym karta ta nie daje w tym czasie szansy na miłość.

Praca: Czwórka Pucharów

W pracy u byków nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed bykami wiele możliwości. Muszą one jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Król Monet

Zodiakalne bliźnięta będą w tym tygodniu postępowały rozważnie, rozsądnie i będą bardziej cierpliwe niż zazwyczaj. Postawią na realizm i materializm, jednak z umiarem. Będą cieszyły ogólną sympatią i uznaniem, co wprawi je w dobry nastrój. Bliźnięta, które planują większą inwestycję albo poważne zakupy mogą w tym czasie trafić na świetną okazję. To również dobra karta dla rodziny i zwiastuje jej dobry czas.

Zdrowie: Wielki Arkan Księżyca

Bliźnięta będą pod silnym działaniem pierwotnych sił natury. Będą zgłębiać tajniki medycyny naturalnej, lub też zdecydują się na rewolucję dietetyczną. Osoby posiadające silnie rozwiniętą intuicję będą w stanie wyczuć potrzeby swojego ciała i ducha, zaś te stricte racjonalne mogą czuć się w tym tygodniu zdezorientowane i generalnie rozstrojone emocjonalnie.

Uczucia: Dwójka Buław

W życiu uczuciowym zodiakalnych bliźniąt może coś zgrzytać. Bliźnięta będą trzymały innych na dystans, może od nich powiać chłodem. Uważajcie, aby ta oziębłość nie doprowadziła do zranienia kogoś, na kim Wam zależy. Kryzys pomoże rozwiązać szczera rozmowa, jednak nie róbcie niczego na siłę.

Praca: Dwójka Pucharów

Raki mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta, to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy

Zodiakalne raki czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Zdrowie: Królowa Monet

W tym tygodniu raki powinny znaleźć czas na to żeby gruntownie się zregenerować i odzyskać równowagę między ciałem, a duchem. Pragniecie być aktywne, zadbane i wysportowane, jesteście gotowe na wyrzeczenia, ale nie zapominajcie o tym, że po intensywnym wysiłku musicie się zrelaksować.

Uczucia: As Mieczy

W życiu uczuciowym raków nadejdzie czas na rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie im to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Karta ta ma zimny i trzeźwy charakter, dlatego na poziomie związków często oznacza rozczarowanie, które może prowadzić do rozstania.

Praca: Królowa Buław

Raki będą oczekiwały większej samodzielności i odpowiedzialności. Będą się czuły gotowe do podjęcie poważniejszych zadań. Podołają im, jeśli zaufają swoim umiejętnościom i doświadczeniu. Raki zapragną się zawodowo doskonalić i rozwijać. To bardzo dojrzałe podejście.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Walet Monet

Na zodiakalne lwy czeka w tym tygodniu świetna okazja. Będzie to konkretna, realna, propozycja, która może być przez lwy postrzegana, jako solidna i naprawdę godna uwagi.  Karta ta może zwiastować zawarcie korzystnego kontraktu, powierzenie nowego zadania. Także w związkach osobistych niesie perspektywę zmysłowych doznań lub bardzo korzystną propozycję.

Zdrowie: Szóstka Monet

Jeśli lwy będą się czuły nieco słabiej, to będą mogły liczyć na opiekę i wsparcie osób bliskich. Pod ich czułą opieką szybko odzyskają siły. Karta ta może jednak oznaczać, że to same lwy będą niosły pomoc, wsparcie i radę komuś w potrzebie. Ich bezinteresowna pomoc i wspaniałomyślność będzie płynęła ze szczerego serca.

Uczucia: Ósemka Buław

W uczuciach lwów pojawi się niespodzianka. Nowa znajomość, szalona miłość, a może błyskotliwy romans. Pewne jest, że obok osoby spod znaku lwa pojawi się ktoś bardzo atrakcyjny. Bardzo dobrze będzie układało się życie w stałych związkach, zaś single mają szansę na pojawienie się tej „drugiej połowy” i długotrwały szczęśliwy związek.

Praca: Piątka Pucharów

U lwów ewentualne kłopoty w pracy będą wiązały się z zaniedbywaniem obowiązków, oraz z tym, że nie mogą liczyć na pomoc współpracowników. Dobrym dniem dla lwów będzie piątek wówczas wszystko się ożywi, a wszelkie trudności skończą się pozytywnie. Dla artystów to zapowiedź rozpoczęcia pracy nad nowym dziełem.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Buław

W życiu panien może pojawić się przygnębienie. Być może za dużo wymagają od siebie i przez to za bardzo angażują się w bieżące sprawy. Może się im przytrafić niezręczna sytuacja. Panny pragną szybkiego sukcesu, jednak przez drogę na skróty omija się pewne istotne elementy rozwoju. Te braki mogą sprawić, że nowe zadania będą dla panien przytłaczające a w skrajnym wypadku mogą odnieść porażkę. Panny potrzebują czasu by odnaleźć się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Wielki Arkan Świata

Fizycznie i psychicznie panny poczują pełnię sił. Uda m się odzyskać równowagę i spokój wewnętrzny, a jednocześnie osiągną fizyczną formę, do której dążyły od jakiegoś czasu. Panny będą cieszyły się pełnią zdrowia i witalności. Warto pomyśleć o utrzymaniu tej dobrej passy.

Uczucia: Królowa Mieczy

W związek uczuciowy osób spod znaku panny może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Panny będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Dla samotnych osób karta ta oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu. Pojawienie się Królowej Mieczy może także oznaczać, że w pobliżu lub w rodzinie jest samotna i smutna kobieta, która czeka na odrobinę zainteresowania i emocjonalnego ciepła

Praca: Siódemka Monet

W sferze zawodowej panny powinny nastawić się na powolny, ale stały rozwój. Tam gdzie spodziewają się szybkich rezultatów, spotyka je rozczarowanie. Brak cierpliwości  i nadmiar pomysłów, powoduje ryzyko niepowodzenia. Jeśli pannom uda się wykrzesać więcej cierpliwości i skupić na systematycznej pracy, mogą być pewne pozytywnego rezultatu.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy

Zodiakalne wagi powinny w tym tygodniu szczególnie uważać by nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Wagi mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.

Zdrowie: Szóstka Pucharów

Zodiakalne wagi powinny z rezerwą podejść do ewentualnych wyników nadań i zanim podejmą jakiekolwiek kroki lepiej byłoby skonsultować się z lekarzem i powtórzyć badania. Mogą potrzebować rady i wsparcia w sferze duchowej. Coś, co siedzi w głowie i wspomnieniach nie daje wagom spokoju i osoba postronna pomoże im dość do źródła problemu.

Uczucia: Wielki Arkan Mocy

Wagi będą musiały zawalczyć o swój związek, jednak, gdy tylko zmobilizują siły, odniosą sukces. To, że nie zawsze wszystko układa się po Waszej myśli, nie powinno Was zniechęcać. Związek to sztuka kompromisu, a o prawdziwą miłość warto walczyć. Wspólne pokonywanie trudności umocni Waszą więź. Wagi starające się dopiero stworzyć trwały związek także nie powinny zrażać się trudnościami i śmiało je pokonywać.

Praca: Dziewiątka Mieczy

Karta ta mówi, że w tym tygodniu, w sprawach zawodowych wagi będą nastawione pesymistycznie. Ich zniechęcenie będzie się brało z monotonnych obowiązków lub atmosfery w miejscu pracy. W wagach może też obudzić się lęk przed niepowodzeniem, a to wszystko w obliczu trudnych zadań związanych z dużym ryzykiem. Może je też dopaść trema przed wystąpieniem publicznym.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: As Monet

Zodiakalnym skorpionom będzie w tym tygodniu sprzyjała fortuna i będą się one cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To zapowiedź dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: Królowa Pucharów

W tym tygodniu skorpiony będą mogły pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie skorpiony również nie będą miały powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Trójka Pucharów

W uczuciach skorpionów będzie dominowało poczucie szczęścia i stabilizacji. Karta ta oznacza stworzenie związku opartego na prawdzie i tolerancji. Może oznaczać też plany matrymonialne lub możliwość narodzin dziecka. Dla samotnych skorpionów to także pomyślna wróżba, spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Karta ta zwiastuje im zapowiedź nowej przyjaźni lub miłości.

Praca: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zawodowo skorpiony będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Skorpiony nie będą jednak chwaliły się swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław

Wszystkie przeszkody na drodze strzelców zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Wielki Arkan Śmierci

Stan zdrowia osób spod znaku strzelca może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory strzelce cieszyły się dobrym zdrowiem powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały karta ta może oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia: Wielki Arkan Eremity

W tym tygodniu strzelce będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będą chciały wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące ich relacji z bliską osobą. Mogą się przez to wydawać oschłe i chłodne, jednak, gdy już wszystko sobie poukładają, to ich uczucie będzie szczere i trwałe. Osoby szukające partnera powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku i zwrócić większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner.

Praca: Dziesiątka Mieczy

Karta ta zapowiada dużą zmianę w życiu zawodowym strzelców. Nie jest to jednak niespodzianka, a świadome działanie. Karta ta może oznaczać zmianę pracy lub całkowitą zmianę orientacji zawodowych. Bywa, że zwiastuje małe zmiany, np. przejście do innego działu lub niespodziewane zakończenie wykonywanych czynności.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Nadchodzące dni przyniosą koziorożcom upragnioną równowagę. Wszystkie ważne dla nich kwestie zostaną rozstrzygnięte uczciwie i obiektywnie. Koziorożce będą trafnie oceniały ludzi i sytuacje, a jeśli same będą poddawane ocenie także zostanie ona uczciwie wystawiona. Będzie to dobry punkt wyjściowy do dalszych działań.

Zdrowie: Wielki Arkan Koła Fortuny

Koziorożce będą w tym tygodniu zdrowotnie rozregulowane. Raz będą się czuły pełne wigoru i energii, by za chwilę czuć się słabo i chorowicie. Sama ta huśtawka nastrojów będzie je drażniła, jednak z czasem sytuacja powinna się wyklarować. Koziorożce powinny skupić się na pozytywnych aspektach i dbać o siebie.

Uczucia: Dziesiątka Monet

W życiu uczuciowym koziorożców nastanie piękny czas, w którym z radością będą mogły cieszyć się związkiem. Koziorożec doceni uprzejme gesty partnera, które z przyzwyczajenia lekceważył. Krótka rozłąka z ukochaną osobą zakończy się pomyślnie. Jeśli koziorożce przezwyciężą niechęć do stałych związków mogą stworzyć stabilną i trwałą relację. Karta ta to zapowiedź szczęścia, spokoju i harmonii. Związek umocnią wspólne inwestycje i wspólne zamieszkanie.

Praca: Ósemka Monet

Karta ta mówi, że koziorożce obejmą nowa posadę lub przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej do tego wiedzy, szybko nadrobią braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość.Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha! 

 

Komentarze

Brak komentarzy