Horoskop 10 – 16 września 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarzowej

W tym tygodniu wodniki będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała Wasze działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do wodników będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Zdrowie: Ósemka Monet

Wodniki mogą być w nieco gorszej formie. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Król Monet

U wodników mających stałego partnera bądź rodzinę zapowiada się czas harmonii, zgody i zrozumienia. W tym tygodniu osoby z tego znaku będą doceniały obecność kochającej się i wspierającej rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka, a najbardziej prawdopodobne jest poczęcie u osób, których partnerem jest zodiakalny strzelec.

Praca: Królowa Buław

Wodniki będą oczekiwały większej samodzielności i odpowiedzialności. Będą się czuły gotowe do podjęcie poważniejszych zadań. Podołają im, jeśli zaufają swoim umiejętnościom i doświadczeniu. Wodniki pragną się zawodowo doskonalić i rozwijać. To bardzo dojrzałe podejście.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Koła Fortuny

W życiu ryb w tym tygodniu raz będzie lepiej, raz gorzej, ale generalnie zmiany będą je pozytywnie nakręcały. Najgorsze, co może się rybom przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić je do frustracji. Jednak, gdy tylko zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko zmieni się na lepsze.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu

Osoby spod znaku ryb mogą w tym tygodniu podjąć kluczowe decyzje w kwestii swojego zdrowia. Może się zdarzyć, że zdecydują się na leczenie jakichś dolegliwości lub wykonanie badań. Ryby będące w lepszej formie będą trzymały się zdrowego trybu życia i będą realizowały wcześniejsze zdrowotne założenia.

Uczucia: Szóstka Mieczy

W życiu uczuciowym osób spod znaku ryb zapowiadają się konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre ryby mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne ryby mogą rezygnować z dotychczasowych zachowań i rozpocząć faktycznie głęboki związek. W każdym przypadku czeka je sferze emocjonalnej całkiem nowe życie.

Praca: Dziewiątka Monet

Karta ta przepowiada rybom zawodowy sukces. Może nawet spektakularny zysk. Ryby mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą rezultaty. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy

W tym tygodniu w życiu baranów nastąpi zmiana. Zakończą pewien etap i zdobędą wzbogacające życiowo doświadczenia. Ta karta zwiastuje także zakończenie przykrych sytuacji, trudnego okresu życia. Odnalezienie się w nowej sytuacji zajmie baranom chwilę, jednak powinny szukać pozytywnych stron tej sytuacji.

Zdrowie: Czwórka Pucharów

Barany mogą w tym tygodniu być zamknięte w sobie i unikać kontaktów zewnętrznych. Będą starały się pokonać apatię poprzez medytację i odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Uczucia: Piątka Pucharów

Emocjonalnie przed baranami trudny czas. Brak porozumienia z partnerem i nieumiejętność wyrażenia uczuć mogą stać się źródłem rozgoryczenia i przyczyną rozstania. Jeśli się rozstaniecie, to już na stałe, warto, zatem dobrze to przemyśleć. Być może barany cierpią z powodu niezrozumienia lub braku miłości.

Praca: Ósemka Buław

Plany dotyczące życia zawodowego baranów wkrótce się urzeczywistnią. Proces zmian już dawno się rozpoczął, może też zostać niespodziewanie przyspieszony i w efekcie znajduje się tuż przed ukończeniem. Mimo, iż osoby spod znaku barana spodziewały się tego dopiero w dalekiej przyszłości, zmiany nastąpią niebawem.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Piątka Monet

Karta, która określa, co w tym tygodniu przydarzy się bykom symbolizuje trudny czas. Osoby spod tego znaku mogą czuć się ubogie, nieszczęśliwe lub opuszczone. Co jednak ważne, nie jest to zwiastun faktycznych strat, karta ta raczej zwraca uwagę na niepewność, obawy, że możemy stracić grunt pod nogami.

Zdrowie: Dziesiątka Monet

Dla byków forma fizyczna nie będzie miała w tym tygodniu większego znaczenia, zdecydowanie skupią się na swoich emocjach.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla byków będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą im ruszyć z miejsca.

Praca: Walet Mieczy

Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych byki powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Buław

W życiu bliźniąt może pojawić się przygnębienie. Być może za dużo wymagają od siebie i przez to za bardzo angażują się w bieżące sprawy. Może się im przytrafić niezręczna sytuacja. Bliźnięta pragną szybkiego sukcesu, jednak prze drogę na skróty omijają pewne istotne elementy. Te braki mogą sprawić, że nowe zadania będą dla bliźniąt przytłaczające, a w skrajnym wypadku mogą odnieść porażkę. Bliźnięta potrzebują czasu, by odnaleźć się w nowej sytuacji i po „zaaklimatyzowaniu się” będą już funkcjonowały normalnie.

Zdrowie: Siódemka Monet

Jeżeli cokolwiek niepokoi bliźnięta w sferze zdrowotnej, powinny zgłosić się z tym do specjalisty. Ich ocena swojego stanu zdrowia odbiega, bowiem od rzeczywistości i choć mogą czuć się dobrze, to coś jednak może szwankować. Powodem tego może być wyczerpujący tryb życia, który należałoby zmienić.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Bliźnięta mające stałego partnera będą cieszyły się w tym tygodniu harmonią i poczuciem bliskości. Ich partner będzie także świetnym doradcą i przyjacielem, co znacznie wzmocni związek. Samotne bliźnięta spędzą miłe chwile w gronie przyjaciół i być może wśród ich znajdą kogoś, z kim nawiążą bliższą więź.

Praca: As Mieczy

Na bliźnięta czekają nowe propozycje. Będą miały świeże pomysły, które zapewnią im wyczekiwany sukces. By osiągnąć triumf trzeba będzie jednak zakasać rękawy i uruchomić cały potencjał własnych możliwości. Przyda się też solidny plan działania. Może nadarzyć się okazja podpisania nowej, korzystnej umowy lub propozycja nowej pracy.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Piątka Buław

Raki odczują w nadchodzących dniach potrzebę walki o prestiż, o pokazanie swojej mocnej strony. Czekają je zmagania i walka, którą same sprowokują pozorując konflikty. Karta ta ostrzega by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie raki wywołają może zacząć wymykać się spod ich kontroli.

Zdrowie: Trójka Monet

Raki postanowią coś radykalnie zmienić w swoim sposobie dbania o zdrowie. Będzie to dla nich niemal mistyczna inicjacja. Raki postawią na rozwój wewnętrzny, tak by zyskać harmonię ducha i ciała. Z zebranych dotychczas doświadczeń raki wyłowią kwintesencję i odnajdą swoją ścieżkę.

Uczucia: Wielki Arkan Sprawiedliwości

W życiu miłosnym raków zaoponuje upragniona równowaga. Chwila spokoju i harmonii pozwoli im poukładać sprawy sercowe i cieszyć się nimi w spokoju. Osoby w związkach będą czuły się zadowolone i spełnione, zaś osoby poszukujące miłości powinny uczciwie oceniać innych i nie zatajać prawdy o sobie.

Praca: Dwójka Buław

Karta ta oznacza, że osoby spod znaku raka mogą popaść w apatię, a swoje obowiązki zawodowe będą wykonywały niejako z przymusu i bez zainteresowania. W ważnych dyskusjach i przy podejmowaniu ważnych decyzji raki będą starały się zachować neutralną lub bierną pozycję. Może to wywołać w nich poczucie pustki czy nawet wpędzić w depresję.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Walet Pucharów

Lwy otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom lwów i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może lwy pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że mimo zmian w wielu aspektach życia lwy odnajdą szczęście. Dzięki wyciszeniu, medytacji i zdystansowaniu się do świata możliwe będzie odzyskanie równowagi i pokonanie apatii.

Uczucia: Wielki Arkan Eremity

W tym tygodniu lwy będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będą chciały wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące ich relacji bliską osobą. Mogą się przez to wydawać oschłe i chłodne, jednak, gdy już wszystko sobie poukładają, to ich uczucie będzie szczere i trwałe. Lwy szukające partnera powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku i zwrócić większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner.

Praca: Walet Mieczy

Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych lwy powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: As Pucharów

Panny w tym tygodniu otrzymają miłą niespodziankę, dar od losu, dzięki któremu będą mogły śmiało rozpocząć realizację swoich marzeń. Karta ta zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której u panien zaiskrzy. As oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału. Panny poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Zdrowie: Walet Buław

Stan zdrowia osób spod znaku panny nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Panny będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Ósemka Pucharów

Karta ta może oznaczać rozstanie z partnerem lub przyjaciółmi, którzy do tej pory wiele znaczyli w życiu panien. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Praca: Czwórka Monet

W sferze zawodowej panny kurczowo trzymają się obecnej pozycji, bo rzekomo daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza, że panny będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić panny muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Siódemka Pucharów

Wagi w tym tygodniu będą narażone na fałszywe nadzieje, mogą pozwolić się omamić. Karta ta zapowiada rozczarowania i stanowi ostrzeżenie. Wagi uparcie chcą patrzeć na świat przez różowe okulary muszą uważać, by nie zagubić się w irracjonalnym świecie. Taka postawa może spowodować, że zagubią się w marzeniach, które w konfrontacji z rzeczywistością pękną niczym bańki mydlane.

Zdrowie: Walet Monet

Ten tydzień minie wagom spokojnie, będą w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ich zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Uczucia: Piątka Mieczy

Dla wag nastąpi trudny czas w partnerstwie. Winne temu będą nieporozumienia i plotki. Warto jednak zawalczyć o partnera, szczera rozmowa, bez zawiści, może uratować sytuację. Dla samotnych wag karta ta nie zapowiada nowych znajomości ani zmian.

Praca: Wielki Arkan Wieży

W życiu zawodowym wag pojawią się komplikacje. Okaże się, że projekt, nad którym pracują miał poważny błąd już od samego początku jego tworzenia. Jeśli uda się go naprawić to jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak stanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Buław

Skorpiony muszą rozliczyć się ze swoją przeszłością zanim zrobią krok w przyszłość. Czeka je okres nostalgii i wspomnień, z których powinny jak najszybciej się otrząsnąć, gdyż z ich nieuwagi chętnie skorzysta konkurencja. Dopiero po zerwaniu z przeszłością skorpiony będą mogły naprawdę się rozwijać i zawojować świat.

Zdrowie: Szóstka Monet

Jeśli skorpiony będą się czuły nieco słabiej, to będą mogły liczyć na opiekę i wsparcie osób bliskich. Pod ich czułą opieką szybko odzyskają siły. Karta ta może jednak oznaczać, że to same skorpiony będą niosły pomoc, wsparcie i radę komuś w potrzebie. Ich bezinteresowna pomoc i wspaniałomyślność będzie płynęła ze szczerego serca.

Uczucia: Dziesiątka Mieczy

Karta ta mówi o trudnościach w życiu uczuciowym skorpionów. Mogą się w nim pojawić problemy i zmartwienia. Karta ta może nawet zwiastować zakończenie obciążającego i nieudanego związku. Z reguły jednak mówi, że racjonalizm zabija w skorpionach uczucia, przez co wiele tracą. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich związków.

Praca: Król Mieczy

Karta ta oznacza, że skorpiony wykażą się mądrością, zręcznością i będą łatwo nawiązywały kontakty handlowe. Ewentualne problemy rozwiążą inteligentnie i taktycznie. W stosunkach z kolegami, przełożonymi, partnerami w interesach i klientami wyżką się elokwencją, bystrością i dobrymi manierami. Karta ta może być przestrogą przed przesadą, wyrafinowaniem i przebiegłością.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Gwiazdy

W tym tygodniu strzelce będą mogły odpocząć po niedawnych zmaganiach. Nadejdzie dla nich czas relaksu, regeneracji i odnowy zarówno sił fizycznych, jak i psychicznych. Strzelce będą mogły opuścić gardę i w spokoju zaplanować swoje kolejne posunięcia. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i moc.

Zdrowie: Siódemka Mieczy

Strzelcom mogą doskwierać dolegliwości związane z kręgosłupem, układem kostnym i krążeniem. Powinny zadbać o siebie i prowadzić zdrowszy, mniej obciążający tryb życia. Przyda im się odpoczynek, a w razie nasilenia kłopotów zdrowotnych wizyta u specjalisty.

Uczucia: Królowa Monet

U strzelców mających stałego partnera bądź rodzinę zapowiada się czas harmonii, zgody i zrozumienia. W tym tygodniu osoby z tego znaku będą doceniały obecność kochającej się i wspierającej rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka, szczególnie, jeśli jesteście w związku z wodnikiem.

Praca: Wielki Arkan Mocy

W tym tygodniu w sferze zawodowej strzelców mogą pojawić się pewne trudności i wyzwania, jednak są to przeszkody, które przy odpowiedniej mobilizacji uda się nie tylko przezwyciężyć, ale przekuć w sukcesy. To, że strzelec umie poradzić sobie w stresującej sytuacji i obrócić ją na swoją korzyść zostanie docenione przez przełożonych.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Trójka Mieczy

W nadchodzących dniach koziorożce mogą być narażone na podejmowanie decyzji sprzecznej z ich prawdziwymi uczuciami. W ich życiu nastanie okres, w którym zimna logika weźmie górę nad emocjami, a to może wywołać przykrości. Koziorożce dzięki sile swojego umysłu i dyscyplinie uwolnią się od złych nawyków. Choć podejmą one słuszną decyzje nie obejdzie się bez poczucia żalu za tym, z czego rezygnują.

Zdrowie: Wielki Arkan Śmierci

Stan zdrowia osób spod znaku koziorożca może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory cieszyły się dobrym zdrowiem powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały, karta ta może oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia: Siódemka Buław

Karta ta mówi, że związek koziorożca może być zagrożony. Może go nadszarpnąć bezpośredni konflikt. Z reguły jednak karta ta oznacza, że ktoś trzeci wtrąca się i zakłóca spokój pary. Może również oznaczać, że koziorożce w poszukiwaniu i staraniach o nowego partnera będą miały poważnych i zazdrosnych rywali.

Praca: Królowa Pucharów

W sferze pracy koziorożce wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele zawodowe. Mają doskonałe warunki by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

 

Niech się Wam spełni, co najlepsze - Wróżka Sorsha.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy