Horoskop 10-16.04.2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła

Wodniki będą w tym tygodniu kuszone przez różnorodne przyjemności i używki. Chętnie będą brały udział we wszelkich możliwych rozrywkach. Mogą popaść w przesadę, zatem powinny uważać, by nie dać się ponieść szaleństwu. Jeśli uda im się okiełznać te emocje i skierować swoją uwagę na pozytywny cel, mogą wile zyskać. Pokusy będą jednak bardzo silne

Zdrowie: Czwórka Mieczy

Wodniki nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych wodników będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Królowa Mieczy

W związek uczuciowy wodników może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Wodniki będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Dla samotnych osób karta ta oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu.

Praca: Piątka Mieczy

Karta ta pokazuje, że wodniki znajdą się w trudnym okresie. Ich pozycji zawodowej zagrażać będą oszczerstwa, złośliwości i upokorzenia. W najgorszym wypadku wodniki otrzymają wypowiedzenie i będą szukały sprawiedliwości w sądzie pracy. Karta ta może też wróżyć niepowodzenie konkretnych projektów. Problemem może być dla wodników bezwzględny sposób robienia interesów przez konkurencję.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Walet Buław

Przed zodiakalnymi rybami pojawią się nowe szanse i ciekawe okazje. Żywioł ognia oznacza silny impuls lub propozycję, którą ryby przyjmą z radością. Wpłynie to na rozszerzenie ich dotychczasowym horyzontów. Dzięki tym sygnałom ryby zwrócą uwagę na dawno zaniedbywane sprawy. Wyjaśnienie tych zaległości wyzwoli nową energię i pchnie ryby do działania.

Zdrowie: Szóstka Buław

Ryby, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Osoby, które są w formie będą cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia: Piątka Buław

Karta ta charakteryzuje związek wypełniony prawdziwą miłością, ale też pełen emocji, sprzeczek i konfrontacji. Ryby nie koniecznie będą chciały romantycznego bycia ze sobą, są gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć taka relacja wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala lepiej poznać partnera i samego siebie.

Praca: Ósemka Buław

Plany dotyczące życia zawodowego ryb wkrótce się urzeczywistnią. Proces zmian już dawno się rozpoczął, może też zostać niespodziewanie przyspieszony i w efekcie znajduje się tuż przed ukończeniem. Mimo, iż osoby spod znaku ryb spodziewały się tego dopiero w dalekiej przyszłości, zmiany nastąpią niebawem.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Trójka Mieczy

W nadchodzących dniach barany mogą być narażone na podejmowanie decyzji sprzecznej z ich prawdziwymi uczuciami. W ich życiu nastanie czas, w którym zimna logika weźmie górę nad emocjami, a to może wywołać przykrości. Barany dzięki sile swojego umysłu i dyscyplinie uwolnią się od złych nawyków. Choć podejmą one słuszną decyzje nie obejdzie się bez poczucia żalu za tym, z czego rezygnują.

Zdrowie: Rycerz Buław

Karta ta mówi, że w nadchodzących dniach barany będą cieszyły się dobrym zdrowiem, będą miały dużo energii i sił witalnych. Dla osób chorych jest to zapowiedź powrotu do zdrowia.

Uczucia: Siódemka Buław

Karta ta mówi, że związek baranów może być zagrożony. Może go nadszarpnąć bezpośredni konflikt. Z reguły jednak karta ta oznacza, że ktoś trzeci wtrąca się i zakłóca spokój pary. Może również oznaczać, że barany w poszukiwaniu i staraniach o nowego partnera będą miały poważnych i zazdrosnych rywali.

Praca: Siódemka Mieczy

To karta, która mówi, że barany narażą się na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe barany powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet

Karta ta zapowiada w życiu byków nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to bykom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Zdrowie: Wielki Arkan Koła Fortuny

Zodiakalne byki będą w tym tygodniu lekko rozregulowane. Raz będą się czuły pełne wigoru i energii, by za chwilę czuć się słabo i chorowicie. Sama ta huśtawka nastrojów będzie je drażniła, jednak z czasem sytuacja powinna się wyklarować. Byki powinny skupić się na pozytywnych aspektach i dbać o siebie.

Uczucia: Dziewiątka Mieczy

Byki będące w związkach czeka okres troski. Powinny zadbać o dobre relacje z teściami, bo mają oni duży wpływ na partnera. Osoby nie mające stałego partnera mogą poznać kogoś nowego, nawiązać płomienny romans, jednak nie rokuje on na długotrwałą relację.

Praca: Siódemka Pucharów

Byki w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, zagubione we własnych emocjach. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że byki okażą się trudne w codziennym współżyciu.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy

Bliźnięta czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich poważne zmiany i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Zdrowie: Walet Mieczy

Na swój stan zdrowia bliźnięta nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu

Życie uczuciowe bliźniąt nabierze rozpędu. Bardzo korzystny wpływ na ich relacje będzie miał wyjazd, zmiana miejsca pobytu, może krótki urlop. Samotne bliźnięta mogą liczyć na romans i mnóstwo szalonej zabawy. W związkach rydwan może też oznaczać, że para na jakiś czas się rozdzieli, choć nie oznacza to rozstania.

Praca: Król Mieczy

Karta ta oznacza, że bliźnięta wykażą się mądrością, zręcznością i będą łatwo nawiązywały kontakty handlowe. Ewentualne problemy rozwiążą inteligentnie i taktycznie. W stosunkach z kolegami, przełożonymi, partnerami w interesach i klientami wyżką się elokwencją, bystrością i dobrymi manierami. Karta ta może być przestrogą przed przesadą, wyrafinowaniem i przebiegłością.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów

Zodiakalne raki będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której raki staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Wielki Arkan Księżyca

Raki będą pod silnym działaniem pierwotnych sił natury. Będą zgłębiać tajniki medycyny naturalnej, lub też zdecydują się na rewolucję dietetyczną. Osoby posiadające silnie rozwiniętą intuicję będą w stanie wyczuć potrzeby swojego ciała i ducha, zaś te stricte racjonalne mogą czuć się w tym tygodniu zdezorientowane i generalnie rozstrojone emocjonalnie.

Uczucia: Walet Pucharów

Raki żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może raki przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

Praca: Wielki Arkan Słońca

Sukces zawita w progi raków. Ich kariera nabierze rozpędu, uda im się osiągnąć upragniony cel, pozycję, stanowisko i będą zasłużenie świętować. To także świetny czas na rozpoczęcie nowego dzieła, gdyż Słońce jest kartą płodności, obfitości i zbierania plonów.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca

Lwy będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą im bolesnych konsekwencji, jednakże lwy nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem lwy wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: Rycerz Pucharów

W tym tygodniu lwy powinny zwrócić szczególną uwagę na układ nerwowy. Nadmiar stresu może powodować napięcie, zatem warto zadbać o odpowiedni wypoczynek.

Uczucia: Czwórka Buław

W sercach lwów po niedawnych perturbacjach nastąpią lepsze czasy. Karta ta mówi, że osoby będące w związku, będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będą wobec partnera otwarte, przyjazne i pełne miłości. Lwy będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem, a na osoby samotne czekają nowe znajomości.

Praca: Wielki Arkan Mocy

W tym tygodniu w sferze zawodowej u lwów mogą pojawić się pewne trudności i wyzwania, jednak są to przeszkody, które przy odpowiedniej mobilizacji uda im się nie tylko przezwyciężyć, ale przekuć w sukcesy. To, że lew umie poradzić sobie w stresującej sytuacji i obrócić ją na swoją korzyść zostanie docenione przez przełożonych.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Pucharów

Panny czeka wiele chwil radości, miłość, sukces i szczęście. Wykonywanie planów i realizacja marzeń da im okazję do świętowania w gronie najbliższych. Zdobycie tego, o co wielu zabiega, spowoduje zasłużone poczucie dumy. Karta ta mówi również o przestrzeganiu tradycji rodzinnych i niechęci do wprowadzania zmian w tej sferze.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Nad zdrowiem osób spod znaku panny będzie w tym tygodniu czuwał ktoś zaufany. Być może lekarz, którego darzą szacunkiem. Karta ta oznacza opiekę, bezpieczeństwo i zaufanie. Ktoś życzliwy roztoczy opiekę nad pannami i jeśli tylko zechcą pomoże im wrócić do dobrej formy.

Uczucia: Królowa Monet

U panien mających stałego partnera bądź rodzinę zapowiada się czas harmonii, zgody i zrozumienia. W tym tygodniu osoby z tego znaku będą doceniały obecność kochającej się i wspierającej rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Praca: Dziesiątka Mieczy

Karta ta wskazuje na zgrany zespół. Panny mogą liczyć w tym tygodniu na przyjazne stosunki z przełożonymi oraz swoimi współpracownikami. Karta ta zapowiada też nowe, interesujące relacje handlowe oraz pomyślne kontakty, które będą bardzo ważne w dalszym życiu zawodowym.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: As Monet

Zodiakalne wagi będą w tym tygodniu miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Być może będą aż za bardzo beztroskie, czy spontaniczne. Dzięki szybkiej adaptacji do zaistniałych sytuacji wagi bez większych trudności będą przeżywały zarówno wzloty jak i upadki. Beztroskie nastawienie wag może być cenione, jako zręczne i spontaniczne lub też uważane za nieodpowiedzialne. Ich dużym atutem będzie dopasowanie do sytuacji elastyczność.

Zdrowie: Dwójka Pucharów

Karta ta oznacza dla wag czas spędzony w miłym otoczeniu, które szczególnie będzie sprzyjało ich zdrowiu. Relaks w gronie sympatycznych osób i ogólne poczucie szczęścia wpłyną na wagi relaksująco.

Uczucia: Trójka Monet

Ta karta mówi o związku, w którym bardzo ważnym elementem jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Związek partnerski utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem waga będzie musiała zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych wag, to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu, jeśli tylko będą umiały nieco podporządkować się partnerowi.

Praca: Wielki Arkan Śmierci

Karta Śmierci w sferze zawodowej może zwiastować wagom rychłe zakończenie pewnego etapu oraz rozpoczęcie nowego. Wagi być może będą się zastanawiały nad zmianą dotychczasowej pracy lub będą się przymierzały do rozliczenia z niej i rozpoczęcia nowego projektu. Zmiany, które planują wyjdą im zdecydowanie na dobre.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Królowa Buław

Ktoś sympatyczny, wyrozumiały i przyjacielski wesprze Wasze starania. Skorpiony rozwiną w najbliższych dniach szerokie kontakty towarzyskie, będą niezwykle przebojowe. Pozwoli im to lepiej poznać siebie i sowie pragnienia. Skorpiony zyskają siły do walki, będą przedsiębiorcze i zdecydowane. Królowa Buław sprzyja też miłosnym przygodom i zapowiada udane pożycie intymne.

Zdrowie: Ósemka Pucharów

Karta ta zapowiada regenerację sił witalnych. Skorpiony mają szansę rozstać się ze złymi nawykami i nałogami. Nie będzie to proste, ale skorpiony zaczną w dojrzały i odpowiedzialny sposób dbać o swoje zdrowie. Być może poczują upływ czasu i to skłoni je do zadbania o siebie na poważnie.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej

Skorpiony w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Ósemka Monet

Karta ta mówi, że skorpiony obejmą nowa posadę lub przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej do tego wiedzy, szybko nadrobią braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet

Ten tydzień będzie dla osób spod znaku strzelca niezwykle udany. Czego się nie dotkną odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega także przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: Ósemka Mieczy

Strzelce nie będą się mogły pozbyć ograniczających je zahamowań. Blokady, które stanowią źródło ich zmartwień są jednak tak naprawdę nakładane przez nich samych. Przełamywanie psychicznych oporów będzie w tym tygodniu głównym zdrowotnym problemem strzelców

Uczucia: As Pucharów

Strzelce doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta osobom wolnym zwiastuje spontaniczne zakochanie. Strzelce będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Praca: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że w życiu zawodowym strzelce osiągną coś ważnego i będą miały okazję cieszyć się z rezultatów swojej pracy. Może tu chodzić o zdane egzaminy, objęcie interesującego stanowiska, awans, podwyżkę lub sfinalizowanie ważnego interesu. Karta ta mówi też o przyjemnej atmosferze w pracy.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Buław

Wżyciu koziorożców może pojawić się przygnębienie. Być może za dużo wymagają od siebie i przez to za bardzo angażują się w bieżące sprawy. Może się im przytrafić niezręczna sytuacja. Koziorożce pragną szybkiego sukcesu, jednak prze drogę na skróty omija się pewne istotne elementy. Te braki mogą sprawić, że nowe zadania będą dla koziorożców przytłaczające a w skrajnym wypadku mogą odnieść porażkę. Koziorożce potrzebują czasu by odnaleźć się w nowej sytuacji i po „zaaklimatyzowaniu się” będą już funkcjonowały normalnie.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu

Osoby spod znaku koziorożca mogą w tym tygodniu podjąć ważne decyzje w kwestii swojego zdrowia. Może się zdarzyć, że zdecydują się na leczenie jakichś dolegliwości lub wykonanie badań. Koziorożce będące w lepszej formie będą trzymały się zdrowego trybu życia i będą realizowały wcześniejsze zdrowotne założenia.

Uczucia: Dwójka Mieczy

Karta ta zwiastuje wewnętrzne rozbicie w życiu osobistym koziorożców. Włączy się ich sceptycyzm. Coś mocno zaniepokoi koziorożca, ale jednocześnie dopadnie go niechęć lub nieumiejętność do podjęcia decyzji w kwestii uczuć. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie są zagrożone. Samotne koziorożce nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości.

Praca: Wielki Arkan Wisielca

Ten tydzień będzie dla koziorożców bardzo wymagający. Aby osiągnąć wymarzone stanowisko będą musiały nieco zwolnić tempo i skupić się nad doskonaleniem umiejętności i pogłębianiu wiedzy. Dzięki wyrzeczeniom i ciężkiej pracy osiągną poziom, do którego dążą. Nie będzie to prosta droga, jednak to sukces okaże się trwały.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy