Horoskop 11 – 17 czerwca 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Trójka Pucharów

Ten tydzień zapowiada się dla wodników pozytywnie, przyniesie im zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie marzeń i rozwój. To także zakończenie trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Wodniki mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Zdrowie: Walet Monet

Ten tydzień minie wodnikom spokojnie, będą w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ich zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu

Wodniki dadzą się ponieść fali emocji, w ich związkach będzie się dużo działo, szykuje im się wspólny wyjazd, który ożywi relację. Samotne wodniki także będą w ruchu i to właśnie w podróży mogą spotkać kogoś interesującego. Będzie to jednak przelotna znajomość.

Praca: Siódemka Mieczy

To karta, która mówi, że wodniki będą narażone na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe wodniki powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Ósemka Buław

W życiu ryb będzie się w tym tygodniu działo dużo dobrego. Czują już, ze coś wisi w powietrzu. Coś, na co czekają, nastąpi o wiele szybciej, niż oczekiwały, w zasadzie to już zaczęło, tylko jeszcze nie zostało zauważone. Ta karta to zapowiedź radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Nad zdrowiem osób spod znaku ryb będzie w tym tygodniu czuwał ktoś zaufany. Być może lekarz, którego darzą szacunkiem. Karta ta oznacza opiekę, bezpieczeństwo i zaufanie. Ktoś życzliwy roztoczy opiekę nad rybami i jeśli tylko zechcą pomoże im wrócić do dobrej formy.

Uczucia: Czwórka Monet

Ryby mogą odczuwać wewnętrzne napięcia i być niepewne swoich uczuć. Mogą popaść w lekkie przygnębienie z powodu swojego życia osobistego. Niepewność i poczucie zagrożenia będą się starały zamienić w znane dobrze schematy i rytuały. Karta ta jest ostrzeżeniem przed nadmiernym asekurowaniem się w obawie przed emocjonalnym zranieniem. To nie sprzyja związkom. Przyda się więcej zaufania do partnera.

Praca: Szóstka Buław

Karta ta mówi, że w najbliższych dniach ryby mogą liczyć na uznanie i odniosą zawodowy sukces. Pokazuje, że ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Karta wskazuje na sukces nie związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Eremity

Barany będą w nadchodzącym tygodniu opanowane i nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Zanim podejmą wiążące decyzje będą musiały na spokojnie rozważyć wszystkie opcje. Przyniesie im to w późniejszym czasie spore korzyści. Barany będą chciały zadbać o siebie, o równowagę między potrzebami ciała i ducha.

Zdrowie: Rycerz Monet

Zodiakalne barany w tym tygodniu będą umiały same zatroszczyć się o swoje zdrowie, będą z pedantyczną precyzją przestrzegać diety i z zdrowych nawyków.

Uczucia: Wielki Arkan Sądu

Barany w tym tygodniu podejmą ważą decyzję w sprawach związanych z ich związkiem i uczuciami. Postarają się obiektywnie ocenić swoje emocje i podjąć wiążącą decyzję, co do następnego kroku. Wybiorą to, co będzie dla nich najlepsze. Być może barany będą chciały zadeklarować swoje uczucia lub pomyślą o sformalizowaniu związku. Osoby samotne jasno określą zaś, jakiego partnera szukają.

Praca: Rycerz Mieczy

U baranów nastąpi ochłodzenie atmosfery w pracy. Powstaną w niej przeciwstawne fronty, a konflikty nasilą się. Będzie to czas wrogości, w którym same barany będą bardzo krytycznie wobec innych. One same także będą narażone na przykrą krytykę ze strony przełożonego lub współpracowników. Przez złą atmosferę możliwe będzie zepsucie ważnego projektu lub planu. Karta ta oznaczać może koniec dotychczasowej współpracy.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: As Mieczy

Byki rozpoczną w swoim życiu nowy etap i wejdą w niego w pełni świadomie. Umieją kierować się rozsądkiem i pokładają wiarę w siłę swojego intelektu. Wiedzą już jak ułożyć sobie życie, by uniknąć nawarstwiania się spraw i umieją je systematycznie załatwiać.

Zdrowie: Wielki Arkan Diabła

Wiele pokus będzie czyhać na zodiakalne byki. Oddawanie się przyjemnościom życia bez umiaru może doprowadzić je do nadszarpnięcia lub utraty zdrowia. Byki powinny okiełznać swoje namiętności i więcej uwagi poświęcać swojemu zdrowiu oraz konsekwencjom swoich działań.

Uczucia: Dziewiątka Monet

Uczuciowo zodiakalne byki będą czuły się osamotnione. Być może dzieje się, dlatego, że znacznie więcej wymagają od siebie niż od partnera. Dla osób będących w stałych związkach to jednak zapowiedź zgody i harmonii a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać ciążę.

Praca: Dziewiątka Buław

Bykom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków będą miały możliwości realizowania swoich zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, byki rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław

Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach bliźnięta będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Można je posądzić o beztroską nonszalancję. Karta ta mówi, że bliźnięta z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Królowa Mieczy

U osób spod znaku bliźniąt może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Bliźnięta mogą odczuwać spadek sił witalnych. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia. Bliźnięta powinny z rozwagą zacząć dbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Piątka Mieczy

Dla bliźniąt nastąpi trudny czas w partnerstwie. Winne temu będą nieporozumienia i plotki. Warto jednak zawalczyć o partnera, szczera rozmowa, bez zawiści, może uratować sytuację. Dla samotnych bliźniaków karta ta nie zapowiada nowych znajomości ani zmian.

Praca: As Buław

Karta mówi, że istnieje możliwość rozwinięcia zainteresowań, odkrycia nowych umiejętności i rozwinięcia talentów. Zaangażowania się w nowe zadanie da bliźniętom szansę osiągnięcia sukcesu. Dzięki temu w bliźniętach obudzą się nowe ambicje i poświęci się realizacji wytyczonych zadań..

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Walet Pucharów

Raki otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom raków i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może raki pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Królowa Monet

Zodiakalne raki mogą popaść w pracoholizm, co spowoduje u nich utratę witalności. Warto zadbać o to, by porządnie wypocząć, zregenerować siły i nabrać emocjonalnego dystansu do spraw zawodowych. Wówczas kondycja raków znacznie się poprawi.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca

Dla prawdziwej miłości raki będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by spodobać się potencjalnemu partnerowi.

Praca: Czwórka Mieczy

W życiu zawodowym raków pojawi się możliwość podjęcia pracy poza granicami kraju. Wpływ na decyzję dotyczącą ich kariery będą miały codzienne wydatki i domowy budżet raków, których apetyty są być może większe niż obecne możliwości.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Śmierci

Ten tydzień przyniesie lwom poważne życiowe zmiany, co wynika nie tylko z karty Śmieci, ale i kolejnych, odnoszących się do różnych stref życia. Zodiakalne lwy zdecydują się na radykalne posunięcia, które diametralnie zmienią ich sytuację. Mają szansę poukładać sobie życie na nowo, według swoich własnych zasad.

Zdrowie: Wielki Arkan Wieży

Emocje tego tygodnia wyczerpią pokłady energii nagromadzonej przez lwy. Dadzą o sobie znać stare kontuzje i bagatelizowane dolegliwości. Lwy będą zmuszone zadbać gruntownie o swoje zdrowie, od samych podstaw.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Lwy mogą liczyć na to, że w tym tygodniu ich życie uczuciowe odżyje i nabierze kolorów. Osobom będącym w związkach uda się lepiej poznać swojego partnera i być może dowiedzą się o nim czegoś zupełnie nowego. Osoby samotne natomiast będą szukały informacji mogących pomóc im w sztuce uwodzenia i w zdobyciu tej wymarzonej drugiej połowy.

Praca: Dziewiątka Pucharów

Karta wskazuje na okres, w którym praca będzie sprawiała lwom przyjemność, będą ją wykonywały lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów

W życiu osób spod znaku panny pojawią się nowi ludzie, być może powstaną nowe przyjaźnie lub nawet rozpoczną się nowe związki. Karta ta oznacza też akt zgody, porozumienie lub zawarcie umowy. Nastąpi wyciszenie istniejących konfliktów, jest to zapowiedź harmonii i radości. Najlepszym rozwiązaniem we wszelkich sporach będzie porozumienie i kompromis.

Zdrowie: Piątka Buław

Stan zdrowia panien będzie godny pozazdroszczenia. Obudzi się w nich duch sportowej rywalizacji. Panny będą miały okazję w nadchodzącym tygodniu sprawdzić swoje siły. Rywalizacja, do jakiej staną będzie miała czysto zabawowy charakter.

Uczucia: Czwórka Pucharów

Czarne chmury pojawią się nad sercami panien, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje pannom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Panny same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Ósemka Monet

Karta ta mówi, że panny obejmą nową posadę lub przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej  do tego wiedzy, szybko nadrobią braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Trójka Monet

Nadchodzący tydzień przyniesie wagom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkraczamy w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mamy jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z  sumy przeżytych doświadczeń wagi tworzą teraz kwintesencję, dzięki temu odkryją swoją drogę życiową.

Zdrowie: Trójka Buław

Wagi w tym tygodniu będą się cieszyły dobrą kondycją i świetnym zdrowiem. Dzięki swoim dotychczasowym staraniom doszły do dobrej formy i zamierzają ten stan utrzymać. Doda im to energii i zmobilizuje do dalszego samodoskonalenia zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Wagi nie zapomną też o potrzebach swojego ducha.

Uczucia: Wielki Arkan Sprawiedliwości

W życiu miłosnym wag zaoponuje upragniona równowaga. Do dla nich szczególnie dobra karta, gdyż wiąże się z ich zodiakiem. Chwila spokoju i harmonii pozwoli im poukładać sprawy sercowe i cieszyć się nimi w spokoju. Osoby w związkach będą czuły się zadowolone i spełnione, zaś osoby poszukujące miłości powinny uczciwie oceniać innych i nie zatajać prawdy o sobie.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych wagi będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji, wówczas chętnie pójdzie na współpracę.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca

Skorpiony w tym tygodniu będą nieco nieracjonalne, gdyż ich działania będą powodowane bardziej instynktem niż rozumem. Będzie to wynikało z wpływu karty Księżyca, który jest bardzo dobrą wróżbą dla osób umiejących zaufać swoim ponadnaturalnym zdolnościom. Nieco gorzej czuć się będą osoby ponad wszystko ceniące logikę. Skorpiony mają też szansę odkryć jakąś tajemnicę lub zdobyć informację niedostępną dla ogółu.

Zdrowie: Wielki Arkan Głupca

Skorpiony będą w tym tygodniu niezwykle niefrasobliwie podchodziły do kwestii swojego zdrowia. Będą goniły za przyjemnościami nie myśląc o konsekwencjach. Mają jednak sporo szczęścia i ich lekkomyślność nie przyniesie im uszczerbku na zdrowiu. Ktoś życzliwy w porę sprowadzi je na ziemię.

Uczucia: Dziesiątka Pucharów

Skorpiony dzięki bliskości ukochanych osób zyskają poczucie bezpieczeństwa. W ich życiu nastanie okres, w którym znikną miłosne dylematy, kryzysy, a w  związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście. Jest to również karta trwałej przyjaźni, nierzadko wróży rychły ślub. Osobom samotnym może wróżyć znalezienie partnera, który będzie także dobrym przyjacielem.

Praca: Dziesiątka Buław

W nadchodzącym tygodniu w życiu zawodowym skorpionów zapowiada się dobry czas. Karta ta oznacza, że czeka je sukces. Skorpiony mają wielką szansę na rozszerzenie zakresu swoich działań i zdobycie nowych, cennych umiejętności.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: As Pucharów

Strzelce w tym tygodniu otrzymają miłą niespodziankę, dar od losu, dzięki któremu będą mogły śmiało rozpocząć realizację swoich marzeń. Karta ta zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której u strzelców zaiskrzy. As oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału. Strzelce poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Zdrowie: Wielki Arkan Świata

Strzelce dojrzeją do zakończenia pewnych spraw związanych ze swoim zdrowiem, które ciągną się od dłuższego czasu. Dzięki temu będą mogły rozpocząć nowy etap, zadbać o siebie i swoją kondycję w odpowiedzialny i procesjonalny sposób. Doda im to sił, energii i witalności.

Uczucia: As Monet

W nadchodzących dniach osoby spod znaku strzelca będą miały szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Dla osób będących już w stałej relacji może to być cenna wskazówka, że razem z obecnym partnerem mogą się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę.

Praca: Dwójka Monet

W sferze zawodowej strzelce będą obrotne i z łatwością dostosują się do  zadań i atmosfery w miejscu pracy. Karta ta może jednak oznaczać wręcz beztroską lekkomyślność. Zwraca uwagę, że strzelce nie podchodzą z prawdziwą powagą do wyznaczonych zadań i lekceważą niektóre sprawy.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy

Karta ta ukazuje, że nad koziorożcami będą zbierały się ciemne chmury. Nie będą umiały dostrzec w porę nadchodzących problemów. Koziorożce muszą uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza koziorożcom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Siódemka Buław

Kondycja koziorożców może być nadszarpnięta niedawnymi zmaganiami. Może to w efekcie zaowocować problemami z bezsennością i z prawidłowym odżywaniem. Koziorożce mogą czuć się nieco osamotnione w walce ze swoimi dolegliwościami.

Uczucia: Dwójka Mieczy

Karta ta zwiastuje wewnętrzne rozbicie w życiu osobistym koziorożców. Włączy się ich sceptycyzm. Coś mocno je zaniepokoi. Jednocześnie koziorożce dopadnie niechęć lub nieumiejętność do podjęcia decyzji w kwestii uczuć. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie są zagrożone. Samotne koziorożce nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości.

Praca: Wielki Arkan Umiaru

W życiu zawodowym koziorożce wykażą się większą wstrzemięźliwością. Umiar to dla nich najlepsza recepta na ten tydzień. Dzięki nabraniu perspektywy będą mogły lepiej odnaleźć się w sferze zawodowej i dostrzegą nadarzające się okazje i nowe możliwości. Muszą jednak podchodzić do nich rozsądnie.

 

Powodzenia w realizacji planów życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy