Horoskop 11 – 17 grudnia 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy

Wodniki czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Zdrowie: Piątka Pucharów

Wodniki mogą odczuwać dawne kontuzje. W tym tygodniu może im też dokuczać melancholia. Tęsknią za czymś, co dotąd miało dla nich bardzo duże znaczenie. Karta ta mówi jednak, że wodniki nie zostaną same ze swoimi troskami i mogą liczyć na pełne zrozumienie ze strony przyjaciół.

Uczucia: Trójka Buław

W nadchodzących dniach wodniki stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związki oznaczone tą kartą są perspektywiczne, niezawodne i stałe. Dla samotnych wodników to zapowiedź stworzenia sprzyjających warunków, dzięki czemu osoby te mogą oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

Praca: Wielki Arkan Mocy

W tym tygodniu w sferze zawodowej u wodników mogą pojawić się pewne trudności i wyzwania, jednak są to przeszkody, które przy odpowiedniej mobilizacji uda się nie tylko przezwyciężyć, ale przekuć w sukcesy. To, że wodnik umie poradzić sobie w stresującej sytuacji i obrócić ją na swoją korzyść zostanie docenione przez przełożonych.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Dwójka Monet

Ryby będą w tym tygodniu miały łatwość podejmowania decyzji. Być może będą aż za bardzo beztroskie, czy niezdecydowanie. Dzięki szybkiej adaptacji do zaistniałych sytuacji ryby bez większych trudności będą przeżywały zarówno wzloty jak i upadki. Beztroskie nastawienie ryb może być cenione, jako zręczne i spontaniczne lub też uważane za nieodpowiedzialne. Dużym atutem ryb będzie dopasowanie do sytuacji elastyczność.

Zdrowie: Czwórka Mieczy

Ryby nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych ryb będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że ryby będące w związkach będą w nie szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje ryby w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Dwójka Mieczy

Karta ta mówi, że w życiu zawodowym osoby spod znaku ryby dojdą do punktu, w którym ogarnie je głębokie zwątpienie. Dopadną je wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. Ryby powinny zaufać w sprawach zawodowych własnej intuicji.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca

Przyszły tydzień będzie dla baranów pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że barany nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarzowej

O kondycję baranów zadba w nadchodzącym tygodniu bliska im kobieta, żona, matka lub przyjaciółka. Dzięki niej baran zwróci uwagę na swoją koedycję fizyczną i psychiczną. Cesarzowa zmobilizuje osoby spod tego znaku nie tylko do dbania o siebie, ale też o zdrową dietę, nie będzie jednak narzucać im swojej woli.

Uczucia: Dziewiątka Buław

Emocjonalnie barany nie będą gotowe na nowe związki. Przeżyte porażki zniechęcają je do zacieśniania więzi z drugim człowiekiem, gdyż boją się ponownego zranienia. Budują wokół siebie mór i przez to mogą stracić możliwość nawiązania z kimś bliższej relacji. Obawy te są jednak niesłuszne i barany powinny otworzyć się na innych. W związkach należy popracować nad okazywaniem sobie uczuć.

Praca: Trójka Mieczy

W tym tygodniu barany będą robiły zawodowe porządki. Pragną się rozwijać, wyczekują zmiany, która im to umożliwi. Dzięki swojej pomysłowości mogą zyskać w oczach przełożonych. Być może barany zdecydują się na kurs, szkolenie lub studia w celu podniesienia kwalifikacji.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca

Byki będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą bolesnych konsekwencji, jednakże byki nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem byki wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: Wielki Arkan Świata

Fizycznie i psychicznie byki poczują pełnię sił. Uda m się odzyskać równowagę i spokój wewnętrzny, a jednocześnie osiągną fizyczną formę, do której dążyły od jakiegoś czasu. Byki będą cieszyły się pełnią zdrowia i witalności. Warto pomyśleć o utrzymaniu tej dobrej passy.

Uczucia: As Buław

Karta ta wskakuje, że w związkach byków będzie panowała gorąca atmosfera. Czeka je konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Byki zatracą się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie. Dla samotnych karta niesie szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku, jest zapowiedzią ożywienia i wzajemnego zachwytu.

Praca: Wielki Arkan Śmierci

Karta Śmierci w sferze zawodowej może zwiastować bykom rychłe zakończenie pewnego etapu oraz rozpoczęcie nowego. Byki być może będą się zastanawiały nad zmianą dotychczasowej pracy lub będą się przymierzały do rozliczenia z niej i rozpoczęcia nowego projektu. Zmiany, które planują wyjdą im zdecydowanie na dobre.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Piątka Monet

Karta, która określa, co w tym tygodniu przydarzy się bliźniętom symbolizuje trudny czas. Osoby spod tego znaku mogą czuć się ubogie, nieszczęśliwe lub opuszczone. Co ważne, nie jest to zwiastun faktycznych strat, karta raczej zwraca uwagę na naszą niepewność, obawy, że możemy stracić grunt pod nogami.

Zdrowie: Szóstka Monet

Jeśli bliźnięta będą się czuły nieco słabiej, to będą mogły liczyć na opiekę i wsparcie osób bliskich. Pod ich czułą opieką szybko odzyskają siły. Karta ta może jednak oznaczać, że to same bliźnięta będą niosły pomoc, wsparcie i radę komuś w potrzebie. Ich bezinteresowna pomoc i wspaniałomyślność będzie płynęła ze szczerego serca.

Uczucia: Król Mieczy

Z sferze emocjonalnej u bliźniąt wiele się wyjaśni, atmosfera się oczyści i bliźnięta nabiorą nieco dystansu do swoich emocji. W sytuacjach,  w których bliźnięta czują się w uzależnione i ubezwłasnowolnione przez partnera rozstanie podyktowane rozsądkiem może być, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne. Bliźnięta powinny uważać, by nie traktować partnera obcesowo. Osoby samotne, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek.

Praca: Czwórka Buław

Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie bliźniętom wielką satysfakcję. Pojawi się możliwość otrzymania prezentu lub spadku. W życiu zawodowym spokój i finansowa stabilizacja. Karta ta oznacza również korzystny wyrok sądowy.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet

Ten tydzień będzie dla osób spod znaku raka niezwykle udany. Czego się nie dotkną odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega także przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: As Pucharów

W strefie zdrowia karta ta oznacza, że raki cieszą się z powodu osiągniecia wewnętrznej równowagi. Miłość daje im siły i chęć do życia.

Uczucia: Dziewiątka Mieczy

Raki będące w związkach czeka okres troski. Powinny zadbać o dobre relacje z teściami, bo mają oni duży wpływ na partnera. Osoby nie mające stałego partnera mogą poznać kogoś nowego, nawiązać płomienny romans, jednak nie rokuje on na długotrwałą relację.

Praca: Najwyższego Kapłana

W życiu zawodowym u raków zapowiada się czas dobrej współpracy i przyjaznej atmosfery. Zespół, w którym pracują raki może wspólnie odnieść sukces dzięki zgranej współpracy, korzystaniu z doświadczeń i rad kolegów oraz dobrej organizacji.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Rycerz Mieczy

Nieoczekiwana wiadomość może wprowadzić zamieszanie w życie lwów, które będą musiały podjąć szybką decyzję. Sprawy najważniejsze przybiorą korzystny obrót, a dotychczasowe negatywne wpływy znikną. Problem urzędowy da się załatwić przy pomocy mediatora. Nieoczekiwaną pomoc lwy otrzymają od młodej, pomysłowej i życzliwej osoby.

Zdrowie: Siódemka Mieczy

Lwom mogą zacząć doskwierać dolegliwości związane z kręgosłupem, układem kostnym i krążeniem. Powinny zadbać o siebie i prowadzić zdrowszy, mniej obciążający tryb życia. Przyda im się odpoczynek, a w razie nasilenia kłopotów zdrowotnych wizyta u specjalisty.

Uczucia: As Mieczy

W życiu uczuciowym lwów nadejdzie czas na rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie im to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Karta ta ma zimny i trzeźwy charakter, dlatego na poziomie związków często oznacza rozczarowanie, które może prowadzić do rozstania.

Praca: Dwójka Pucharów

Lwy mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Kochanków

Pojawienie się karty Kochanków oznacza, że we wszystkich aspektach życia panny będą w tym tygodniu miały wiele szczęścia. Wokół nich będzie panowała przyjazna atmosfera, a ludzie będą się do nich garnąć. Karta ta może też oznaczać, że panny będą musiały dokonać wyboru między szybkim, ale chwilowym szczęściem, a nieco trudniejszym do wypracowania, ale trwałym sukcesem. To bardzo dobra karta dla wszelkich praktyk miłosnych.

Zdrowie: Szóstka Mieczy

Generalnie jest to karta odnowy, choć może oznaczać, że ostatnimi czasy zdrowie panien obfitowało w troski. Kondycję może im poprawić rezygnacja ze starych, niezdrowych przyzwyczajeń. Choć nie będzie to łatwe zmiana nawyków na zdrowsze przyniesie dobre rezultaty.

Uczucia: Król Pucharów

Karta ta oznacza, że panny będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Bardziej niż zazwyczaj zgłębią się w marzenia i tęsknoty, ale także w emocje partnera. Panny będą bardziej wyrozumiałe, pomocne i przyjacielskie. Karta ta zapowiada często romantyczny czas, w którym panny będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Dla samotnych szansa na romantyczną i obiecująca znajomość.

Praca: Wielki Arkan Słońca

Sukces zawita w progi panien. Ich kariera nabierze rozpędu, uda im się osiągnąć upragniony cel, pozycję, stanowisko i będą zasłużenie świętować. To także świetny czas na rozpoczęcie nowego dzieła, gdyż Słońce jest kartą płodności, obfitości i zbierania plonów.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Siódemka Monet

Wagi w tym tygodniu będą miały czas żniw, zbiorą owoc tego, na co pracowały od dłuższego czasu. Aby jednak odnieść sukces trzeba trzymać rękę na pulsie i nie spoczywać na laurach. Karta ta zapowiada stabilizację materialną i dobrobyt osiągnięty dzięki własnej pracy.

Zdrowie: Szóstka Monet

Jeśli wago będą się czuły nieco słabiej, to będą mogły liczyć na opiekę i wsparcie osób bliskich. Pod ich czułą opieką szybko odzyskają siły. Karta ta może jednak oznaczać, że to same wagi będą niosły pomoc, wsparcie i radę komuś w potrzebie. Ich bezinteresowna pomoc i wspaniałomyślność będzie płynęła ze szczerego serca.

Uczucia: Czwórka Pucharów

Czarne chmury pojawią się nad sercami wag, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje wagom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Wagi same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Walet Monet

W tym tygodniu wagom może wpaść jakieś dodatkowe, korzystne zlecenie. Podczas realizacji swojego planu mogą otrzymać dodatkowe wsparcie. Karta ta oznacza dla wag możliwą propozycję objęcia nowego stanowiska lub zrealizowania lukratywnej transakcji.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Szóstka Buław

Dla skorpionów zapowiada się dobry czas. W końcu nastąpi uwolnienie od przygnębiających trosk. Karta ta zwiastuje przepływ energii, który pozwoli skorpionom osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i pewności, wynikające ze wiary w siebie. Karta ta jest zapowiedzią sukcesu i zwiastunem zwycięstwa. W życiu codziennym może zapowiadać dobrą wiadomość.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zdrowie skorpionów może wymagać przeanalizowania. Badania okresowe z pewnością nie zaszkodzą, a dadzą jasny obraz sytuacji. Skorpiony będą chciały dowiedzieć się czegoś o swojej kondycji od specjalisty, czy to lekarza, czy dietetyka, czy też trenera i po zaczerpnięciu informacji ustalą dla siebie nowy plan działania. Mogą dowiedzieć się czegoś ważnego na temat swojego ogólnego stanu zdrowia.

Uczucia: Wielki Arkan Gwiazdy

Serce skorpionów znajdzie w tym tygodniu ukojenie i upragniony spokój. Osoby będące w związkach będą cieszyły się harmonią odzyskaną po niedawno przebytych perturbacjach, będą mogły znów się otworzyć i nawiązać z partnerem głęboką więź. Osoby samotne również mogą liczyć na szczęśliwą gwiazdę i na to, że odzyskają spokój ducha, a to przyciągnie do nich kogoś nowego.

Praca: Dwójka Buław

Karta ta oznacza, że osoby spod znaku skorpiona mogą popaść w apatię, a swoje obowiązki zawodowe będą wykonywały niejako z przymusu i bez zainteresowania. W ważnych dyskusjach i przy podejmowaniu ważnych decyzji skorpiony będą starały się zachować neutralną lub bierną pozycję.  Może to wywołać w nich poczucie pustki czy nawet wpędzić w depresję.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Koła Fortuny

W życiu strzelców w tym tygodniu raz będzie lepiej, raz gorzej, ale generalnie zmiany będą je pozytywnie nakręcały. Najgorsze, co może się strzelcom przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić je do frustracji. Jednak, gdy tylko zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko zmieni się na lepsze.

Zdrowie: Ósemka Pucharów

Karta ta zapowiada regenerację sił witalnych. Strzelce mają szansę rozstać się ze złymi nawykami i nałogami. Nie będzie to proste, ale strzelce zaczną w dojrzały i odpowiedzialny sposób dbać o swoje zdrowie. Być może poczują upływ czasu i do skłoni je do zadbania o siebie na poważnie.

Uczucia: Dziesiątka Monet

Która ta zapowiada piękny czas, w którym z radością będzie można przeżywać związek we wszystkich jego aspektach. Strzelec doceni w końcu małe gesty, które z przyzwyczajenia lekceważył. Krótka rozłąka z ukochaną osobą zakończy się pomyślnie. Jeśli strzelce przezwyciężą niechęć do stałych związków mogą stworzyć stabilny i trwały związek. Karta ta to zapowiedź szczęścia, spokoju i harmonii. Związek umocnią wspólne inwestycje i wspólne zamieszkanie.

Praca: Rycerz Monet

Karta ta może oznaczać, że strzelce podejmą pracę w administracji państwowej, służbach mundurowych lub w sektorze bankowości. Wskazuje na kierownicze stanowisko, dowodzenie zespołem będzie im w tym tygodniu szło znakomicie. Karta ta zwiastuje strzelcom rozwój, uznanie, a także polepszenie sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Trójka Monet

Nadchodzący tydzień przyniesie koziorożcom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkraczamy w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mamy jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z  sumy przeżytych doświadczeń koziorożce tworzą teraz kwintesencję, dzięki temu odkryją swoją drogę życiową

Zdrowie: Król Monet

Koziorożce powinny na poważnie zadbać o siebie, gdyż czas na to najwyższy. Przyda się wizyta kontrolna u lekarza i seria podstawowych badań. Najlepszym remedium będzie jednak odpoczynek, wyjazd gdzieś daleko od codziennych kłopotów.

Uczucia: Piątka Buław

Karta ta charakteryzuje związek wypełniony prawdziwą miłością, ale też pełen emocji, sprzeczek i konfrontacji. Koziorożce nie koniecznie będą chciały romantycznego bycia ze sobą, są gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć taka relacja wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala lepiej poznać partnera i samego siebie.

Praca: Wielki Arkan Umiaru

W życiu zawodowym koziorożce wykażą się większą wstrzemięźliwością. Umiar to dla nich najlepsza recepta na ten tydzień. Dzięki nabraniu perspektywy będą mogły lepiej odnaleźć się w sferze zawodowej i dostrzegą nadarzające się okazje i nowe możliwości. Muszą jednak podchodzić do nich rozsądnie.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy