Horoskop 12– 18 marca 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Trójka Monet

Nadchodzący tydzień przyniesie wodnikom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkraczamy w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mamy jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z  sumy przeżytych doświadczeń wodniki tworzą teraz kwintesencję, dzięki temu odkryją swoją drogę życiową.

Zdrowie: Walet Buław

Stan zdrowia osób spod znaku wodnika nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Wodniki będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Król Pucharów

Z sferze emocjonalnej u wodników wiele się wyjaśni, atmosfera się oczyści i wodniki nabiorą nieco dystansu do swoich emocji. W sytuacjach, w których wodniki czują się w uzależnione i ubezwłasnowolnione przez partnera rozstanie podyktowane rozsądkiem może być, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne. Wodniki będące w związkach powinny uważać, by nie traktować partnera obcesowo. Osoby samotne, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek.

Praca: Dziewiątka Buław

Wodnikom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków wodniki będą miały możliwości realizowania zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, wodniki rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy

Ryby czeka wiele chwil radości, miłość, sukces i szczęście. Wykonywanie planów i realizacja marzeń da im okazję do świętowania w gronie najbliższych. Zdobycie tego, o co wielu zabiega, spowoduje zasłużone poczucie dumy. Karta ta mówi również o przestrzeganiu tradycji rodzinnych i niechęci do wprowadzania zmian w tej sferze.

Zdrowie: As Monet

W strefie zdrowia karta ta oznacza, że ryby będą cieszyły się z powodu osiągniecia wewnętrznej równowagi. Miłość doda rybom siły i chęci do życia.

Uczucia: Wielki Arkan Sądu

Ryby w tym tygodniu podejmą ważą decyzję w sprawach związanych z ich związkiem i uczuciami. Postarają się obiektywnie ocenić swoje emocje i podjąć wiążącą decyzję, co do następnego kroku. Wybiorą to, co będzie dla nich najlepsze. Być może ryby będą chciały zadeklarować swoje uczucia lub pomyślą o sformalizowaniu związku. Osoby samotne jasno określą zaś, jakiego partnera szukają.

Praca: Czwórka Buław

Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie rybom wielką satysfakcję. Pojawi się u nich możliwość otrzymania prezentu lub spadku. W życiu zawodowym zapanuje spokój i finansowa stabilizacja. Karta ta oznacza również korzystny wyrok sądowy.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Trójka Mieczy

W nadchodzących dniach barany mogą być narażone na podejmowanie decyzji sprzecznej z ich prawdziwymi uczuciami. W ich życiu nastanie czas, w którym zimna logika weźmie górę nad emocjami, a to może wywołać przykrości. Barany dzięki sile swojego umysłu i dyscyplinie uwolnią się od złych nawyków. Choć podejmą one słuszną decyzje nie obejdzie się bez poczucia żalu za tym, z czego rezygnują.

Zdrowie: Szóstka Pucharów

Zodiakalne barany powinny z rezerwą podejść do ewentualnych wyników nadań i zanim podejmą jakiekolwiek kroki lepiej byłoby skonsultować się z lekarzem i powtórzyć badania. Barany mogą potrzebować rady i wsparcia w sferze duchowej. Coś, co siedzi w głowie i wspomnieniach nie daje baranom spokoju i osoba postronna pomoże im dość do źródła problemu.

Uczucia: Wielki Arkan Wieży

Niektóre zodiakalne barany wciąż nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej jakiś czas temu porażce. Może reanimowanie nieudanego związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu to nie najlepsze wyjście. Barany powinny jak najszybciej wyciągnąć naukę z przeżytych porażek, a w kolejny związek, lub niwy jego rozdział, wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

Praca: Wielki Arkan Kochanków

Ta karta, choć kojarzona głównie z miłością i różnymi jej aspektami może oznaczać, że barany czeka poważny wybór w życiu zawodowym. Barany angażują się emocjonalnie w swoją pracę, żyją nią, a wszystkie zmiany bardzo przeżywają. Muszą być pewne, że decyzja przez nie podjęta będzie najlepsza z możliwych. Karta ta zapowiada jednak ciepłą i sprzyjającą atmosferę, co zrównoważy stres związany z decyzją.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Król Buław

W nadchodzącym tygodniu byki będą cieszyły się wielkim uznaniem. Swoim statusem będą wzbudzały w otoczeniu zaufanie i szacunek. Karta ta mówi, że dzięki sile woli i wierze we własne umiejętności byki mogą wiele osiągnąć, znacznie się rozwinąć i dojrzeć. Ugruntują się ich przekonania i będą świetnie wyrażać siebie.

Zdrowie: Wielki Arkan Diabła

Wiele pokus będzie czyhać na zodiakalne byki. Oddawanie się przyjemnościom życia bez umiaru może doprowadzić je do nadszarpnięcia lub utraty zdrowia. Byki powinny okiełznać swoje namiętności i więcej uwagi poświęcać swojemu zdrowiu oraz konsekwencjom swoich działań.

Uczucia: Wielki Arkan Umiaru

W najbliższej przyszłości byki powinny wystrzegać się porywów namiętności. Nie jest to właściwy czas albo właściwa osoba. Umiar wskazany jest nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale też w korzystaniu z używek i przyjemności. Czasami zachowanie dystansu pozwala spojrzeć na uczucia z dalszej perspektywy i wówczas można przekonać się o ich wartości.

Praca: Dwójka Mieczy

Karta ta mówi, że w życiu zawodowym osoby spod znaku byka dojdą do punktu, w którym ogarnie je głębokie zwątpienie. Dopadną je wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. Byki powinny zaufać w sprawach zawodowych własnej intuicji.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga

Zapowiada się dobry tydzień dla osób spod znaku bliźniąt. To idealny czas na rozpoczęcie nowych przedsięwzięć. Bliźniętom sprzyja karta mówiąca o tym, że dzięki swoim predyspozycjom i ciężkiej pracy będą mogły osiągnąć sukces przekraczający ich wyobrażenie. To bardzo dobry znak. Nowe zadania i nowe wyzwania, to także motywacja do podnoszenia kwalifikacji i zdobywanie nowej wiedzy. To doda bliźniętom energii do działania

Zdrowie: Dziewiątka Monet

Bliźnięta poświęca się pracy nad rozwojem wewnętrznym, co wzmocni ich witalność i poprawi samopoczucie. Ich forma fizyczna będzie bez zastrzeżeń. Dla osób chorych karta ta zwiastuje poprawę zdrowia lub całkowite wyleczenie.

Uczucia: Dziewiątka Pucharów

Karta ta przyniesie zodiakalnym bliźniętom czystą rozkosz. Będą realizowały swoje fantazje, które staną się teraz przezywaną, na co dzień rzeczywistością. Odważą się na to by pożyć jeszcze jakiś czas w atmosferze świątecznego luzu. Karta ta także przestrzega przed przesadą, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Bliźnięta muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić czyichś uczuć.

Praca: Wielki Arkan Sprawiedliwości

W życiu zawodowym bliźnięta będą się starały zachować stan równowagi. W przypadku rozstrzygania o konkretnej sprawie nie będą jednoznacznie opowiadać się po żadnej ze stron, będą starały się wypośrodkować. W przypadku oceny ich osoby bliźnięta zostaną potraktowane uczciwie, zaś, jeśli same będą oceniały innych postąpią sprawiedliwie.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław

Wszystkie przeszkody na drodze raków zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Wielki Arkan Księżyca

Raki będą pod silnym działaniem pierwotnych sił natury. Będą zgłębiać tajniki medycyny naturalnej, lub też zdecydują się na rewolucję dietetyczną. Osoby posiadające silnie rozwiniętą intuicję będą w stanie wyczuć potrzeby swojego ciała i ducha, zaś te stricte racjonalne mogą czuć się w tym tygodniu zdezorientowane i generalnie rozstrojone emocjonalnie.

Uczucia: Czwórka Mieczy

Życie uczuciowe raków będzie w tym tygodniu nieco przygaszone. Karta ta pokazuje, że raki, nawet te będące w związkach, będą się czuły osamotnione. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu mamy na prowadzenie gry miłosnej. Osoby nie będące w związkach mogą silniej odczuwać samotność, jednak tu także znaczenie ma stres i zmęczenie.

Praca: Szóstka Buław

Karta ta mówi, że w najbliższych dniach raki mogą liczyć na uznanie i odniosą zawodowy sukces. Pokazuje, że ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Karta wskazuje na sukces związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór wykładów lub innych publicznych wystąpień.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Pucharów

W tym tygodniu lwy będą cieszyły się harmonią, oraz miłością. Czeka je bardzo uczuciowy okres. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie, ich emocje będą szczere. Nie poddadzą się złudzeniom i iluzji. Lwy czekają miłe spotkania towarzyskie. W związkach i rodzinie zapanuje atmosfera miłości przepełnionej wdzięcznością.

Zdrowie: Dwójka Pucharów

Karta ta oznacza dla lwów czas spędzony w miłym otoczeniu, które szczególnie będzie sprzyjało ich zdrowiu. Relaks w gronie sympatycznych osób i ogólne poczucie szczęścia wpłyną na lwy relaksująco.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny

Lwy będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć. Potrzebują zmiany, nowej energii, podjęcia nowych wyzwań. Być może lwom doskwiera monotonia lub rutyna w związku i potrzebują podkręcić atmosferę. Wolne lwy mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego.

Praca: Piątka Monet

U lwów kłopoty w pracy wiążą się z zaniedbywaniem obowiązków, oraz z tym, że lwy nie mogą liczyć na pomoc współpracowników. Dobrym dniem dla lwów będzie piątek, gdyż wówczas wszystko się ożywi, a trudności zakończą się pozytywnie. Dla artystów to zapowiedź rozpoczęcia pracy nad nowym dziełem.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca

Przyszły tydzień będzie dla panien pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że panny nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak wszystko sobie ułożą, to wkroczą w życie bogatsze nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: As Mieczy

Jeśli panny przebywały w szpitalu, to w nadchodzących dniach go opuszczą. Odzyskają dobrą formę i będą cieszyły się witalnością. Karta ta może też zwiastować nowe życie, a zatem narodziny dziecka.

Uczucia: Wielki Arkan Głupca

Zauroczenie odbierze pannom umiejętność logicznego myślenia. Będą szalały z miłości. Fortuna jednak im sprzyja i mogą w tym szaleństwie odnaleźć prawdziwe szczęście. Osoby będące w związkach mogą w pełni ufać swoim partnerom, gdyż mogą liczyć na nie w każdej sytuacji, także wspólne zatracić się w uczuciach.

Praca: Dwójka Monet

Zodiakalne panny mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta, to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Ósemka Mieczy

Wagi będą miały na swojej życiowej drodze drobne przeszkody. Muszą pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Karta mówi, ż trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Poza tym karta przestrzega przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

Zdrowie: Walet Monet

Ten tydzień minie wagom spokojnie, będą w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ich zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej

Wagi w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Siódemka Mieczy

To karta, która mówi, że wagi będą narażone na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe wagi powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy

Skorpiony czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Zdrowie: Ósemka Pucharów

Karta ta zapowiada regenerację sił witalnych. Skorpiony mają szansę rozstać się ze złymi nawykami i nałogami. Nie będzie to proste, ale skorpiony zaczną w dojrzały i odpowiedzialny sposób dbać o swoje zdrowie. Być może poczują upływ czasu i do skłoni je do zadbanie o siebie na poważnie.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarza

Ten tydzień będzie dla skorpionów czasem uczuciowego bezpieczeństwa. Będę silne i odważne. Dla swoich partnerów będą pomocą i wsparciem, zaopiekują się nimi. Dzięki zdecydowanym działaniom i odważnym plano, na przyszłość osoby spod znaku skorpiona osiągną w relacjach z ludźmi to, czego zapragną.

Praca: Rycerz Monet

Karta ta może oznaczać, że skorpiony będą starały się o pracę w administracji państwowej, służbach mundurowych lub w sektorze bankowości. Wskazuje na kierownicze stanowisko, dowodzenie zespołem będzie w tym tygodniu szło skorpionom znakomicie. Karta ta zwiastuje rozwój, uznanie, a także polepszenie sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Trójka Buław

Osiągnięcie wymarzonego celu da strzelcom stabilizację i mocny fundament do dalszych działań. Przed nimi czas, w którym z łatwością będą podejmowały decyzje. Nie pozwolą sobą manipulować i będą dążyły do realizacji marzeń. Znajdą swoje miejsce w życiu, uda im się pojechać w podróż i będą planowały kolejne wojaże. To karta dobrych wiadomości i sukcesu. Mocną stroną strzelców będzie to, że będą umiały wciągnąć wnioski ze starych błędów i skorzystać z konstruktywnej krytyki.

Zdrowie: Szóstka Monet

Jeśli strzelce będą się czuły nieco słabiej, to będą mogły liczyć na opiekę i wsparcie osób bliskich. Pod ich czułą opieką szybko odzyskają siły. Karta ta może jednak oznaczać, że to same strzelce będą niosły pomoc, wsparcie i radę komuś w potrzebie. Ich bezinteresowna pomoc i wspaniałomyślność będzie płynęła ze szczerego serca.

Uczucia: Król Pucharów

Karta ta oznacza, że strzelce będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo do swoich połówek. Bardziej niż zazwyczaj zgłębią się w marzenia i tęsknoty, ale także w emocje partnera. Strzelce będą bardziej wyrozumiałe, pomocne i przyjacielskie. Karta ta zapowiada często romantyczny czas, w którym strzelce będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Dla samotnych pojawi się szansa na romantyczną i obiecująca znajomość.

Praca: Rycerz Buław

Osoby spod znaku strzelca będą pełne zapału, jednak może brakować im cierpliwości w zawodowych kwestiach. Ciężko im przyjąć do wiadomości, że aby osiągnąć sukces potrzebują dużo więcej czasu. Karta ta oznacza też rywalizację w miejscu pracy.
Karta ta oznacza też możliwość wyjazdu za granicę w sprawach służbowych lub w poszukiwaniu nowej pracy. Jest zapowiedzią zmiany stanowiska lub pracy. Mimo iż będą to duże zmiany, prowadzą w dobrą stronę i będą niosły ze sobą zapowiedź sukcesu.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Mocy

W najbliższym czasie osoby spod znaku koziorożca mogą czekać wyzwania i przeciwności losu. Koziorożce mają jednak wszelkie możliwe warunki, zarówno wiedzę, umiejętności, siłę psychiczną oraz fizyczną, by pokonać je wszystkie. Dzięki sprostaniu wyzwaniom wzroście ich poczucie własnej włości, zdobędą wiedzę i umiejętności, które przydadzą im się w przyszłości.

Zdrowie: Wielki Arkan Śmierci

Stan zdrowia osób spod znaku koziorożca może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory koziorożce cieszyły się dobrym zdrowiem, to powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały, karta ta może oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia: Królowa Mieczy

W związek uczuciowy koziorożców może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Koziorożce będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Dla samotnych osób karta ta oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu. Pojawienie się Królowej Mieczy może także oznaczać, że w pobliżu lub w rodzinie jest samotna i smutna kobieta, która czeka na odrobinę zainteresowania i emocjonalnego ciepła

Praca: Rycerz Pucharów

Koziorożce mogą się w tym tygodniu spodziewać dobrego klimatu w pracy. Spokojna i pozbawiona napięć atmosfera, w której będą pracowały wprawi je w dobry humor. Karta ta pokazuje sposób, w jaki pracujemy, mniej mówi o samej pracy, z całą pewnością koziorożce będą zadowolone zarówno z tego, co robią, jak i z jakości wykonania swoich zadań.

Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy