Horoskop 13– 19 listopada 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Rycerz Monet

Wodniki czeka w tym tygodniu wiele dobrego, a to dzięki ich rozwadze, wytrwałości i pracowitości. Będą cieszyły się zaufaniem i kontrolowały sytuację. Siła ich spokoju i opanowania, przyniesie im wymierne korzyści. We współpracy z innymi okażą pokorę, dzięki czemu zasłużą na nagrodę.

Zdrowie: Ósemka Monet

Wodniki mogą być w nieco gorszej formie. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Dziewiątka Monet

To będzie emocjonalnie ciężki tydzień dla singli spod znaku wodnika. Macie wysokie wymagania wobec potencjalnego partnera, ale sami też bardzo się staracie, może aż za bardzo. Dla osób w stałych nadejdą dni pełne harmonii a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać ciążę.

Praca: Siódemka Buław

Dobra passa wodników pomoże im także w pracy, w której przy odrobinie rozsądku uda się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da im motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Pucharów

Przed rybami udany tydzień, w którym nie zabraknie chwil radości. W ich sercach zagości miłość i poczują się szczęście. Rybom uda się zrealizować wcześniejsze plany, zdobywając coś, o czym od dawna marzą. Da im to dużą satysfakcję i zasłużone poczucie dumy. Chętnie będą świętowały sukces w gronie najbliższych przyjaciół. Wsparcie rodziny jest dla ryb bardzo ważne i dzięki niemu zacieśnią więzi z krewnymi.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów

Karta ta pokazuje, że w tym tygodniu ryby będą cieszyły się dobrym zdrowiem. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu spokojnemu, szczęśliwemu nastrojowi ryby otrzymają impuls do działania, uwolnią się od dręczących je myśli. Na głębszym poziomie karta ta może być wyrazem szeroko pojętej miłości do ludzi.

Uczucia: Wielki Arkan Diabła

W rybach obudzi się ogromny temperament. Będą bardzo żywiołowe, pełne energii, pasji, problem w tym, ze mogą przesadzić w okazywaniu uczuć. Diabeł mówi też o licznych pokusach, jakie będą nęciły zodiakalne ryby. Jeśli uda im się okiełznać swoje pragnienia i ukierunkować je na jakiś pozytywny cel, wówczas ryby mogą zdobyć serce ukochanej osoby.

Praca: Wielki Arkan Wisielca

Zawodowo ten tydzień będzie dla ryb wymagający. Aby osiągnąć wymarzone stanowisko ryby będą musiały nieco zwolnić tempo i skupić się nad doskonaleniem umiejętności i pogłębianiu wiedzy. Dzięki wyrzeczeniom i ciężkiej pracy osiągną poziom, do którego dążą. Nie będzie to prosta droga, jednak to sukces okaże się trwały.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Barany w tym tygodniu będą w dobrej formie intelektualnej. Mogą błysnąć pomysłem, lub też zachować dla siebie cenne informacje, które przysporzą im zysków. Będą pracowały nad poszerzeniem swoich umiejętności i zdobyciem wyższej pozycji. Mają duże szanse na sukces dzięki skrupulatnie gromadzonej wiedzy i posiadanych nieoficjalnych informacjach.

Zdrowie: Piątka Buław

Stan zdrowia baranów będzie godny pozazdroszczenia. Obudzi się w nich duch sportowej rywalizacji. Barany będą miały okazję w nadchodzącym tygodniu sprawdzić swoje siły. Rywalizacja, do jakiej staną będzie miała czysto zabawowy charakter.

Uczucia: Rycerz Buław

Miłość skłoni barany do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. W istniejących związkach może wybuchnąć kłótnia, zaś samotne barany mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania da się baranom mocno we znaki.

Praca: As Monet

W pracy barany będą miały szansę na osiągnięcie tego, co sobie zaplanowały. Może to być bezpieczeństwo finansowe lub prestiż i uznanie. Nie zabraknie też poczucia zadowolenia i przekonania, że to, co się robi ma sens. Karta mówi, że barany mają znakomite perspektywy na osiągnięcie swoich celów zawodowych.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet

Karta ta zapowiada w życiu byków nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to bykom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity

Mimo całej energii i niecierpliwości, jaka w tych dniach będzie buzowała w bykach, nie zapomną one o chwili relaksu. Ważne będzie by byki odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla byków będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Szóstka Monet

W sferze zawodowej byki powinny nastawić się na powolny, ale stały rozwój. Tam gdzie spodziewają się szybkich rezultatów, spotyka je rozczarowanie. Brak cierpliwości  i nadmiar pomysłów, powoduje ryzyko niepowodzenia. Jeśli bykom uda się wykrzesać więcej cierpliwości i skupić na systematycznej pracy, mogą być pewne pozytywnego rezultatu.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Królowa Monet

U bliźniąt przeważy w tym tygodniu racjonalizm i materializm. Będą pragmatyczne i konkretne. Mają szansę zawrzeć jakąś korzystną umowę, która poprawi ich sytuację finansową. To dobry moment na inwestycje i poważne zakupy. W sferze prywatnej natomiast bliźnięta będą bardziej zmysłowe i uwodzicielskie. Jeśli pragną dziecka, to dobry moment.

Zdrowie: Królowa Buław

W strefie zdrowotnej u bliźniąt będzie się wszystko układało. Witalność i energia pojawią się za sprawą żywiołu ognia. Bliźnięta otworzą się na siłę życiową, która obudzi w nich pogodę ducha, odwagę i przedsiębiorczość. Osoby spod tego znaku powinny jednak uważać, by podczas ulegania uciechom  i niepohamowanej rozrzutności nie nadszarpnąć swojego zdrowia.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarza

Bliźnięta w tym tygodniu będą dominowały w swoich związkach. Ich władczość i nieustępliwość może prowadzić do drobnych zatargów, jednak będą umiały postawić na swoim. Wolne bliźnięta będą brawurowo zdobywały świat i być może także wezmą pod swoje skrzydła spokojną i spolegliwą osobę, która nieco ostudzi ich bojowy temperament.

Praca: Wielki Arkan Maga

W pracy bliźnięta poczują przypływ weny. Podejmą się nowego projektu, będą poszerzały swoją wiedzę i zdobywały nowe doświadczenia. Choć wchodzą w nieznany sobie obszar, to dzięki wytężonej i uczciwej pracy mogą osiągnąć sukces, który zadziwi ich samych.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Rycerz Mieczy

Nieoczekiwana wiadomość może wprowadzić zamieszanie w życie raków, które będą musiały podjąć szybką decyzję. Sprawy najważniejsze przybiorą korzystny obrót, a dotychczasowe negatywne wpływy znikną. Problem urzędowy da się załatwić przy pomocy mediatora. Nieoczekiwaną pomoc raki otrzymają od młodej, pomysłowej i życzliwej osoby.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarzowej

O kondycję raków zadba w nadchodzącym tygodniu bliska im kobieta, żona, matka lub przyjaciółka. Dzięki niej rak zwróci uwagę na swoją koedycję fizyczną psychiczną. Cesarzowa zmobilizuje osoby spod tego znaku nie tylko do dbania o siebie, ale też o zdrową dietę, nie będzie jednak narzucać im swojej woli.

Uczucia: Dwójka Buław

W uczuciach raków może nieco powiać chłodem. Która mówi, że trzymanie dystansu wobec innych osób powoduje, że powoli raki stają się obojętne i oziębłe uczuciowo. Związkom raków grozi kryzys, zaś osoby wolne chwilowo nie są zainteresowane budowaniem więzi z kimkolwiek.

Praca: Walet Monet

Karta ta mówi, że raki doświadczą w pracy czegoś miłego, co wpłynie korzystnie na ich karierę. Mogą otrzymać pochwałę i tym samym zaskarbić sobie uznanie. Komplement ten będzie w pełni zasłużony. Często ta karta wróży zaproszenie na towarzyskie spotkanie. Raki mogą liczyć na życzliwą radę i przyjazną pomoc.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet

Ten tydzień będzie dla osób spod znaku lwa niezwykle udany. Czego się nie dotkną odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega także przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: Wielki Arkan Świata

W sferze zdrowia lwy osiągną szczytową formę, zarówno fizyczną jak i emocjonalną. Będą cieszyły się świetną kondycją, równowagą wewnętrzną i energią. Warto zadbać o to by utrzymać tą świetną postawę na dłużej.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu

W tym tygodniu, w życiu uczuciowym lwów Rydwan doda dynamiki. Szykują się zmiany, być może podróż, dzięki której lwy urozmaicą i rozwiną swoje życie uczuciowe. Osoby nie będące w związkach mogą poznać kogoś ciekawego będąc w podróży.

Praca: Król Mieczy

Karta ta oznacza, że lwy wykażą się mądrością, zręcznością i będą łatwo nawiązywały kontakty handlowe. Ewentualne problemy rozwiążą inteligentnie i taktycznie. W stosunkach z kolegami, przełożonymi, partnerami w interesach i klientami wyżką się elokwencją, bystrością i dobrymi manierami. Karta ta może być przestrogą przed przesadą, wyrafinowaniem i przebiegłością.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sądu

Panny będą w tym tygodniu podejmowały ważne, życiowe decyzje. Będzie to od nich wymagało koncentracji, obiektywizmu i uczciwości, jeśli się na nie zdobędą, będą mogły podjąć słuszne decyzje. Warto pamiętać, że nie jest to, co prawda sąd ostateczny i będzie można zmodyfikować przyszłe plany, ważne jednak, by naprawdę sprawiedliwie ocenić możliwości swoje i innych. Panny mogą poczuć ciężar spoczywającej na nich odpowiedzialności.

Zdrowie: Siódemka Monet

Panny mogą zostać wytrącone z równowago psychicznej. Będzie im doskwierała samotność, izolacja, odcięcie od świata. Mogą popaść w pracoholizm, co spowoduje utratę witalności.

Uczucia: Wielki Arkan Mocy

Panny będą musiały zawalczyć o swój związek, jednak, gdy tylko zmobilizują siły odniosą sukces. To, że nie zawsze wszystko układa się po Waszej myśli, nie powinno Was zniechęcać. Związek to sztuka kompromisu, a o prawdziwą miłość warto walczyć. Wspólne pokonywanie trudności umocni Waszą więź. Panny starające się dopiero stworzyć trwały związek także nie powinny zrażać się trudnościami i śmiało je pokonywać.

Praca: Dziewiątka Mieczy

Karta ta mówi, że w tym tygodniu, w sprawach zawodowych panny będą nastawione pesymistycznie. Ich zniechęcenie będzie się brało z monotonnych obowiązków lub atmosfery w miejscu pracy. W pannach może też obudzić się lęk przed niepowodzeniem, a to wszystko w obliczu trudnych zadań związanych z dużym ryzykiem. Może je też dopaść trema przed wystąpieniem publicznym.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wieży

Wagi czekają w nadchodzących dniach duże zmiany. Coś, co budowały od dłuższego czasu, ważny projekt, relacja, legnie w gruzach. Stanie się tak, ponieważ fundamenty, na których wagi wzniosły swoją Wieżę były od początku złe. Trzeba będzie wyciągnąć naukę z tej trudnej lekcji i wówczas będzie można wszystko zacząć od nowa, na zdrowych, silnych podstawach.

Zdrowie: Dwójka Mieczy

Wagi powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Wagi nie powinny szukać dziury w całym ani słuchać amatorskich porad medycznych.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci

W życiu emocjonalnym wag nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: Szóstka Buław

Karta ta mówi, że w najbliższych dniach wagi mogą liczyć na uznanie i odniosą zawodowy sukces. Pokazuje, że ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Karta wskazuje na sukces nie związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Królowa Mieczy

Skorpiony wykażą się w tym tygodniu dojrzałością, mądrością i pomysłowością. Będą niezależne i czujne. Uda im się rozwiązać wszelkie zaległe problemy, rozwieją się ich zamartwiania i pozbędą się wątpliwościami. Jedynym minusem tej sytuacji może być chłód i dystans, jaki skorpiony będą okazywać innym. Logika i rozum będą u nich przeważały nad sentymentami i górnolotnymi uczuciami.

Zdrowie: Wielki Arkan Głupca

Skorpiony odpuszczą sobie nieco kwestię zamartwiania się o swoje zdrowie. Czeka je okres beztroski i radości. Są w niezłej formie i będą z tego korzystać. Mają zapewnioną ochronę siły wyższej, zatem nic złego nie powinno się w tym tygodniu skorpionom przytrafić.

Uczucia: Wielki Arkan Sprawiedliwości

W życiu miłosnym skorpionów zaoponuje upragniona równowaga. Chwila spokoju i harmonii pozwoli im poukładać sprawy sercowe i cieszyć się nimi w spokoju. Osoby w związkach będą czuły się zadowolone i spełnione, zaś osoby poszukujące miłości powinny uczciwie oceniać innych i nie zatajać prawdy o sobie.

Praca: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W życiu zawodowym skorpionów zapowiada się czas dobrej współpracy i przyjaznej atmosfery. Zespół, w którym pracują skorpiony może wspólnie odnieść sukces dzięki zgranej współpracy, korzystaniu z doświadczeń i rad kolegów oraz dobrej organizacji

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Mieczy

W tym tygodniu w życiu strzelców nastąpi zmiana. Zakończą pewien etap i zdobędą wzbogacające życiowo doświadczenia. Ta karta zwiastuje także zakończenie przykrych sytuacji, trudnego okresu życia. Odnalezienie się w nowej sytuacji zajmie strzelcom chwilę, jednak powinny szukać pozytywnych stron tej sytuacji.

Zdrowie: Ósemka Mieczy

Strzelce nie będą się mogły pozbyć ograniczających je zahamowań. Ograniczenia, które stanowią źródło ich zmartwień są jednak tak naprawdę nakładane przez nich samych. Przełamywanie psychicznych barier będzie w tym tygodniu głównym zdrowotnym problemem strzelców.

Uczucia: Szóstka Mieczy

W życiu uczuciowym osób spod znaku strzelca zapowiadają się konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre osoby mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne strzelce mogą rezygnować z dotychczasowych zachowań i rozpocząć faktycznie głęboki związek. W każdym przypadku strzelce czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie.

Praca: Królowa Pucharów

W sferze pracy strzelce wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele zawodowe. Mają doskonałe warunki by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Walet Buław

Przed koziorożcami pojawią się nowe szanse i ciekawe okazje. Żywioł ognia oznacza silny impuls lub propozycję, którą koziorożce przyjmą z radością. Wpłynie to na rozszerzenie dotychczasowym horyzontów. Dzięki tym sygnałom koziorożce zwrócą uwagę na dawno zaniedbywane sprawy. Wyjaśnienie tych zaległości wyzwoli nową energię i pchnie je do działania.

Zdrowie: Królowa Monet

Koziorożce mogą zostać wytrącone z równowago psychicznej. Będzie im doskwierała samotność, izolacja, odcięcie od świata. Mogą popaść w pracoholizm, co spowoduje utratę witalności.

Uczucia: Dwójka Pucharów

W sferze uczuć u koziorożców zapowiada się bardzo dobry czas. Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Dla par starających się o potomka to bardzo pomyślna wróżba. Osoby samotne mogą zaś wdać się w nowy romans, który przerodzi się w stały związek. Ta karta symbolizuje również zaręczyny lub małżeństwo.

Praca: Czwórka Buław

Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie koziorożcom wielką satysfakcję. Pojawi się możliwość otrzymania prezentu lub spadku. W ich życiu zawodowym zapanuje spokój i finansowa stabilizacja. Karta ta oznacza również korzystny wyrok sądowy.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

Komentarze

Brak komentarzy