Horoskop 13 – 19 lutego 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Wodniki spędzą ten tydzień w dobrej i przyjacielskiej atmosferze. W przypadku wątpliwości w ważnych kwestiach będą mogły zwrócić się o radę do zaufanego przyjaciela lub doradcy, który obiektywnie i mądrze nimi pokieruje. Dzięki temu wsparciu wodniki poczują się pewnie i bezpiecznie.

Zdrowie: Wielki Arkan Wisielca

Wodniki postanowią w tym tygodniu poświęcić się dbaniu o kondycję i o swoje zdrowie. Znajdą czas na to, by nadrobić zdrowotne zaległości, umówić się do lekarza lub rozpocząć kurację. Będzie to dla nich spore wyzwanie, jednak będą zdeterminowane, by sprawę doprowadzić do końca.

Uczucia: Wielki Arkan Maga

Wodniki postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne wodniki będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Wielki Arkan Eremity

Ten tydzień będzie wymagał od wodników skupienia i pełnej koncentracji nad powierzonymi zadaniami. Dzięki temu wodniki osiągną poziom, do którego dążą, zyskają szacunek i autorytet. Warto by jednocześnie pamiętały, że poza dobrami materialnymi ważne są też te niematerialne, duchowe, mentalne, jak zdobycie nowej wiedzy, czy zyskanie dobrej reputacji.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy

Karta ta ukazuje, że nad rybami będą zbierały się ciemne chmury. Nie będą umiały dostrzec w porę nadchodzących problemów. Ryby muszą uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza rybom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Szóstka Mieczy

Generalnie jest to karta odnowy, choć może oznaczać, że ostatnimi czasy zdrowie ryb obfitowało w troski. Kondycję może im poprawić rezygnacja ze starych, niezdrowych przyzwyczajeń. Choć nie będzie to łatwe zmiana nawyków na zdrowsze przyniesie dobre rezultaty.

Uczucia: Trójka Monet

Ta karta mówi o związku, w którym bardzo ważnym elementem jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Związek partnerski utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem ryby będą musiał zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych ryb to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu, jeśli tylko będą umiały nieco podporządkować się partnerowi.

Praca: Król Pucharów

Kariera zodiakalnych ryb znajdzie się w fazie, w której będą mogły wyrazić swoje myśli, przekonania i wykazać się wielkimi zdolnościami mediacyjnymi. Ryby będą się starały urzeczywistnić uczucia w zawodowej codzienności. Będą ignorowały bariery i wprowadzały czyn swoje spontaniczne pomysły.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Kochanków

Pojawienie się karty Kochanków oznacza, że we wszystkich aspektach życia barany będą w tym tygodniu miały wiele szczęścia. Wokół nich będzie panowała przyjazna atmosfera, a ludzie będą się do nich garnąć. Karta ta może też oznaczać, że barany będą musiały dokonać wyboru między szybkim, ale chwilowym szczęściem, a nieco trudniejszym do wypracowania, ale trwałym sukcesem. To bardzo dobra karta dla wszelkich praktyk miłosnych.

Zdrowie: Walet Buław

Stan zdrowia osób spod znaku barana nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Barany będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: As Pucharów

Barany doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta osobom wolnym zwiastuje spontaniczne zakochanie. Barany będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia i dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Praca: Wielki Arkan Śmierci

Karta Śmierci w sferze zawodowej może zwiastować baranom rychłe zakończenie pewnego etapu oraz rozpoczęcie nowego. Barany być może będą się zastanawiały nad zmianą dotychczasowej pracy lub będą się przymierzały do rozliczenia z niej i rozpoczęcia nowego projektu. Zmiany, które barany planują wyjdą im zdecydowanie na dobre.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Walet Pucharów

Karta ta mówi, że byki doświadczą w pracy czegoś miłego, co wpłynie korzystnie na ich karierę. Mogą otrzymać pochwałę i tym samym zaskarbić sobie uznanie. Komplement ten będzie w pełni zasłużony. Często ta karta wróży zaproszenie na towarzyskie spotkanie. Byki mogą liczyć na życzliwą radę i przyjazną pomoc.

Zdrowie: Królowa Mieczy

U osób spod znaku byka może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Byki mogą odczuwać spadek sił witalnych i jesienne przesilenie. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia. Byki powinny zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Rycerz Buław

Miłość może skłonić byki do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. W istniejących związkach może wybuchnąć kłótnia, zaś samotne byki mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania da się bykom mocno we znaki.

Praca: Rycerz Pucharów

Byki mogą się w tym tygodniu spodziewać dobrego klimatu w pracy. Spokojna i pozbawiona napięć atmosfera, w której byki będą pracowały wprawi je w dobry humor. Karta ta pokazuje sposób, w jaki pracujemy, mniej mówi o samej pracy, z całą pewnością byki będą zadowolone zarówno z tego, co robią, jak i z jakości wykonania swoich zadań.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Nadchodzące dni przyniosą bliźniętom upragnioną równowagę. Wszystkie ważne dla nich kwestie zostaną rozstrzygnięte uczciwie i obiektywnie. Bliźnięta będą trafnie oceniały ludzi i sytuacje, a jeśli same będą poddawane ocenie także zostanie ona uczciwie wystawiona. Będzie to dobry punkt wyjściowy do dalszych działań.

Zdrowie: Wielki Arkan Księżyca

Bliźnięta będą pod silnym działaniem pierwotnych sił natury. Będą zgłębiać tajniki medycyny naturalnej, lub też zdecydują się na rewolucję dietetyczną. Osoby posiadające silnie rozwiniętą intuicję będą w stanie wyczuć potrzeby swojego ciała i ducha, zaś te stricte racjonalne mogą czuć się w tym tygodniu zdezorientowane i generalnie rozstrojone emocjonalnie.

Uczucia: Wielki Arkan Diabła

W tym tygodniu w życiu uczuciowym bliźniąt będzie rządziła namiętność i pasja. Uważajcie jednak, aby nie podporządkowywać wszystkiego wyłącznie zaspakajaniu własnych zachcianek. Okażcie więcej empatii partnerowi. Jeśli natomiast rozpiera Was energia i myślicie o skoku w bok, to zastanówcie się, czy warto. Podczas miłosnych przygód dbajcie o swoje bezpieczeństwo.

Praca: Wielki Arkan Głupca

Bliźnięta zaangażują się w zupełnie nowy, szalony projekt, który zupełnie je pochłonie. Co prawda będą musiały zacząć wszystko od zera, jednak sprzyja im opatrzność i są pod szczególną ochroną. Mają, więc szansę rozpocząć coś, co w przyszłości będzie obiecującym i rozwojowym przedsięwzięciem.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Czwórka Pucharów

W tym tygodniu raki będą miały wszystkiego w nadmiarze, ten przesyt może być aż nieprzyjemny. Karta wskazuje na niestałość uczuć. Zły humor raków może wyrażać się różnymi formami zachowania: od dokuczliwości i otępienia do uporu, rozgoryczenia. Raki mogą być apatyczne, ociężałe i odczuwać kryzys z powodu niespełnienia.

Zdrowie: Walet Monet

Pod względem zdrowotnym ten tydzień minie rakom spokojnie. Będą w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ich zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo, powinny jednak dbać o siebie i nie narażać się na niepotrzebne ryzyko.

Uczucia: Dziewiątka Pucharów

Karta ta przyniesie zodiakalnym rakom czystą rozkosz. Będą realizowały swoje fantazje, które staną się teraz przezywaną, na co dzień rzeczywistością. Odważą się na to, by pożyć jeszcze jakiś czas w walentynkowej atmosferze. Karta ta także przestrzega przed przesadą, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Raki muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić czyichś uczuć.

Praca: Dwójka Pucharów

Raki mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić ciekawej okazji. Karta ta, to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Piątka Buław

Lwy odczują w nadchodzących dniach potrzebę walki o prestiż, o pokazanie swojej mocnej strony. Czekają je zmagania i walka, którą same sprowokują pozorując konflikty. Karta ta ostrzega by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie lwy wywołają może zacząć wymykać się spod ich kontroli.

Zdrowie: Walet Mieczy

Na swój stan zdrowia lwy nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.

Uczucia: Trójka Buław

W nadchodzących dniach lwy stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związki oznaczone tą kartą są perspektywiczne, niezawodne i stałe. Dla samotnych lwów to zapowiedź stworzenia sprzyjających warunków, dzięki czemu osoby te mogą oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

Praca: Szóstka Buław

Karta ta mówi, że w najbliższych dniach lwy mogą liczyć na uznanie i odniosą zawodowy sukces. Pokazuje, że ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Karta wskazuje na sukces związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Buław

W życiu panien może pojawić się przygnębienie. Być może za dużo wymagają od siebie i przez to za bardzo angażują się w bieżące sprawy. Może się im przytrafić niezręczna sytuacja. Panny pragną szybkiego sukcesu, jednak przez drogę na skróty omija się pewne istotne elementy. Te braki mogą sprawić, że nowe zadania będą dla panien przytłaczające a w skrajnym wypadku mogą odnieść porażkę. Panny potrzebują czasu, by odnaleźć się w nowej sytuacji i po „zaaklimatyzowaniu się” będą już funkcjonowały normalnie.

Zdrowie: As Mieczy

Jeśli panny przebywały w szpitalu, to w nadchodzących dniach go opuszczą. Odzyskają dobrą formę i będą cieszyły się witalnością. Karta ta może też zwiastować nowe życie, a zatem poczęcie lub narodziny dziecka.

Uczucia: Walet Mieczy

Drobne nieporozumienia w związkach panien mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli związek ma przetrwać należy unikać niejasności, otwarcie i szczerze porozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy, to małżeństwom grozi nawet sprawa rozwodowa. Zamiast stawiać na ostre argumenty, postarajcie się dojść do kompromisu.

Praca: Król Mieczy

Karta ta oznacza, że panny wykażą się mądrością, zręcznością i będą łatwo nawiązywały kontakty handlowe. Ewentualne problemy rozwiążą inteligentnie i taktycznie. W stosunkach z kolegami, przełożonymi, partnerami w interesach i klientami wyżką się elokwencją, bystrością i dobrymi manierami. Karta ta może być przestrogą przed przesadą, wyrafinowaniem i przebiegłością.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław

Wszystkie przeszkody na drodze wag zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi im pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach

Zdrowie: Dwójka Pucharów

Karta ta oznacza dla wag czas spędzony w miłym otoczeniu, które szczególnie będzie sprzyjało ich zdrowiu. Relaks w gronie sympatycznych osób i ogólne poczucie szczęścia wpłyną na wagi relaksująco.

Uczucia: As Monet

W nadchodzących dniach osoby spod znaku wagi mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Dla osób będących już w stałej relacji może to być wskazówka, że razem z obecnym partnerem mogą się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę.

Praca: Piątka Pucharów

Karta ta niesie ona ze sobą rozczarowanie i żal z powodu nieudanych przedsięwzięć. Wysiłki wag nie przyniosą spodziewanych rezultatów. Karta ta może też oznaczać, że podanie o pracę zostaną odrzucone. Symbolizuje rozczarowanie i żal z powodu nieudanych projektów. Być może interesy, po których wiele się spodziewaliśmy, zakończą się stratami.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Królowa Pucharów

W tym tygodniu na życie osób spod znaku skorpiona będzie miała wpływ bardzo ciepła, łagodna kobieta o niezwykłej dobroci i wrażliwości. Dzięki jej opiece i wsparciu będą mogły wiele osiągnąć. Karta ta oznacza też dobrą matkę i opiekunkę, lojalna przyjaciółkę. Karta zapowiada zgodne, szczęśliwe chwile oraz oddanie dla bliskich.

Zdrowie: Dziewiątka Pucharów

Skorpiony poświęcą się pracy nad rozwojem wewnętrznym, co wzmocni ich witalność i poprawi samopoczucie. Ich forma fizyczna będzie bez zastrzeżeń. Dla osób chorych karta ta zwiastuje poprawę zdrowia lub całkowite wyleczenie.

Uczucia: Wielki Arkan Sprawiedliwości

W życiu miłosnym skorpionów zaoponuje upragniona równowaga. Chwila spokoju i harmonii pozwoli im poukładać sprawy sercowe i cieszyć się nimi w spokoju. Osoby w związkach będą czuły się zadowolone i spełnione, zaś osoby poszukujące miłości powinny uczciwie oceniać innych i nie zatajać prawdy o sobie.

Praca: Siódemka Pucharów

Skorpiony w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, zagubione we własnych emocjach. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że skorpiony okażą się trudne w codziennym współżyciu.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Szóstka Buław

Dla strzelców zapowiada się dobry czas. W końcu nastąpi uwolnienie od przygnębiających trosk. Karta ta zwiastuje przepływ energii, który pozwoli im osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i pewności, wynikające ze wiary w siebie. Karta ta jest zapowiedzią sukcesu i zwiastunem zwycięstwa. W życiu codziennym może zapowiadać dobrą wiadomość.

Zdrowie: Walet Monet

Strzelce będą w tym tygodniu w dobrej kondycji i chętnie zainwestują w swoje zdrowe i urodę. Zabieg kosmetyczny lub pielęgnacyjny to dobry pomysł.

Uczucia: Rycerz Pucharów

Strzelce będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Karta ta może zapowiadać oświadczyny lub zaręczyny, piękną prawdziwą miłość, a dla osób wolnych ciekawy romans i wielkie zauroczenie.

Praca: Dwójka Buław

Karta ta oznacza, że osoby spod znaku strzelca mogą popaść w apatię, a swoje obowiązki zawodowe będą wykonywały niejako z przymusu i bez zainteresowania. W ważnych dyskusjach i przy podejmowaniu ważnych decyzji strzelce będą starały się zachować neutralną lub bierną pozycję. Może to wywołać w nich poczucie pustki czy nawet wpędzić w depresję.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Trójka Buław

Osiągnięcie wymarzonego celu da koziorożcom stabilizację i mocny fundament do dalszych działań. Koziorożce będą podejmowały decyzje z niespotykaną dla siebie łatwością. Nie pozwolą sobą manipulować i będą dążyły do realizacji marzeń. Znajdą swoje miejsce w życiu, uda im się pojechać w podróż lub będą planowały przyszłe wojaże. To karta dobrych wiadomości i sukcesu. Mocną stroną koziorożców będzie to, że będą umiały wciągnąć wnioski ze starych błędów i skorzystać z konstruktywnej krytyki.

Zdrowie: Czwórka Pucharów

Koziorożce mogą w tym tygodniu być zamknięte w sobie i unikać kontaktów zewnętrznych. Będą starały się pokonać apatię poprzez medytację i odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Uczucia: Rycerz Buław

W życiu osobistym osób spod znaku koziorożca szykuje się tydzień pełen gorących emocji. Karta ta może jednak zapowiadać zarówno ogień wielkiej namiętności jak i pełne temperamentu kłótnie. Finalne jednak dojdziecie z partnerem do porozumienia. Nuda Wam nie grozi, możliwy wyjazd lub przeprowadzka.

Praca: Wielki Arkan Głupca

U koziorożców na polu zawodowym przydarzy się coś niespodziewanego. Pchnie to koziorożce do szalonego, jak na nie, spontanicznego działania. Dzięki temu otworzą się przed nimi nowe możliwości. Szczęście będzie sprzyjało koziorożcom, choć taka brawura nie jest dla nich typowa, wszystko im się ułoży.Wszystkiego dobrego w nadchodzących dniach życzy Wam Wróżka Sorsha! 

 

Komentarze

Brak komentarzy