Horoskop 13 – 19 marca 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Kapłana

Wodniki będą się w nadchodzących dniach czuły pewnie i stabilnie. W dużej mierze będzie tak dzięki temu, ze mogą liczyć na wsparcie kogoś zaufanego i mądrego, kto będzie pomagał im w każdej sytuacji. Wodniki docenią wartość przyjaźni i więzi rodzinnych.

Zdrowie: Wielki Arkan Maga

W tym tygodniu zodiakalne wodniki postanowią zadbać o siebie. To dobry moment na rozpoczęcie diety, na ułożenie nowego, zdrowego planu żywieniowego i treningowego. Na efekty trzeba będzie poczekać, ale przy wytrwałości i systematyczności wodniki mogą odnieść sukces.

Uczucia: Dziesiątka Pucharów

W życiu wodników będzie panowała ciepła, rodzinna atmosfera, harmonia i miłość. Karta ta zwiastuje możliwość zaręczyn, wesela lub utworzenie stałego związku. Możliwa przeprowadzka. Karta zapowiada długotrwałe szczęście w życiu uczuciowym. Jest to również karta trwałej przyjaźni, nierzadko wróży rychły ślub.

Praca: Wielki Arkan Mocy

W tym tygodniu w sferze zawodowej u wodników mogą pojawić się pewne trudności i wyzwania, jednak są to przeszkody, które przy odpowiedniej mobilizacji uda się nie tylko przezwyciężyć, ale przekuć w sukcesy. To, że wodnik umie poradzić sobie w stresującej sytuacji i obrócić ją na swoją korzyść zostanie docenione przez zawodowe środowisko.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca

Przyszły tydzień będzie dla ryb pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że ryby nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Siódemka Pucharów

Ryby w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, skupione na swoich własnych emocjach, w których same mogą czuć się zagubienie. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że ryby okażą się trudne w codziennym współżyciu, gdyż same do końca nie będą wiedziały, czego chcą.

Uczucia: Królowa Mieczy

W związek uczuciowy ryb może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Ryby będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Dla samotnych osób karta ta oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu. Pojawienie się Królowej Mieczy może także oznaczać, że w pobliżu lub w rodzinie jest samotna i smutna kobieta, która czeka na odrobinę zainteresowania i emocjonalnego ciepła

Praca: Król Monet

Zodiakalne ryby mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Ryby w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych wcześniej funduszy.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet

Karta ta zapowiada w życiu baranów nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to baranom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Zdrowie: Królowa Pucharów

W tym tygodniu barany będą mogły pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie barany również nie mają powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci

W życiu emocjonalnym baranów nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: Szóstka Monet

Ten tydzień będzie sprzyjał karierze baranów. Możliwa jest nowa transakcja i przypływ gotówki. Wysiłki baranów zostaną zauważone i docenione. Należy jednak uważać, by zanadto nie uzależnić się od zwierzchnika. Barany będące w trudnej sytuacji mogą liczyć na pomoc bliskich.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet

Ten tydzień będzie dla osób spod znaku byka niezwykle udany. Czego się nie dotkną odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega także przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: Dziewiątka Buław

Walka ze stresem i przeciwnościami losu może w tym tygodniu nadszarpnąć formę byków. Nerwowość może objawić się gorszym samopoczuciem, a w skrajnych przypadkach stres może doprowadzić wrażliwsze byki do rozstroju nerwowego. Bykom mogą dokuczać problemy ze strony układu krążenia.

Uczucia: As Monet

W nadchodzących dniach osoby spod znaku byka mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Dla osób będących już w stałej relacji może to być wskazówka, że razem z obecnym partnerem mogą się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę.

Praca: Trójka Buław

W życiu zawodowym byków pojawi się możliwość wyjazdu za granicę. Nowy pomysł zaowocuje nawiązaniem nowych kontaktów, które doprowadzą do zawarcia korzystnego kontraktu. Możliwa zmiana pracy, doskonalenie umiejętności zawodowych, szkolenia i zyski.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Ósemka Mieczy

Bliźnięta będą miały na swojej drodze drobne przeszkody. Muszą pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Karta mówi, ż trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Poza tym karta przestrzega przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

Zdrowie: As Buław

W najbliższych dniach bliźnięta będą mogły cieszyć się wspaniałą witalnością. Ich zdrowie będzie w najlepszym porządku, nic nie będzie mu zagrażało.

Uczucia: Dziewiątka Pucharów

Karta ta przyniesie zodiakalnym bliźniętom czystą rozkosz. Będą realizowały swoje fantazje, które staną się teraz przezywaną, na co dzień rzeczywistością. Karta ta także przestrzega przed przesadą, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Bliźnięta muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić czyichś uczuć.

Praca: Dwójka Pucharów

Zodiakalne bliźnięta mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Trójka Monet

Nadchodzący tydzień przyniesie rakom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkraczamy w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mamy jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z sumy przeżytych doświadczeń raki stworzą teraz kwintesencję, dzięki temu odkryją swoją drogę życiową.

Zdrowie: Rycerz Mieczy

Zdrowiem zodiakalnych raków może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu raki będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im także pogorszenie nastroju związane z wiosennym przesileniem, dlatego raki powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.

Uczucia: Piątka Mieczy

Dla raków nastąpi trudny czas w partnerstwie. Winne temu będą nieporozumienia i plotki. Warto jednak zawalczyć o partnera, szczera rozmowa, bez zawiści, może uratować sytuację. Dla samotnych raków karta ta nie zapowiada nowych znajomości ani zmian.

Praca: Czwórka Pucharów

W pracy u raków nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed rakami wiele możliwości. Muszą one jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Piątka Monet

Karta, która określa, co w tym tygodniu przydarzy się zodiakalnym lwom symbolizuje trudny czas. Osoby spod tego znaku mogą czuć się ubogie, nieszczęśliwe lub opuszczone. Co ważne, nie jest to zwiastun faktycznych strat, karta raczej zwraca uwagę na naszą niepewność, obawy, że możemy stracić grunt pod nogami.

Zdrowie: Siódemka Mieczy

Lwom mogą zacząć doskwierać dolegliwości związane z kręgosłupem, układem kostnym i krążeniem. Powinny zadbać o siebie i prowadzić zdrowszy, mniej obciążający tryb życia. Przyda im się odpoczynek, a w razie nasilenia kłopotów zdrowotnych wizyta u specjalisty.

Uczucia: Rycerz Pucharów

Lwy będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Karta ta może zapowiadać oświadczyny lub zaręczyny, piękną prawdziwą miłość, a dla osób wolnych ciekawy romans i wielkie zauroczenie.

Praca: Królowa Buław

Lwy będą oczekiwały większej samodzielności i odpowiedzialności. Będą się czuły gotowe do podjęcie poważniejszych zadań. Podołają im, jeśli zaufają swoim umiejętnościom i doświadczeniu. Lwy pragną się zawodowo doskonalić i rozwijać. To bardzo dojrzałe podejście.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Ósemka Buław

W życiu zodiakalnych panien będzie się w tym tygodniu działo dużo dobrego. Czują już, że coś wisi w powietrzu. Coś, na co czekają nastąpi o wiele szybciej, niż oczekiwały, w zasadzie to już się zaczęło, tylko jeszcze nie zostało zauważone. Ta karta, to zapowiedź radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Walet Monet

Panny będą w tym tygodniu w dobrej kondycji i chętnie zainwestują w swoje zdrowe i urodę. Zabieg kosmetyczny lub pielęgnacyjny to dobry pomysł.

Uczucia: Dziewiątka Monet

Uczuciowo panny będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, że więcej wymagają od siebie niż od partnera. Dla osób w stałych związkach to zapowiedź zgody, harmonii a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać ciążę.

Praca: Dziesiątka Mieczy

Karta ta zapowiada dużą zmianę w życiu zawodowym panien, nie będzie to jednak niespodzianka, a efekt ich świadomego działania. Karta ta może oznaczać zmianę pracy lub całkowitą zmianę orientacji zawodowych. Bywa, że zwiastuje małe zmiany, np. przejście do innego działu lub niespodziewane zakończenie wykonywanych czynności.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca

Wagi będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą im bolesnych konsekwencji, jednakże wagi nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem wagi wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: Rycerz Buław

Ta karta to wyraz przedsiębiorczości, żądzy przygód i nowych wrażeń, temperamentu i niecierpliwości. Wagom nie zabraknie energii i mimo burzy emocji będą umiały wykrzesać z siebie zapał, który będzie porywający i ożywczy. Energii im nie zabraknie.

Uczucia: Dwójka Buław

W życiu uczuciowym zodiakalnych wag może coś zgrzytać. Wagi będą trzymały innych na dystans, może od nich powiać chłodem. Uważajcie, aby ta oziębłość nie doprowadziła do zranienia kogoś, na kim Wam zależy. Kryzys pomoże rozwiązać szczera rozmowa, jednak nie róbcie niczego na siłę.

Praca: Walet Buław

Wagi mogą w sferze zawodowej liczyć na pomoc ze strony młodej osoby. Mogą otrzymać dobrą wiadomość. Karta ta oznacza również dobre porozumienie z młodymi lub młodszymi stażem pracownikami. To dobra pora na nowe inwestycje, nowe działania, byle w rozsądkiem i konsekwentnie. Karta ta zapowiada też zdanie egzaminów lub rozpoczęcie nauki.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy

Skorpiony czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Zdrowie: Ósemka Monet

Skorpiony mogą być w nieco gorszej formie. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Walet Pucharów

Skorpiony żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może skorpiony przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

Praca: Siódemka Buław

Dobra passa skorpionów pomoże im w pracy, w której przy odrobinie rozsądku uda się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da im motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Król Mieczy

Ten tydzień da strzelcom upragnione poczucie stabilizacji. Dzięki swojej pracy, dyplomacji i rozwadze osiągną pozycję, dzięki której będą cieszyły się autorytetem i spokojem. To dobra karta dla rodziny i zwiastuje jej spokojny czas.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarza

Osoby spod znaku strzelca poczują się pełne energii i wigoru, będą cieszyły się dobrym zdrowiem i uda im się zdobyć to, o co od jakiegoś czasu się starają. Strzelce będące ostatnio w gorszej kondycji będą miały silne wsparcie i pod dobra opieką wrócą do formy.

Uczucia: Trójka Mieczy

Zodiakalne strzelce czeka w tym tygodniu zawód miłosny. Być może sprzeczka doprowadzi do zranienia partnera. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrości, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę, wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku. Samotne osoby w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości.

Praca: Walet Mieczy

Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych strzelce powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sądu

Zodiakalne koziorożce będą w tym tygodniu podejmowały ważne, życiowe decyzje. Będzie to od nich wymagało koncentracji, obiektywizmu i uczciwości, jeśli się na nie zdobędą, będą mogły podjąć słuszne decyzje. Warto pamiętać, że nie jest to, co prawda sąd ostateczny i będzie można zmodyfikować przyszłe plany, ważne jednak, by naprawdę sprawiedliwie ocenić możliwości swoje i innych. Koziorożce mogą poczuć ciężar spoczywającej na nich odpowiedzialności.

Zdrowie: Wielki Arkan Koła Fortuny

Koziorożce będą w tym tygodniu lekko rozregulowane. Raz będą się czuły pełne wigoru i energii, by za chwilę czuć się słabo i chorowicie. Sama ta huśtawka nastrojów będzie je drażniła, jednak z czasem sytuacja powinna się wyklarować. Koziorożce powinny skupić się na pozytywnych aspektach i dbać o siebie.

Uczucia: Piątka Pucharów

Emocjonalnie przed koziorożcami trudny czas. Brak porozumienia z partnerem i nieumiejętność wyrażenia uczuć mogą stać się źródłem rozgoryczenia i przyczyną rozstania. Jeśli się rozstaniecie, to już na stałe, warto, zatem dobrze to przemyśleć. Być może koziorożce cierpią z powodu niezrozumienia lub braku miłości.

Praca: Czwórka Mieczy

W życiu zawodowym koziorożców pojawi się możliwość podjęcia pracy poza granicami kraju. Wpływy na decyzje dotyczące kariery będą miały codzienne wydatki i domowy budżet koziorożców, których apetyty są być może większe niż obecne możliwości. Czwórka mieczy może oznaczać zarówno zmianę zawodu, jak i objęcie nowych obowiązków. Karta mówi, ze opuszczamy dobrze znajome terytorium i z pewnymi obawami wkraczamy w nowe otoczenie.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy