Horoskop 13 – 19 sierpnia 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga

W tym tygodniu wodniki wejdą w nowy etap rozwoju i będą doskonaliły swoje umiejętności. Nowe pomysły mogą okazać się bardzo rozwojowe, trzeba jednak gruntownie przygotować się do ich realizacji nie zaniedbując podstaw.

Zdrowie: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Wodniki odzyskają poczucie równowagi wewnętrznej i zadbają także o kondycję fizyczną. Będą się starały w najbliższym czasie odbudować równowagę między ciałem a umysłem i mają wielkie szanse powadzenia.

Uczucia: As Pucharów

Wodniki doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta osobom wolnym zwiastuje spontaniczne zakochanie. Wodniki będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Praca: Dziesiątka Monet

Osoby spod znaku wodnika czeka w pracy wytężony wysiłek umysłowy. Dzięki głębokiej kontemplacji poszerzą się ich horyzonty. Możliwości, które jak fragmenty układanki leżą wszystkie obok siebie, zostaną nagle połączone w całość, w duży obraz, w jakiś możliwy do realizacji, obiecujący plan.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Walet Pucharów

Zodiakalne ryby otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom ryb i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może ryby pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: As Monet

Karta ta zwiastuje brak jakichkolwiek zagrożeń. Ryby mogą śmiało realizować swoje plany, gdyż mają świetną formę. Należy jedynie unikać stresów, a wszelkie obawy o zdrowie uda się wyeliminować.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Ryby mogą liczyć na to, że w tym tygodniu ich życie uczuciowe nabierze kolorów. Osobom będącym w związkach uda się lepiej poznać swojego partnera i być może dowiedzą się o nim czegoś zupełnie nowego. Osoby samotne natomiast będą szukały informacji mogących pomóc im w sztuce uwodzenia i w zdobyciu tej wymarzonej drugiej połowy.

Praca: Rycerz Monet

Karta ta może oznaczać, że ryby podejmą pracę w administracji państwowej, służbach mundurowych lub w sektorze bankowości. Wskazuje na kierownicze stanowisko, dowodzenie zespołem będzie im w tym tygodniu szło znakomicie. Karta ta zwiastuje rybom rozwój, uznanie, a także polepszenie sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Królowa Pucharów

W tym tygodniu na życie osób spod znaku barana będzie miała wpływ bardzo ciepła, łagodna kobieta o niezwykłej dobroci i wrażliwości. Dzięki jej opiece i wsparciu będą mogły wiele osiągnąć. Karta ta oznacza też dobrą matkę i opiekunkę, lojalna przyjaciółkę. Karta zapowiada zgodne, szczęśliwe chwile oraz oddanie dla bliskich.

Zdrowie: Wielki Arkan Świata

Barany dojrzeją do zakończenia pewnych spraw związanych ze swoim zdrowiem, które ciągną się od dłuższego czasu. Dzięki temu będą mogły rozpocząć nowy etap, zadbać o siebie i swoją kondycję w odpowiedzialny i procesjonalny sposób. Doda im to sił, energii i witalności.

Uczucia: Dwójka Buław

W uczuciach baranów może nieco powiać chłodem. Któramówi, że trzymanie dystansu wobec innych osób powoduje, że powoli barany stają się obojętne i oziębłe uczuciowo. Związkom baranów grozi kryzys, zaś osoby wolne chwilowo nie są zainteresowane budowaniem więzi z kimkolwiek.

Praca: Rycerz Pucharów

Barany mogą się w tym tygodniu spodziewać dobrego klimatu w pracy. Spokojna i pozbawiona napięć atmosfera, w której barany będą pracowały wprawi je w dobry humor. Karta ta pokazuje sposób, w jaki pracujemy, mniej mówi o samej pracy, z całą pewnością barany będą zadowolone zarówno z tego, co robią jak i z jakości wykonania swoich zadań.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca

Przyszły tydzień będzie dla byków pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to, by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że byki nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Wielki Arkan Kochanków

Karta ta da bykom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi je także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiąca nie tylko o rozkwicie, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych wag zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Uczucia: Szóstka Mieczy

W życiu uczuciowym osób spod znaku byka zapowiadają się konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre byki mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne osoby mogą rezygnować z dotychczasowych zachowań i rozpocząć faktycznie głęboki związek. W każdym przypadku byki czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie.

Praca: Piątka Buław

W życiu zawodowym byków nastąpi przełom. Mogą odnieść sukces w nowej działalności. Obiecująca branża to handel i usługi. Dobrze ułożony plan to droga do niezależności, chodź nie obędzie się bez zamieszania. Należy wówczas zachować spokój i rozsądek, a wszystkie założenia uda się zrealizować. Nowy impuls do działania da bykom przełożony.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Rycerz Mieczy

Nieoczekiwana wiadomość może wprowadzić zamieszanie w życie bliźniąt, które będą musiały podjąć szybką decyzję. Sprawy najważniejsze przybiorą korzystny obrót, a dotychczasowe negatywne wpływy znikną. Problem urzędowy da się załatwić przy pomocy mediatora. Nieoczekiwaną pomoc bliźnięta otrzymają od młodej, pomysłowej i życzliwej osoby.

Zdrowie: Siódemka Mieczy

Bliźniętom mogą zacząć doskwierać dolegliwości związane z kręgosłupem, układem kostnym i krążeniem. Powinny zadbać o siebie i prowadzić zdrowszy, mniej obciążający tryb życia. Przyda im się odpoczynek, a w razie nasilenia kłopotów zdrowotnych wizyta u specjalisty.

Uczucia: Król Monet

Karta ta oznacza, że w najbliższym czasie bliźnięta postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i bliskość będą znaczyły dla nich więcej niż ryzykowne przygody. Osoby będące w związkach skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Osoby wolne zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego, mogą myśleć nawet o założeniu rodziny. Wszystkie bliźnięta muszą uważać by nie dać się ponieść zazdrości.

Praca: Królowa Monet

Bliźnięta mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Niektóre bliźnięta w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych wcześniej fundusz

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła

Raki będą w tym tygodniu kuszone przez różnorodne przyjemności i używki. Chętnie będą brały udział we wszelkich możliwych rozrywkach. Mogą popaść w przesadę, zatem powinny uważać, by nie dać się ponieść szaleństwu. Jeśli uda im się okiełznać te emocje i skierować swoją uwagę na pozytywny cel, mogą wile zyskać. Pokusy będą jednak bardzo silne.

Zdrowie: Dziesiątka Buław

Raki dopadnie w tym tygodniu zmęczenie. Bardzo dużo wymagają od siebie, przez co często tracą szerszą perspektywę. To także karta przygnębienia, rozdrażnienia, wycofania.  Jeśli jednak raki przystosują się do funkcjonowania w nowej sytuacji ich problemy znikną. Zdecydowanie potrzebują dystansu  i przerwy.

Uczucia: Dziewiątka Mieczy

Raki będące w związkach czeka okres troski. Powinny zadbać o dobre relacje z teściami, bo mają oni duży wpływ na partnera. Osoby nie mające stałego partnera mogą poznać kogoś nowego, nawiązać płomienny romans, jednak nie rokuje on na długotrwałą relację.

Praca: Ósemka Mieczy

Osoby spod znaku raka na prawdziwe efekty swojej pracy będą musiały poczekać nawet kilka lat, jednak mają szansę na sukces. Potrzebny jest im jednak czas na poznanie swojej branży i wyrobienie sobie pozycji zawodowej. Karta zapowiada zyski i sukcesy w pracy związanej z podróżą lub komunikacją.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Królowa Mieczy

Lwy wykażą się w tym tygodniu dojrzałością, mądrością i pomysłowością. Będą niezależne i czujne. Uda im się rozwiązać wszelkie zaległe problemy, rozwieją się ich zamartwiania i pozbędą się wątpliwościami. Jedynym minusem tej sytuacji może być chłód i dystans, jaki lwy Będą okazywać innym. Logika i rozum będą u nich przeważały nad sentymentami i górnolotnymi uczuciami.

Zdrowie: Dziewiątka Pucharów

Zodiakalne lwy poświęcą się pracy nad rozwojem wewnętrznym, co wzmocni ich witalność i poprawi samopoczucie. Ich forma fizyczna będzie bez zastrzeżeń. Dla osób chorych karta ta zwiastuje poprawę zdrowia lub całkowite wyleczenie.

Uczucia: Czwórka Pucharów

Czarne chmury pojawią się nad sercami lwów, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje lwom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Lwy same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Wielki Arkan Eremity

Ten tydzień będzie wymagał od lwów skupienia i pełnej koncentracji nad powierzonymi zadaniami. Dzięki temu lwy osiągną poziom, do którego dążą, zyskają szacunek i autorytet. Warto by lwy pamiętały, że poza dobrami materialnymi ważne są też te niematerialne, dzięki którym można zyskać wiele więcej.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Koła Fortuny

W życiu panien w tym tygodniu raz będzie lepiej, raz gorzej, ale generalnie zmiany będą je pozytywnie nakręcały. Najgorsze, co może się pannom przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić je do frustracji. Jednak, gdy tylko zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko zmieni się na lepsze.

Zdrowie: Ósemka Monet

Panny mogą być w nieco gorszej formie. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Szóstka Monet

Karta ta mówi jak ważne jest by zostawić drugiej osobie przestrzeń. Zachęca by okazać partnerowi zaufanie, zrozumienie i tolerancję. Panny będą mogły w każdej sytuacji liczyć na wsparcie swoich bliskich, a to doda im odwagi.

Praca: Siódemka Buław

Dobra passa panien pomoże im także w pracy, w której przy odrobinie rozsądku uda się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da im motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dwójka Monet

Wagi będą w tym tygodniu miały łatwość podejmowania decyzji. Być może będą aż za bardzo beztroskie, czy łatwowierne. Dzięki szybkiej adaptacji do zaistniałych sytuacji wagi bez większych trudności będą przeżywały zarówno wzloty jak i upadki. Beztroskie nastawienie wag może być cenione, jako zręczne i spontaniczne lub też uważane za nieodpowiedzialne. Dużym atutem wag będzie dopasowanie do sytuacji elastyczność.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu

Wagi zdecydują się zadbać o siebie na poważnie. Rozliczą się z niedawnych szaleństw, być może zdecydują się na dietę, gruntowne badania lub zmianę stylu życia na zdrowszy. Będzie to poważne wyzwanie, którego realizacja może dać wagom nie tylko dużo satysfakcji, ale i znacznie poprawić ich kondycję.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że wagi będące w związkach będą w nie naprawdę szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje wagi w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Dwójka Pucharów

Wagi mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta, to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Królowa Buław

Ktoś sympatyczny, wyrozumiały i przyjacielski wesprze Wasze starania. Skorpiony rozwiną w najbliższych dniach szerokie kontakty towarzyskie, będą niezwykle przebojowe. Pozwoli im to lepiej poznać siebie i sowie pragnienia. Skorpiony zyskają siły do walki, będą przedsiębiorcze i zdecydowane. Królowa Buław sprzyja też miłosnym przygodom i zapowiada udane pożycie intymne.

Zdrowie: Walet Buław

Stan zdrowia osób spod znaku skorpiona nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Skorpiony będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków

Skorpiony będące w związkach będą cieszyły się namiętną i pełną miłości atmosferą. Osoby poszukujące partnera powinny natomiast zastanowić się, czy pragną jedynie niezobowiązującego flirtu, czy też szukają poważnej i długotrwałej relacji. Jedni i drudzy mają wielkie szanse powodzenia w sferze miłości.

Praca: Szóstka Mieczy

W życiu zawodowym skorpionów rozpocznie się coś nowego. Może to być zmiana pracy lub zawodu albo objęcie nowych obowiązków. Skorpiony opuszczą dobrze znajome terytorium i z ostrożnością będą badać nowe otoczenie. Będą musiały poczuć się pewniej zanim podejmą nowe działania. Stan zawieszenia może wywoływać uczucie niepewności, tremę, czy nawet lęk.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów

Strzelce będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której strzelce staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Siódemka Monet

Jeżeli cokolwiek niepokoi strzelce w sferze zdrowotnej, powinny zgłosić się z tym do specjalisty. Ich ocena swojego stanu zdrowia odbiega, bowiem od rzeczywistości i choć mogą czuć się dobrze, to coś jednak może szwankować. Powodem tego może być wyczerpujący tryb życia, który należałoby zmienić.

Uczucia: Dwójka Pucharów

W sferze uczuć u strzelców zapowiada się bardzo dobry czas. Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Dla par starających się o potomka to bardzo pomyślna wróżba. Osoby samotne mogą zaś wdać się w nowy romans, który przerodzi się w stały związek. Ta karta symbolizuje również zaręczyny i małżeństwo.

Praca: Dwójka Monet

W sferze zawodowej strzelce będą obrotne i z łatwością dostosują się do  zadań i atmosfery w miejscu pracy. Karta ta może jednak oznaczać wręcz beztroską lekkomyślność. Zwraca uwagę, że strzelce nie podchodzą z prawdziwą powagą do wyznaczonych zadań i lekceważą niektóre sprawy.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Śmierci

Ten tydzień przyniesie koziorożcom poważne życiowe zmiany. Karta ta sugeruje, że będzie to naturalna kolej rzeczy, coś się w życiu panien zakończy, ale dzięki temu jedocześnie rozpocznie się coś zupełnie nowego. Tej zmiany nie da się zatrzymać, jest niezbędna do tego, by móc dalej się rozwijać. Nie należy, zatem żałować tego, co odeszło, tylko cieszyć się z tego, co teraz będzie możliwe do zrealizowania.

Zdrowie: Wielki Arkan Słońca

Koziorożce w nadchodzących dniach odzyskają pełnię sił witalnych i będą cieszyły się świetną kondycją. Zapomną o niedawnym zmęczeniu, będą mogły się zregenerować i ułożyć plan na przyszłość, by pozostać w dobrej formie.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej

Koziorożce w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Trójka Mieczy

W tym tygodniu koziorożce będą robiły zawodowe porządki. Pragną się rozwijać, wyczekują zmiany, która im to umożliwi. Dzięki swojej pomysłowości mogą zyskać w oczach przełożonych. Być może koziorożce zdecydują się na kurs, szkolenie lub studia w celu podniesienia kwalifikacji.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy