Horoskop 14 – 20 listopada 2016 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika
Sytuacja ogólna: Dziewiątka Pucharów
Wodniki czeka wiele chwil radości, miłość, sukces i szczęście. Wykonywanie planów i realizacja marzeń da okazję do świętowania w gronie najbliższych. Zdobycie tego, o co wielu zabiega, spowoduje u wodników zasłużone poczucie dumy. Karta ta mówi również o przestrzeganiu tradycji rodzinnych i niechęci do wprowadzania zmian w tej sferze.

Zdrowie: Walet Mieczy
Na swój stan zdrowia wodniki nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.

Uczucia: Siódemka Monet
Wodniki będą musiały zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość, aby utrzymać swój związek. Mogą niesłusznie oskarżać partnera, co wprowadzi niepotrzebny zamęt. Wolne wodniki mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie.

Praca: Szóstka Pucharów
Karta ta mówi, że nie mamy jasno wytyczonego celu zawodowego, a bez tego ciężko jest odnieść sukces. W wypadku twórczych zawodów może to być jednak źródło inspiracji, w przypadku racjonalnych zajęć, takie zachowanie stresuje zarówno same wodniki, jak i ich współpracowników. Wodnik w tym tygodniu będzie wspominał "stare dobre czasy”, gdy wszystko układało mu się lepiej.

Horoskop tygodniowy dla Ryb
Sytuacja ogólna: Rycerz Monet
Ryby czeka w tym tygodniu wiele dobrego, a to dzięki ich rozwadze, wytrwałości i pracowitości. Będą cieszyły się zaufaniem i kontrolowały sytuację. Siłą ich spokoju i opanowania, przyniesie im wymierne korzyści. We współpracy z innymi okażą pokorę, dzięki czemu zasłużą na nagrodę.

Zdrowie: Trójka Mieczy
Głównym czynnikiem wpływającym na kondycję zodiakalnych ryb będzie w tym tygodniu stres. Ryby będą zmuszone postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na stan emocjonalny ryb.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej
Ryby w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Wielki Arkan Wisielca
Ten tydzień będzie dla ryb bardzo wymagający. Aby osiągnąć wymarzone stanowisko ryby Będą musiały nieco zwolnić tempo i skupić się nad doskonaleniem umiejętności i pogłębianiu wiedzy. Dzięki wyrzeczeniom i ciężkiej pracy osiągną poziom, do którego dążą. Nie będzie to prosta droga, jednak sukces okaże się trwały.

Horoskop tygodniowy dla Barana
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Eremity
Barany będą w nadchodzącym tygodniu opanowane i nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Zanim podejmą wiążące decyzje będą musiały na spokojnie rozważyć wszystkie opcje. Przyniesie im to w późniejszym czasie spore korzyści. Barany będą chciały zadbać o siebie, o równowagę między potrzebami swojego ciała i ducha.

Zdrowie: Walet Buław
Stan zdrowia osób spod znaku barana nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Barany będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Wielki Arkan Gwiazdy
Serce baranów znajdzie w tym tygodniu ukojenie i upragniony spokój. Osoby będące w związkach będą cieszyły się harmonią odzyskaną po niedawno przebytych perturbacjach, będą mogły znów się otworzyć i nawiązać z partnerem głęboką więź. Osoby samotne również mogą liczyć na szczęśliwą gwiazdę i na to, że odzyskają spokój ducha, a to przyciągnie do nich kogoś nowego.

Praca: Wielki Arkan Diabła
W tym tygodniu barany mogą być narażone na nieuczciwą konkurencję. Mogą dostać propozycję balansująca na granicy prawa, a decyzja, jaką podejmą może mieć poważne konsekwencje. Szybki i łatwy zysk, jaki znajdzie się w zasięgu baranów nie koniecznie wyjdzie im na dobre. Należy uważać, by w interesach działać zgodnie z prawem i normami etycznymi.

Horoskop tygodniowy dla Byka
Sytuacja ogólna: Dwójka Monet
Byki będą w tym tygodniu miały łatwość podejmowania decyzji. Być może będą aż za bardzo beztroskie. Dzięki szybkiej adaptacji do zaistniałych sytuacji byki bez większych trudności będą przeżywały zarówno wzloty jak i upadki. Beztroskie nastawienie byków może być cenione, jako zręczne i spontaniczne lub też uważane za nieodpowiedzialne. Dużym atutem byków będzie dopasowanie do sytuacji elastyczność.

Zdrowie: Wielki Arkan Rydwanu
W nadchodzącym czasie byki będą bardzo zabiegane, będą miały masę spraw do załatwienia w różnych miejscach. Podróże, szalone tempo i ilość nowości wokół odbiją się nieco na ich formie fizycznej. Warto w tym całym radosnym szaleństwie znaleźć chwilę dla siebie i złapać oddech.

Uczucia: Dwójka Pucharów
W sferze uczuć u byków zapowiada się bardzo dobry czas. Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Dla par starających się o potomka to bardzo pomyślna wróżba. Osoby samotne mogą zaś wdać się w nowy romans, który przerodzi się w stały związek. Ta karta symbolizuje również zaręczyny i małżeństwo.

Praca: As Buław
Byki otrzymają impuls, który pomoże im znaleźć nowy cel działań. Będą się starały połączyć swoje zainteresowania z życiem zawodowym. Byki będą miały odwagę by podjąć ryzyko oraz szansę osiągnięcia zawodowego spełnienia. Będą zmotywowane, pełne zapału i ambicji.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sądu
Bliźnięta będą w tym tygodniu podejmowały ważne, życiowe decyzje. Będzie to od nich wymagało koncentracji, obiektywizmu i uczciwości, jeśli się na nie zdobędą, będą mogły podjąć słuszne decyzje. Warto pamiętać, że nie jest to, co prawda sąd ostateczny i będzie można zmodyfikować przyszłe plany, ważne jednak, by naprawdę sprawiedliwie ocenić możliwości swoje i innych. Bliźnięta mogą poczuć ciężar spoczywającej na nich odpowiedzialności.

Zdrowie: Siódemka Pucharów
Bliźnięta w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, skupione na swoich własnych emocjach, w których same mogą czuć się zagubienie. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że bliźnięta okażą się trudne w codziennym współżyciu, gdyż same do końca nie będą wiedziały, czego chcą.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
Być może bliźnięta poznają jakąś tajemnicę lub zdobędą ciekawe informacje o obiekcie swoich westchnień. Czekanie na właściwy moment przyniesie rezultaty. Dla osób w związku nastąpi czas głębokiego zrozumienia, do pozwoli rozwinąć się obecnej relacji.

Praca: Wielki Arkan Umiaru
W życiu zawodowym bliźnięta wykażą się większą wstrzemięźliwością. Umiar to dla nich najlepsza recepta na ten tydzień. Dzięki nabraniu perspektywy będą mogły lepiej odnaleźć się w sferze zawodowej i dostrzegą nadarzające się okazje i nowe możliwości. Muszą jednak podchodzić do nich rozsądnie.

Horoskop tygodniowy dla Raka
Sytuacja ogólna: Rycerz Buław
Rycerz buław ucieleśnia ciepłą, czasem nawet gorącą atmosferę, która w nadchodzącym tygodniu będzie towarzyszyć rakom. Doskonale się w niej odnajdą i odzyskają chęć życia. Karta ta oznacza namiętność i egzaltację, jednak może także zwiastować popędliwość, impulsywność i przesadę. Zapał, który w tym czasie ogarnie raki udzieli się osobom z ich otoczenia.

Zdrowie: Król Mieczy
Raki czekają zmagania z własnymi słabościami. Zdiagnozowanie ewentualnych dolegliwości pozwoli na szybkie ich zwalczenie W tym tygodniu raki powinny większą uwagę poświęcić swojej diecie. Stres i nerwowy tryb życia mogą wywołać zaburzenia przewodu pokarmowego. Sięganie po używki i duże emocje mogą dać podłoże chorobom wrzodowym.

Uczucia: As Mieczy
W życiu uczuciowym raków nadejdzie czas na rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie im to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Karta ta ma zimny i trzeźwy charakter, dlatego na poziomie związków często oznacza rozczarowanie, które może prowadzić do rozstania.

Praca: Wielki Arkan Słońca
Sukces zawita w progi raków. Ich kariera nabierze rozpędu, uda im się osiągnąć upragniony cel, pozycję, stanowisko i będą zasłużenie świętować. To także świetny czas na rozpoczęcie nowego dzieła, gdyż Słońce jest kartą płodności, obfitości i zbierania plonów.

Horoskop tygodniowy dla Lwa
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca
Lwy będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą bolesnych konsekwencji, jednakże lwy nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem lwy wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: As Monet
Karta ta zwiastuje brak jakichkolwiek zagrożeń. Lwy mogą śmiało realizować swoje plany, gdyż mają świetną formę. Należy jedynie unikać stresów, a wszelkie obawy o zdrowie uda się wyeliminować.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarza
Lwy w tym tygodniu będą dominowały w swoich związkach. Ich władczość i nieustępliwość może prowadzić do drobnych zatargów, jednak będą umiały postawić na swoim. Wolne lwy będą brawurowo zdobywały świat i być może także wezmą pod swoje skrzydła spokojną i spolegliwą osobę, która nieco ostudzi ich bojowy temperament.

Praca: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
W życiu zawodowym lwów zapowiada się czas dobrej współpracy i przyjaznej atmosfery. Zespół, w którym pracują lwy może wspólnie odnieść sukces dzięki zgranej współpracy, korzystaniu z doświadczeń i rad kolegów oraz dobrej organizacji.

Horoskop tygodniowy dla Panny
Sytuacja ogólna: Rycerz Mieczy
Nieoczekiwana wiadomość może wprowadzić zamieszanie w życie panien, które będą musiały podjąć szybką decyzję. Sprawy najważniejsze przybiorą korzystny obrót, a dotychczasowe negatywne wpływy znikną. Problem urzędowy da się załatwić przy pomocy mediatora. Nieoczekiwaną pomoc panny otrzymają od młodej, pomysłowej i życzliwej osoby.

Zdrowie: Czwórka Pucharów
Panny mogą w tym tygodniu być zamknięte w sobie i unikać kontaktów zewnętrznych. Będą starały się pokonać apatię poprzez medytację i odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Uczucia: Królowa Mieczy
W związek uczuciowy panien może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Panny będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Dla samotnych osób karta ta oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu. Pojawienie się Królowej Mieczy może także oznaczać, że w pobliżu lub w rodzinie jest samotna i smutna kobieta, która czeka na odrobinę zainteresowania i emocjonalnego ciepła.

Praca: Siódemka Monet
W sferze zawodowej panny powinny nastawić się na powolny, ale stały rozwój. Tam gdzie spodziewają się szybkich rezultatów, spotka je rozczarowanie. Brak cierpliwości  i nadmiar pomysłów, powoduje ryzyko niepowodzenia. Jeśli pannom uda się wykrzesać więcej cierpliwości i skupić na systematycznej pracy, mogą być pewne pozytywnego rezultatu.

Horoskop tygodniowy dla Wagi
Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów
Wagi będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której wagi staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Ósemka Buław
Karta ta oznacza, że w sferze zdrowotnej wag szykują się pozytywne zmiany. Ich stare, niezbyt dobre nawyki i przekonania zaczną ulegać zmianie. Nastąpi to znacznie szybciej i prościej niż się spodziewają. Karta ta jest zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń. Wagi z pewnością będą w doskonałej kondycji.

Uczucia: Ósemka Mieczy
Będące w związkach wagi będą walczyły ze swoimi zahamowaniami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Wagi nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Osobom nie będącym w związkach będzie doskwierała samotność. Być może nie są one gotowe na związek. Jeśli jednak wagi uporządkują swoje wnętrze, osiągną harmonię, wówczas przyciągnie to do nich kogoś nowego.

Praca: As Pucharów
Karta ta oznacza, że wagi są na właściwej drodze, drodze, która może poprowadzić je do odkrycia swojego powołania. Być może odkryją w sobie talent wykraczających ponad powszechne wyobrażenie. Karta ta zapowiada ziszczenie się życzeń dotyczących kariery zawodowej. Mówi o pomyślnie zdanych egzaminach oraz realizacji planów i projektów

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona
Sytuacja ogólna: Piątka Monet
Karta, która określa, co w tym tygodniu przydarzy się skorpionom symbolizuje trudny czas. Osoby spod tego znaku mogą czuć się ubogie, nieszczęśliwe lub opuszczone. Co ważne, nie jest to zwiastun faktycznych strat, karta raczej zwraca uwagę na naszą niepewność, obawy, że możemy stracić grunt pod nogami.

Zdrowie: Dziesiątka Mieczy
Do życia skorpionów wkradną się drobne kłopoty zdrowotne. Karta ta odnosi się do chorób związanych z górnymi drogami oddechowymi. Dobrze by było pomyśleć o badaniach u specjalisty. Skorpiony mogą też skarżyć się ba bezsenność i koszmary senne.

Uczucia: Czwórka Monet
Karta ta zapowiada powrót ukochanej osoby. Skorpiony mogą odczuwać jednak wewnętrzne napięcia i być niepewne swoich uczuć. Mogą popaść w lekkie przygnębienie z powodu swojego życia osobistego. Niepewność i poczucie zagrożenia będą się starały zamienić w znane dobrze schematy i rytuały. Karta ta jest ostrzeżeniem przed nadmiernym asekurowaniem się w obawie przed emocjonalnym zranieniem. To nie sprzyja związkom. Przyda się więcej zaufania do partnera.

Praca: Ósemka Pucharów
Skorpiony czekają zawodowe zmiany, które w diametralny sposób poprawią ich sytuację. Rozpocznie się u nich dobra passa, która otworzy im możliwości nowych inwestycji. To zapowiedź sukcesu twórczego, który zaowocuje nowymi pomysłami. Zapowiada się zmiana pracy lub stanowiska, co poprawi warunki życia, pomoże w znacznym stopniu rozwinąć działalność i zapewni skorpionom stabilność majątkową.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca
Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy
Strzelce powinny w tym tygodniu szczególnie uważać, by nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Strzelce mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.

Zdrowie: Czwórka Mieczy
Strzelce nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych strzelców będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Piątka Buław
Karta ta charakteryzuje związek wypełniony prawdziwą miłością, ale też pełen emocji, sprzeczek i konfrontacji. Strzelce nie koniecznie będą chciały romantycznego bycia ze sobą, są gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć taka relacja wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala lepiej poznać partnera i samego siebie.

Praca: Siódemka Mieczy
To karta, która mówi, że strzelce będą narażone na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe strzelce powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca
Te z osób spod znaku koziorożca, które lubią kierować się w życiu zdrowym rozsądkiem i czystą logiką czeka trudny tydzień. Wokół nich będzie się, bowiem działo wiele niezrozumiałych, tajemniczych rzeczy. Zaś te z koziorożce, które ufają swojej intuicji i umieją kierować się przeczuciem mają szansę odkryć coś interesującego, rozwikłać jakąś tajemnicę i zdobyć nową wiedzę.

Zdrowie: Królowa Buław
W strefie zdrowotnej u koziorożców będzie się wszystko układało. Witalność i energia pojawią się za sprawą żywiołu ognia. Koziorożce otworzą się na siłę życiową, która obudzi w nich pogodę ducha, odwagę i przedsiębiorczość. Osoby spod tego znaku powinny jednak uważać, by podczas ulegania uciechom  i niepohamowanej rozrzutności nie nadszarpnąć swojego zdrowia.

Uczucia: Dziewiątka Monet
Emocjonalnie koziorożce będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, że więcej wymagają od siebie niż od partnera. Dla osób w stałych związkach to jednak zapowiedź zgody i harmonii a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać ciążę.

Praca: Trójka Monet
Zodiakalnym koziorożcom być może szykuje się awans. Są już na końcu okresu nauki lub rozwoju, chętnie podejmą nowe wyzwania, obarczone większą odpowiedzialnością. Podejście do ważnego egzaminu, lub przetestowanie nowych umiejętności zapewni koziorożcom uznanie i odpowiednią pozycję zawodową.

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

Komentarze

Brak komentarzy