Horoskop 14 – 20 maja 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga

Zapowiada się dobry tydzień dla osób spod znaku wodnika. To idealny czas na rozpoczęcie nowych przedsięwzięć. Wodnikom sprzyja karta mówiąca o tym, że dzięki swoim predyspozycjom i ciężkiej pracy będą mogły osiągnąć sukces przekraczający ich wyobrażenie. To bardzo dobry znak, przed wodnikami nowe zadania i wyzwania. Nie zabraknie im motywacji do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowej wiedzy.

Zdrowie: Walet Mieczy

Na swój stan zdrowia wodniki będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla wodników będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą im ruszyć z miejsca.

Praca: Czwórka Mieczy

W karierze wodników szykują się poważne zmiany. Czwórka mieczy może oznaczać zarówno zmianę zawodu, jak i objęcie nowych obowiązków. Karta mówi, ze opuszczamy dobrze znajome terytorium i z pewnymi obawami wkraczamy w nowe otoczenie. Aby móc się rozwijać wodniki muszą uwolnić się ze "starego" zanim jeszcze będą obeznane z "nowym". Możliwa trema.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Królowa Buław

Ktoś sympatyczny, wyrozumiały i przyjacielski wesprze Wasze starania. Ryby rozwiną w najbliższych dniach szerokie kontakty towarzyskie, będą niezwykle przebojowe. Pozwoli im to lepiej poznać siebie i sowie pragnienia. Ryby zyskają siły do walki, będą przedsiębiorcze i zdecydowane. Królowa Buław sprzyja też miłosnym przygodom i zapowiada udane pożycie intymne.

Zdrowie: Szóstka Buław

Ryby, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Osoby, które są w formie będą cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia: Szóstka Mieczy

W życiu uczuciowym osób spod znaku ryb zapowiadają się konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre ryby mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych zachowań i rozpocząć faktycznie głęboki związek. W każdym przypadku ryby czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie.

Praca: Ósemka Monet

Karta ta mówi, że ryby obejmą nowa posadę lub przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej do tego wiedzy, szybko nadrobią braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Pucharów

Barany czeka wiele chwil radości, miłość, sukces i szczęście. Wykonywanie planów i realizacja marzeń da im okazję do świętowania w gronie najbliższych. Zdobycie tego, o co wielu zabiega, spowoduje zasłużone poczucie dumy. Karta ta mówi również o przestrzeganiu tradycji rodzinnych i niechęci do wprowadzania zmian w tej sferze.

Zdrowie: Dziewiątka Monet

Nieustanna walka z przeciwnościami nadszarpnie zdrowie baranów. Życie w ciągłym stresie i niepewności może doprowadzić do rozstroju psychicznego wrażliwsze osoby. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprawy krążenia i żylaki.

Uczucia: Królowa Pucharów

Karta ta zwiastuje w uczuciach baranów czas delikatnej i wypełnionej miłością bliskości. Barany będą gotowe do ustępstw i poświęceń. Mogą również odczuwać głęboką tęsknotę i potrzebę oparcia w drugim człowieku.

Praca: Wielki Arkan Kochanków

Ta karta, choć kojarzona głównie z miłością i różnymi jej aspektami może oznaczać, że barany czeka poważny wybór w życiu zawodowym. Barany angażują się w swoją pracę, żyją nią, a wszystkie zmiany bardzo przeżywają. Muszą być pewne, że podjęta decyzja będzie najlepsza z możliwych. Karta ta zapowiada jednak ciepłą i sprzyjającą atmosferę, co zrównoważy stres związany z decyzją.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław

Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach byki będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Można je jednak posądzić o beztroskie niezdecydowanie. Karta ta mówi, że zodiakalne byki z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Król Mieczy

Byki czekają zmagania z własnymi słabościami. Zdiagnozowanie ewentualnych dolegliwości pozwoli na szybkie ich zwalczenie. W tym tygodniu byki powinny większa uwagę poświęcić swojej diecie. Stres i nerwowy tryb życia mogą wywołać zaburzenia przewodu pokarmowego. Sięganie po używki i duże emocje mogą dać podłoże chorobom wrzodowym.

Uczucia: Wielki Arkan Wieży

W sferze uczuć u byków może nadejść trudniejszy czas. Być może niektóre z nich wciąż nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić je w depresję. Innym bykom może się coś w związku psuć i jeśli w porę nie wrócą do jego podstaw może się im nawet zawalić. Byki powinny wyciągnąć wnioski z przeżytych porażek, by w kolejny związek wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

Praca: Szóstka Monet

Ten tydzień będzie sprzyjał karierze zodiakalnych byków. Możliwa jest nowa transakcja i przypływ gotówki. Wysiłki byków zostaną zauważone i docenione. Należy jednak uważać, by zanadto nie uzależnić się od zwierzchnika. Byki będące w trudnej sytuacji będą mogły liczyć na pomoc bliskich.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca

Te z osób spod znaku bliźniąt, które lubią kierować się w życiu zdrowym rozsądkiem i czystą logiką czeka trudny tydzień. Wokół nich będzie się, bowiem działo wiele niezrozumiałych, tajemniczych rzeczy. Zaś te z bliźnięta, które ufają swojej intuicji i umieją kierować się przeczuciem mają szansę odkryć coś interesującego, rozwikłać jakąś tajemnicę i zdobyć nową wiedzę.

Zdrowie: Siódemka Mieczy

Bliźniętom mogą zacząć doskwierać dolegliwości związane z kręgosłupem, układem kostnym i krążeniem. Powinny zadbać o siebie i prowadzić zdrowszy, mniej obciążający tryb życia. Przyda im się odpoczynek, a w razie nasilenia kłopotów zdrowotnych wizyta u specjalisty.

Uczucia: Królowa Mieczy

W związek uczuciowy bliźniąt może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Dla samotnych osób karta ta oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu. Pojawienie się Królowej Mieczy może także oznaczać, że w pobliżu lub w rodzinie jest samotna i smutna kobieta, która czeka na odrobinę zainteresowania i emocjonalnego ciepła.

Praca: Trójka Buław

W życiu zawodowym bliźniąt pojawi się możliwość wyjazdu za granicę. Nowy pomysł zaowocuje nawiązaniem kontaktów, które doprowadzą do zawarcia korzystnego kontraktu. Możliwa zmiana pracy, doskonalenie umiejętności zawodowych, szkolenia i zyski.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Trójka Monet

Nadchodzący tydzień przyniesie rakom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkroczą w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mają jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z  sumy przeżytych doświadczeń raki utworzą teraz kwintesencję, dzięki temu odkryją swoją drogę życiową.

Zdrowie: Walet Buław

Stan zdrowia osób spod znaku raka nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Raki będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Walet Mieczy

Drobne nieporozumienia w związkach raków mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli związek ma przetrwać należy unikać niejasności, otwarcie i szczerze porozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy, to małżeństwom grozi nawet sprawa rozwodowa.

Praca: Walet Pucharów

Karta ta mówi, że raki doświadczą w pracy czegoś miłego, co wpłynie korzystnie na ich karierę. Mogą otrzymać pochwałę i tym samym zaskarbić sobie uznanie. Komplement ten będzie w pełni zasłużony. Często ta karta wróży zaproszenie na towarzyskie spotkanie. Raki mogą liczyć na życzliwą radę i przyjazną pomoc.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Piątka Monet

Karta, która określa, co w tym tygodniu przydarzy się lwom symbolizuje trudny czas. Osoby spod tego znaku mogą czuć się ubogie, nieszczęśliwe lub opuszczone. Co ważne, nie jest to zwiastun faktycznych strat, karta raczej zwraca uwagę na naszą niepewność, obawy, że możemy stracić grunt pod nogami.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów

Karta ta pokazuje, że w tym tygodniu lwy będą cieszyły się dobrym zdrowiem. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu spokojnemu, szczęśliwemu nastrojowi lwy otrzymają impuls do działania, uwolnią się od dręczących je myśli. Na głębszym poziomie karta ta może być wyrazem szeroko pojętej miłości do ludzi.

Uczucia: Ósemka Mieczy

Będące w związkach lwy będą walczyły ze swoimi zahamowaniami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Lwy nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Osobom nie będącym w związkach będzie doskwierała samotność. Być może nie są one gotowe na związek. Jeśli jednak lwy uporządkują swoje wnętrze, osiągną harmonię, wówczas przyciągnie to do nich kogoś nowego.

Praca: Dziewiątka Mieczy

Karta ta mówi, że w tym tygodniu, w sprawach zawodowych lwy będą nastawione pesymistycznie. Ich zniechęcenie będzie się brało z monotonnych obowiązków lub atmosfery w miejscu pracy. W lwach może też obudzić się lęk przed niepowodzeniem, a to wszystko w obliczu trudnych zadań związanych z dużym ryzykiem. Może je też dopaść trema przed wystąpieniem publicznym.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Umiaru

Osoby spod znaku panny będą w tym tygodniu nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Będą się starały zachować zdrowy rozsądek i z dystansu oceniać sytuację. Zadbają o równowagę między potrzebami ciała a potrzebami ducha.

Zdrowie: Wielki Arkan Koła Fortuny

Panny będą w tym tygodniu lekko rozregulowane. Raz będą się czuły pełne wigoru i energii, by za chwilę czuć się słabo i chorowicie. Sama ta huśtawka nastrojów będzie je drażniła, jednak z czasem sytuacja powinna się wyklarować. Panny powinny skupić się na pozytywnych aspektach i dbać o siebie.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca

Dla prawdziwej miłości panny będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by odzyskać poczucie własnej wartości i atrakcyjności.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych panny będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji i skomplementować mocne atuty drugiej strony, wówczas chętnie pójdzie na współpracę.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Mieczy

W tym tygodniu w życiu wag nastąpi zmiana. Zakończą pewien etap i zdobędą wzbogacające życiowo doświadczenia. Ta karta zwiastuje także zakończenie przykrych sytuacji, trudnego okresu życia. Odnalezienie się w nowej sytuacji zajmie wagom chwilę, jednak powinny szukać pozytywnych stron tej sytuacji.

Zdrowie: Ósemka Pucharów

Karta ta zapowiada regenerację sił witalnych. Wagi mają szansę rozstać się ze złymi nawykami i nałogami. Nie będzie to proste, ale wagi zaczną w dojrzały i odpowiedzialny sposób dbać o swoje zdrowie. Być może poczują upływ czasu i do skłoni je do zadbani o siebie na poważnie.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że wagi będące w związkach są w nie szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje wagi w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Wielki Arkan Sądu

W tym tygodniu w pracy wag wyjaśnią się wszystkie niejasności. Zapadną też ważne decyzje dotyczące rozwoju zawodowego, czy potencjalnego awansu. Wagi z pewnością jasno określą przy tej okazji swoje priorytety i przewartościują swoje zawodowe życie.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: As Buław

Skorpiony powinny w tym tygodniu nieco się zmobilizować, odnaleźć i wykorzystać ciekawą szansę. Dotyczy ona działań wymagających od nich dużej przedsiębiorczości oraz odwagi. Aby odnieść sukces skorpiony muszą być gotowe do podjęcia ryzyka. As Buław wskazuje na duży na entuzjazm i zapał do samodzielnego rozwoju.

Zdrowie: Piątka Buław

Stan zdrowia skorpionów będzie godny pozazdroszczenia. Obudzi się w nich duch sportowej rywalizacji. Skorpiony będą miały okazję w nadchodzącym tygodniu sprawdzić swoje siły. Rywalizacja, do jakiej staną będzie miała czysto zabawowy charakter.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W życiu emocjonalnym, osób spod znaku skorpiona zapowiada się czas spokojnej harmonii i przyjaznej atmosfery. Duże pouczycie bezpieczeństwa wynika z faktu, że skorpiony będące w związkach mogą ufać swoim partnerom, liczyć na ich mądrą radę i wsparcie. Osoby samotne zacieśnią więzy przyjaźni i być może w tym bliskim gronie znajdą miłość.

Praca: Królowa Pucharów

W sferze pracy skorpiony wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele zawodowe. Mają doskonałe warunki by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Czwórka Pucharów

W tym tygodniu strzelce będą miały wszystkiego w nadmiarze, ten przesyt może być aż nieprzyjemny. Karta wskazuje na niestałość uczuć. Zły humor strzelców może wyrażać się różnymi formami zachowania: od dokuczliwości i otępienia do uporu, rozgoryczenia. Strzelce mogą być apatyczne, ociężałe i odczuwać kryzys z powodu niespełnienia.

Zdrowie: Walet Monet

Ten tydzień minie strzelcom spokojnie, będą w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ich zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Uczucia: Dziewiątka Buław

Emocjonalnie strzelce nie są gotowe na nowe związki. Przeżyte porażki zniechęcają je do zacieśniania więzi z drugim człowiekiem, gdyż boją się ponownego zranienia. Budują wokół siebie mór i przez to mogą stracić możliwość nawiązania z kimś bliższej relacji. Obawy te są jednak niesłuszne i strzelce powinny otworzyć się na innych. W związkach należy popracować nad okazywaniem sobie uczuć.

Praca: Siódemka Monet

Strzelce mogą w tym tygodniu osiągnąć zawodowy sukces, o ile uzbroją się w cierpliwość i będą konsekwentne w działaniu. Pragną szybkich rezultatów, jednak na tym polu spotyka je rozczarowanie. Jeśli jednak strzelce będą pracowały sumiennie i skupią na swojej pracy, mogą być pewne dobrej przyszłości.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Eremity

Koziorożce będą w tym tygodniu skłonne do refleksji. Nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, by w spokoju przeanalizować sytuację, w jakiej się obecnie znajdują. Zdecydują się na uporządkowanie spraw duchowych i emocjonalnych. Dzięki nabraniu perspektywy koziorożce lepiej będą rozumiały otaczający je świat.

Zdrowie: Dwójka Mieczy

Koziorożce powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Koziorożce nie powinny szukać dziury w całym ani słuchać amatorskich porad medycznych.

Uczucia: Wielki Arkan Sprawiedliwości

W życiu miłosnym koziorożców zaoponuje upragniona równowaga. Chwila spokoju i harmonii pozwoli im poukładać sprawy sercowe i cieszyć się nimi w spokoju. Osoby w związkach będą czuły się zadowolone i spełnione, zaś osoby poszukujące miłości powinny uczciwie oceniać innych i nie zatajać prawdy o sobie.

Praca: As Mieczy

Na koziorożce czekają nowe propozycje. Będą miały świeże pomysły, które zapewnią im wyczekiwany sukces. By osiągnąć triumf trzeba będzie jednak zakasać rękawy i uruchomić cały potencjał własnych możliwości. Przyda się też solidny plan działania. Może nadarzyć się okazja podpisania nowej, korzystnej umowy lub propozycja nowej pracy.

Udanego tygodnia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy