Horoskop 15 – 21 stycznia 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarza

W tym tygodniu wodniki będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała Wasze działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do wodników będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Zdrowie: Szóstka Mieczy

Generalnie jest to karta odnowy, choć może oznaczać, że ostatnimi czasy zdrowie wodników obfitowało w troski. Kondycję może im poprawić rezygnacja ze starych, niezdrowych przyzwyczajeń. Choć nie będzie to łatwe zmiana nawyków na zdrowsze przyniesie dobre rezultaty.

Uczucia: Wielki Arkan Maga

Wodniki postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne wodniki będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Walet Buław

Wodniki mogą w sferze zawodowej liczyć na pomoc ze strony młodej osoby. Mogą otrzymać dobrą wiadomość. Karta ta oznacza również dobre porozumienie z młodymi lub młodszymi stażem pracownikami. Ten tydzień to dobra pora na nowe inwestycje, nowe działania, byle w rozsądkiem i konsekwentnie.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Rycerz Pucharów

Ryby w tym tygodniu poczują wokół siebie życzliwą, przyjazną atmosferę. Wprawi je to w dobry nastrój. Sprawy, które pragną załatwić nieco przesuną się w czasie, jednak uda się zrealizować je terminowo. To dobry czas, sprzyja zmianom na lepsze i poznawaniu nowych osób. Poza tym oznacza relaksujący wolny czas, w którym oddajemy się marzeniom, cieszymy się pięknem życia, sztuką i muzyką.

Zdrowie: Wielki Arkan Słońca

Ryby w nadchodzących dniach odzyskają pełnię sił witalnych i będą cieszyły się świetną kondycją. Zapomną o niedawnym zmęczeniu, będą mogły się zregenerować i ułożyć plan na przyszłość, by pozostać w dobrej formie.

Uczucia: Król Pucharów

Karta ta zwiastuje w uczuciach ryb czas delikatnej i wypełnionej miłością bliskości. Ryby chcąc poprawić relacje z partnerem będą gotowe do ustępstw i poświęceń. Ich zabiegi przyniosą oczekiwane rezultaty. Wszystkie ryby mogą odczuwać głęboką tęsknotę za bliskością i miłością, będą szukały oparcia w drugim człowieku.

Praca: Siódemka Pucharów

Ryby w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się rozkojarzone, zagubione we własnych emocjach. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek, co może negatywnie odbić się na ich pracy. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że ryby okażą się trudne w codziennym współżyciu.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów

W życiu osób spod znaku barana pojawią się nowi ludzie, być może powstaną nowe przyjaźnie lub nawet rozpoczną nowe związki. Karta ta oznacza też akt zgody, porozumienie lub zawarcie umowy. Nastąpi wyciszenie istniejących konfliktów, jest to zapowiedź harmonii i radości. Najlepszym rozwiązaniem we wszelkich sporach będzie porozumienie i kompromis.

Zdrowie: Ósemka Pucharów

Karta ta zapowiada odnowę. Oznacza trudne rozstanie ze złymi, choć prawdopodobnie miłymi nawykami. Choć nie będzie to łatwe, to jednak w życiu baranów zapowiada się rozpoczęcie nowego, świadomego etapu dbania o swoje zdrowie. Być może barany odczują nieco swoje lata, w każdym razie przejmą się procesem starzenia się.

Uczucia: Dziesiątka Buław

Barany powinny uważać, by nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty w związku. Barany mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Nowa znajomość może przerodzić się w dłuższy związek.

Praca: Trójka Buław

W życiu zawodowym baranów pojawi się możliwość wyjazdu za granicę. Nowy pomysł zaowocuje nawiązaniem nowych kontaktów, które doprowadzą do zawarcia korzystnego kontraktu. Możliwa zmiana pracy, doskonalenie umiejętności zawodowych, szkolenia i zyski.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Kochanów

Pojawienie się karty Kochanków oznacza, że we wszystkich aspektach życia byki będą w tym tygodniu miały wiele szczęścia. Wokół nich będzie panowała przyjazna atmosfera, a ludzie będą się do nich garnąć. Karta ta może też oznaczać, że byki będą musiały dokonać wyboru między szybkim, ale chwilowym szczęściem, a nieco trudniejszym do wypracowania, ale trwałym sukcesem. To bardzo dobra karta dla wszelkich praktyk miłosnych.

Zdrowie: Dwójka Buław

W tych dniach byki powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto powtórzyć badania i zasięgnąć porady specjalisty. Nie warto ryzykować, ani leczyć się na własną rękę domowymi sposobami.

Uczucia: Ósemka Mieczy

Będące w związkach byki będą walczyły ze swoimi zahamowaniami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Byki nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Osobom nie będącym w związkach będzie doskwierała samotność. Być może nie są one gotowe na związek. Jeśli jednak byki uporządkują swoje wnętrze, osiągną harmonię, wówczas przyciągnie to do nich kogoś nowego.

Praca: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zawodowo byki będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Byki nie będą jednak chwaliły się swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła

Bliźnięta będą w tym tygodniu kuszone przez różnorodne przyjemności i używki. Chętnie będą brały udział we wszelkich możliwych rozrywkach. Mogą popaść w przesadę, zatem powinny uważać, by nie dać się ponieść szaleństwu. Jeśli uda im się okiełznać te emocje i skierować swoją uwagę na pozytywny cel, mogą wile zyskać. Pokusy będą jednak bardzo silne.

Zdrowie: Walet Mieczy

Na swój stan zdrowia bliźnięta nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci

W życiu emocjonalnym bliźniąt nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: Walet Pucharów

Karta ta mówi, że bliźnięta doświadczą w pracy czegoś miłego, co wpłynie korzystnie na ich karierę. Mogą otrzymać pochwałę i tym samym zaskarbić sobie uznanie. Komplement ten będzie w pełni zasłużony. Często ta karta wróży zaproszenie na towarzyskie spotkanie. Bliźnięta mogą liczyć na życzliwą radę i przyjazną pomoc.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Ósemka Monet

Raki muszą być w tym tygodniu gotowe na wytężoną pracę. Mogą osiągnąć sukces, jeśli należycie przyłożą się do pracy i włożą w nią całe serce i energię. Nie powinny iść na skróty, lecz wykazać się cierpliwością i skromnością. Wszystkie te wysiłki zaowocują już niebawem w postaci trwałego i poważnego sukcesu.

Zdrowie: Dziewiątka Mieczy

Do sielanki raków wkradną się drobne kłopoty zdrowotne. Karta ta odnosi się do chorób związanych z górnymi drogami oddechowymi. Dobrze by było pomyśleć o badaniach u specjalisty. Raki mogą też skarżyć się ba bezsenność i koszmary senne.

Uczucia: Królowa Monet

U raków mających stałego partnera bądź rodzinę zapowiada się czas harmonii, zgody i zrozumienia. W tym tygodniu osoby z tego znaku będą doceniały obecność kochającej się i wspierającej rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Praca: Królowa Pucharów

W sferze pracy raki wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele zawodowe. Mają doskonałe warunki, by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Walet Monet

Na zodiakalne lwy czeka w tym tygodniu świetna okazja. Będzie to konkretna, realna, propozycja, która może być przez nie postrzegana, jako solidna i naprawdę godna uwagi.  Karta ta może zwiastować zawarcie korzystnego kontraktu, powierzenie nowego zadania. Także w związkach osobistych niesie perspektywę zmysłowych doznań lub bardzo korzystną propozycję.

Zdrowie: Rycerz Mieczy

Zdrowiem zodiakalnych lwów może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu lwy będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im także depresja, dlatego lwy powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.

Uczucia: Trójka Mieczy

Lwy czeka w tym tygodniu zawód miłosny. Być może sprzeczka doprowadzi do zranienia partnera. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrości, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę, wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku. Samotne lwy w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości.

Praca: As Pucharów

Karta ta oznacza, że Lwy są na właściwej drodze, drodze, która może poprowadzić je do odkrycia swojego powołania. Być może odkryją w sobie talent wykraczających ponad powszechne wyobrażenie. Karta ta zapowiada ziszczenie się życzeń dotyczących kariery zawodowej. Mówi o pomyślnie zdanych egzaminach oraz realizacji planów i projektów.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca

Panny będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą bolesnych konsekwencji, jednakże panny nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem panny wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: Dziesiątka Mieczy

U panien w nadchodzących dniach mogą pojawić się skłonności do chorób związanych z głową, oczami, uszami i zatokami. W ich następstwie mogą wystąpić schorzenia neurologiczne, należy, zatem unikać potencjalnych zagrożeń i urazów

Uczucia: Wielki Arkan Mocy

Panny będą musiały zawalczyć o swój związek, jednak, gdy tylko zmobilizują siły odniosą sukces. To, że nie zawsze wszystko układa się po Waszej myśli, nie powinno Was zniechęcać. Związek to sztuka kompromisu, a o prawdziwą miłość warto walczyć. Wspólne pokonywanie trudności umocni Waszą więź. Panny starające się dopiero stworzyć trwały związek także nie powinny zrażać się trudnościami i śmiało je pokonywać.

Praca: Wielki Arkan Eremity

Ten tydzień będzie wymagał od panien skupienia i pełnej koncentracji nad powierzonymi zadaniami. Dzięki temu panny osiągną poziom, do którego dążą, zyskają szacunek i autorytet. Warto by panny pamiętały, że poza dobrami materialnymi ważne są też te niematerialne, dzięki którym można zyskać wiele więcej.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca

Te z osób spod znaku wagi, które lubią kierować się w życiu zdrowym rozsądkiem i czystą logiką czeka trudny tydzień. Wokół nich będzie się, bowiem działo wiele niezrozumiałych, tajemniczych rzeczy. Zaś te z wag, które ufają swojej intuicji i umieją kierować się przeczuciem mają szansę odkryć coś interesującego, rozwikłać jakąś tajemnicę i zdobyć nową wiedzę.

Zdrowie: Wielki Arkan Wieży

Emocje tego tygodnia wyczerpią pokłady energii nagromadzonej przez wagi. Dadzą o sobie znać stare kontuzje i bagatelizowane dolegliwości. Wagi będą zmuszone zadbać gruntownie o swoje zdrowie, od samych podstaw.

Uczucia: Piątka Monet

Wagi skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Negatywizm uda się przełamać, jeśli tylko uda się zmienić własne nastawienie. Dużą pomocą okaże się dla wag ich partner. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Praca: Dziewiątka Monet

Karta ta przepowiada wagom zawodowy sukces, a nawet pokaźny zysk. Wagi mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą zamierzony efekt. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Świata

Skorpiony będą w nadchodzącym tygodniu czuły, że wszystko układa się po ich myśli. Uda im się zorganizować i tak ustawić wszystkie życiowe kwestie by osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Ukończą tym samym pewien ważny etap i będą mogły wkroczyć na wyższy poziom poznania. Ważne, by pamiętały, że to, co do tej pory udało im się osiągnąć wciąż jest dla nich dostępne i stanowi bazę do dalszych działań. Triumf i spełnienie są dla skorpionów na wyciągnięcie ręki.

Zdrowie: Królowa Mieczy

U osób spod znaku skorpiona może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Skorpiony mogą odczuwać spadek sił witalnych i zmiany pogodowe. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia. Skorpiony powinny zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Dwójka Mieczy

Karta ta zwiastuje wewnętrzne rozbicie w życiu osobistym skorpionów. Włączy się ich sceptycyzm. Coś mocno zaniepokoi skorpiony, ale jednocześnie dopadnie je niechęć lub nieumiejętność do podjęcia decyzji w kwestii uczuć. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie są zagrożone. Samotne skorpiony nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości.

Praca: Szóstka Buław

Karta ta mówi, że w najbliższych dniach skorpiony mogą liczyć na uznanie i odniosą zawodowy sukces. Pokazuje, że ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Karta wskazuje na sukces nie związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław

Wszystkie przeszkody na drodze strzelców zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Wielki Arkan Koła Fortun

Strzelce będą w tym tygodniu lekko rozregulowane. Raz będą się czuły pełne wigoru i energii, by za chwilę czuć się słabo i chorowicie. Sama ta huśtawka nastrojów będzie je drażniła, jednak z czasem sytuacja powinna się wyklarować. Strzelce powinny skupić się na pozytywnych aspektach i dbać o siebie.

Uczucia: Wielki Arkan Umiaru

W najbliższej przyszłości strzelce powinny wystrzegać się porywów namiętności. Nie jest to właściwy czas albo właściwa osoba. Umiar wskazany jest nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale też w korzystaniu z używek i przyjemności. Czasami zachowanie dystansu pozwala spojrzeć na uczucia z dalszej perspektywy i wówczas można przekonać się o ich wartości.

Praca: Dziewiątka Buław

Strzelcom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków strzelce będą miały możliwości realizowania zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, strzelce rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Zodiakalne koziorożce spędzą ten tydzień w dobrej i przyjacielskiej atmosferze. W przypadku wątpliwości w ważnych kwestiach koziorożce będą mogły zwrócić się o radę do zaufanego doradcy lub przyjaciela, który obiektywnie i mądrze im doradzi. Dzięki temu wsparciu i opiece koziorożce poczują się pewnie i bezpiecznie.

Zdrowie: As Mieczy

Jeśli koziorożce przebywały w szpitalu, to w nadchodzących dniach go opuszczą. Odzyskają dobrą formę i będą cieszyły się witalnością. Karta ta może zwiastować nowe życie, a zatem i narodziny dziecka.

Uczucia: Piątka Buław

Karta ta charakteryzuje związek wypełniony prawdziwą miłością, ale też pełen emocji, sprzeczek i konfrontacji. Koziorożce nie koniecznie będą chciały romantycznego bycia ze sobą, są gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć taka relacja wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala lepiej poznać partnera i samego siebie.

Praca: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że w życiu zawodowym koziorożce osiągną coś ważnego i będą miały okazję cieszyć się z rezultatów swojej pracy. Może tu chodzić o zdane egzaminy, objęcie interesującego stanowiska, awans, podwyżkę lub sfinalizowanie ważnego interesu. Karta ta mówi też o przyjemnej atmosferze w pracy.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy