Horoskop 15 – 21 maja 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Świata

Wodniki będą w nadchodzącym tygodniu czuły, że wszystko układa się po ich myśli. Uda im się zorganizować i tak ustawić wszystkie życiowe kwestie, by osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Ukończą tym samym pewien ważny etap i będą mogły wkroczyć na wyższy poziom poznania. Ważne, aby wodniki pamiętały, że to, co do tej pory udało im się osiągnąć wciąż będzie dla nich dostępne i stworzy im bazę do dalszych działań. Triumf i spełnienie będą dla wodników na wyciągnięcie ręki.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Nad zdrowiem osób spod znaku wodnika będzie w tym tygodniu czuwał ktoś zaufany. Być może lekarz, którego darzą szacunkiem. Karta ta oznacza opiekę, bezpieczeństwo i zaufanie. Ktoś życzliwy roztoczy opiekę nad wodnikami i jeśli tylko zechcą pomoże im wrócić do dobrej formy.

Uczucia: Trójka Buław

W nadchodzących dniach wodniki stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związki oznaczone tą kartą są perspektywiczne, niezawodne i stałe. Dla samotnych wodników to zapowiedź stworzenia sprzyjających warunków, dzięki czemu osoby te mogą oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

Praca: Wielki Arkan Głupca

U wodników na polu zawodowym przydarzy się coś niespodziewanego. Pchnie to wodniki do szalonego, spontanicznego działania. Dzięki temu otworzą się przed nimi nowe możliwości. Szczęście będzie sprzyjało wodnikom, choć brawura jest typowa dla tego znaku, to jednak tym razem będzie to szalony plan.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Czwórka Mieczy

Ryby powinny zaufać swojemu rozumowi, myśleć pozytywnie i nie robić niczego na siłę. W razie trudności najlepiej będzie zachować rozwagę i nieco odczekać, nie robić niczego pochopnie. Ryby będą potrzebowały czasu dla siebie, nieco odsuną się od swoich bliskich i ich pozorny chłód może wzbudzać niepokój otoczenia.

Zdrowie: Ósemka Pucharów

Karta ta zapowiada regenerację sił witalnych. Ryby mają szansę rozstać się ze złymi nawykami i nałogami. Nie będzie to proste, ale ryby zaczną w dojrzały i odpowiedzialny sposób dbać o swoje zdrowie. Być może poczują upływ czasu i do skłoni je do zadbania o siebie na poważnie.

Uczucia: Dziewiątka Pucharów

Karta ta przyniesie zodiakalnym rybom czystą rozkosz. Będą realizowały swoje fantazje, które staną się teraz przeżywaną, na co dzień rzeczywistością. Odważą się na to, by pożyć jeszcze jakiś czas w atmosferze wiosennego luzu. Karta ta także przestrzega przed przesadą, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Ryby muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić czyichś uczuć.

Praca: As Monet

W pracy ryby będą miały szansę na osiągnięcie tego, co sobie zaplanowały. Może to być bezpieczeństwo finansowe lub prestiż i uznanie. Nie zabraknie też poczucia zadowolenia i przekonania, że to, co się robi ma sens. Karta mówi, że ryby mają znakomite perspektywy na osiągnięcie swoich celów zawodowych.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca

Przyszły tydzień będzie dla baranów pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to, by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że barany nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Ósemka Monet

Barany mogą być w nieco gorszej formie. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Piątka Monet

Barany skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Negatywizm uda się przełamać, jeśli tylko uda się zmienić własne nastawienie. Dużą pomocą okaże się dla baranów ich partner. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Praca: Dwójka Mieczy

Karta ta mówi, że w życiu zawodowym osoby spod znaku barana dojdą do punktu, w którym ogarnie je głębokie zwątpienie. Dopadną je wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. Barany powinny zaufać w sprawach zawodowych własnej intuicji.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Siódemka Pucharów

Byki w tym tygodniu będą narażone na fałszywe nadzieje, mogą pozwolić się omamić. Karta ta zapowiada rozczarowania i stanowi ostrzeżenie. Byki uparcie chcą patrzeć na świat przez różowe okulary muszą uważać, by nie zagubić się w irracjonalnym świecie. Taka postawa może spowodować, że zagubią się w marzeniach, które w konfrontacji z rzeczywistością pękną niczym bańki mydlane.

Zdrowie: Czwórka Pucharów

Byki mogą w tym tygodniu być zamknięte w sobie i unikać kontaktów zewnętrznych. Będą starały się pokonać apatię poprzez medytację i odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Uczucia: Walet Mieczy

Drobne nieporozumienia w związkach byków mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli związek ma przetrwać należy unikać niejasności, otwarcie i szczerze porozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy, to małżeństwom grozi nawet sprawa rozwodowa.

Praca: Siódemka Buław

Dobra passa pojawi się u byków w życiu zawodowym. Przy odrobinie rozsądku uda im się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da im motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Gwiazdy

Nadchodzący tydzień to dla zodiakalnych bliźniąt czas odpoczynku po wyczerpujących zmaganiach. Będą miały czas, by się wyciszyć, zregenerować psychicznie i fizycznie. Pod osłoną Gwiazdy zyskają czas na to by przeanalizować swoje dotychczasowe dokonania i przygotować plan na przyszłość.

Zdrowie: Król Pucharów

Bliźnięta skupią się całkowicie na psychicznej odnowie, poszukiwaniu równowagi i wewnętrznej harmonii. Analizując swoje życie wewnętrzne, będą rozwijały siły podświadomości. Karta pokazuje powstawanie i doskonalenie się medialnych zdolności bliźniąt.

Uczucia: Wielki Arkan Diabła

W bliźniętach znów obudzi się ogromny temperament. Będą bardzo żywiołowe, pełne energii, pasji, problem w tym, ze mogą przesadzić w okazywaniu uczuć. Diabeł mówi też o licznych pokusach, jakie będą nęciły bliźnięta. Jeśli uda im się okiełznać swoje emocje i ukierunkować je na jakiś pozytywny cel, wówczas mogą zdobyć serce ukochanej osoby.

Praca: Wielki Arkan Sprawiedliwości

W życiu zawodowym bliźnięta będą się starały zachować stan równowagi. W przypadku rozstrzygania o konkretnej sprawie będą starały się zachować obiektywizm i uczciwie przedstawić fakty. W przypadku oceny ich osoby bliźnięta zostaną potraktowane sprawiedliwie.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet

Ten tydzień będzie dla osób spod znaku raka niezwykle udany. Czego się nie dotkną, raki odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega jednak przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: Szóstka Pucharów

Zodiakalne raki powinny z rezerwą podejść do ewentualnych wyników badań i zanim podejmą jakiekolwiek kroki lepiej byłoby skonsultować się z lekarzem. Mogą potrzebować rady i wsparcia w sferze duchowej. Coś, co siedzi w głowie i wspomnieniach nie daje rakom spokoju i osoba postronna pomoże im dość do źródła problemu.

Uczucia: Dziewiątka Mieczy

Raki będące w związkach czeka okres troski. Powinny zadbać o dobre relacje z teściami, bo mają oni duży wpływ na partnera. Osoby nie mające stałego partnera mogą poznać kogoś nowego, nawiązać płomienny romans, jednak nie rokuje on na długotrwałą relację.

Praca: Dziewiątka Monet

Karta ta przepowiada rakom zawodowy sukces, a nawet pokaźny zysk. Raki mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą zamierzony efekt. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Rycerz Mieczy

Nieoczekiwana wiadomość może wprowadzić zamieszanie w życie lwów, które będą musiały podjąć szybką decyzję. Sprawy najważniejsze przybiorą korzystny obrót, a dotychczasowe negatywne wpływy znikną. Problem urzędowy uda się załatwić przy pomocy mediatora. Nieoczekiwaną pomoc lwy otrzymają od młodej, pomysłowej i życzliwej osoby.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu

Lwy zdecydują się zadbać o siebie na poważnie. Rozliczą się z niedawnych szaleństw, być może zdecydują się na dietę, gruntowne badania lub zmianę stylu życia na zdrowszy. Będzie to poważne wyzwanie, którego realizacja może dać lwom nie tylko dużo satysfakcji, ale i znacznie poprawić ich kondycję.

Uczucia: Siódemka Mieczy

W życiu osobistym osób spod znaku lwa pojawi się brak otwartości. Może to wskazywać, że lwy unikają rozmowy na ważny temat, stosują uniki i schodzą partnerowi z drogi. Być może lwy chcą się wymigać się od podjęcia ważnych decyzji dotyczących ich związku. Samotne osoby nie podejmą wiążących decyzji w sprawach uczuć.

Praca: Wielki Arkan Śmierci

Karta Śmierci w sferze zawodowej może zwiastować lwom rychłe zakończenie pewnego etapu oraz rozpoczęcie nowego. Lwy być może będą się zastanawiały nad zmianą dotychczasowej pracy lub będą się przymierzały do rozliczenia z niej i rozpoczęcia nowego projektu. Zmiany, które lwy planują wyjdą im zdecydowanie na dobre.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy

Panny powinny w tym tygodniu szczególnie uważać, by nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Panny mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.

Zdrowie: Szóstka Mieczy

Generalnie jest to karta odnowy, choć może oznaczać, że ostatnimi czasy zdrowie panien obfitowało w troski. Kondycję może im poprawić rezygnacja ze starych, niezdrowych przyzwyczajeń. Choć nie będzie to łatwe zmiana nawyków na zdrowsze przyniesie dobre rezultaty.

Uczucia: Trójka Monet

Ta karta mówi o związku, w którym bardzo ważnym elementem jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Związek partnerski utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem panna będzie musiała zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych osób to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu, jeśli tylko będą umiały nieco podporządkować się partnerowi.

Praca: Królowa Monet

W życiu zawodowym pannom szykuje się korzystna transakcja, a wraz z nią duży napływ gotówki. Może się on wiązać z zakupem lub sprzedażą domu albo mieszkania. W tym tygodniu panny będą korzystać z wcześniej zgromadzonych środków.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Trójka Mieczy

W nadchodzących dniach wagi mogą być narażone na podejmowanie decyzji sprzecznej z ich prawdziwymi uczuciami. W ich życiu nastanie czas, w którym zimna logika weźmie górę nad emocjami, a to może wywołać przykrości. Wagi dzięki sile swojego umysłu i dyscyplinie uwolnią się od złych nawyków. Choć podejmą one słuszną decyzję nie obejdzie się bez poczucia żalu za tym, z czego rezygnują.

Zdrowie: As Pucharów

W strefie zdrowia karta ta oznacza, że wagi będą cieszyły się z powodu osiągniecia wewnętrznej równowagi. Kondycja zdecydowanie będzie im dopisywała, a szczególnie dobrze będzie wpływało na Wagi miłe towarzystwo.

Uczucia: Walet Buław

Wagi mogą wdać się w ognisty romans, szczególnie te będące wolnego stanu mają dużą szanse na nową miłość. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie da się z nią stworzyć długotrwałej relacji.

Praca: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zawodowo wagi będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Wagi nie będą jednak chwaliły się swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Szóstka Monet

Skorpiony, ku swemu zaskoczeniu, doświadczą w tym tygodniu bezinteresownej życzliwości i pomocy ze strony osób trzecich. Miło im będzie stwierdzić, że dobro, jakie czynimy innym wraca do nas. Za okazaną ludziom sympatię i pomoc skorpiony będą mogły liczyć na wsparcie i serdeczność w najmniej oczekiwanej chwili.

Zdrowie: Wielki Arkan Koła Fortuny

Skorpiony będą w tym tygodniu lekko rozregulowane. Raz będą się czuły pełne wigoru i energii, by za chwilę czuć się słabo i chorowicie. Sama ta huśtawka nastrojów będzie je drażniła, jednak z czasem sytuacja powinna się wyklarować. Skorpiony powinny skupić się na pozytywnych aspektach i dbać o siebie.

Uczucia: Wielki Arkan Eremity

W tym tygodniu skorpiony będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będą chciały wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące ich relacji bliską osobą. Mogą się przez to wydawać oschłe i chłodne, jednak, gdy już wszystko sobie poukładają, to ich uczucie będzie szczere i trwałe. Skorpiony szukające partnera powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku i zwrócić większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner.

Praca: Król Monet

Skorpiony mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Skorpiony w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych funduszy.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Szóstka Buław

Dla strzelców zapowiada się dobry czas. W końcu nastąpi uwolnienie od przygnębiających trosk. Karta ta zwiastuje przepływ energii, który pozwoli strzelcom osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i pewności, wynikające ze wiary w siebie. Karta ta jest zapowiedzią sukcesu i zwiastunem zwycięstwa. W życiu codziennym może zapowiadać dobrą wiadomość.

Zdrowie: Wielki Arkan Umiaru

Dla strzelców receptą na zdrowie będzie w tym tygodniu zachowanie szeroko pojętego umiaru. Strzelce powinny stronić od używek, nie nadwyrężać swojego zdrowia i zadbać o siebie. Dzięki temu szubko odzyskają siły, witalność i energię, będą też mogły szczerze ocenić swoją kondycję.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu

Strzelce dadzą się ponieść fali emocji, w ich związkach będzie się dużo działo, szykuje się im wspólny wyjazd, który ożywi relację. Samotne strzelce także będą w ruchu i to właśnie w podróży mogą spotkać kogoś interesującego. Będzie to jednak przelotna znajomość.

Praca: Walet Buław

Zodiakalne strzelce mogą w sferze zawodowej liczyć na pomoc ze strony młodej osoby. Mogą też otrzymać jakąś dobrą wiadomość. Karta ta oznacza również dobre porozumienie z młodymi lub młodszymi stażem pracownikami. Karta ta zapowiada też zdanie egzaminów lub rozpoczęcie nowego etapu nauki.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarzowej

W tym tygodniu koziorożce będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała Wasze działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do koziorożców będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Zdrowie: Walet Pucharów

Koziorożce będą mogły chwilowo odpuścić sobie dbanie o zdrowie, są w dobrej formie i nie mają żadnych oznak chorobowych.

Uczucia: Wielki Arkan Słońca

Wielki Arkan Słońca zapewni koziorożcom szczęście w miłości. Odniosą sukces w swoich staraniach i zdobędą obiekt swoich westchnień. Osoby będące w związkach będą natomiast cieszyły się atmosferą pełną ciepła, miłości i spełnienia. Pary starające się o dziecko będą miały wielkie szanse powodzenia.

Praca: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że w życiu zawodowym koziorożce osiągną coś ważnego i będą miały okazję cieszyć się z rezultatów swojej pracy. Może tu chodzić o zdane egzaminy, objęcie interesującego stanowiska, awans, podwyżkę lub sfinalizowanie ważnego interesu. Karta ta mówi też o przyjemnej atmosferze w pracy.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

Komentarze

Brak komentarzy