Horoskop 16 – 22 października 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Świata

Wodniki będą w nadchodzącym tygodniu czuły, że wszystko układa się po ich myśli. Uda im się zorganizować i tak ustawić wszystkie życiowe kwestie by osiągnąć zamierzony wcześniej cel. Ukończą tym samym pewien ważny etap i będą mogły wkroczyć na wyższy poziom poznania. Ważne, by pamiętały, że to, co do tej pory udało im się osiągnąć wciąż jest dla nich dostępne i stanowi bazę do dalszych działań. Triumf i spełnienie są dla wodników na wyciągnięcie ręki.

Zdrowie: Ósemka Buław

Karta ta oznacza, że w sferze zdrowotnej wodników szykują się pozytywne zmiany. Ich stare, niezbyt dobre nawyki i przekonania zaczną ulegać zmianie. Nastąpi to znacznie szybciej i prościej niż się spodziewają. Karta ta jest zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń. Wodniki z pewnością będą w doskonałej kondycji.

Uczucia: Walet Pucharów

Wodniki żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może wodniki przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

Praca: Dziewiątka Monet

Karta ta przepowiada wodnikom zawodowy sukces, a nawet pokaźny zysk. Wodniki mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą zamierzony efekt. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Królowa Monet

U ryb przeważy w tym tygodniu racjonalizm i materializm. Będą pragmatyczne i konkretne. Mają szansę zawrzeć jakąś korzystną umowę, która poprawi ich sytuację finansową. To dobry moment na inwestycje i poważne zakupy. W sferze prywatnej natomiast ryby będą bardziej zmysłowe i uwodzicielskie. Jeśli pragną dziecka, to dobry moment

Zdrowie: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że mimo zmian w wielu aspektach życia ryby odnajdą szczęście. Dzięki wyciszeniu, medytacji i zdystansowaniu się do świata możliwe będzie odzyskanie równowagi i pokonanie apatii.

Uczucia: Król Pucharów

Karta ta oznacza, że ryby będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Bardziej niż zazwyczaj zgłębią się w marzenia i tęsknoty, ale także w emocje partnera. Ryby będą bardziej wyrozumiałe, pomocne i przyjacielskie. Karta ta zapowiada często romantyczny czas, w którym ryby będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Dla samotnych pojawi się szansa na romantyczną i obiecująca znajomość.

Praca: Wielki Arkan Diabła

W tym tygodniu ryby mogą być narażone na nieuczciwą konkurencję. Mogą dostać propozycję balansująca na granicy prawa, a decyzja, jaką podejmą może mieć poważne konsekwencje. Szybki i łatwy zysk, jaki znajdzie się w zasięgu ryb nie koniecznie wyjdzie im na dobre. Należy uważać, by w interesach działać zgodnie z prawem i normami etycznymi.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca

Przyszły tydzień będzie dla baranów pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to, by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że barany nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Dziewiątka Pucharów

Barany poświęca się pracy nad rozwojem wewnętrznym, co wzmocni ich witalność i poprawi samopoczucie. Ich forma fizyczna będzie bez zastrzeżeń. Dla osób chorych karta ta zwiastuje poprawę zdrowia lub całkowite wyleczenie.

Uczucia: Król Mieczy

W związek uczuciowy baranów może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Barany będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Dla samotnych osób karta ta oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu. Pojawienie się Królowej Mieczy może także oznaczać, że w pobliżu lub w rodzinie jest samotna i smutna kobieta, która czeka na odrobinę zainteresowania i emocjonalnego ciepła.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych barany będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji i skomplementować mocne atuty drugiej strony, wówczas chętnie pójdzie na współpracę.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet

Ten tydzień będzie dla osób spod znaku byka niezwykle udany. Czego się nie dotkną odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega także przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: As Mieczy

Jeśli byki przebywały w szpitalu, to w nadchodzących dniach go opuszczą. Odzyskają dobrą formę i będą cieszyły się witalnością. Karta ta może zwiastować nowe życie, a zatem narodziny dziecka.

Uczucia: Wielki Arkan Głupca

Zauroczenie odbierze bykom umiejętność logicznego myślenia. Będą szalały z miłości. Fortuna jednak im sprzyja i mogą w tym szaleństwie odnaleźć prawdziwe szczęście. Osoby będące w związkach mogą w pełni ufać swoim partnerom, gdyż mogą liczyć na nie w każdej sytuacji, także wspólne zatracić się w uczuciach.

Praca: Wielki Arkan Księżyca

W pracy byki czeka chwila niewiadomej. Nie do końca jasna sytuacja, w jakiej się znajdą będzie wybitnie dokuczała racjonalistom. Osoby umiejące zawierzyć swoje intuicji mogą jednak dowiedzieć się czegoś, co pozwoli im wybrnąć z czasu zamętu obroną ręką, a nawet ugrać coś dla siebie.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Królowa Pucharów

W tym tygodniu na życie osób spod znaku bliźniąt będzie miała wpływ bardzo ciepła, łagodna kobieta o niezwykłej dobroci i wrażliwości. Dzięki jej opiece i wsparciu będą mogły wiele osiągnąć. Karta ta oznacza też dobrą matkę i opiekunkę, lojalna przyjaciółkę. Karta zapowiada zgodne, szczęśliwe chwile oraz oddanie dla bliskich.

Zdrowie: Piątka Mieczy

Bliźnięta mogą w tym tygodniu mocno nadwyrężyć swoje zdrowie. Wszystko to za sprawą mocnej przesady, która w niczym, także w dbaniu o formę nie jest dobra. Nastrój bliźniąt także nie będzie najlepszy, będą agresywne i pełne negatywnych emocji, co może obrócić się przeciwko nim samym gdyż przeciążają swój organizm.

Uczucia: Wielki Arkan Gwiazdy

Miłość bliźniąt w tym tygodniu będzie nieco stonowana, będą delektować się błogim spokojem u boku ukochanej osoby. Bliźnięta będące w związkach mogą liczyć na miły czas, sielankę, która wynagrodzi im trudy, jakie ostatnio przechodził ich związek. Osoby samotne także znajdą się pod silnym wpływem dobrej gwiazdy, ich pogodny nastrój i zadowolenie przyciągnie do nich nowe osoby.

Praca: Trójka Monet

To będzie dobry tydzień w życiu zawodowym bliźniąt. Kończą pewien etap w swojej karierze i mogą iść krok dalej, wyżej, mogą się rozwijać. Będzie się to wiązało z przyjęciem na siebie większej odpowiedzialności, ale też z większym wynagrodzeniem. Wszelkie egzaminy bliźnięta zdadzą pomyślnie.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław

Wszystkie przeszkody na drodze raków zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Czwórka Mieczy

Raki nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych raków będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktują tą sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny

Uczucia raków będą w tym tygodniu ambiwalentne. Raz będą cieszyły się sielanką w związku, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu stagnacji i rutyny. Koło Fortuny, to jednak karta wielkiej szansy i przy odrobinie inicjatywy raki mogą sprawić, że ich związek rozkwitnie.

Praca: Wielki Arkan Cesarzowej

Raki w życiu zawodowym mogą liczyć na dyskretne wsparcie kobiety na wysokim stanowisku. Może im ona udzielić cennej rady, która wesprze ich karierę. Jest to szczególnie dobry czas dla kobiet spod znaku raka, gdyż zawodowo poczują się pewnie, silnie i stabilnie, dzięki czemu mogą wiele zyskać.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów

Lwy będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której lwy staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Dziesiątka Buław

Lwy dopadnie w tym tygodniu zmęczenie. Bardzo dużo wymagają od siebie, przez co często tracą szerszą perspektywę. To także karta przygnębienia, rozdrażnienia, wycofania. Jeśli jednak lwy przystosują się do funkcjonowania w nowej sytuacji ich problemy znikną. Zdecydowanie potrzebują dystansu  i przerwy.

Uczucia: Walet Monet

Zodiakalne lwy będą miały okazję do zebrania wartościowych i trwałych doświadczeń. Mogą być to zarówno miłosne przygody, które wiele wniosą do ich życia osobistego, jak i szansa nawiązania trwałego związku. Karta ta oznacza, że lwy przejmą inicjatywę w kontaktach z płcią przeciwną. Być może uda im się przekształcić przelotny romans w trwały związek. W stałych związkach uda się lwom wyjaśnić wszelkie niejasności i dzięki temu umocnić oraz rozwinąć relację z partnerem.

Praca: Trójka Buław

W życiu zawodowym lwów pojawi się możliwość wyjazdu za granicę. Nowy pomysł zaowocuje nawiązaniem nowych kontaktów, które doprowadzą do zawarcia korzystnego kontraktu. Możliwa zmiana pracy, doskonalenie umiejętności zawodowych, szkolenia i zyski.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarzowej

W tym tygodniu panny będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała Wasze działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do panien będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Zdrowie: As Pucharów

W strefie zdrowia karta ta oznacza, że panny cieszą się z powodu osiągniecia wewnętrznej równowagi. Miłość daje pannom siły i chęć do życia.

Uczucia: Siódemka Monet

Panny będą musiały zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość, aby utrzymać swój związek. Mogą niesłusznie oskarżać partnera, co wprowadzi niepotrzebny zamęt. Wolne panny mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie.

Praca: Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan w strefie zawodowej oznacza, że będzie się w tej materii będzie się u panien naprawdę dużo działo. Bardzo prawdopodobny jest wyjazd służbowy, albo zmiana stanowiska, czy miejsca pracy. Panny powinny przygotować się na szybką zmianę. Jako, że numerem tej karty jest 7, to niesie ona ze sobą szansę na lepsze.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dwójka Mieczy

W tym tygodniu osoby spod znaku wagi mogą poczuć zwątpienie. Rozpaczliwie próbują zachować stanowczą postawę i grać pewnych siebie, jednak będzie to dla nich coraz trudniejsze. Muszą faktycznie znaleźć w sobie siłę, wówczas będzie ją widać również na zewnątrz. Pewien obszar wiedzy pozostanie dla wag niedostępny, gdyż nie są jeszcze gotowe by poznać wszystkie tajemnice.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Nad zdrowiem osób spod znaku wagi będzie w tym tygodniu czuwał ktoś zaufany. Być może lekarz, trener czy inny specjalista, którego darzą szacunkiem. Karta ta oznacza opiekę, bezpieczeństwo i zaufanie. Ktoś życzliwy roztoczy opiekę nad wagami i jeśli tylko zechcą, pomoże im wrócić do dobrej formy.

Uczucia: Dziesiątka Mieczy

Karta ta mówi o trudnościach w życiu uczuciowym wag. Mogą się w nim pojawić problemy i zmartwienia. Karta ta może nawet zwiastować zakończenie obciążającego i nieudanego związku. Z reguły jednak mówi, że racjonalizm zabija w wagach uczucia, przez co wiele tracą. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich związków.

Praca: Trójka Monet

Zodiakalnym wagom być może szykuje się awans. Są już na końcu okresu nauki lub rozwoju, chętnie podejmą nowe wyzwania, obarczone większą odpowiedzialnością. Podejście do ważnego egzaminu, lub przetestowanie nowych umiejętności zapewni wagom uznanie i odpowiednią pozycję zawodową.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet

Karta ta zapowiada w życiu skorpionów nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to skorpionom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Zdrowie: Czwórka Buław

W tym tygodniu skorpionom będzie towarzyszyło poczucie bezpieczeństwa, dzięki temu osoby te będą otwarte, przyjacielskie i pełne miłości. Będą mogły beztrosko cieszyć się życiem. Ta ochota do życia da też skorpionom siłę na wewnętrzne otwarcie się i uwolnienie stresu.

Uczucia: Dziewiątka Buław

Emocjonalnie skorpiony nie są gotowe na nowe związki. Przeżyte porażki zniechęcają je do zacieśniania więzi z drugim człowiekiem, gdyż boją się ponownego zranienia. Budują wokół siebie mór i przez to mogą stracić możliwość nawiązania z kimś bliższej relacji. Obawy te są jednak niesłuszne i skorpiony powinny otworzyć się na innych. W związkach należy popracować nad okazywaniem sobie uczuć.

Praca: Królowa Pucharów

W sferze pracy skorpiony wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele zawodowe. Mają doskonałe warunki, by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Szóstka Buław

Dla strzelców zapowiada się dobry czas. W końcu nastąpi uwolnienie od przygnębiających trosk. Karta ta zwiastuje przepływ energii, który pozwoli strzelcom osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i pewności, wynikające ze wiary w siebie. Karta ta jest zapowiedzią sukcesu i zwiastunem zwycięstwa. W życiu codziennym może zapowiadać dobrą wiadomość.

Zdrowie: Walet Mieczy

Na swój stan zdrowia strzelce nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.

Uczucia: Wielki Arkan Wieży

W aspekcie uczuć strzelce wciąż nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić strzelce w depresję. Lepiej wyciągnąć naukę z przeżytych porażek, a w kolejny związek wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

Praca: Czwórka Monet

W sferze zawodowej strzelce kurczowo trzymają się obecnej pozycji, bo rzekomo daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza, że strzelce będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić strzelce muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów

W tym tygodniu w życiu koziorożców będzie się wiele działo. Mają szansę zawrzeć nowe znajomości. Karta ta sprzyja związkom międzyludzkim, pokazuje trwałą przyjaźń i prawdziwą miłość. Jeśli koziorożce były z kimś pokłócone, to będą miały okazję załagodzić spór. Dzięki temu w życiu koziorożców zapanuje spokój, radość i harmonia. Pamiętajcie, że często najlepszym rozwiązaniem trudnych kwestii jest dyplomacja i wzajemny szacunek.

Zdrowie: Wielki Arkan Kochanków

Karta ta da koziorożcom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiąca nie tylko o rozkwicie, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych koziorożców zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Uczucia: Szóstka Monet

Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie partnera. Karta ta mówi jak ważne jest, by zostawić drugiej osobie przestrzeń. To nie tylko oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji. Koziorożce, także te nie będące w związkach, mogą w tym tygodniu liczyć wsparcie bliskich, a to doda im odwagi.

Praca: Rycerz Buław

Osoby spod znaku koziorożca będą pełne zapału w zawodowych kwestiach, jednak może brakować im cierpliwości. Ciężko im przyjąć do wiadomości, że aby osiągnąć sukces potrzebują dużo więcej czasu. Karta ta oznacza też rywalizację w miejscu pracy.
Pojawi się możliwość wyjazdu za granicę w sprawach służbowych lub w poszukiwaniu nowej pracy. Karta ta może być dla koziorożców zapowiedzią zmiany stanowiska lub pracy. Mimo iż będą to duże zmiany prowadzą w dobrą stronę i będą niosły ze sobą zapowiedź sukcesu.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy