Horoskop 16 – 22 lipca 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław

Wszystkie przeszkody na drodze wodników zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi im pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Ósemka Mieczy

Wodniki nie będą się mogły pozbyć ograniczających je zahamowań. Ograniczenia, które stanowią źródło ich zmartwień są jednak tak naprawdę nakładane przez nich samych. Przełamywanie psychicznych barier będzie w tym tygodniu głównym zdrowotnym problemem wodników.

Uczucia: Wielki Arkan Głupca

Zauroczenie odbierze wodnikom umiejętność logicznego myślenia. Będą szalały z miłości. Fortuna jednak im sprzyja i mogą w tym szaleństwie odnaleźć prawdziwe szczęście. Osoby będące w związkach mogą w pełni ufać swoim partnerom, gdyż mogą liczyć na nie w każdej sytuacji, także wspólne zatracić się w uczuciach.

Praca: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W życiu zawodowym wodników zapowiada się czas dobrej współpracy i przyjaznej atmosfery. Zespół, w którym pracują wodniki może wspólnie odnieść sukces dzięki zgranej współpracy, korzystaniu z doświadczeń i rad kolegów oraz dobrej organizacji.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalne ryby będą potrzebowały chwili oddechu, by nabrać dystansu i sił do dalszych życiowych zmagań. Uda im się nieco odpocząć i oderwać od codzienności. Jest to ostatni moment na regeneracje przed rozpoczęciem nowego etapu, który skrupulatne ryby dokładnie zaplanują.

Zdrowie: Piątka Buław

Stan zdrowia ryb będzie godny pozazdroszczenia. Obudzi się w nich duch sportowej rywalizacji. Ryby będą miały okazję w nadchodzącym tygodniu sprawdzić swoje siły. Rywalizacja, do jakiej staną będzie miała czysto zabawowy charakter.

Uczucia: Piątka Monet

Ryby skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Negatywizm uda się przełamać, jeśli tylko uda się zmienić własne nastawienie. Dużą pomocą okaże się dla ryb ich partner. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Praca: Rycerz Pucharów

Ryby mogą się w tym tygodniu spodziewać dobrego klimatu w pracy. Spokojna i pozbawiona napięć atmosfera, w której będą pracowały wprawi je w dobry humor. Karta ta pokazuje sposób, w jaki pracujemy, mniej mówi o samej pracy, z całą pewnością ryby będą zadowolone zarówno z tego, co robią jak i z jakości wykonania swoich zadań.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Walet Buław

Przed baranami pojawią się nowe szanse i ciekawe okazje. Żywioł ognia oznacza silny impuls lub propozycję, którą barany przyjmą z radością. Wpłynie to na rozszerzenie ich dotychczasowym horyzontów. Dzięki tym sygnałom barany zwrócą uwagę na dawno zaniedbywane sprawy. Wyjaśnienie tych zaległości wyzwoli nową energię i pchnie je do działania.

Zdrowie: Dziesiątka Mieczy

Barany powinny w tym tygodniu szczególnie dbać o sobie, gdyż ich stan zdrowia może się pogorszyć. Wszystko to z przepracowania i zbyt intensywnego tempa życia. Barany mogą męczyć migreny, mogą mieć też kłopot z oczami, uszami i zatokami. Nie lekceważcie symptomów chorobowych i zadbajcie o siebie jak najlepiej.

Uczucia: Rycerz Buław

W życiu osobistym osób spod znaku barana szykuje się czas pełen gorących emocji. Karta ta może jednak zapowiadać zarówno ogień wielkiej namiętności jak i pełne temperamentu kłótnie. Nuda Wam nie grozi.

Praca: Wielki Arkan Diabła

W tym tygodniu barany mogą być narażone na nieuczciwą konkurencję. Mogą dostać propozycję balansująca na granicy prawa, a decyzja, jaką podejmą może mieć poważne konsekwencje. Szybki i łatwy zysk, jaki znajdzie się w zasięgu baranów nie koniecznie wyjdzie im na dobre. Należy uważać, by w interesach działać zgodnie z prawem i normami etycznymi.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Koła Fortuny

W życiu byków w tym tygodniu raz będzie lepiej, raz gorzej, ale generalnie zmiany będą je pozytywnie nakręcały. Najgorsze, co może się bykom przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić je do frustracji. Jednak, gdy tylko zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko zmieni się na lepsze.

Zdrowie: Walet Mieczy

Na swój stan zdrowia byki nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie.

Uczucia: Siódemka Pucharów

Byki powinny uważać na to, by platoniczna miłość nie przesłoniła im prawdziwego uczucia. Czeka je w najbliższych dniach zauroczenie, które może przerodzić się w prawdziwą miłość. Ktoś bardzo ważny pojawi się w życiu samotnych byków. W stałych związkach to czas stabilizacji i równowagi emocjonalnej.

Praca: Siódemka Mieczy

To karta, która mówi, że byki narażą się na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe byki powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów

W tym tygodniu w życiu bliźniąt będzie się wiele działo. Mają szansę zawrzeć nowe znajomości. Karta ta sprzyja związkom międzyludzkim, pokazuje trwałą przyjaźń i prawdziwą miłość. Jeśli bliźnięta były z kimś pokłócone, to będą miały okazję załagodzić spór. Dzięki temu w życiu bliźniąt zapanuje spokój, radość i harmonia. Pamiętajcie, że często najlepszym rozwiązaniem trudnych kwestii jest dyplomacja i wzajemny szacunek.

Zdrowie: Dwójka Buław

W tych dniach bliźnięta powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto powtórzyć badania i zasięgnąć porady specjalisty. Nie warto ryzykować, ani leczyć się na własną rękę domowymi sposobami.

Uczucia: Wielki Arkan Księżyca

W życiu osobistym bliźniąt nastanie czas niepewności. Osoby obdarzone intuicją powinny jej zaufać, zaś racjonaliści muszą ten czas przeczekać. Nie wszystko, co wiąże się z miłością można zrozumieć, pewne rzeczy trzeba po prostu czuć i iść za głosem serca. Księżyc szczególnie sprzyja namiętności. Należy jednak uważać na plotki i tajemnice.

Praca: Wielki Arkan Kochanków

Ta karta, choć kojarzona głównie z miłością i różnymi jej aspektami może oznaczać, że bliźnięta czeka poważny wybór w życiu zawodowym. Bliźnięta zaangażują się w swoją pracę, a wszystkie zmiany będą bardzo przeżywały. Muszą być pewne, że podjęta przez nie decyzja będzie najlepsza z możliwych. Karta ta zapowiada jednak ciepłą i sprzyjającą atmosferę, co zrównoważy stres związany z decyzją.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Czwórka Mieczy

Raki powinny zaufać swojemu rozumowi, myśleć pozytywnie i nie robić niczego na siłę. W razie trudności najlepiej będzie zachować rozwagę i nieco odczekać, nie robić niczego pochopnie. Raki będą potrzebowały czasu dla siebie, nieco odsuną się od swoich bliskich i ich pozorny chłód może wzbudzać niepokój otoczenia.

Zdrowie: Wielki Arkan Umiaru

Dla raków receptą na zdrowie będzie w tym tygodniu zachowanie szeroko pojętego umiaru. Raki powinny stronić od używek, nie nadwyrężać swojego zdrowia i zadbać o siebie. Dzięki temu szubko odzyskają siły, witalność i energię, będą też mogły szczerze ocenić swoją kondycję.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że raki będące w związkach są w nie szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje raki w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Ósemka Buław

Plany dotyczące życia zawodowego zodiakalnych raków wkrótce się urzeczywistnią. Proces zmian już dawno się rozpoczął, może też zostać niespodziewanie przyspieszony i w efekcie znajduje się tuż przed ukończeniem. Mimo, iż osoby spod znaku raka spodziewały się tego dopiero w dalekiej przyszłości, zmiany nastąpią niebawem.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Mocy

W najbliższym czasie osoby spod znaku lwa mogą czekać pewne przeciwności losu. Lwy mają jednak wszelkie możliwe warunki, zarówno wiedzę, umiejętności, siłę psychiczną oraz fizyczną, by pokonać je wszystkie. Dzięki sprostaniu wyzwaniom wzroście ich poczucie własnej włości, zdobędą wiedzę i umiejętności, które przydadzą im się w przyszłości.

Zdrowie: Wielki Arkan Świata

Fizycznie i psychicznie lwy poczują pełnię sił. Uda m się odzyskać równowagę i spokój wewnętrzny, a jednocześnie osiągną fizyczną formę, do której dążyły od jakiegoś czasu. Lwy będą cieszyły się pełnią zdrowia i witalności. Warto pomyśleć o utrzymaniu tej dobrej passy.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu

Życie uczuciowe lwów nabierze rozpędu. Bardzo korzystny wpływ na ich relacje będzie miał wyjazd, zmiana miejsca pobytu, może krótki urlop. Samotne lwy mogą liczyć na wakacyjny romans i mnóstwo szalonej zabawy.

Praca: Wielki Arkan Śmierci

Karta Śmierci w sferze zawodowej może zwiastować lwom rychłe zakończenie pewnego etapu oraz rozpoczęcie nowego. Lwy być może będą się zastanawiały nad zmianą dotychczasowej pracy lub będą się przymierzały do rozliczenia z niej i rozpoczęcia nowego projektu. Zmiany, które lwy planują wyjdą im zdecydowanie na dobre.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy

Karta ta ukazuje, że nad pannami będą zbierały się ciemne chmury. Nie będą umiały dostrzec w porę nadchodzących problemów. Panny muszą uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza pannom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Dziesiątka Buław

Panny dopadnie w tym tygodniu zmęczenie. Bardzo dużo wymagają od siebie, przez co często tracą szerszą perspektywę. To także karta przygnębienia, rozdrażnienia, wycofania. Jeśli jednak panny przystosują się do funkcjonowania w nowej sytuacji, ich problemy stopniowo znikną. Zdecydowanie potrzebują dystansu  i przerwy.

Uczucia: Trójka Monet

Ta karta mówi o związku, w którym bardzo ważnym elementem jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Związek partnerski utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem panny będzie musiał zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych osób to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu, jeśli tylko będą umiały nieco podporządkować się partnerowi.

Praca: Szóstka Pucharów

W tym tygodniu u panien nastąpi ożywienie zawodowe. Mogą otrzymać ciekawą propozycję, dzięki której poczują wyróżnienie. Warto odkurzyć stare pomysły, gdyż teraz ich realizacja może przynieść pozytywne zmiany w sferze materialnej. Podbuduje to również ambicję panien.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: As Buław

Wagi powinny w tym tygodniu nieco się zmobilizować, odnaleźć i wykorzystać ciekawą szansę. Dotyczy ona działań wymagających od nich dużej przedsiębiorczości oraz odwagi. Aby odnieść sukces wagi muszą być gotowe do podjęcia ryzyka. As Buław wskazuje na duży na entuzjazm i zapał do samodzielnego rozwoju.

Zdrowie: Królowa Pucharów

W tym tygodniu wagi będą mogły pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie wagi również nie mają powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Królowa Mieczy

W związek uczuciowy wag może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Wagi będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Dla samotnych wag karta ta oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu. Pojawienie się Królowej Mieczy może także oznaczać, że w pobliżu lub w rodzinie jest samotna i smutna kobieta, która czeka na odrobinę zainteresowania i emocjonalnego ciepła

Praca: Wielki Arkan Sprawiedliwości

W życiu zawodowym wagi będą się starały zachować stan równowagi. W przypadku rozstrzygania o konkretnej sprawie będą jednoznacznie opowiadać się po jednej ze stron, tej, którą uznają za będącą w prawie. W przypadku oceny ich osoby wagi zostaną potraktowane uczciwie, zaś, jeśli same będą oceniały innych postąpią sprawiedliwie.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga

W tym tygodniu skorpiony wejdą w nowy etap rozwoju i będą doskonaliły swoje umiejętności. Nowe pomysły mogą okazać się bardzo rozwojowe, trzeba jednak gruntownie przygotować się do ich realizacji nie zaniedbując podstaw.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity

Mimo nowej energii, jaka w tych dniach pojawi się u skorpionów za sprawą Maga, skorpiony nie zapomną o chwili relaksu. Ważne będzie, by skorpiony odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację.

Uczucia: Wielki Arkan Sądu

Skorpiony w tym tygodniu podejmą ważą decyzję w sprawach związanych z ich związkiem i uczuciami. Postarają się obiektywnie ocenić swoje emocje i podjąć wiążącą decyzję, co do następnego kroku. Wybiorą to, co będzie dla nich najlepsze. Być może skorpiony będą chciały zadeklarować swoje uczucia lub pomyślą o sformalizowaniu związku. Osoby samotne jasno określą zaś, jakiego partnera szukają.

Praca: Czwórka Buław

Skorpiony będą zawodowo bardzo aktywne i zapracują na swój sukces. Bardzo możliwe, że ich sytuacja finansowa poprawi się przez niespodziewany zastrzyk gotówki, spadek albo darowiznę. W życiu zawodowym wszytko się ułoży, zatem również prywatnie skorpiony osiągnął spokój i finansową stabilizacja. Do dobry moment za załatwianie spraw formalnych i urzędowych.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Siódemka Monet

Zodiakalne strzelce w tym tygodniu będą miały czas żniw, zbiorą owoc tego, na co pracowały od dłuższego czasu. Aby jednak odnieść sukces trzeba trzymać rękę na pulsie i nie spoczywać na laurach. Karta ta zapowiada stabilizację materialną i dobrobyt osiągnięty dzięki własnej pracy.

Zdrowie: Piątka Pucharów

Strzelce mogą odczuwać dawne kontuzje. W tym tygodniu może im też dokuczać melancholia. Tęsknią za czymś, co dotąd miało dla nich bardzo duże znaczenie. Karta ta mówi jednak, że strzelce nie zostaną same ze swoimi troskami i mogą liczyć na pełne zrozumienie ze strony przyjaciół.

Uczucia: Dziewiątka Pucharów

Karta ta przyniesie zodiakalnym strzelcom czystą rozkosz. Będą realizowały swoje fantazje, które staną się teraz przezywaną, na co dzień rzeczywistością. Odważą się na to, by pożyć jakiś czas w atmosferze luzu i swobody. Karta ta także przestrzega przed przesadą, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Strzelce muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić czyichś uczuć.

Praca: Trójka Mieczy

W tym tygodniu strzelce będą robiły zawodowe porządki. Pragną się rozwijać, wyczekują zmiany, która im to umożliwi. Dzięki swojej pomysłowości mogą zyskać w oczach przełożonych. Być może strzelce zdecydują się na kurs, szkolenie lub studia w celu podniesienia kwalifikacji.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Ósemka Monet

Zodiakalne koziorożce muszą być w tym tygodniu gotowe na wytężoną pracę. Mogą osiągnąć sukces, jeśli należycie przyłożą się do pracy i włożą w nią całe serce i energię. Nie powinny iść na skróty, lecz wykazać się cierpliwością i skromnością. Wszystkie te wysiłki zaowocują już niebawem w postaci trwałego i poważnego sukcesu.

Zdrowie: Walet Pucharów

Koziorożce będą mogły chwilowo odpuścić sobie dbanie o zdrowie, są w dobrej formie i nie mają żadnych oznak chorobowych. Przyda im się chwila relaksu, spotkanie towarzyskie byłoby dobre dla ich psychiki.

Uczucia: Królowa Mieczy

Dla koziorożców ten tydzień będzie dość trudny pod względem emocjonalnym. Będzie u nich dominował zdrowy rozsądek, logika, rozum, dalekie będą od romantycznych uniesień i spontanicznych, wylewnych reakcji. Od koziorożców może powiać chłodem, ale swoje obowiązki rodzinne będą traktowały poważnie i wywiążą się z nich sumiennie. Będą dla swoich bliskich podporą i opoką. Osoby samotne nie będą myślały o nowych związkach.

Praca: Dwójka Mieczy

Karta ta mówi, że w życiu zawodowym osoby spod znaku koziorożca dojdą do punktu, w którym ogarnie je głębokie zwątpienie. Dopadną je wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. Koziorożce powinny zaufać w sprawach zawodowych własnej intuicji.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

Komentarze

Brak komentarzy