Horoskop 17 – 23 lipca 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca

Te z osób spod znaku wodnika, które lubią kierować się w życiu zdrowym rozsądkiem i czystą logiką czeka trudny tydzień. Wokół nich będzie się, bowiem działo wiele niezrozumiałych, tajemniczych rzeczy. Zaś te z wodników, które ufają swojej intuicji i umieją kierować się przeczuciem mają szansę odkryć coś interesującego, rozwikłać jakąś tajemnicę i zdobyć nową wiedzę.

Zdrowie: As Pucharów

W strefie zdrowia karta ta oznacza, że wodniki będą cieszyły się z powodu osiągniecia wewnętrznej równowagi i dobrej kondycji fizycznej. Miłość daje wodnikom siły i chęć do życia.

Uczucia: Dwójka Monet

Wodniki spędzą ten tydzień w dobrej atmosferze, a to sprzyja związkom. Wszystko będzie się Wam pięknie układało, jednak musicie uważać, aby do tej sielanki nie wkradła się niestałość lub niezdecydowanie. Bądźcie szczerzy w uczuciach, wówczas będziecie traktowani poważnie. Karta ta sprzyja związkom opartym na przyjaźni i partnerstwie.

Praca: Czwórka Buław

Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie wodnikom wielką satysfakcję. Pojawi się możliwość otrzymania prezentu lub spadku. W życiu zawodowym wodników zapanuje spokój i finansowa stabilizacja. Karta ta oznacza również korzystny wyrok sądowy.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Król Monet

Karta ta mówi, że w najbliższym czasie ryby wykażą się dużą cierpliwością i będą działały rozważnie. Będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem, poczują się atrakcyjnie i pewnie. Przyniesie im to radość, będą mogły skupić się na przyjemnościach. Jeśli ryby planują powiększenie rodziny lub większą inwestycję, to w tym tygodniu jest na to idealny czas.

Zdrowie: Siódemka Pucharów

Ryby w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, skupione na swoich własnych emocjach, w których same mogą czuć się zagubienie. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że ryby okażą się trudne w codziennym współżyciu, gdyż same do końca nie będą wiedziały, czego chcą.

Uczucia: Król Mieczy

Z sferze emocjonalnej u ryb wiele się wyjaśni, atmosfera się oczyści i ryby nabiorą nieco dystansu do swoich emocji. W sytuacjach,  w których ryby poczują się w uzależnione i ubezwłasnowolnione przez partnera, rozstanie podyktowane rozsądkiem może być, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne. Ryby powinny uważać, by nie traktować partnera obcesowo. Osoby samotne, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek.

Praca: Piątka Mieczy

Karta ta pokazuje, że ryby znajdą się w trudnym okresie. Ich pozycji zawodowej zagrażać będą oszczerstwa, złośliwości i upokorzenia. W najgorszym wypadku ryby otrzymają wypowiedzenie i będą szukały sprawiedliwości w sądzie pracy. Karta ta może też wróżyć niepowodzenie konkretnych projektów. Problemem może być dla ryb bezwzględny sposób robienia interesów przez konkurencję.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła

W życiu baranów będzie się w tym tygodniu dużo działo. Będą targały nimi burzliwe uczucia, sprzeczne emocje, często będzie pojawiał się w nich gniew. Barany będą musiały opierać się kuszącym, lecz szemranym propozycjom. Dużo sił będzie wymagało od nich zachowanie samodyscypliny.

Zdrowie: As Mieczy

Jeśli barany przebywały w szpitalu, to w nadchodzących dniach go opuszczą. Odzyskają dobrą formę i będą cieszyły się witalnością. Karta ta może zwiastować nowe życie, a zatem narodziny dziecka.

Uczucia: Ósemka Mieczy

Będące w związkach barany będą walczyły ze swoimi zahamowaniami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Barany nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Osobom nie będącym w związkach będzie doskwierała samotność. Być może nie są one gotowe na związek. Jeśli jednak barany uporządkują swoje wnętrze, osiągną harmonię, wówczas przyciągnie to do nich kogoś nowego.

Praca: Czwórka Pucharów

W pracy u baranów nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed baranami wiele możliwości. Muszą one jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy

Karta ta ukazuje, że nad bykami będą zbierały się ciemne chmury. Nie będą umiały dostrzec w porę nadchodzących problemów. Byki muszą uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza bykom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarzowej

Byki będą w tym tygodniu w dobrej kondycji, aczkolwiek nie zawdzięczają tego wyłącznie swoim działaniom. Ogromne wsparcie da im bliska kobieta, matka, przyjaciółka, która znacznie je odciąży, zadba o ich zdrowie i dobre nawyki żywieniowe. Słuchając jej wskazówek byki utrzymają świetną formę.

Uczucia: Czwórka Monet

Karta ta zapowiada powrót ukochanej osoby. Byki mogą odczuwać jednak wewnętrzne napięcia i być niepewne swoich uczuć. Mogą popaść w lekkie przygnębienie z powodu swojego życia osobistego. Niepewność i poczucie zagrożenia będą się starały zamienić w znane dobrze schematy i rytuały. Karta ta jest ostrzeżeniem przed nadmiernym asekurowaniem się w obawie przed emocjonalnym zranieniem. To nie sprzyja związkom. Przyda się więcej zaufania do partnera.

Praca: As Buław

Karta mówi, że u byków pojawi się możliwość rozwinięcia zawodowych zainteresowań, odkrycia nowych umiejętności i rozwinięcia talentów. Zaangażowanie się w nowe zadanie da im szansę osiągnięcia sukcesu. Dzięki temu w bykach obudzą się nowe ambicje i poświęcą się realizacji wytyczonych zadań..

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Dwójka Mieczy

W tym tygodniu osoby spod znaku bliźniąt mogą poczuć zwątpienie. Rozpaczliwie próbują zachować stanowczą postawę i grać pewnych siebie, jednak będzie to dla nich coraz trudniejsze. Muszą faktycznie znaleźć w sobie siłę, wówczas będzie ją widać również na zewnątrz. Pewien obszar wiedzy pozostanie dla bliźniąt niedostępny, gdyż nie są jeszcze gotowe by poznać wszystkie tajemnice.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zdrowie bliźniąt może wymagać przeanalizowania. Badania okresowe z pewnością nie zaszkodzą, a dadzą jasny obraz sytuacji. Bliźnięta będą chciały dowiedzieć się czegoś o swojej kondycji od specjalisty, czy to lekarza, czy dietetyka, czy też trenera i po zaczerpnięciu informacji ustalą dla siebie nowy plan działania. Mogą dowiedzieć się czegoś ważnego na temat swojego ogólnego stanu zdrowia.

Uczucia: Ósemka Pucharów

Karta ta może oznaczać rozstanie z partnerem lub przyjaciółmi, którzy do tej pory wiele znaczyli w życiu bliźniąt. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Praca: Dziewiątka Buław

Bliźniętom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków bliźnięta będą miały możliwości realizowania zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, bliźnięta rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet

Karta ta zwiastuje rakom wiele okazji na poprawienie ich sytuacji majątkowej. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcą w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie raki mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw

Zdrowie: Wielki Arkan Świata

Raki dojrzeją do zakończenia pewnych spraw związanych ze swoim zdrowiem, które ciągną się od dłuższego czasu. Dzięki temu będą mogły rozpocząć nowy etap, zadbać o siebie i swoją kondycję w odpowiedzialny i procesjonalny sposób. Doda im to sił, energii i witalności.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla raków będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Wielki Arkan Gwiazdy

W tym tygodniu praca będzie dla raków miejscem kojarzącym się bardziej z odpoczynkiem niż harówką. Osoby, które do tej pory musiały włączyć o swoje zostaną docenione. Ich wysiłki przyniosą efekty i będą miały czas na ułożenie nowego planu działania i reorganizację. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i spokój.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Walet Mieczy

W tym tygodniu lwy będą mogły liczyć na to, że otrzymają szansę, impuls do działania. Dzięki temu uzyskają jasność sytuacji i będą mogły lepiej zrozumieć nawet trudne zależności. Walet mieczy może też oznaczać, że lwy będą musiały bronić swoich poglądów i ostrzega by nie wplątać się z tego powodu w konflikt.

Zdrowie: Ósemka Buław

Karta ta oznacza, że w sferze zdrowotnej lwów szykują się pozytywne zmiany. Ich stare, niezbyt dobre nawyki i przekonania zaczną ulegać zmianie. Nastąpi to znacznie szybciej i prościej niż się spodziewają. Karta ta jest zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń. Lwy z pewnością będą w doskonałej kondycji.

Uczucia: Czwórka Mieczy

Czarne chmury pojawią się nad sercami lwów, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje lwom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Lwy same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Wielki Arkan Sprawiedliwości

W życiu zawodowym lwy będą się starały zachować stan równowagi. W przypadku rozstrzygania o konkretnej sprawie będą jednoznacznie opowiadać się po jednej ze stron, będą starały się oceniać wszystko obiektywnie. W przypadku oceny ich osoby lwy zostaną potraktowane uczciwie.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Szóstka Monet

Panny doświadczą na własnej skórze, że uprzejmości i pomoc, jaką okazały innym wrócą do nich. W razie jakichkolwiek trudności panny będą mogły liczyć na bezinteresowną pomoc. Doświadczą hojności i wsparcia życzliwych osób. Panny czeka nagroda za okazane serce i nowe obiecujące projekty.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu

Osoby spod znaku panny mogą w tym tygodniu podjąć ważne decyzje w kwestii swojego zdrowia. Może się zdarzyć, że zdecydują się na leczenie jakichś dolegliwości lub wykonanie badań. Panny będące w lepszej formie będą trzymały się zdrowego trybu życia i będą realizowały wcześniejsze zdrowotne założenia.

Uczucia: Rycerz Pucharów

Panny będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Karta ta może zapowiadać oświadczyny lub zaręczyny, piękną prawdziwą miłość, a dla osób wolnych ciekawy romans i wielkie zauroczenie.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych panny będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Siódemka Mieczy

W tym tygodniu wagi powinny uważać, by nie paść ofiarą oszustwa. Nie jest jasne, kto kogo oszukuje- czy wagi będą opryszkiem czy ofiarą. Być może będą starały się uniknąć konfrontacji i wymigać się od rozwiązywania problemów. Chodzi tu przede wszystkim o nieszczerość wobec siebie samego, a w skrajnych przypadkach samooszukiwanie. Z tego względu karta ta jest ostrzeżeniem i wezwaniem do poddania szczerej samoocenie.

Zdrowie: Dziewiątka Pucharów

Wagi poświęca się pracy nad rozwojem wewnętrznym, co wzmocni ich witalność i poprawi samopoczucie. Ich forma fizyczna będzie bez zastrzeżeń. Dla osób chorych karta ta zwiastuje poprawę zdrowia lub całkowite wyleczenie.

Uczucia: Dziesiątka Buław

Wagi powinny uważać, by nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty w związku. Wagi mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Z kolei nowa znajomość może przerodzić się w dłuższy związek.

Praca: Wielki Arkan Wieży

W życiu zawodowym wag pojawią się komplikacje. Okaże się, że projekt, nad którym pracują miał poważny błąd już od samego początku jego tworzenia. Jeśli uda się go naprawić to jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak stanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: As Monet

Skorpionom w tym tygodniu będzie sprzyjała fortuna i będą się one cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To zapowiedź dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: Wielki Arkan Umiaru

Dla skorpionów receptą na zdrowie będzie w tym tygodniu zachowanie szeroko pojętego umiaru. Skorpiony powinny stronić od używek, nie nadwyrężać swojego zdrowia i zadbać o siebie. Dzięki temu szubko odzyskają siły, witalność i energię, będą też mogły szczerze ocenić swoją kondycję.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Ten tydzień przyniesie zakochanym skorpionom wiele dobrego. Będą mogły liczyć na zrozumienie i wsparcie swoich najbliższych. Przyjaźń będzie tu równie ważna jak miłość, zwłaszcza ta sprawdzona i wieloletnia. Samotne skorpiony mają szansę znaleźć swoją drugą połówkę w gronie bliskich znajomych.

Praca: Rycerz Buław

U skorpionów pojawi się możliwość wyjazdu za granicę w sprawach służbowych lub w poszukiwaniu nowej pracy. Karta ta może być dla nich zapowiedzią zmiany stanowiska lub pracy. Mimo iż będą to duże zmiany, prowadzą w dobrą stronę i będą niosły ze sobą zapowiedź sukcesu.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Walet Monet

Na zodiakalne strzelce czeka w tym tygodniu świetna okazja. Będzie to konkretna, realna, propozycja, która może być przez nie postrzegana, jako solidna i naprawdę godna uwagi. Karta ta może zwiastować zawarcie korzystnego kontraktu, powierzenie nowego zadania. Także w związkach osobistych niesie perspektywę zmysłowych doznań lub bardzo korzystną propozycję.

Zdrowie: Szóstka Monet

Jeśli strzelce będą się czuły nieco słabiej, to będą mogły liczyć na opiekę i wsparcie osób bliskich. Pod ich czułą opieką szybko odzyskają siły. Karta ta może jednak oznaczać, że to same strzelce będą niosły pomoc, wsparcie i radę komuś w potrzebie. Ich bezinteresowna pomoc i wspaniałomyślność będzie płynęła ze szczerego serca.

Uczucia: Wielki Arkan Mocy

Strzelce będą musiały zawalczyć o swój związek, jednak, gdy tylko zmobilizują siły odniosą sukces. To, że nie zawsze wszystko układa się po Waszej myśli, nie powinno Was zniechęcać. Związek to sztuka kompromisu, a o prawdziwą miłość warto walczyć. Wspólne pokonywanie trudności umocni Waszą więź. Strzelce starające się dopiero stworzyć trwały związek także nie powinny zrażać się trudnościami i śmiało je pokonywać.

Praca: Wielki Arkan Koła Fortuny

Zodiakalne strzelce staną w tym tygodniu przed zawodowym dylematem. W ich życiu zawodowym szykuje się zmiana, która niesie ze sobą wielkie możliwości. By na tym skorzystać strzelce muszą podjąć ryzyko, mimo, iż ryzykują porażkę. Nie powinny jednak biernie czekać na efekty, warto wziąć sprawy we własne ręce i czerpać od losu to, co najlepsze.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca

Koziorożce będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą bolesnych konsekwencji, jednakże koziorożce nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: Rycerz Mieczy

Zdrowiem zodiakalnych koziorożców może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Koziorożce powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.

Uczucia: Siódemka Monet

Koziorożce będą musiały zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość, aby utrzymać swój związek. Mogą niesłusznie oskarżać partnera, co wprowadzi niepotrzebny zamęt. Wolne koziorożce mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie.

Praca: Trójka Buław

W życiu zawodowym koziorożców pojawi się możliwość wyjazdu za granicę. Nowy pomysł zaowocuje nawiązaniem nowych kontaktów, które doprowadzą do zawarcia korzystnego kontraktu. Możliwa zmiana pracy, doskonalenie umiejętności zawodowych, szkolenia i zyski

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy