Horoskop tygodniowy od 17 do 23 października 2016

 

Horoskop tygodniowy dla Wodnika
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Gwiazdy
Zodiakalne wodniki będą potrzebowały chwili oddechu by nabrać dystansu i sił do dalszych życiowych zmagań. Uda im się nieco odpocząć i oderwać od codzienności. Jest to ostatni moment na regeneracje przed rozpoczęciem nowego etapu, który wodniki wyjątkowo dokładnie zaplanują.

Zdrowie: Walet Mieczy
Na swój stan zdrowia osoby spod znaku wodnika nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie. Będą skoncentrowane i pełne energii.

Uczucia: Wielki Arkan Sądu
Wodniki w tym tygodniu podejmą ważą decyzję w sprawach związanych z ich związkiem i uczuciami. Postarają się obiektywnie ocenić swoje emocje i podjąć wiążącą decyzję, co do następnego kroku. Wybiorą to, co będzie dla nich najlepsze. Być może wodniki będą chciały zadeklarować swoje uczucia lub pomyślą o sformalizowaniu związku. Osoby samotne jasno określą zaś, jakiego partnera szukają.

Praca: Wielki Arkan Słońca
Sukces zawita w progi wodników. Ich kariera nabierze rozpędu, uda im się osiągnąć upragniony cel, pozycję, stanowisko i będą zasłużenie świętować. To także świetny czas na rozpoczęcie nowego dzieła, gdyż Słońce jest kartą płodności, obfitości i zbierania plonów.

Horoskop tygodniowy dla Ryb
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Eremity
Ten tydzień będzie dla ryb pełen refleksji i przemyśleń. Ryby przypomną sobie, że poza światem materialnym istnieje też ten duchowy, równie ważny i postanowią zadbać nieco o swoją duchowość. Dzięki temu wyciszeniu i zdystansowaniu do świata zewnętrznego uda im się oczyścić umysł i będą mogły obiektywnie ocenić swoją życiową sytuację.

Zdrowie: Wielki Arkan Sprawiedliwości
Ryby odzyskają poczucie równowagi wewnętrznej i zadbają także o kondycję fizyczną. Będą się starały w najbliższym czasie odbudować równowagę między ciałem a umysłem i mają wielkie szanse powadzenia.

Uczucia: Wielki Arkan Księżyca
W życiu osobistym ryb nastanie czas wątpliwości i niepewności. Choć Księżyc daje pewną ochronę to jednak symbolizuje także tajemnice i sekrety, które nie sprzyjają związkom. Osoby obdarzone intuicją powinny jej zaufać, zaś racjonaliści muszą ten czas przeczekać.

Praca: As Monet
W pracy zodiakalne ryby będą miały szansę na osiągnięcie tego, co sobie zaplanowały. Może to być bezpieczeństwo finansowe lub prestiż i uznanie. Nie zabraknie też poczucia zadowolenie i przekonania, że to, co się robi ma sens. Karta mówi, że ryby mają znakomite perspektywy na osiągnięcie swoich celów zawodowych.

Horoskop tygodniowy dla Barana
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Śmierci
W nadchodzącym tygodniu barany czeka duża zmiana. Będzie się ona wiązała z podjęciem decyzji w ważnych dla nich sprawach. Karta ta daje też szansę na to by rozliczyć się z przeszłością i zacząć wszystko od nowa. Byki czeka swoiste odrodzenie i zupełnie nowy rozdział w życiu.

Zdrowie: Wielki Arkan Koła Fortuny
Zodiakalne barany będą w tym tygodniu lekko rozregulowane. Raz będą się czuły pełne wigoru i energii, by za chwilę czuć się słabo i chorowicie. Sama ta huśtawka nastrojów będzie je drażniła, jednak z czasem sytuacja powinna się wyklarować. Barany powinny skupić się na pozytywnych aspektach i dbać o siebie.

Uczucia: Szóstka Mieczy
W życiu uczuciowym osób spod znaku barana zapowiadają się konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre barany mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych przyzwyczajeń i rozpocząć faktycznie głęboki związek. W każdym przypadku barany czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie.

Praca: As Mieczy
Na barany czekają nowe propozycje. Będą miały świeże pomysły, które zapewnią im wyczekiwany sukces. By osiągnąć triumf trzeba będzie jednak zakasać rękawy i uruchomić cały potencjał własnych możliwości. Przyda się też solidny plan działania. Może nadarzyć się okazja podpisania nowej, korzystnej umowy lub propozycja nowej pracy

Horoskop tygodniowy dla Byka
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła
Byki będą w tym tygodniu kuszone przez różnorodne przyjemności i używki. Chętnie będą brały udział we wszelkich możliwych atrakcjach. Mogą popaść w przesadę, zatem powinny uważać, by nie dać się ponieść szaleństwu. Jeśli uda im się okiełznać te emocje i skierować swoją uwagę na pozytywny cel, mogą wile zyskać. Pokusy będą jednak bardzo silne.

Zdrowie: Szóstka Buław
Byki, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Osoby, które są w formie, będą cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia: Król Buław
Karta ta mówi, że byki będące w związkach są szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje byki w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swojej błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
W życiu zawodowym byków zapowiada się czas dobrej współpracy i przyjaznej atmosfery. Zespół, w którym pracują byki może wspólnie odnieść sukces dzięki zgranej współpracy, korzystaniu z doświadczeń i rad kolegów oraz dobrej organizacji.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt
Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca
Bliźnięta będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą bolesnych konsekwencji, jednakże bliźnięta nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: Dwójka Mieczy
Zodiakalne bliźnięta powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Bliźnięta nie powinny szukać dziury w całym ani słuchać amatorskich porad medycznych.

Uczucia: Rycerz Buław
W życiu osobistym osób spod znaku bliźniąt szykuje się czas pełen gorących emocji. Karta ta może jednak zapowiadać zarówno ogień wielkiej namiętności jak i pełne temperamentu kłótnie. Nuda Wam nie grozi.

Praca: Dziewiątka Monet
Karta ta przepowiada bliźniętom zawodowy sukces. Może nawet spektakularny zysk. Bliźnięta mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą sukces. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

Horoskop tygodniowy dla Raka
Sytuacja ogólna: Król Mieczy
Ten tydzień da rakom upragnione poczucie stabilizacji. Dzięki swojej pracy, dyplomacji i rozwadze osiągną pozycję, dzięki której będą cieszyły się autorytetem i spokojem. To dobra karta dla rodziny i zwiastuje jej spokojny czas.

Zdrowie: Dziewiątka Buław
Walka ze stresem i przeciwnościami losu może w tym tygodniu nadszarpnąć formę raków. Nerwowość może objawić się gorszym samopoczuciem, a w skrajnych przypadkach stres może doprowadzić wrażliwsze raki do rozstroju nerwowego. Rakom mogą dokuczać problemy ze strony układu krążenia.

Uczucia: Wielki Arkan Świata
Miłość, szczęście i poczucie bezpieczeństwa będą gościły w sercach zodiakalnych raków. Poczujecie się spełnieni w tym związku i to może być ten na całe życie. Wspólnie możecie się rozwijać i budować piękną więź. Nie ograniczacie się wzajemnie, a wspieracie i dajecie sobie szczęście. U samotnych raków zakończy się okres samotności i poczują się gotowe do tego, by wejść w poważny związek.

Praca: Siódemka Buław
Dobra passa raków pomoże im także w pracy, w której przy odrobinie rozsądku uda się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da rakom motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

Horoskop tygodniowy dla Lwa
Sytuacja ogólna: Czwórka Monet
Ten tydzień będzie dla osób spod znaku lwa niezwykle udany. Czego się nie dotkną, lwy odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega jednak przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: Dziesiątka Mieczy
U lwów w nadchodzących dniach mogą pojawić się skłonności do chorób związanych z głową, oczami, uszami i zatokami. Uważajcie na przeziębienia. W ich następstwie mogą wystąpić schorzenia neurologiczne, należy, zatem unikać potencjalnych zagrożeń i urazów.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków
Lwy będące w związkach będą cieszyły się namiętną i pełną miłości atmosferą. Osoby poszukujące partnera powinny natomiast zastanowić się, czy pragną jedynie niezobowiązującego flirtu, czy też szukają poważnej relacji. Jedni i drudzy mają wielkie szanse powodzenia w sferze miłości.

Praca: Walet Pucharów
Karta ta mówi, że lwy doświadczą w pracy czegoś miłego, co wpłynie korzystnie na ich karierę. Mogą otrzymać pochwałę i tym samym zaskarbić sobie uznanie. Komplement ten będzie w pełni zasłużony. Często ta karta wróży zaproszenie na towarzyskie spotkanie. Lwy mogą liczyć na życzliwą radę i przyjazną pomoc.

Horoskop tygodniowy dla Panny
Sytuacja ogólna: Królowa Buław
Ktoś sympatyczny, wyrozumiały i przyjacielski wesprze Wasze starania. Zodiakalne panny rozwiną w najbliższych dniach szerokie kontakty towarzyskie, będą niezwykle przebojowe. Pozwoli im to lepiej poznać siebie i sowie pragnienia. Panny zyskają siły do walki, będą przedsiębiorcze i zdecydowane. Królowa Buław sprzyja też miłosnym przygodom i zapowiada udane pożycie intymne.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów
Karta ta pokazuje, że w tym tygodniu panny będą cieszyły się dobrym zdrowiem. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu spokojnemu, szczęśliwemu nastrojowi panny otrzymają impuls do działania, uwolnią się od dręczących je myśli. Na głębszym poziomie karta ta może być wyrazem szeroko pojętej miłości do ludzi.

Uczucia: Szóstka Pucharów
Dla panien będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Ósemka Pucharów
Na panny czekają zawodowe zmiany, które w diametralny sposób poprawią ich sytuację. Rozpocznie się dobra passa, która otworzy przed nimi możliwości nowych inwestycji. To także zapowiedź sukcesu twórczego, który zaowocuje nowymi pomysłami. Zapowiada się zmiana pracy lub stanowiska, co poprawi warunki życia panien, pomoże w znacznym stopniu rozwinąć działalność i zapewni im stabilność majątkową.

Horoskop tygodniowy dla Wagi
Sytuacja ogólna: Rycerz Pucharów
Zodiakalne wagi w tym tygodniu poczują wokół siebie życzliwą, przyjazną atmosferę. Wprawi je to w dobry nastrój. Sprawy, które pragną załatwić nieco przesuną się w czasie, jednak uda się zrealizować je terminowo. To dobry okres, sprzyja zmianom na lepsze i poznawaniu nowych osób. Poza tym oznacza relaksujący wolny czas, w którym oddajemy się marzeniom, cieszymy się pięknem życia, sztuką i muzyką.

Zdrowie: Ósemka Buław
Karta ta oznacza, że w sferze zdrowotnej wag szykują się pozytywne zmiany. Ich stare, niezbyt dobre nawyki i przekonania zaczną ulegać zmianie. Nastąpi to znacznie szybciej i prościej niż się spodziewają. Karta ta jest zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń. Wagi z pewnością będą w doskonałej kondycji.

Uczucia: Rycerz Monet
Wagi będące w stałych związkach będą czuły się, co prawda stabilnie, jednak może im brakować ognia namiętności. Choć cechuje je wierność i oddanie rodzinie, to czasem ich uczucia bywają nieszczere. Być może stabilizacja ekonomiczna będzie znaczyła dla wag więcej niż związek emocjonalny. Karta ta może oznaczać związek z rozsądku, oparty na szacunku, ale mało w nim miłości.

Praca: Dziesiątka Pucharów
Karta ta wskazuje na zgrany zespół. Wagi mogą liczyć w tym tygodniu na przyjazne stosunki z przełożonymi oraz swoimi współpracownikami. Karta ta zapowiada też nowe, interesujące relacje handlowe oraz pomyślne kontakty, które będą bardzo ważne w dalszym życiu zawodowym wag.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona
Sytuacja ogólna: Czwórka Buław
W życiu skorpionów wszystko będzie układało się pomyślnie. Uda im się pokonać apatię i zniechęcenie, chętnie wyjdą do ludzi i zaczną na nowo cieszyć się życiem. Skorpiony pokonają swoje obawy, bariery i lęki, a to da im siłę, radość i satysfakcję. Wyjdziecie z impasu i Wasze życie zmieni się na lepsze. To dobry czas na zawieranie nowych znajomości, bo może z nich wyniknąć coś dobrego

Zdrowie: Rycerz Mieczy
Zdrowiem zodiakalnych skorpionów może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu skorpiony będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im także jesienna depresja, dlatego skorpiony powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.

Uczucia: Ósemka Monet
W miłości u skorpionów zapowiada się początek czegoś nowego. Osoby będące już w stałym związku zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji i będą snuły ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany. Osoby poszukujące swojej drugiej połowy mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek.

Praca: Dziewiątka Mieczy
Karta ta mówi, że w tym tygodniu, w sprawach zawodowych skorpiony będą nastawione pesymistycznie. Ich zniechęcenie będzie się brało z monotonnych obowiązków lub atmosfery w miejscu pracy. W skorpionach może też obudzić się lęk przed niepowodzeniem, a to wszystko w obliczu trudnych zadań związanych z dużym ryzykiem. Może je też dopaść trema przed wystąpieniem publicznym.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca
Sytuacja ogólna: Siódemka Mieczy
W tym tygodniu strzelce powinny uważać, by nie paść ofiarą oszustwa. Nie jest jasne, kto kogo oszukuje- czy strzelce będą sprawcami czy ofiarami. Być może będą starały się uniknąć konfrontacji i wymigać się od rozwiązywania problemów. Chodzi tu przede wszystkim o nieszczerość wobec siebie samego, a w skrajnych przypadkach samooszukiwanie. Z tego względu karta ta jest ostrzeżeniem i wezwaniem do poddania szczerej samoocenie.

Zdrowie: Trójka Mieczy
W tym tygodniu głównym czynnikiem wpływającym na kondycję zodiakalnych strzelców będzie stres. Strzelce będą zmuszone postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na stan emocjonalny osób spod tego znaku zodiaku.

Uczucia: Król Monet
Karta ta oznacza, że w najbliższym czasie strzelce postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i bliskość będą znaczyły dla nich więcej niż ryzykowne przygody. Osoby będące w związkach skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Osoby wolne zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego, mogą myśleć nawet o założeniu rodziny. Wszystkie strzelce muszą uważać by nie dać się ponieść zazdrości.

Praca: Piątka Monet
Na polu zawodowym strzelcom będzie w tym tygodniu ciężko. Karta ta oznacza kłopoty i problemy, które dotyczyć mogą pojedynczych zamierzeń lub interesów. Strzelce będą czuły obawę przed złą sytuacja finansową i lęki związane z bezpieczeństwem egzystencji. Karta ta może też oznaczać zmianę w życiu zawodowym, która kieruje ku ryzykownym, ale i wiele obiecującym projektom. Pamiętajcie, że uczucie niepewności zawsze pojawia się na drodze rozwoju.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca
Sytuacja ogólna: Czwórka Pucharów
W tym tygodniu koziorożce będą miały wszystkiego w nadmiarze, ten przesyt może być aż nieprzyjemny. Karta wskazuje na niestałość uczuć. Zły humor koziorożców może wyrażać się różnymi formami zachowania: od dokuczliwości i otępienia do uporu, rozgoryczenia. Koziorożce mogą być apatyczne, ociężałe i odczuwać kryzys z powodu niespełnienia.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarza
Osoby spod znaku koziorożca poczują będą cieszyły się dobrym zdrowiem i uda im się zdobyć to, o co od jakiegoś czasu się starają. Koziorożce będące ostatnio w gorszej kondycji będą miały silne wsparcie i pod dobra opieką wrócą do formy.

Uczucia: Siódemka Monet
Koziorożce będą musiały zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość, aby utrzymać swój związek. Mogą niesłusznie oskarżać partnera, co wprowadzi niepotrzebny zamęt. Wolne koziorożce mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie.

Praca: Szóstka Monet
Ten tydzień będzie sprzyjał karierze koziorożców. Możliwa jest nowa transakcja i przypływ gotówki. Wysiłki koziorożców zostaną zauważone i docenione. Należy jednak uważać, by zanadto nie uzależnić się od zwierzchnika. Koziorożce będące w trudnej sytuacji mogą liczyć na pomoc bliskich.

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

Komentarze

Brak komentarzy