Horoskop 18 – 24 grudnia 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Ósemka Buław

Ten tydzień będzie dla wodników bardzo udany, gdyż karta ta zwiastuje poprawę ich sytuacji bytowej. Ważne dla nich sprawy znacznie przyśpieszą. Wodniki powinny zaufać instynktowi i przeczuciom, gdyż dobrze im one podpowiadają. Przed wodnikami miłe i radosne wydarzenia oraz dobre wiadomości!

Zdrowie: Król Buław

Karta ta oznacza witalność i długowieczność. Wodniki będą w tym tygodniu cieszyły się dobrym zdrowiem, ich formie nic nie zagraża. Będą miały w sobie duży zasób energii, także tej seksualnej, prokreacyjnej. Dla osób chorych będzie szansa na powrót do zdrowia, przy chorobach przewlekłych, znaczna poprawa zdrowia.

Uczucia: Wielki Arkan Eremity

W tym tygodniu wodniki będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będą chciały wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące ich relacji bliską osobą. Mogą się przez to wydawać oschłe i chłodne, jednak, gdy już wszystko sobie poukładają, to ich uczucie będzie szczere i trwałe. Wodniki szukające partnera powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku i zwrócić większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner.

Praca: Szóstka Pucharów

W tym tygodniu u wodników nastąpi ożywienie zawodowe. Mogą otrzymać ciekawą propozycję, dzięki której poczują się wyróżnienie. Warto odkurzyć stare pomysły, gdyż teraz ich realizacja może przynieść pozytywne zmiany w sferze materialnej. Podbuduje to również ambicję wodników.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Walet Monet

Zodiakalne ryby otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom ryb i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może ryby pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Siódemka Pucharów

Ryby w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, skupione na swoich własnych emocjach, w których same mogą czuć się zagubienie. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że ryby okażą się trudne w codziennym współżyciu, gdyż same do końca nie będą wiedziały, czego chcą.

Uczucia: Walet Mieczy

Drobne nieporozumienia w związkach ryb mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli związek ma przetrwać należy unikać niejasności, otwarcie i szczerze porozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy, to małżeństwom grozi nawet sprawa rozwodowa.

Praca: Dziewiątka Pucharów

Karta wskazuje na okres, w którym praca będzie sprawiała rybom przyjemność, będą ją wykonywały lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Słońca

Dla osób spod znaku barana ten tydzień będzie niezwykle udany. Wszelkie zmartwienia i smutki odejdą, zastąpi je radość i szczęście. Barany spędzą miłe chwile w gronie najbliższych. Słońce jest kartą, która zapowiada urodzaj, obfitość, rozwój i radość we wszystkich dziedzinach.

Zdrowie: Ósemka Monet

Barany mogą być w nieco gorszej formie. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Walet Buław

Barany mogą wdać się w ognisty romans, szczególnie te będące wolnego stanu mają dużą szansę na nową miłość. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie da się z nią stworzyć długotrwałej relacji.

Praca: Rycerz Buław

Osoby spod znaku barana będą pełne zapału w zawodowych kwestiach, jednak może brakować im cierpliwości. Ciężko im przyjąć do wiadomości, że aby osiągnąć sukces potrzebują dużo więcej czasu. Karta ta oznacza też rywalizację w miejscu pracy.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: As Pucharów

Ten As przyniesie bykom wielki dar od losu i da im możliwość na realizację marzeń. Zwiastuje ogólny urodzaj i symbolizuje nowe wydarzenia w sferze uczuciowej, w której coś zaiskrzy i zainicjuje tym samym nowy początek. Byki poczują wenę, twórczą energię i inspirację do działania.

Zdrowie: Ósemka Mieczy

Byki nie będą się mogły pozbyć ograniczających je zahamowań. Ograniczenia, które stanowią źródło ich zmartwień są jednak tak naprawdę nakładane przez nich samych. Przełamywanie psychicznych barier będzie w tym tygodniu głównym zdrowotnym problemem byków.

Uczucia: Szóstka Mieczy

W życiu uczuciowym osób spod znaku byka zapowiadają się konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre byki mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne mogą rezygnować z dotychczasowych zachowań i rozpocząć faktycznie głęboki związek. W każdym przypadku byki czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie.

Praca: Siódemka Mieczy

To karta, która mówi, że byki mogą mieć problemy w pracy, a ich źródłem będzie nieuczciwy współpracownik lub kontrahent. Zodiakalne byki na wszelkie sprawy zawodowe w tym tygodniu patrzeć krytycznym okiem. Powinny też zachować szczególną ostrożność, by nie stać się ofiarami własnych intryg.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarzowej

W tym tygodniu bliźnięta będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała Wasze działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do bliźniąt będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Zdrowie: Szóstka Monet

Jeśli bliźnięta będą się czuły nieco słabiej, to będą mogły liczyć na opiekę i wsparcie osób bliskich. Pod ich czułą opieką szybko odzyskają siły. Karta ta może jednak oznaczać, że to same bliźnięta będą niosły pomoc, wsparcie i radę komuś w potrzebie. Ich bezinteresowna pomoc i wspaniałomyślność będzie płynęła ze szczerego serca.

Uczucia: Walet Pucharów

Bliźnięta żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może bliźnięta przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

Praca: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że w życiu zawodowym …… osiągną coś ważnego i będą miały okazję cieszyć się z rezultatów swojej pracy. Może tu chodzić o zdane egzaminy, objęcie interesującego stanowiska, awans, podwyżkę lub sfinalizowanie ważnego interesu. Karta ta mówi też o przyjemnej atmosferze w pracy

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Rycerz Pucharów

Raki w tym tygodniu poczują wokół siebie życzliwą, przyjazną, świąteczną atmosferę. Wprawi je to w dobry nastrój. Sprawy, które pragną załatwić, nieco przesuną się w czasie, jednak uda się zrealizować je terminowo. To dobry czas, sprzyja zmianom na lepsze i poznawaniu nowych osób. Poza tym oznacza relaksujący wolny czas, w którym oddajemy się marzeniom, cieszymy się pięknem życia, sztuką i muzyką.

Zdrowie: Czwórka Mieczy

Raki nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych raków będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Rycerz Mieczy

Życie uczuciowe raków w nadchodzącym tygodniu będzie nie do pozazdroszczenia. Karta ta oznacza, bowiem oziębienie i skostnienie uczuć, często także ich nagłą zmianę. Raki mogą czuć rozgoryczenie wobec partnera, a w skrajnych przypadkach nawet nienawiść. To czas ciężkiej próby dla związków. Osobom samotnym karta ta nie daje w tym czasie szansy na miłość.

Praca: Wielki Arkan Świata

W swoim życiu zawodowym raki poczują się wreszcie naprawdę spełnione. Ich dotychczasowe wysiłki zostaną docenione, co da im nie tylko ogromną satysfakcję, ale i możliwość kontynuowania swojego dzieła na nowym poziomie. Osoby szukające pracy mogą liczyć na nową ofertę, która pozwoli im się rozwijać.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: As Buław

Lwy powinny w tym tygodniu nieco się zmobilizować, odnaleźć i wykorzystać ciekawą szansę. Dotyczy ona działań wymagających od nich dużej przedsiębiorczości oraz odwagi. Aby odnieść sukces lwy muszą być gotowe do podjęcia ryzyka. As Buław wskazuje na duży entuzjazm i zapał do samodzielnego rozwoju.

Zdrowie: Dwójka Buław

W tych dniach lwy powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto powtórzyć badania i zasięgnąć porady specjalisty. Nie warto ryzykować, ani leczyć się na własną rękę domowymi sposobami.

Uczucia: Piątka Pucharów

W życiu zawodowym osób spod znaku lwa szykuje się zmiana na lesze, awans lub podwyżka. Wszystko to lwy mogą osiągnąć realizując dobry plan działania. Jeśli będą planowały zmianę pracy, to uda im się znaleźć miejsce, w którym będą osiągały lepsze efekty swoich starań. Karta ta zapowiada poprawę warunków finansowych, ale też ostrzega by „liczyć siły na zamiary”.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy

Panny czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Zdrowie: Dziewiątka Buław

Walka ze stresem i przeciwnościami losu może w tym tygodniu nadszarpnąć formę panien. Nerwowość może objawić się gorszym samopoczuciem, a w skrajnych przypadkach stres może doprowadzić wrażliwsze panny do rozstroju nerwowego. Pannom mogą dokuczać problemy ze strony układu krążenia.

Uczucia: Wielki Arkan Maga

Panny postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne panny będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: As Monet

W pracy panny będą miały szansę na osiągnięcie tego, co sobie zaplanowały. Może to być bezpieczeństwo finansowe lub prestiż i uznanie. Nie zabraknie też poczucia zadowolenia i przekonania, że to, co się robi ma sens. Karta mówi, że panny mają znakomite perspektywy na osiągnięcie swoich celów zawodowych.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Nadchodzące dni przyniosą wagom upragnioną równowagę. Wszystkie ważne dla nich kwestie zostaną rozstrzygnięte uczciwie i obiektywnie. Wagi będą trafnie oceniały ludzi i sytuacje, a jeśli same będą poddawane ocenie także zostanie ona uczciwie wystawiona. Będzie to dobry punkt wyjściowy do dalszych działań.

Zdrowie: Wielki Arkan Wieży

Emocje tego tygodnia wyczerpią pokłady energii nagromadzonej przez wagi. Dadzą o sobie znać stare kontuzje i bagatelizowane dolegliwości. Wagi będą zmuszone zadbać gruntownie o swoje zdrowie, od samych podstaw.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że wagi będące w związkach są w nie szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje wagi w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Królowa Mieczy

Na polu zawodowym wagi będą miały wielki zapał. Chętnie podniosą kwalifikacje, będą uważnie obserwować otoczenie i mądrze reagować na zaistniałe sytuacje. W rozmowach i pertraktacjach wagi będą otwarte, obrotne i pewne swojego stanowiska. Dbają o swoją niezależność, jeśli warunki pracy ich nie zadowalają, lub gdzie indziej otwierają się nowe możliwości, wagi będą gotowe na zmiany.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Walet Pucharów

Skorpiony otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom skorpionów i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może skorpiony pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Dziesiątka Buław

Skorpiony dopadnie w tym tygodniu zmęczenie. Bardzo dużo wymagają od siebie, przez co często tracą szerszą perspektywę. To także karta przygnębienia, rozdrażnienia, wycofania. Jeśli jednak skorpiony przystosują się do funkcjonowania w nowej sytuacji ich problemy znikną. Zdecydowanie potrzebują dystansu  i przerwy.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca

Dla prawdziwej miłości skorpiony będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by spodobać się potencjalnemu partnerowi.

Praca: Siódemka Mieczy

To karta, która mówi, że skorpiony będą narażone na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe skorpiony powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Trójka Buław

Osiągnięcie wymarzonego celu da strzelcom stabilizację i mocny fundament do dalszych działań. Strzelce z łatwością będą podejmowały decyzje. Nie pozwolą sobą manipulować i będą dążyły do realizacji marzeń. Znajdą swoje miejsce w życiu, uda im się pojechać w podróż lub będą planowały kolejne wojaże. To karta dobrych wiadomości i sukcesu. Mocną stroną strzelców będzie to, że będą umiały wciągnąć wnioski ze starych błędów i skorzystać z konstruktywnej krytyki.

Zdrowie: Piątka Mieczy

Strzelce mogą w tym tygodniu mocno nadwyrężyć swoje zdrowie. Wszystko to za sprawą mocnej przesady, która w niczym, także w dbaniu o formę nie jest dobra. Nastrój strzelców także nie będzie najlepszy, będą agresywne i pełne negatywnych emocji, co może obrócić się przeciwko nim samym gdyż przeciążają swój organizm.

Uczucia: Wielki Arkan Gwiazdy

Serce strzelców znajdzie w tym tygodniu ukojenie i upragniony spokój. Osoby będące w związkach będą cieszyły się harmonią odzyskaną po niedawno przebytych perturbacjach, będą mogły znów się otworzyć i nawiązać z partnerem głęboką więź. Osoby samotne również mogą liczyć na szczęśliwą gwiazdę i na to, że odzyskają spokój ducha, a to przyciągnie do nich kogoś nowego.

Praca: Dwójka Monet

W sferze zawodowej strzelce będą obrotne i z łatwością dostosują się do  zadań i atmosfery w miejscu pracy. Karta ta może jednak oznaczać wręcz beztroską lekkomyślność. Zwraca uwagę, że strzelce nie podchodzą z prawdziwą powagą do wyznaczonych zadań i lekceważą niektóre sprawy.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła

Koziorożce będą w tym tygodniu kuszone przez różnorodne przyjemności i używki. Chętnie będą brały udział we wszelkich możliwych rozrywkach. Mogą popaść w przesadę, zatem powinny uważać, by nie dać się ponieść szaleństwu. Jeśli uda im się okiełznać te emocje i skierować swoją uwagę na pozytywny cel, mogą wiele zyskać. Pokusy będą jednak bardzo silne.

Zdrowie: Dziesiątka Pucharów

Koziorożce poświęca się pracy nad rozwojem wewnętrznym, co wzmocni ich witalność i poprawi samopoczucie. Ich forma fizyczna będzie bez zastrzeżeń. Dla osób chorych karta ta zwiastuje poprawę zdrowia lub całkowite wyleczenie.

Uczucia: Ósemka Pucharów

Karta ta może oznaczać rozstanie z partnerem lub przyjaciółmi, którzy do tej pory wiele znaczyli w życiu koziorożca. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Praca: Czwórka Pucharów

W pracy u koziorożców nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed koziorożcami wiele możliwości. Muszą one jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy