Horoskop 18 – 24 września 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Rycerz Mieczy

Nieoczekiwana wiadomość może wprowadzić zamieszanie w życie wodników, które będą musiały podjąć szybką decyzję. Sprawy najważniejsze przybiorą korzystny obrót, a dotychczasowe negatywne wpływy znikną. Problem urzędowy da się załatwić przy pomocy mediatora. Nieoczekiwaną pomoc wodniki otrzymają od młodej, pomysłowej i życzliwej osoby.

Zdrowie: Rycerz Buław

Ta karta to wyraz przedsiębiorczości, żądzy przygód i nowych wrażeń, temperamentu i niecierpliwości. Wodnikom nie zabraknie energii i mimo burzy emocji będą umiały wykrzesać z siebie zapał, który będzie porywający i ożywczy. Energii im nie zabraknie

Uczucia: Dziewiątka Mieczy

Wodniki będące w związkach czeka okres troski. Powinny zadbać o dobre relacje z teściami, bo mają oni duży wpływ na partnera. Osoby nie mające stałego partnera mogą poznać kogoś nowego, nawiązać płomienny romans, jednak nie rokuje on na długotrwałą relację.

Praca: Piątka Buław

W życiu zawodowym wodników nastąpi przełom. Mogą odnieść sukces w nowej działalności. Obiecująca branża to handel i usługi. Dobrze ułożony plan to droga do niezależności, chodź nie obędzie się bez zamieszania. Należy wówczas zachować spokój i rozsądek, a wszystkie założenia uda się zrealizować. Nowy impuls do działania da wodnikom przełożony.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Kochanków

Pojawienie się karty Kochanków oznacza, że we wszystkich aspektach życia ryby będą w tym tygodniu miały wiele szczęścia. Wokół nich będzie panowała przyjazna atmosfera, a ludzie będą się do nich garnąć. Karta ta może też oznaczać, że ryby będą musiały dokonać wyboru między szybkim, ale chwilowym szczęściem, a nieco trudniejszym do wypracowania, ale trwałym sukcesem. To bardzo dobra karta dla wszelkich praktyk miłosnych.

Zdrowie: Dwójka Mieczy

Ryby powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Ryby nie powinny szukać dziury w całym ani słuchać amatorskich porad medycznych.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla ryb będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Ósemka Monet

Karta ta mówi, że ryby wkrótce obejmą nowa posadę lub przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej  do tego wiedzy, szybko nadrobią braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet

Karta ta zapowiada w życiu baranów nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to baranom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Zdrowie: Wielki Arkan Wieży

Emocje tego tygodnia wyczerpią pokłady energii nagromadzonej przez zodiakalne barany. Dadzą o sobie znać stare kontuzje i bagatelizowane dolegliwości. Barany będą zmuszone zadbać gruntownie o swoje zdrowie, od samych podstaw.

Uczucia: Rycerz Monet

Barany będące w stałych związkach będą czuły się, co prawda stabilnie, jednak może im brakować ognia namiętności. Choć cechuje je wierność i oddanie rodzinie, to czasem ich uczucia bywają nieszczere. Być może stabilizacja ekonomiczna będzie znaczyła dla baranów więcej niż związek emocjonalny. Karta ta może oznaczać związek z rozsądku, oparty na szacunku, ale mało w nim miłości.

Praca: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zawodowo barany będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Barany nie będą jednak chwaliły się swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Siódemka Pucharów

Byki w tym tygodniu będą narażone na fałszywe nadzieje, mogą pozwolić się omamić. Karta ta zapowiada rozczarowania i stanowi ostrzeżenie. Byki uparcie chcą patrzeć na świat przez różowe okulary, muszą jednak uważać, by nie zagubić się w irracjonalnym świecie. Taka postawa może spowodować, że zagubią się w marzeniach, które w konfrontacji z rzeczywistością pękną niczym bańki mydlane.

Zdrowie: Wielki Arkan Diabła

Wiele pokus będzie czyhać na zodiakalne byki. Oddawanie się przyjemnościom życia bez umiaru może doprowadzić je do nadszarpnięcia lub utraty zdrowia. Byki powinny okiełznać swoje namiętności i więcej uwagi poświęcać swojemu zdrowiu oraz konsekwencjom swoich działań.

Uczucia: Wielki Arkan Świata

Zakochane byki poczują się spełnione, ich związek wejdzie na nowy, wyższy poziom. Przyszłość tej relacji zapowiada się obiecująco, a szczęście i radość będą towarzyszyły bykom przez cały tydzień. Osoby dopiero szukające swojej drugiej połowy mają wielkie szanse powodzenia i mogą spotkać kogoś, z kim będą mogły związać się na poważnie.

Praca: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że w życiu zawodowym byki osiągną coś ważnego i będą miały okazję cieszyć się z rezultatów swojej pracy. Może tu chodzić o zdane egzaminy, objęcie interesującego stanowiska, awans, podwyżkę lub sfinalizowanie ważnego interesu. Karta ta mówi też o przyjemnej atmosferze w pracy.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów

Bliźnięta będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której Bliźnięta staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Dziesiątka Buław

Bliźnięta dopadnie w tym tygodniu zmęczenie. Bardzo dużo wymagają od siebie, przez co często tracą szerszą perspektywę. To także karta przygnębienia, rozdrażnienia, wycofania. Jeśli jednak bliźnięta przystosują się do funkcjonowania w nowej sytuacji ich problemy znikną. Zdecydowanie potrzebują dystansu  i przerwy.

Uczucia: Ósemka Buław

W uczuciach bliźniąt pojawi się niespodzianka. Nowa znajomość, szalona miłość, a może błyskotliwy romans. Pewne jest, że obok osoby spod znaku bliźniąt pojawi się ktoś bardzo atrakcyjny. Bardzo dobrze będzie układało się życie w stałych związkach, zaś single mają szansę na pojawienie się tej „drugiej połowy” i długotrwały szczęśliwy związek.

Praca: Wielki Arkan Wisielca

Ten tydzień będzie dla bliźniąt bardzo wymagający. Aby osiągnąć wymarzone stanowisko bliźnięta będą musiały nieco zwolnić tempo i skupić się nad doskonaleniem umiejętności i pogłębianiu wiedzy. Dzięki wyrzeczeniom i ciężkiej pracy osiągną poziom, do którego dążą. Nie będzie to prosta droga, jednak to sukces okaże się trwały.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Królowa Buław

Ktoś sympatyczny, wyrozumiały i przyjacielski wesprze Wasze starania. Raki rozwiną w najbliższych dniach szerokie kontakty towarzyskie, będą niezwykle przebojowe. Pozwoli im to lepiej poznać siebie i sowie pragnienia. Raki zyskają siły do walki, będą przedsiębiorcze i zdecydowane. Królowa Buław sprzyja też miłosnym przygodom i zapowiada udane pożycie intymne.

Zdrowie: Szóstka Mieczy

Generalnie jest to karta odnowy, choć może oznaczać, że ostatnimi czasy zdrowie raków obfitowało w troski. Kondycję może im poprawić rezygnacja ze starych, niezdrowych przyzwyczajeń. Choć nie będzie to łatwe zmiana nawyków na zdrowsze przyniesie dobre rezultaty.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu

W tym tygodniu, w życiu uczuciowym raków Rydwan doda dynamiki. Szykują się u nich zmiany, być może podróż, dzięki której raki urozmaicą i rozwiną swoje życie uczuciowe. Osoby nie będące w związkach mogą poznać kogoś ciekawego będąc w podróży.

Praca: Walet Monet

W tym tygodniu rakom może wpaść jakieś dodatkowe, korzystne zlecenie. Podczas realizacji swojego planu mogą otrzymać dodatkowe wsparcie. Karta ta oznacza dla raków kuszącą propozycję objęcia nowego stanowiska lub zrealizowania lukratywnej transakcji.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Szóstka Monet

Lwy, ku swemu zaskoczeniu, doświadczą w tym tygodniu bezinteresownej życzliwości i pomocy ze strony osób trzecich. Miło im będzie stwierdzić, że dobro, jakie czynią innym wróci do nich. Za okazaną ludziom sympatię i pomoc lwy będą mogły liczyć na wsparcie i serdeczność w najmniej oczekiwanej chwili.

Zdrowie: Trójka Mieczy

Głównym czynnikiem wpływającym w tym tygodniu na kondycję lwów będzie stres. Lwy będą zmuszone postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na stan emocjonalny lwów.

Uczucia: Wielki Arkan Głupca

Zauroczenie odbierze lwom umiejętność logicznego myślenia. Będą szalały z miłości. Fortuna jednak im sprzyja i mogą w tym szaleństwie odnaleźć prawdziwe szczęście. Osoby będące w związkach mogą w pełni ufać swoim partnerom, gdyż mogą liczyć na nich w każdej sytuacji, także wspólne zatracić się w uczuciach.

Praca: Król Buław

U lwów dobre kontakty z przełożonym przyniosą wymierne korzyści. Pracowitość i praktyczne podejście do życia staną się podstawą sukcesów prowadzących do awansu. Nowa propozycja zainicjuje pomysły, które doprowadzą do poprawy sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów

W tym tygodniu w życiu panien będzie się wiele działo. Mają szansę zawrzeć nowe znajomości. Karta ta sprzyja związkom międzyludzkim, pokazuje trwałą przyjaźń i prawdziwą miłość. Jeśli panny były z kimś pokłócone, to będą miały okazję załagodzić spór. Dzięki temu w życiu panien zapanuje spokój, radość i harmonia. Pamiętajcie, że często najlepszym rozwiązaniem trudnych kwestii jest dyplomacja i wzajemny szacunek.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu

Panny zdecydują się zadbać o siebie na poważnie. Rozliczą się z wakacyjnych szaleństw, być może zdecydują się na dietę, gruntowne badania lub zmianę stylu życia na zdrowszy. Będzie to poważne wyzwanie, którego realizacja może dać pannom nie tylko dużo satysfakcji, ale i znacznie poprawić ich kondycję.

Uczucia: Walet Buław

Karta ta często oznacza zaproszenie do przygód. Dla panien będących w związkach zapowiada ona ożywczą perspektywę. Dla osób samotnych, to zachęta do rozpoczęcia nowej, podniecającej znajomości. Czasami karta ta oznacza ochotę na poszukiwanie przygód poza utartymi ścieżkami.

Praca: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W życiu zawodowym panien zapowiada się czas dobrej współpracy i przyjaznej atmosfery. Zespół, w którym pracują panny może wspólnie odnieść sukces dzięki zgranej współpracy, korzystaniu z doświadczeń i rad kolegów oraz dobrej organizacji.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Eremity

Ten tydzień będzie dla wag pełen refleksji i przemyśleń. Wagi przypomną sobie, że poza światem materialnym istnieje też ten duchowy, równie ważny i postanowią zadbać nieco o swoją duchowość. Dzięki temu wyciszeniu i zdystansowaniu do świata zewnętrznego uda im się oczyścić umysł i będą mogły obiektywnie ocenić swoją życiową sytuację.

Zdrowie: Piątka Monet

Życie zawodowe wag będzie źródłem ich frustracji. Praca kosztuje je wiele emocji, a to sprawia, że wagi stają się nerwowe. Wszystko to ma swoją podstawę na podłożu ekonomicznym, gdyż wagi pragną się rozwijać, jednak nie chcą ryzykować. Nadmiar stresu może mieć negatywny wpływ na ich stan zdrowia.

Uczucia: As Buław

Karta ta wskakuje, że w związkach wag będzie panowała gorąca atmosfera. Czeka je konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Wagi zatracą się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie. Dla samotnych karta niesie szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku, jest zapowiedzią ożywienia i wzajemnego zachwytu.

Praca: Wielki Arkan Umiaru

W życiu zawodowym wagi wykażą się większą wstrzemięźliwością. Umiar to dla nich najlepsza recepta na ten tydzień. Dzięki nabraniu perspektywy będą mogły lepiej odnaleźć się w sferze zawodowej i dostrzegą nadarzające się okazje i nowe możliwości. Muszą jednak podchodzić do nich rozsądnie.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Cesarzowej

W tym tygodniu skorpiony będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony kobiety na wyższym stanowisku. Karta ta może też oznaczać matkę, żonę, partnerkę lub przyjaciółkę, która będzie subtelnie wspierała Wasze działania. Nie będzie to jednak nachalna pomoc i ostatecznie to do skorpionów będzie należała decyzja, czy z niej skorzystają. To także zapowiedź miłych chwil w gronie rodzinnym.

Zdrowie: Królowa Mieczy

U osób spod znaku skorpiona może w tym tygodniu nastąpić zachwianie równowagi energetycznej. Skorpiony mogą odczuwać spadek sił witalnych i jesienne przesilenie. Zdecydowanie powinny uważać na dietę i higiena żywienia. Skorpiony powinny zadbać o swój układ trawienny.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci

W życiu emocjonalnym skorpionów nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może jakąś kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: Rycerz Mieczy

U skorpionów nastąpi ochłodzenie atmosfery w pracy. Powstaną w niej przeciwstawne fronty, a konflikty nasilą się. Będzie to czas wrogości, w którym same skorpiony będą bardzo krytycznie wobec innych. One same także będą narażone na przykrą krytykę ze strony przełożonego lub współpracowników. Przez złą atmosferę możliwe będzie zepsucie ważnego projektu lub planu. Karta ta oznaczać może koniec dotychczasowej współpracy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Król Pucharów

W tym tygodniu strzelce będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Strzelce będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Zdrowie: Wielki Arkan Sprawiedliwości

Strzelce odzyskają poczucie równowagi wewnętrznej i zadbają także o kondycję fizyczną. Będą się starały w najbliższym czasie odbudować równowagę między ciałem a umysłem i mają wielkie szanse powadzenia.

Uczucia: Dziesiątka Mieczy

Karta ta mówi o trudnościach w życiu uczuciowym strzelców. Mogą się w nim pojawić problemy i zmartwienia. Karta ta może nawet zwiastować zakończenie obciążającego i nieudanego związku. Z reguły jednak mówi, że racjonalizm zabija w strzelcach uczucia, przez co wiele tracą. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich związków.

Praca: Czwórka Monet

W sferze zawodowej strzelce kurczowo trzymają się obecnej pozycji, bo rzekomo daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Karta ta oznacza, że strzelce będą bezskutecznie próbowały rozwijać się zawodowo, korzystając uparcie ze starych, sprawdzonych sposobów. Taka postawa blokuje dalszy rozwój, aby to zmienić strzelce muszą otworzyć się na nowe pomysły i zmienić tok rozumowania.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Czwórka Mieczy

Koziorożce powinny zaufać swojemu rozumowi, myśleć pozytywnie i nie robić niczego na siłę. W razie trudności najlepiej będzie zachować rozwagę i nieco odczekać, nie robić niczego pochopnie. Koziorożce będą potrzebowały czasu dla siebie, nieco odsuną się od swoich bliskich i ich pozorny chłód może wzbudzać niepokój otoczenia.

Zdrowie: Wielki Arkan Maga

W tym tygodniu zodiakalne koziorożce postanowią zadbać o siebie. To dobry moment na rozpoczęcie diety, na ułożenie nowego, zdrowego planu żywieniowego i treningowego. Na efekty trzeba będzie poczekać, ale przy wytrwałości i systematyczności koziorożce mogą odnieść sukces.

Uczucia: Królowa Monet

U koziorożców mających stałego partnera bądź rodzinę zapowiada się czas harmonii, zgody i zrozumienia. W tym tygodniu osoby z tego znaku będą doceniały obecność kochającej się i wspierającej rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Praca: Wielki Arkan Mocy

W tym tygodniu w sferze zawodowej koziorożców mogą pojawić się pewne trudności i wyzwania, jednak są to przeszkody, które przy odpowiedniej mobilizacji uda się nie tylko przezwyciężyć, ale przekuć w sukcesy. To, że koziorożec umie poradzić sobie w stresującej sytuacji i obrócić ją na swoją korzyść zostanie docenione przez przełożonych.

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy