Horoskop 19 – 25 grudnia 2016 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Ósemka Mieczy

Wodniki będą miały na swojej drodze drobne przeszkody. Muszą pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Karta mówi, ż trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Poza tym karta przestrzega przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

Zdrowie: Dwójka Mieczy

Wodniki powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Wodniki nie powinny szukać dziury w całym ani słuchać amatorskich porad medycznych.

Uczucia: Walet Mieczy

Drobne nieporozumienia w związkach wodników mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli związek ma przetrwać należy unikać niejasności, otwarcie i szczerze porozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy, to małżeństwom grozi nawet sprawa rozwodowa.

Praca: Piątka Buław

W życiu zawodowym wodników nastąpi przełom. Mogą odnieść sukces w nowej działalności. Obiecująca branża to handel i usługi. Dobrze ułożony plan to droga do niezależności, chodź nie obędzie się bez zamieszania. Należy wówczas zachować spokój i rozsądek, a wszystkie założenia uda się zrealizować. Nowy impuls do działania da wodnikom ktoś bardziej doświadczony w tej branży.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Siódemka Mieczy

W tym tygodniu ryby powinny uważać, aby nie paść ofiarą oszustwa. Nie jest jasne, kto kogo oszukuje- czy zodiakalne ryby okażą się być opryszkiem czy ofiarą. Z pewnością będą starały się uniknąć konfrontacji i wymigać się od rozwiązywania problemów. Chodzi tu przede wszystkim o nieszczerość wobec siebie samego, a w skrajnych przypadkach samooszukiwanie. Z tego względu karta ta jest ostrzeżeniem i wezwaniem do poddania szczerej samoocenie.

Zdrowie: Piątka Monet

Życie zawodowe ryb będzie źródłem ich frustracji. Praca kosztuje je wiele emocji, a to sprawia, że ryby stają się nerwowe. Wszystko to ma swoją podstawę na podłożu ekonomicznym, gdyż ryby pragną się rozwijać, jednak nie chcą ryzykować. Nadmiar stresu może mieć negatywny wpływ na ich stan zdrowia.

Uczucia: Ósemka Pucharów

Karta ta może oznaczać rozstanie z partnerem lub przyjaciółmi, którzy do tej pory wiele znaczyli w życiu ryb. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Praca: Czwórka Buław

Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie rybom wielką satysfakcję. Pojawi się możliwość otrzymania prezentu lub spadku. W życiu zawodowym spokój i finansowa stabilizacja. Karta ta oznacza również korzystny wyrok sądowy.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca

Barany będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą im bolesnych konsekwencji, jednakże barany nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem barany wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: Walet Buław

Stan zdrowia osób spod znaku barana nie będzie budził żadnych zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Barany będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej

Barany w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Szóstka Buław

Karta ta mówi, że w najbliższych dniach barany mogą liczyć na uznanie ze strony przełożonych. Odniosą zawodowy sukces, ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Karta wskazuje na sukces związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Król Pucharów

W tym tygodniu byki będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Byki będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Zdrowie: Piątka Pucharów

Byki mogą odczuwać dawne kontuzje. W tym tygodniu może im też dokuczać melancholia. Tęsknią za czymś, co dotąd miało dla nich bardzo duże znaczenie. Karta ta mówi jednak, że byki nie zostaną same ze swoimi troskami i mogą liczyć na pełne zrozumienie ze strony przyjaciół.

Uczucia: Wielki Arkan Świata

Zakochane byki poczują się spełnione, ich związek wejdzie na nowy, wyższy poziom. Przyszłość tej relacji zapowiada się obiecująco, a szczęście i radość będą towarzyszyły bykom przez cały tydzień. Osoby dopiero szukające swojej drugiej połowy mają szansę rozpocząć nowy rozdział w życiu miłosnym. Są gotowe do związku, otwarte na świat i ludzi.

Praca: Dziesiątka Monet

Byki czeka w pracy wytężony wysiłek umysłowy. Dzięki głębokiej kontemplacji poszerzą się ich horyzonty. Możliwości, które jak fragmenty układanki leżą wszystkie obok siebie, zostaną nagle połączone w całość, w duży obraz, w jakiś możliwy do realizacji, obiecujący plan.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Siódemka Pucharów

Bliźnięta będą w tym tygodniu narażone na fałszywe nadzieje, mogą pozwolić się omamić. Karta ta zapowiada rozczarowania i stanowi ostrzeżenie. Bliźnięta uparcie chcą patrzeć na świat przez różowe okulary, muszą uważać, aby nie zagubić się w irracjonalnym świecie. Taka postawa może spowodować, że zagubią się w marzeniach, które w konfrontacji z rzeczywistością pękną niczym bańki mydlane.

Zdrowie: As Buław

W najbliższych dniach bliźnięta będą mogły cieszyć się wspaniałą witalnością. Ich zdrowie będzie w najlepszym porządku, nic nie będzie mu zagrażało.

Uczucia: Królowa Monet

U bliźniąt mających stałego partnera bądź rodzinę zapowiada się czas harmonii, zgody i zrozumienia. W tym tygodniu osoby spod znaku bliźniąt będą doceniały obecność kochającej się i wspierającej rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Praca: As Mieczy

Na bliźnięta czekają nowe propozycje. Będą miały świeże pomysły, które zapewnią im wyczekiwany sukces. By osiągnąć triumf trzeba będzie jednak zakasać rękawy i uruchomić cały potencjał własnych możliwości. Przyda się też solidny plan działania. Może nadarzyć się okazja podpisania nowej, korzystnej umowy lub propozycja nowej pracy.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Mieczy

Karta ta ukazuje, że nad rakami będą zbierały się ciemne chmury. Nie będą umiały dostrzec w porę nadchodzących problemów. Raki muszą uważać, by nie zatracić się w lękach i troskach lub poczuciu winy, gdyż mogą one być zupełnie nieuzasadnione. To karta bezsennych nocy, może oznaczać nieczyste sumienie. Być może sen z powiek spędza rakom poczucie wstydu, winy, lub lęk, który w obliczu trudnego problemu paraliżuje i doprowadza do tego, że zawodzimy, nie sprawdzamy się w nowej sytuacji.

Zdrowie: Królowa Pucharów

W tym tygodniu raki mogą pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie raki również nie mają powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Czwórka Monet

Karta ta zapowiada powrót ukochanej osoby. Raki mogą odczuwać jednak wewnętrzne napięcia i być niepewne swoich uczuć. Mogą popaść w lekkie przygnębienie z powodu swojego życia osobistego. Niepewność i poczucie zagrożenia będą się starały zamienić w znane dobrze schematy i rytuały. Karta ta jest ostrzeżeniem przed nadmiernym asekurowaniem się w obawie przed emocjonalnym zranieniem. To nie sprzyja związkom. Przyda się więcej zaufania do partnera.

Praca: Wielki Arkan Diabła

W tym tygodniu raki mogą być narażone na działanie nieuczciwej konkurencji. Mogą dostać propozycję balansująca na granicy prawa, a decyzja, jaką podejmą może mieć poważne konsekwencje. Szybki i łatwy zysk, jaki znajdzie się w zasięgu raków nie koniecznie wyjdzie im na dobre. Należy uważać, by w interesach działać zgodnie z prawem i normami etycznymi.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Śmierci

Końcówka roku przyniesie lwom poważne życiowe zmiany. Postanowią zakończyć definitywnie pewien okres swojego życia. Zapragną niejako narodzić się na nowo i rozpocząć zupełnie nowe życie. Lwy zdecydują się na radykalne posunięcia, które diametralnie zmienią ich sytuację. Mają szansę poukładać sobie wszystko według swoich własnych zasad. To wielka szansa, ale i wielkie wyzwanie.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity

Lwy będą potrzebowały chwili wytchnienia i relaksu w ciszy i samotności. Ważne, aby solidnie odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację.

Uczucia: Wielki Arkan Koła Fortuny

Uczucia lwów będą w tym tygodniu ambiwalentne. Raz będą cieszyły się sielanką w związku, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu stagnacji i rutyny. Koło Fortuny, to jednak karta wielkiej szansy i przy odrobinie inicjatywy lwy mogą sprawić, że ich związek rozkwitnie.

Praca: Wielki Arkan Słońca

Sukces zawita w progi zodiakalnych lwów. Ich kariera nabierze rozpędu, uda im się osiągnąć upragniony cel, pozycję, stanowisko i będą zasłużenie świętować. To także świetny czas na rozpoczęcie nowego dzieła, gdyż Słońce jest kartą płodności, obfitości i zbierania plonów.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Rydwanu

Ten tydzień będzie dla panien szalony, będą zabiegane, zaabsorbowane wieloma sprawami, być może szykuje się im wyjazd lub podróż służbowa. Panny mogą liczyć na pozytywną energię i napływ sił, jednak muszą zapanować nad chaosem, jaki je otacza.

Zdrowie: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że mimo zmian w wielu aspektach życia zodiakalne panny odnajdą szczęście i równowagę. Dzięki wyciszeniu, medytacji i zdystansowaniu się do świata możliwe będzie odzyskanie wewnętrznego spokoju i pokonanie apatii.

Uczucia: Walet Pucharów

Panny żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może panny przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swojej drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

Praca: Wielki Arkan Umiaru

W życiu zawodowym u panien wskazane będzie zachowanie równowagi i rozwagi. Czasami, aby móc się dalej rozwijać należy zwolnić tempo, przewartościować swoje priorytety i poukładać je na nowo. Szeroko pojęty umiar jest dla panien kluczem do sukcesu w nadchodzącym czasie.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Rycerz Mieczy

Nieoczekiwana wiadomość może wprowadzić zamieszanie w życie zodiakalnych wag, które będą musiały podjąć szybką decyzję. Sprawy najważniejsze przybiorą korzystny obrót, a dotychczasowe negatywne wpływy znikną. Problem urzędowy da się załatwić przy pomocy mediatora. Nieoczekiwaną pomoc wagi otrzymają od młodej, pomysłowej i życzliwej osoby.

Zdrowie: Czwórka Pucharów

Wagi będą tym tygodniu zamknięte w sobie, przez co mogą unikać kontaktów towarzyskich. Będą starały się pokonać apatię poprzez medytację i odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Uczucia: Wielki Arkan Księżyca

W życiu osobistym wag nastanie czas wątpliwości i niepewności. Choć Księżyc daje pewną ochronę to jednak symbolizuje także tajemnice i sekrety, które nie sprzyjają związkom. Osoby obdarzone intuicją powinny jej zaufać, zaś racjonaliści muszą ten czas przeczekać. Księżyc sprzyja nocnym igraszko, więc na tym polu wagom powinno się dobrze powodzić.

Praca: Dziewiątka Monet

Karta ta przepowiada wagom zawodowy sukces, a nawet pokaźny zysk. Wagi mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą zamierzony efekt. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Szóstka Monet

Skorpiony, ku swemu zaskoczeniu, doświadczą w tym tygodniu bezinteresownej życzliwości i pomocy ze strony osób trzecich. Miło im będzie stwierdzić, że dobro, jakie czynimy innym wraca do nas. Za okazaną ludziom sympatię i pomoc skorpiony będą mogły liczyć na wsparcie i serdeczność w najmniej oczekiwanej chwili.

Zdrowie: Ósemka Buław

Karta ta oznacza, że w sferze zdrowotnej u skorpionów szykują się pozytywne zmiany. Ich stare, niezbyt dobre nawyki i przekonania zaczną ulegać zmianie. Nastąpi to znacznie szybciej i prościej niż się spodziewają. Karta ta jest zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń. Skorpiony z pewnością będą w doskonałej kondycji.

Uczucia: Królowa Mieczy

W związek uczuciowy skorpionów może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Skorpiony będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Dla samotnych osób karta ta oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu. Pojawienie się Królowej Mieczy może także oznaczać, że w pobliżu lub w rodzinie jest samotna i smutna kobieta, która czeka na odrobinę zainteresowania i emocjonalnego ciepła

Praca: Siódemka Monet

W sferze zawodowej skorpiony powinny nastawić się na powolny, ale stały rozwój. Tam gdzie spodziewają się szybkich rezultatów, spotyka je rozczarowanie. Brak cierpliwości i nadmiar pomysłów, niesie ryzyko niepowodzenia. Jeśli skorpionom uda się wykrzesać więcej cierpliwości i skupić na systematycznej pracy, mogą być pewne pozytywnego rezultatu.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Król Monet

Karta ta mówi, że w najbliższym czasie strzelce wykażą się dużą cierpliwością i będą działały rozważnie. Będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem, poczują się atrakcyjnie i pewnie. Przyniesie im to radość, będą mogły skupić się na przyjemnościach. Jeśli strzelce planują powiększenie rodziny lub większą inwestycję, to w tym tygodniu jest na to idealny czas.

Zdrowie: As Monet

Karta ta zwiastuje brak jakichkolwiek zagrożeń. Strzelce mogą śmiało realizować swoje plany, gdyż mają świetną formę. Należy jedynie unikać stresów, a wszelkie obawy o zdrowie uda się wyeliminować.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla strzelców będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Dziesiątka Buław

W życiu zawodowym osób spod znaku strzelce szykuje się zmiana na lesze, awans lub podwyżka. Wszystko to mogą osiągnąć realizując dobry plan działania. Jeśli strzelce będą planowały zmianę pracy, to uda im się znaleźć miejsce, w którym będą osiągały lepsze efekty swoich starań. Karta ta zapowiada poprawę warunków finansowych, ale też ostrzega, by „liczyć siły na zamiary”.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy

Zodiakalne koziorożce powinny w tym tygodniu szczególnie uważać, aby nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Koziorożce mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.

Zdrowie: Czwórka Mieczy

Koziorożce nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych koziorożców będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Dwójka Monet

Koziorożce spędzą ten tydzień w dobrej atmosferze, a to sprzyja związkom. Wszystko będzie się Wam pięknie układało, jednak musicie uważać, aby do tej sielanki nie wkradła się niestałość lub niezdecydowanie. Bądźcie szczerzy w uczuciach, wówczas będziecie traktowani poważnie. Karta ta sprzyja związkom opartym na przyjaźni i partnerstwie.

Praca: Król Buław

U koziorożców dobre kontakty z przełożonym przyniosą wymierne korzyści. Pracowitość i praktyczne podejście do życia staną się podstawą sukcesów prowadzących do awansu. Nowa propozycja zainicjuje pomysły, które doprowadzą także do poprawy sytuacji materialnej.Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha! 

 

 

Komentarze

Brak komentarzy