Horoskop 19 – 25 luty 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Czwórka Buław

W życiu wodników nastanie okres spokoju. Otworzą się na innych i zaczną rozkoszować się życiem. Karta ta wskazuje zarówno na towarzyskość, jak i odzyskanie chęci do życia. Wodniki wyjdą ze skorupy, jaką się ostatnio otoczyły, zarówno w sensie dosłownym jak i mentalnym. Dzięki temu nawiążą nowe znajomości, które być może zaprowadzą je do głębszych związków.

Zdrowie: Królowa Pucharów

W tym tygodniu wodniki będą mogły pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie wodniki również nie będą miały powodów do narzekań. Dla osób chorych to wróżba poprawy zdrowia lub odzyskania pełnej formy.

Uczucia: Piątka Pucharów

Emocjonalnie przed wodnikami trudny czas. Brak porozumienia z partnerem i nieumiejętność wyrażenia uczuć mogą stać się źródłem rozgoryczenia, a nawet przyczyną rozstania. Jeśli się rozstaniecie, to już na stałe, warto, zatem dobrze to przemyśleć. Być może wodniki cierpią z powodu niezrozumienia lub braku miłości.

Praca: Wielki Arkan Eremity

Ten tydzień będzie wymagał od wodników skupienia i pełnej koncentracji nad powierzonymi zadaniami. Dzięki temu wodniki osiągną poziom, do którego dążą, zyskają szacunek i autorytet. Warto by wodniki pamiętały, że poza dobrami materialnymi ważne są też te niematerialne, dzięki którym można zyskać wiele więcej.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław

Wszystkie przeszkody na drodze ryb zostaną w tym tygodniu pokonane. Upór i determinacja wyzwolą u nich ogromny potencjał energii, co umożliwi im pokonanie trudności. Przy odpowiedniej motywacji i skupieniu sukces można osiągnąć nawet w bardzo ekstremalnych warunkach.

Zdrowie: Trójka Mieczy

Głównym czynnikiem wpływającym na kondycję i zdrowie ryb, będzie stres. Ryby będą zmuszone postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na stan emocjonalny osób spod tego znaku zodiaku.

Uczucia: Trójka Buław

W nadchodzących dniach ryby stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związki oznaczone tą kartą są perspektywiczne, niezawodne i stałe. Dla samotnych ryb to zapowiedź stworzenia sprzyjających warunków, dzięki czemu osoby te mogą oczekiwać stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

Praca: Królowa Mieczy

Na polu zawodowym ryby będą miały wielki zapał. Chętnie podniosą kwalifikacje, będą uważnie obserwować otoczenie i mądrze reagować na zaistniałe sytuacje. W rozmowach i pertraktacjach ryby będą otwarte, obrotne i pewne swojego stanowiska. Ryby zadbają o swoją niezależność, jeśli warunki pracy ich nie zadowalają, lub gdzie indziej otworzą się nowe możliwości, ryby będą gotowe na zmiany.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Dwójka Pucharów

W życiu osób spod znaku baranów pojawią się nowi ludzie, być może powstaną nowe przyjaźnie lub nawet rozpoczną się nowe związki. Karta ta oznacza też akt zgody, porozumienie lub zawarcie umowy. Nastąpi wyciszenie istniejących konfliktów, jest to zapowiedź harmonii i radości. Najlepszym rozwiązaniem we wszelkich sporach będzie porozumienie i kompromis. Dobrze będzie się układało w sferze uczuciowej u baranów.

Zdrowie: Dwójka Monet

W tych dniach barany powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto powtórzyć badania i zasięgnąć porady specjalisty. Karta ta ostrzega przed wypadkiem lub kontuzją, więc uważajcie na siebie.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarza

Barany w tym tygodniu będą dominowały w swoich związkach. Ich władczość i nieustępliwość może prowadzić do drobnych zatargów, jednak będą umiały postawić na swoim. Będą miały dobre intencje, wynikające z opiekuńczości i troski. Wolne barany będą brawurowo zdobywały świat i być może wezmą pod swoje skrzydła spokojną i spolegliwą osobę, która nieco ostudzi ich bojowy temperament.

Praca: Ósemka Monet

Karta ta mówi, że barany obejmą nową posadę lub przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej do tego wiedzy, szybko nadrobią te braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: As Monet

Bykom będzie w tym tygodniu sprzyjała fortuna i będą się one cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To zapowiedź dobrych wiadomości, zmian i perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity

Byki nie zapomną one o chwili relaksu i wyciszenia. Ważne będzie by byki odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację, w jakiej się znajdują.

Uczucia: Walet Mieczy

Drobne nieporozumienia w związkach byków mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli związek ma przetrwać należy unikać niejasności, otwarcie i szczerze porozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy, to małżeństwom grozi nawet sprawa rozwodowa.

Praca: Dwójka Pucharów

Byki mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta, to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Królowa Pucharów

W tym tygodniu na życie osób spod znaku bliźniąt będzie miała wpływ bardzo ciepła, łagodna kobieta o niezwykłej dobroci i wrażliwości. Dzięki jej opiece i wsparciu bliźnięta będą mogły wiele osiągnąć. Karta ta oznacza też dobrą matkę i opiekunkę, lojalną przyjaciółkę. Karta zapowiada zgodne, szczęśliwe chwile oraz oddanie dla bliskich.

Zdrowie: Dziesiątka Mieczy

U bliźniąt w nadchodzących dniach mogą pojawić się skłonności do chorób związanych z głową, oczami, uszami i zatokami. W ich następstwie mogą wystąpić schorzenia neurologiczne, należy, zatem unikać potencjalnych zagrożeń i urazów.

Uczucia: Dwójka Monet

Dla bliźniąt będących w związkach zapowiada się radosny i beztroski okres. Bliźnięta powinny tylko uważać, by się nie zagalopować i nie popaść w lekkomyślność i niestałość. Dla osób samotnych karta ta, to zapowiedź spotkania kogoś interesującego, z kim będzie można stworzyć związek partnerski

Praca: As Mieczy

Na bliźnięta czekają nowe propozycje. Będą miały świeże pomysły, które zapewnią im wyczekiwany sukces. By osiągnąć triumf trzeba będzie jednak zakasać rękawy i uruchomić cały potencjał własnych możliwości. Przyda się też solidny plan działania. Może nadarzyć się okazja podpisania nowej, korzystnej umowy lub propozycja nowej pracy.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów

Raki będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której raki staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Czwórka Mieczy

Raki nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych raków będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktują tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Siódemka Pucharów

Raki powinny uważać na to, by platoniczna miłość nie przesłoniła im prawdziwego uczucia. Czeka je w najbliższych dniach zauroczenie, które może przerodzić się w prawdziwą miłość. Ktoś bardzo ważny pojawi się w życiu samotnych raków. W stałych związkach to czas stabilizacji i równowagi emocjonalnej.

Praca: Walet Pucharów

Karta ta mówi, że raki doświadczą w pracy czegoś miłego, co wpłynie korzystnie na ich karierę. Mogą otrzymać pochwałę i tym samym zaskarbić sobie uznanie. Komplement ten będzie w pełni zasłużony. Często ta karta wróży zaproszenie na towarzyskie spotkanie. Raki mogą liczyć na życzliwą radę i przyjazną pomoc.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Czwórka Buław

W życiu lwów wszystko będzie układało się pomyślnie. Uda im się pokonać apatię i zniechęcenie, chętnie wyjdą do ludzi i zaczną na nowo cieszyć się życiem. Lwy pokonają swoje obawy, bariery i lęki, a to da im siłę, radość i satysfakcję. Wyjdziecie z impasu i Wasze życie zmieni się na lepsze. To dobry czas na zawieranie nowych znajomości, bo może z nich wyniknąć coś dobrego.

Zdrowie: Król Pucharów

Lwy skupią się całkowicie na psychicznej odnowie, poszukiwaniu równowagi i wewnętrznej harmonii. Analizując swoje życie, będą rozwijamy siły podświadomości. Karta ta pokazuje powstawanie i doskonalenie się medialnych zdolności lwów.

Uczucia: Rycerz Monet

Lwy będące w stałych związkach będą czuły się, co prawda stabilnie, jednak może im brakować ognia namiętności. Choć cechuje je wierność i oddanie rodzinie, to czasem ich uczucia bywają nieszczere. Być może stabilizacja ekonomiczna będzie znaczyła dla lwów więcej niż związek emocjonalny. Karta ta może oznaczać związek z rozsądku, oparty na szacunku i przyjaźni.

Praca: Wielki Arkan Sądu

Ten tydzień będzie dla lwów czasem ważnych zawodowych decyzji. Będą musiały określić się w kwestii kariery, przemyśleć jak widzą swoją przyszłość i jak mogą osiągnąć ten cel. Mogą też zostać poddane ocenie, która będzie istotna dla ich przyszłej kariery.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła

Panny będą w tym tygodniu kuszone przez różnorodne przyjemności i używki. Chętnie będą brały udział we wszelkich możliwych rozrywkach. Mogą popaść w przesadę, zatem powinny uważać, by nie dać się ponieść szaleństwu. Jeśli uda im się okiełznać te emocje i skierować swoją uwagę na pozytywny cel, mogą wiele zyskać. Pokusy będą jednak bardzo silne.

Zdrowie: Królowa Buław

W strefie zdrowotnej u panien będzie się wszystko układało. Witalność i energia pojawią się za sprawą żywiołu ognia. Panny otworzą się na siłę życiową, która obudzi w nich pogodę ducha, odwagę i przedsiębiorczość. Osoby spod tego znaku powinny jednak uważać, by podczas ulegania uciechom  i niepohamowanej rozrzutności nie nadszarpnąć swojego zdrowia.

Uczucia: Ósemka Pucharów

Karta ta może oznaczać rozstanie z partnerem lub osobami, które do tej pory wiele znaczyły w życiu panien. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być krótkotrwałe, ale jest niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Praca: Wielki Arkan Umiaru

W życiu zawodowym panny wykażą się większą wstrzemięźliwością. Umiar to dla nich najlepsza recepta na ten tydzień. Dzięki nabraniu perspektywy będą mogły lepiej odnaleźć się w sferze zawodowej i dostrzegą nadarzające się okazje i nowe możliwości. Muszą jednak podchodzić do nich rozsądnie.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Szóstka Monet

Wagi, ku swemu zaskoczeniu, doświadczą w tym tygodniu bezinteresownej życzliwości i pomocy ze strony osób trzecich. Miło im będzie stwierdzić, że dobro, jakie czyniły innym wróci do nich. Za okazaną ludziom sympatię i pomoc wagi będą mogły liczyć wsparcie i serdeczność w najmniej oczekiwanej chwili.

Zdrowie: Rycerz Pucharów

W tym tygodniu wagi powinny zwrócić szczególną uwagę na układ nerwowy. Nadmiar stresu może powodować napięcie, zatem warto zadbać o odpowiedni wypoczynek i relaks. Nie bierzcie wszystkiego do siebie.

Uczucia: Siódemka Monet

Wagi będą musiały zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość, aby utrzymać swój związek. Mogą niesłusznie oskarżać partnera, o coś, czemu nie jest winien. To może wprowadzi

niepotrzebny zamęt. Nie wierzcie w plotki. Wolne wagi mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie.

Praca: As Pucharów

Karta ta oznacza, że wagi są na właściwej drodze, drodze, która może poprowadzić je do odkrycia swojego powołania. Być może odkryją w sobie talent wykraczających ponad powszechne wyobrażenie. Karta ta zapowiada ziszczenie się życzeń dotyczących kariery zawodowej. Mówi o pomyślnie zdanych egzaminach oraz realizacji planów i projektów

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet

Karta ta zapowiada w życiu skorpionów nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to skorpionom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarza

Osoby spod znaku skorpiona poczują się pełne energii i wigoru, będą cieszyły się dobrym zdrowiem i uda im się zdobyć to, o co od jakiegoś czasu się starają. Skorpiony będące ostatnio w gorszej kondycji będą miały silne wsparcie i pod dobrą opieką wrócą do formy.

Uczucia: Wielki Arkan Maga

Skorpiony postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą Wam oczekiwane rezultaty. Samotne skorpiony będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Szóstka Pucharów

W tym tygodniu u skorpionów nastąpi ożywienie zawodowe. Mogą otrzymać ciekawą propozycję, dzięki której poczują wyróżnienie. Warto odkurzyć stare pomysły, gdyż teraz ich realizacja może przynieść pozytywne zmiany w sferze materialnej. Podbuduje to również ambicję skorpionów.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Trójka Pucharów

Ten tydzień zapowiada się dla strzelców pozytywnie, wniesie zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie marzeń i rozwój. To także zakończenie trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Strzelce mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Zdrowie: As Buław

W najbliższych dniach zodiakalne strzelce będą mogły cieszyć się wspaniałą witalnością. Ich zdrowie będzie w najlepszym porządku, nic nie będzie mu zagrażało.

Uczucia: Dziewiątka Monet

Uczuciowo strzelce mogą czuć się osamotnione, co może brać się z tego, że znacznie więcej wymagają od siebie niż od partnera. Dla osób w stałych związkach to zapowiedź zgody, harmonii, a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać ciążę.

Praca: Siódemka Buław

Dobra passa strzelców pomoże im w pracy, w której przy odrobinie rozsądku uda się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da strzelcom motywację do zwiększenia wysiłków, co zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Słońca

Dla osób spod znaku koziorożca ten tydzień będzie niezwykle udany. Wszelkie zmartwienia i smutki odejdą, zastąpi je radość i szczęście. Koziorożce spędzą miłe chwile w gronie najbliższych. Słońce jest kartą, która zapowiada sukces, urodzaj, obfitość, rozwój i radość we wszystkich dziedzinach.

Zdrowie: Trójka Monet

Koziorożce postanowią coś radykalnie zmienić w swoim sposobie dbania o zdrowie. Będzie to dla nich niemal mistyczna inicjacja. Koziorożce postawią na rozwój wewnętrzny, tak by zyskać harmonię ducha i ciała. Z zebranych dotychczas doświadczeń koziorożce wyłowią kwintesencję i odnajdą swoją ścieżkę.

Uczucia: Szóstka Buław

Koziorożce czeka naprawdę gorący tydzień. Ich uczucia rozpalą się do białości, jeśli tylko będą mogły przejąć na chwilę kontrolę w związku. Karta ta może zapowiadać zawarcie związku małżeńskiego lub narodziny dziecka. To bardzo dobra wróżba i dla zakochanych i dla tych szukających miłości.

Praca: Wielki Arkan Cesarzowej

Koziorożce w życiu zawodowym mogą liczyć na dyskretne wsparcie kobiety na wysokim stanowisku. Może im ona udzielić cennej rady, która wesprze ich karierę. Jest to szczególnie dobry czas dla kobiet spod znaku Koziorożca, gdyż zawodowo poczują się pewnie, silnie i stabilnie, dzięki czemu mogą wiele zyskać.

Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy