Horoskop 20 – 26 listopada 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Król Pucharów

W tym tygodniu wodniki będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Wodniki będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Nad zdrowiem osób spod znaku wodnika będzie w tym tygodniu czuwał ktoś zaufany. Być może lekarz, którego darzą szacunkiem. Karta ta oznacza opiekę, bezpieczeństwo i zaufanie. Ktoś życzliwy roztoczy opiekę nad wodnikami i jeśli tylko zechcą pomoże im wrócić do dobrej formy.

Uczucia: Dziewiątka Buław

Wodniki czeka w miłości trudny czas. Osoby będące w związkach będą musiały zawalczyć o partnera. Ich starania, rozmowy, planowanie wspólnej przyszłości przyniosą dobry efekt i pozwolą wypracować wspólne stanowisko, a także stabilny i zrównoważony związek.

Praca: Dziewiątka Mieczy

Karta ta mówi, że w tym tygodniu, w sprawach zawodowych wodniki będą nastawione pesymistycznie. Ich zniechęcenie będzie się brało z monotonnych obowiązków lub atmosfery w miejscu pracy. W wodnikach może też obudzić się lęk przed niepowodzeniem, a to wszystko w obliczu trudnych zadań związanych z dużym ryzykiem. Może je też dopaść trema przed wystąpieniem publicznym.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Król Mieczy

Ten tydzień da rybom upragnione poczucie stabilizacji. Dzięki swojej pracy, dyplomacji i rozwadze osiągną pozycję, dzięki której będą cieszyły się autorytetem i spokojem. To dobra karta dla rodziny i zwiastuje jej spokojny czas.

Zdrowie: Dziesiątka Monet

Dla ryb forma fizyczna nie będzie miała w tym tygodniu większego znaczenia, zdecydowanie skupią się na swoich emocjach.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Być może ryby poznają jakieś tajemnice lub zdobędą ciekawe informacje o obiekcie swoich westchnień. Czekanie na właściwy moment przyniesie im dobre rezultaty. Dla osób w związku nastąpi czas głębokiego zrozumienie i pogłębienie relacji.

Praca: Dziesiątka Mieczy

Karta ta zapowiada dużą zmianę w życiu zawodowym ryb. Nie jest to jednak niespodzianka, a świadome działanie. Karta ta może oznaczać zmianę pracy lub całkowitą zmianę orientacji zawodowych. Bywa, że zwiastuje małe zmiany, np. przejście do innego działu lub niespodziewane zakończenie wykonywanych czynności.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Ósemka Pucharów

W tym tygodniu procesy poznawcze osób spod znaku barana będą przebiegać znacznie szybciej. Barany czują, że coś wisi w powietrzu i z nieoczekiwanej strony otrzymają impuls do działania. Wydarzenie, na które czekają nastąpi szybciej, niż się spodziewały, praktycznie się rozpoczyna. Karta ta oznacza zmianę wewnętrzną, przeobrażenie, jest też zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Czwórka Mieczy

Barany nie będą w tym tygodniu w najlepszej formie. Może im się przytrafić dolegliwość, która zagna j do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych baranów będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku z samym sobą.

Uczucia: Walet Pucharów

Barany żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może barany przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

Praca: Siódemka Pucharów

Barany w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, zagubione we własnych emocjach. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że barany okażą się trudne w codziennym współżyciu.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca

Te z osób spod znaku byka, które lubią kierować się w życiu zdrowym rozsądkiem i czystą logiką czeka trudny tydzień. Wokół nich będzie się, bowiem działo wiele niezrozumiałych, tajemniczych rzeczy. Zaś te z byków, które ufają swojej intuicji i umieją kierować się przeczuciem mają szansę odkryć coś interesującego, rozwikłać jakąś tajemnicę i zdobyć nową wiedzę.

Zdrowie: Królowa Pucharów

W tym tygodniu byki mogą pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie byki również nie mają powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Ósemka Buław

W uczuciach byków pojawi się niespodzianka. Nowa znajomość, szalona miłość, a może błyskotliwy romans. Pewne jest, że obok osoby spod znaku byka pojawi się ktoś bardzo atrakcyjny. Bardzo dobrze będzie układało się życie w stałych związkach, zaś single mają szansę na pojawienie się tej „drugiej połowy” i długotrwały szczęśliwy związek.

Praca: Dziesiątka Buław

U byków przyjdzie pora na zmiany, może to być awans lub nowa lepsza oferta pracy. Zawodowo byki będą usatysfakcjonowane i chętnie podejmą nowe wyzwania. Niestety, mimo sukcesów, byki mogą odczuwać przygnębienie. Zdecydowanie zbyt wiele wymagają od siebie i przez to tracą szerszą perspektywę.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Dwójka Mieczy

W tym tygodniu osoby spod znaku bliźniąt mogą poczuć zwątpienie. Rozpaczliwie próbują zachować stanowczą postawę i grać pewnych siebie, jednak będzie to dla nich coraz trudniejsze. Muszą faktycznie znaleźć w sobie siłę, wówczas będzie ją widać również na zewnątrz. Pewien obszar wiedzy pozostanie dla bliźniąt niedostępny, gdyż nie są jeszcze gotowe, by poznać wszystkie tajemnice.

Zdrowie: Siódemka Monet

Jeżeli cokolwiek niepokoi bliźnięta w sferze zdrowotnej, powinny zgłosić się z tym do specjalisty. Ich ocena swojego stanu zdrowia odbiega, bowiem od rzeczywistości i choć mogą czuć się dobrze, to coś jednak może szwankować. Powodem tego może być wyczerpujący tryb życia, który należałoby zmienić.

Uczucia: Wielki Arkan Świata

Miłość, szczęście i poczucie bezpieczeństwa będą gościły w sercach zodiakalnych bliźniąt. Poczują się spełnione, poczują, ze w tym związku mogą spędzić całe życie. Wspólnie możecie się rozwijać i budować piękną więź. Nie ograniczacie się wzajemnie, a wspieracie i dajecie sobie szczęście. U samotnych bliźniąt zakończy się okres samotności i poczują się gotowe do tego, by wejść w poważny związek.

Praca: Wielki Arkan Cesarzowej

Bliźnięta w życiu zawodowym mogą liczyć na dyskretne wsparcie kobiety na wysokim stanowisku. Może im ona udzielić cennej rady, która wesprze ich karierę. Jest to szczególnie dobry czas dla kobiet spod znaku bliźniąt, gdyż zawodowo poczują się pewnie, silnie i stabilnie, dzięki czemu mogą wiele zyskać.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Koła Fortuny

W życiu raków w tym tygodniu raz będzie lepiej, raz gorzej, ale generalnie zmiany będą je pozytywnie nakręcały. Najgorsze, co może się rakom przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić je do frustracji. Jednak, gdy tylko zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko zmieni się na lepsze.

Zdrowie: Szóstka Buław

Raki, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Osoby, które są w formie będą cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia: Piątka Monet

Raki skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Negatywizm uda się przełamać, jeśli tylko uda się zmienić własne nastawienie. Dużą pomocą okaże się dla raków ich partner. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Praca: Wielki Arkan Gwiazdy

W tym tygodniu praca będzie dla raków miejscem kojarzącym się bardziej z odpoczynkiem niż harówką. Osoby, które do tej pory musiały włączyć o swoje zostaną docenione. Ich wysiłki przyniosą efekty i będą miały czas na ułożenie nowego planu działania i reorganizację. Gwiazda będzie im sprzyjała dając ochronę i spokój.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Trójka Pucharów

Ten tydzień zapowiada się dla lwów pozytywnie, wniesie zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie marzeń i rozwój. To także zakończenie trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Lwy mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Zdrowie: Trójka Mieczy

Głównym czynnikiem wpływającym na zdrowie i kondycję osób spod znaku lwa będzie w tym tygodniu będzie stres. Lwy będą zmuszone postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na stan emocjonalny lwów.

Uczucia: Dwójka Monet

Lwy spędzą ten tydzień w dobrej atmosferze, a to sprzyja związkom. Wszystko będzie się Wam pięknie układało, jednak musicie uważać, aby do tej sielanki nie wkradła się niestałość lub niezdecydowanie. Bądźcie szczerzy w uczuciach, wówczas będziecie traktowani poważnie. Karta ta sprzyja związkom opartym na przyjaźni i partnerstwie.

Praca: Piątka Pucharów

U lwów kłopoty w pracy wiążą się z zaniedbywaniem obowiązków, oraz z tym, że nie mogą liczyć na pomoc współpracowników. Dobrym dniem dla lwów będzie piątek wówczas wszystko się ożywi, a wszelkie trudności skończą się pozytywnie. Dla artystów to zapowiedź rozpoczęcia pracy nad nowym dziełem.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: As Buław

Panny powinny w tym tygodniu nieco się zmobilizować, odnaleźć i wykorzystać ciekawą szansę. Dotyczy ona działań wymagających od nich dużej przedsiębiorczości oraz odwagi. Aby odnieść sukces panny muszą być gotowe do podjęcia ryzyka. As Buław wskazuje na duży na entuzjazm i zapał do samodzielnego rozwoju.

Zdrowie: Wielki Arkan Słońca

Panny w nadchodzących dniach odzyskają pełnię sił witalnych i będą cieszyły się świetną kondycją. Zapomną o niedawnym zmęczeniu, będą mogły się zregenerować i ułożyć plan na przyszłość, by pozostać w dobrej formie.

Uczucia: Piątka Mieczy

Dla panien nastąpi trudny czas w partnerstwie. Winne temu będą nieporozumienia i plotki. Warto jednak zawalczyć o partnera, szczera rozmowa, bez zawiści, może uratować sytuację. Dla samotnych osób karta ta nie zapowiada nowych znajomości ani zmian.

Praca: As Pucharów

Karta ta oznacza, że panny są na właściwej drodze, drodze, która może poprowadzić je do odkrycia swojego powołania. Być może odkryją w sobie talent wykraczających ponad powszechne wyobrażenie. Karta ta zapowiada ziszczenie się życzeń dotyczących kariery zawodowej. Mówi o pomyślnie zdanych egzaminach oraz realizacji planów i projektów.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Walet Mieczy

W tym tygodniu wagi mogą liczyć na to, że otrzymają szansę, impuls do działania. Dzięki temu uzyskają jasność sytuacji i będą mogły lepiej zrozumieć nawet trudne zależności. Walet mieczy może też oznaczać, że wagi będą musiały bronić swoich poglądów i ostrzega, by nie wplątać się z tego powodu w konflikt.

Zdrowie: Wielki Arkan Kochanków

Karta ta da wagom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi je także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiąca nie tylko o rozkwicie, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych wag zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Uczucia: Królowa Buław

Karta ta zapowiada w życiu emocjonalnym zodiakalnych wag okres rozwoju i nowych porywających uczuć. Dla osób w związkach nastąpi ożywienie w życiu towarzyskim, zaś samotne wagi mogą liczyć na spotkanie kogoś ekscytującego.

Praca: Rycerz Monet

Karta ta może oznaczać, że wagi podejmą pracę w administracji państwowej, służbach mundurowych lub w sektorze bankowości. Wskazuje na kierownicze stanowisko, dowodzenie zespołem będzie im w tym tygodniu szło znakomicie. Karta ta zwiastuje wagom rozwój, uznanie, a także polepszenie sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Trójka Monet

Nadchodzący tydzień przyniesie skorpionom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkraczamy w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mamy jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z sumy przeżytych doświadczeń skorpiony tworzą teraz kwintesencję, dzięki temu odkryją swoją drogę życiową.

Zdrowie: Siódemka Mieczy

Skorpionom mogą zacząć doskwierać dolegliwości związane z kręgosłupem, układem kostnym i krążeniem. Powinny zadbać o siebie i prowadzić zdrowszy, mniej obciążający tryb życia. Przyda im się odpoczynek, a w razie nasilenia kłopotów zdrowotnych wizyta u specjalisty.

Uczucia: Wielki Arkan Umiaru

W najbliższej przyszłości skorpiony będące w związkach będą potrzebowały więcej spokoju. Choć będą nieco wycofane, to umiar, jakim się wykażą przyniesie im dobre rezultaty. Zachowanie dystansu pozwoli skorpionom spojrzeć na uczucia z dalszej perspektywy i przekonać się o ich wartości. Dzięki temu ugruntują się w swoich przekonaniach. Osoby samotne z dystansem będą podchodziły do spraw emocjonalnych.

Praca: Walet Monet

W tym tygodniu skorpionom może wpaść jakieś dodatkowe, korzystne zlecenie. Podczas realizacji swojego planu mogą otrzymać dodatkowe wsparcie. Karta ta oznacza dla skorpionów propozycję objęcia nowego stanowiska lub zrealizowania lukratywnej transakcji.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Głupca

Strzelce będą mogły w tym tygodniu pozwolić sobie na niefrasobliwość, gdyż opatrzność będzie im sprzyjała. Nawet najbardziej nieracjonalne decyzje nie przyniosą bolesnych konsekwencji, jednakże strzelce nie powinny zupełnie tracić kontaktu z rzeczywistością. Rozpoczyna się dla nich coś nowego i choć na razie otacza je twórczy chaos, to już niebawem strzelce wyłowią z niego sens i będą mogły skoncentrować się na nowym celu.

Zdrowie: Wielki Arkan Maga

W tym tygodniu zodiakalne strzelce postanowią zadbać o siebie. To dobry moment na rozpoczęcie diety, na ułożenie nowego, zdrowego planu żywieniowego i treningowego. Na efekty trzeba będzie poczekać, ale przy wytrwałości i systematyczności Strzelce mogą odnieść sukces.

Uczucia: Czwórka Pucharów

Czarne chmury pojawią się nad sercami strzelców, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje strzelcom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Strzelce same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Szóstka Monet

Ten tydzień będzie sprzyjał karierze strzelców. Możliwa jest nowa transakcja i przypływ gotówki. Wysiłki strzelców zostaną zauważone i docenione. Należy jednak uważać, by zanadto nie uzależnić się od zwierzchnika. Strzelce będące w trudnej sytuacji mogą liczyć na pomoc bliskich.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Król Monet

Karta ta mówi, że w najbliższym czasie koziorożce wykażą się dużą cierpliwością i będą działały rozważnie. Będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem, poczują się atrakcyjnie i pewnie. Przyniesie im to radość, będą mogły skupić się na przyjemnościach. Jeśli koziorożce planują powiększenie rodziny lub większą inwestycję, to w tym tygodniu jest na to idealny czas.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity

Mimo całej energii i niecierpliwości, jaka w tych dniach będzie buzowała w koziorożcach, nie zapomną one o chwili relaksu. Ważne będzie by koziorożce odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację.

Uczucia: Piątka Buław

Karta ta charakteryzuje związek wypełniony prawdziwą miłością, ale też pełen emocji, sprzeczek i konfrontacji. Koziorożce nie koniecznie będą chciały romantycznego bycia ze sobą, są gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć taka relacja wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala lepiej poznać partnera i samego siebie.

Praca: Dziesiątka Pucharów

Karta ta wskazuje na zgrany zespół. Koziorożce mogą liczyć w tym tygodniu na przyjazne stosunki z przełożonymi oraz swoimi współpracownikami. Karta ta zapowiada też nowe, interesujące relacje handlowe oraz pomyślne kontakty, które będą bardzo ważne w dalszym życiu zawodowym.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy