Horoskop 20 – 26 lutego 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Szóstka Monet

Wodniki miło zaskoczy w tym tygodniu to, że dobro i serdeczność, którą okazały innym wróci do nich. Jeśli niesiemy bezinteresowną pomoc, to doświadczymy hojności i wsparcia innych. Wodniki czeka, więc nagroda i nowe obiecujące projekty.

Zdrowie: Król Monet

Wodniki powinny na poważnie zadbać o siebie, gdyż czas na to najwyższy. Przyda się wizyta kontrolna u lekarza i seria podstawowych badań. Najlepszym remedium będzie jednak odpoczynek, wyjazd gdzieś daleko od codziennych kłopotów.

Uczucia: Wielki Arkan Wieży

W sferze uczuć u wodników może nadejść trudniejszy czas. Być może niektóre z nich wciąż nie mogą w pełni podźwignąć się po przeżytej porażce. Uparte reanimowanie związku, życie wspomnieniami i czekanie na zmianę losu może wpędzić je w depresję. Niektórym wodnikom może się coś w związku psuć i jeśli w porę nie wrócą do jego podstaw może się im nawet zawalić. Wodniki powinny wyciągnąć wnioski z przeżytych porażek, by w kolejny związek wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

Praca: Królowa Mieczy

Na polu zawodowym wodniki będą miały wielki zapał. Chętnie podniosą kwalifikacje, będą uważnie obserwować otoczenie i mądrze reagować na zaistniałe sytuacje. W rozmowach i pertraktacjach. Wodniki będą otwarte, obrotne i pewne swojego stanowiska. Dbają o swoją niezależność, jeśli warunki pracy ich nie zadowalają, lub gdzie indziej otwierają się nowe możliwości, wodniki będą gotowe na zmiany.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Mieczy

W tym tygodniu w życiu ryb nastąpi zmiana. Zakończą pewien etap i zdobędą wzbogacające życiowo doświadczenia. Ta karta zwiastuje także zakończenie przykrych sytuacji, trudnego okresu życia. Odnalezienie się w nowej sytuacji zajmie im chwilę, jednak powinny szukać pozytywnych stron tej sytuacji.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarza

Osoby spod znaku ryby poczują się pełne energii i wigoru, będą cieszyły się dobrym zdrowiem i uda im się zdobyć to, o co od jakiegoś czasu się starają. Ryby będące ostatnio w gorszej kondycji będą miały silne wsparcie i pod dobra opieką wrócą do formy.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu

W tym tygodniu, w życiu uczuciowym ryb Rydwan doda dynamiki. Szykują się u nich zmiany, być może podróż, dzięki której ryby urozmaicą i rozwiną swoje życie uczuciowe. Osoby nie będące w związkach mogą poznać kogoś ciekawego będąc w podróży.

Praca: Wielki Arkan Umiaru

W życiu zawodowym ryby wykażą się większą wstrzemięźliwością. Umiar to dla nich najlepsza recepta na ten tydzień. Dzięki nabraniu perspektywy będą mogły lepiej odnaleźć się w sferze zawodowej i dostrzegą nadarzające się okazje i nowe możliwości. Muszą jednak podchodzić do nich rozsądnie.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Trójka Monet

Nadchodzący tydzień przyniesie baranom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkraczamy w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mamy jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z sumy przeżytych doświadczeń barany utworzą teraz kwintesencję, dzięki temu odkryją swoją drogę życiową.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarzowej

Barany będą w tym tygodniu w dobrej kondycji, aczkolwiek nie zawdzięczają tego wyłącznie swoim działaniom. Ogromne wsparcie da im bliska kobieta, matka, przyjaciółka, która znacznie je odciąży, zadba o ich zdrowie i dobre nawyki żywieniowe. Słuchając jej wskazówek barany utrzymają świetną formę.

Uczucia: Wielki Arkan Diabła

W baranach znów obudzi się ogromny temperament. Będą bardzo żywiołowe, pełne energii, pasji, problem w tym, ze mogą przesadzić w okazywaniu uczuć. Karta ta mówi też o licznych pokusach, jakie będą nęciły barany. Jeśli uda im się okiełznać swoje żądze i ukierunkować je na jakiś pozytywny cel, wówczas mogą zdobyć serce ukochanej osoby.

Praca: Siódemka Monet

W sferze zawodowej barany powinny nastawić się na powolny, ale stały rozwój. Tam gdzie spodziewają się szybkich rezultatów, spotyka je rozczarowanie. Brak cierpliwości  i nadmiar pomysłów, powoduje ryzyko niepowodzenia. Jeśli baranom uda się wykrzesać więcej cierpliwości i skupić na systematycznej pracy, mogą być pewne pozytywnego rezultatu.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy

Byki czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Zdrowie: Rycerz Mieczy

Zdrowiem zodiakalnych byków może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu byki będą też przejawiały skłonność do ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im także depresja, dlatego byki powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.

Uczucia: Dwójka Monet

Dla byków będących w związkach zapowiada się radosny i beztroski okres. Byki powinny tylko uważać, by się nie zagalopować i nie popaść w lekkomyślność i niestałość. Dla osób samotnych karta ta, to zapowiedź spotkania kogoś interesującego, z kim będzie można ciekawie spędzać czas.

Praca: Ósemka Mieczy

Byki na prawdziwe efekty swojej pracy będą musiały poczekać nawet kilka lat, jednak mają szansę na sukces. Potrzebny jest im jednak czas na poznanie swojej branży i wyrobienie sobie pozycji zawodowej. Karta zapowiada zyski i sukcesy w pracy związanej z podróżą lub komunikacją.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Eremity

Ten tydzień będzie dla bliźniąt pełen refleksji i przemyśleń. Bliźnięta przypomną sobie, że poza światem materialnym istnieje też ten duchowy, równie ważny i postanowią zadbać nieco o swoją duchowość. Dzięki temu wyciszeniu i zdystansowaniu do świata zewnętrznego uda im się oczyścić umysł i będą mogły obiektywnie ocenić swoją życiową sytuację.

Zdrowie: Piątka Mieczy

Bliźnięta mogą w tym tygodniu mocno nadwyrężyć swoje zdrowie. Wszystko to za sprawą mocnej przesady, która w niczym, także w dbaniu o formę nie jest dobra. Nastrój bliźniąt także nie będzie najlepszy, będą agresywne i pełne negatywnych emocji, co może obrócić się przeciwko nim samym gdyż przeciążają swój organizm.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla bliźniąt będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Trójka Monet

Zodiakalnym bliźniętom być może szykuje się awans. Są już na końcu okresu nauki lub rozwoju, chętnie podejmą nowe wyzwania, obarczone większą odpowiedzialnością. Podejście do ważnego egzaminu, lub przetestowanie nowych umiejętności zapewni im uznanie i odpowiednią pozycję zawodową.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Trójka Pucharów

Ten tydzień zapowiada się dla raków pozytywnie, przyniesie im zmiany na lepsze. Karta ta oznacza spełnienie marzeń i rozwój, a także zakończenie trudnych spraw uczuciowych. Najlepszym rozwiązaniem w skomplikowanych kwestiach będzie kompromis, należy unikać ryzykownych posunięć. Raki mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i zabawę w dobrym towarzystwie.

Zdrowie: Walet Pucharów

Raki będą mogły chwilowo odpuścić sobie dbanie o zdrowie, będą w dobrej formie i nie widać i nich żadnych oznak chorobowych.

Uczucia: Wielki Arkan Księżyca

W życiu osobistym raków nastanie czas wątpliwości i niepewności. Choć Księżyc daje pewną ochronę to jednak symbolizuje także tajemnice i sekrety, które nie sprzyjają związkom. Osoby obdarzone intuicją powinny jej zaufać, zaś racjonaliści muszą ten czas przeczekać.

Praca: Ósemka Monet

Karta ta mówi, że raki obejmą nową posadę lub przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej do tego wiedzy, szybko nadrobią braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Maga

Lwy w tym tygodniu rozpoczną zupełnie nowy etap rozwoju. Być może wiąże się on z nauką, poszerzaniem wiedzy lub zdobywaniem nowych umiejętności, gdyż Mag szczególnie mocno wiąże się z nauką i rozwojem. Dzięki wytężonej pracy i poświęceniu lwy mogą odnieść spektakularny sukces, który pozwoli im dalej się rozwijać.

Zdrowie: Wielki Arkan Śmierci

Stan zdrowia osób spod znaku lwa może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory lwy cieszyły się dobrym zdrowiem powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały karta ta może oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia: Dziesiątka Monet

Która ta zapowiada piękny czas, w którym z radością będzie można przeżywać związek we wszystkich jego aspektach. Lew doceni w końcu małe gesty, które z przyzwyczajenia lekceważył. Krótka rozłąka z ukochaną osobą zakończy się pomyślnie. Jeśli wolne lwy przezwyciężą niechęć do stałych związków mogą stworzyć stabilny i trwały związek. Karta ta, to zapowiedź szczęścia, spokoju i harmonii. Związek umocnią wspólne inwestycje i wspólne zamieszkanie.

Praca: Wielki Arkan Mocy

W tym tygodniu w sferze zawodowej u lwów mogą pojawić się pewne trudności i wyzwania, jednak są to przeszkody, które przy odpowiedniej mobilizacji uda się nie tylko przezwyciężyć, ale przekuć w sukcesy. To, że lew umie poradzić sobie w stresującej sytuacji i obrócić ją na swoją korzyść zostanie docenione przez przełożonych.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca

Przyszły tydzień będzie dla panien pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że panny nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót, to wkroczą w życie bogatsze o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: As Pucharów

W strefie zdrowia karta ta oznacza, że zodiakalne panny będą cieszyły się z powodu osiągnięcia wewnętrznej równowagi. Miłość doda im siły i chęć do życia.

Uczucia: Wielki Arkan Słońca

Wielki Arkan Słońca zapewni zodiakalnym pannom szczęście w miłości. Odniosą sukces w swoich staraniach i zdobędą obiekt swoich westchnień. Osoby będące w związkach będą natomiast cieszyły się atmosferą pełną ciepła, miłości i spełnienia. Pary starające się o dziecko będą miały wielkie szanse powodzenia.

Praca: Piątka Buław

W życiu zawodowym panien nastąpi przełom. Mogą odnieść sukces w nowej działalności. Obiecująca branża to handel i usługi. Dobrze ułożony plan to droga do niezależności, chodź nie obędzie się bez zamieszania. Należy wówczas zachować spokój i rozsądek, a wszystkie założenia uda się zrealizować. Nowy impuls do działania da pannom przełożony.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Zodiakalne wagi będą się w tym tygodniu czuły pewnie i stabilnie. W dużej mierze będzie tak dzięki temu, ze mogą liczyć na wsparcie kogoś zaufanego i mądrego, kto będzie pomagał im w każdej sytuacji. Wagi docenią wartość przyjaźni i więzi rodzinnych.

Zdrowie: Walet Buław

Stan zdrowia osób spod znaku wagi nie będzie budził zastrzeżeń i ogólnie rzecz biorąc będzie w tym tygodniu dobry. Wagi będą miały dużo energii i zapału do działania.

Uczucia: Wielki Arkan Gwiazdy

Serce wag znajdzie w tym tygodniu ukojenie i upragniony spokój. Osoby będące w związkach będą cieszyły się harmonią odzyskaną po niedawno przebytych perturbacjach. Wagi będą mogły znów się otworzyć i nawiązać z partnerem głęboką więź. Osoby samotne również mogą liczyć na szczęśliwą gwiazdę i na to, że odzyskają spokój ducha, a to przyciągnie do nich kogoś nowego.

Praca: Rycerz Monet

Karta ta może oznaczać, że wagi podejmą pracę w administracji państwowej, służbach mundurowych lub w sektorze bankowości. Wskazuje na kierownicze stanowisko, dowodzenie zespołem będzie im w tym tygodniu szło znakomicie. Karta ta zwiastuje wagom rozwój, uznanie, a także polepszenie sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Sądu

Skorpiony będą w tym tygodniu podejmowały ważne, życiowe decyzje. Będzie to od nich wymagało koncentracji, obiektywizmu i uczciwości, jeśli się na nie zdobędą, będą mogły podjąć słuszne decyzje. Warto pamiętać, że nie jest to, co prawda sąd ostateczny i będzie można zmodyfikować przyszłe plany, ważne jednak, by naprawdę sprawiedliwie ocenić możliwości swoje i innych. Skorpiony mogą poczuć ciężar spoczywającej na nich odpowiedzialności.

Zdrowie: Królowa Buław

W strefie zdrowotnej u skorpionów będzie się wszystko układało. Witalność i energia pojawią się za sprawą żywiołu ognia. Skorpiony otworzą się na siłę życiową, która obudzi w nich pogodę ducha, odwagę i przedsiębiorczość. Osoby spod tego znaku powinny jednak uważać, by podczas ulegania uciechom  i niepohamowanej rozrzutności nie nadszarpnąć swojego zdrowia.

Uczucia: Dziewiątka Buław

Skorpiony powinny uważać, by nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty w związku. Skorpiony mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Nowa znajomość może przerodzić się w dłuższy związek.

Praca: As Buław

Skorpiony otrzymają impuls, który pomoże im znaleźć nowy cel działań. Będą się starały połączyć swoje zainteresowania z życiem zawodowym. Skorpiony będą miały odwagę, by podjąć ryzyko. Dzięki temu zyskają szansę na zawodowy sukces. Będą zmotywowane, pełne zapału i ambicji.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Czwórka Buław

W życiu strzelców wszystko będzie układało się pomyślnie. Uda im się pokonać apatię i zniechęcenie, chętnie wyjdą do ludzi i zaczną na nowo cieszyć się życiem. Strzelce pokonają swoje obawy, bariery i lęki, a to da im siłę, radość i satysfakcję. Wyjdziecie z impasu i Wasze życie zmieni się na lepsze. To dobry czas na zawieranie nowych znajomości, bo może z nich wyniknąć coś dobrego

Zdrowie: Dwójka Mieczy

Strzelce powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Strzelce nie powinny szukać dziury w całym ani słuchać amatorskich porad medycznych.

Uczucia: Wielki Arkan Świata

Strzelce będą w tym tygodniu bardzo szczęśliwe. Osoby będące w związkach mogą liczyć na pełną harmonię, radość, osiągnięcie wspólnego osobistego celu. Osoby stanu wolnego mają zaś wielką szansę na zbudowanie trwałego i pięknego związku opartego na wspólnych pasjach i pragnieniu rozwoju.

Praca: Król Buław

U zodiakalnych strzelców dobre kontakty z przełożonym przyniosą wymierne korzyści. Pracowitość i praktyczne podejście do życia staną się podstawą sukcesów prowadzących do awansu. Nowa propozycja zainicjuje pomysły, które doprowadzą do poprawy sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet

Ten tydzień będzie dla osób spod znaku koziorożca niezwykle udany. Czego się koziorożce nie dotkną, odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega także przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: Wielki Arkan Kochanków

Karta ta da koziorożcom dużo energii, sił wirtualnych i możliwe, że pobudzi także do bardziej aktywnych działań w sferze fizycznej i erotycznej. Kochankowie są kartą mówiąca nie tylko o rozkwicie, ale też o dokonaniu wyboru, zatem to od samych wag zależy, czy dobrze spożytkują energię, jaką otrzymają.

Uczucia: Ósemka Pucharów

Karta ta może oznaczać rozstanie z partnerem lub przyjaciółmi, którzy do tej pory wiele znaczyli w życiu koziorożców. Należy wówczas pożegnać się z wdzięcznością. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Może to być także zderzenie z rzeczywistością i rozstanie z wyobrażeniami o związku jak z bajki.

Praca: Królowa Pucharów

W sferze pracy koziorożce wejdą w spokojną fazę wyczekiwania. Wsłuchają się w swój wewnętrzny głos i wytyczą sobie nowe cele zawodowe. Mają doskonałe warunki by zająć się czymś związanym z mediami, może filmem, telewizją, radiem, czy choćby pisaniem książek lub artykułów prasowych. Mogą też odnieść sukces w obszarach związanych z ezoteryką i okultyzmem. To świetny czas dla artystów, zwłaszcza muzyków.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy