Horoskop 20 – 26 marca 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Koła Fortuny

W życiu wodników w tym tygodniu raz będzie lepiej, raz gorzej, ale generalnie zmiany będą je pozytywnie nakręcały. Najgorsze, co może się wodnikom przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić je do frustracji. Jednak, gdy tylko zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko zmieni się na lepsze.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu

Osoby spod znaku wodnika mogą w tym tygodniu podjąć kluczowe decyzje w kwestii swojego zdrowia. Może się zdarzyć, że zdecydują się na leczenie jakichś dolegliwości lub wykonanie badań. Wodniki będące w lepszej formie będą trzymały się zdrowego trybu życia i będą realizowały wcześniejsze zdrowotne założenia.

Uczucia: Szóstka Buław

Wodniki czeka naprawdę gorący tydzień. Ich uczucia rozpalą się do białości, jeśli tylko będą mogły przejąć władze w związku. Karta ta może zapowiadać zawarcie związku małżeńskiego lub narodziny dziecka. To bardzo dobra wróżba i dla zakochanych i dla tych szukających miłości.

Praca: Dziewiątka Mieczy

Karta ta mówi, że w tym tygodniu, w sprawach zawodowych wodniki będą nastawione pesymistycznie. Ich zniechęcenie będzie się brało z monotonnych obowiązków lub atmosfery w miejscu pracy. W wodnikach może też obudzić się lęk przed niepowodzeniem, a to wszystko w obliczu trudnych zadań związanych z dużym ryzykiem. Może je też dopaść trema przed wystąpieniem publicznym.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: As Mieczy

Zodiakalne ryby rozpoczną w swoim życiu nowy etap i wejdą w niego w pełni świadomie. Umieją kierować się rozsądkiem i pokładają wiarę w siłę swojego intelektu. Wiedzą już jak ułożyć sobie życie, by uniknąć nawarstwiania się spraw i będą umiały je systematycznie załatwiać.

Zdrowie: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Ryby będą z zapałem i zaangażowaniem zdobywały nową wiedzę i umiejętności, a wszystko to w celu uzyskania wyższego poziomu wtajemniczenia w dziedzinie, zdrowia i urody. Ryby mogą odkryć jakiś sekret dotyczący swojego zdrowia.

Uczucia: Dziesiątka Mieczy

Karta ta mówi o trudnościach w życiu uczuciowym ryb. Mogą się w nim pojawić problemy i zmartwienia. Karta ta może nawet zwiastować zakończenie obciążającego i nieudanego związku. Z reguły jednak mówi, że racjonalizm zabija w rybach uczucia, przez co wiele tracą. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich związków.

Praca: Wielki Arkan Księżyca

Osoby obdarzone intuicją i umiejące zawierzyć jej podszeptom mogą odkryć tajemnicę, która diametralnie zmieni ich sytuację zawodową. Ryby ufające czystej logice mogą zaś czuć się zagubione i nie powinny podejmować w tym czasie wiążących decyzji.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Trójka Monet

Nadchodzący tydzień przyniesie baranom duże zmiany praktycznie w każdej dziedzinie życia. Karta ta mówi, że wkraczamy w zupełnie nowy obszar doświadczeń, mamy jednak niezbędne kwalifikacje by odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Karta zwiastuje też udane zakończenie określonego okresu rozwoju oraz przejście na wyższy poziom. Z  sumy przeżytych doświadczeń barany tworzą teraz kwintesencję, dzięki temu odkryją swoją drogę życiową.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarzowej

W tym tygodniu nad baranami roztoczy opiekę osoba bardzo im życzliwa, być może matka lub przyjaciółka. Pomoże im dojść do siebie, zadbać o kondycję i zdrową dietę. To pozytywna karta, o ile tylko barany będą w stanie przyjąć wsparcie i znajdą czas by poddać się pielęgnacyjnym zabiegom. To znacznie poprawi ich stan ciała i ducha.

Uczucia: Dwójka Pucharów

W sferze uczuć u baranów zapowiada się bardzo dobry czas. Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Dla par starających się o potomka to bardzo pomyślna wróżba. Osoby samotne mogą zaś wdać się w nowy romans, który przerodzi się w stały związek. Ta karta symbolizuje również zaręczyny i małżeństwo.

Praca: Dziewiątka Pucharów

Karta wskazuje na okres, w którym praca będzie sprawiała baranom przyjemność, będą ją wykonywały lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Król Pucharów

W tym tygodniu byki będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Byki będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta ta sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Zdrowie: Król Monet

Byki powinny na poważnie zadbać o siebie, gdyż czas na to najwyższy. Przyda się wizyta kontrolna u lekarza i seria podstawowych badań. Najlepszym remedium będzie jednak odpoczynek, wyjazd gdzieś daleko od codziennych kłopotów.

Uczucia: Królowa Mieczy

W związek uczuciowy byków może wtrącać się ktoś trzeci, kobieta, może to być matka, teściowa lub przyjaciółka. Byki będące w związkach osiągną partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. Dla samotnych osób karta ta oznacza melancholię, ciepłe wspomnienia po minionym szczęściu.

Praca: Wielki Arkan Wieży

W życiu zawodowym byków pojawią się komplikacje. Okaże się, że projekt, nad którym pracują miał poważny błąd już od samego początku jego tworzenia. Jeśli uda się go naprawić to jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak stanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Diabła

W życiu bliźniąt będzie się w tym tygodniu dużo działo. Będą targały nimi burzliwe uczucia, sprzeczne emocje, często będzie pojawiał się w nich gniew. Bliźnięta będą musiały opierać się kuszącym, lecz szemranym propozycjom. Dużo sił będzie wymagało od nich zachowanie samodyscypliny.

Zdrowie: Walet Mieczy

Na swój stan zdrowia bliźnięta nie będą miały prawa narzekać. Zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną będą miały świetną. Nic nie zagraża ich dobrej formie. Jedyne, co może im dokuczać, to stres lub frustracja.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla bliźniąt będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W życiu zawodowym bliźniąt zapowiada się czas dobrej współpracy i przyjaznej atmosfery. Zespół, w którym pracują bliźnięta może wspólnie odnieść sukces dzięki zgranej współpracy, korzystaniu z doświadczeń i rad kolegów oraz dobrej organizacji.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Kochanków

Pojawienie się karty Kochanków oznacza, że we wszystkich aspektach życia raki będą w tym tygodniu miały wiele szczęścia. Wokół nich będzie panowała przyjazna atmosfera, a ludzie będą się do nich garnąć. Karta ta może też oznaczać, że raki będą musiały dokonać wyboru między szybkim, ale chwilowym szczęściem, a nieco trudniejszym do wypracowania, ale trwałym sukcesem. To bardzo dobra karta dla wszelkich praktyk miłosnych.

Zdrowie: Czwórka Mieczy

Rakom może im się przytrafić dolegliwość, która zagna je do lekarza i będą zmuszone ograniczyć swoją aktywność. W dużej mierze to od samych raków będzie zależało, czy będą z tego powodu cierpieć, czy też potraktujemy tę sytuację, jako okazję do dojścia do porządku ze sobą.

Uczucia: Siódemka Mieczy

W życiu osobistym osób spod znaku raka może pojawi

się brak otwartości. Może to wskazywać, że raki unikają rozmowy na ważny temat, stosują uniki i schodzą partnerowi z drogi. Być może chcą się wymigać się od podjęcia ważnych decyzji dotyczących ich związku. Samotne raki nie są gotowe na poważne decyzje, wolą nieco poczekać.

Praca: Dziesiątka Pucharów

Karta ta wskazuje na zgrany zespół. Raki mogą liczyć w tym tygodniu na przyjazne stosunki z przełożonymi oraz swoimi współpracownikami. Karta ta zapowiada też nowe, interesujące relacje handlowe oraz pomyślne kontakty, które będą bardzo ważne w dalszym życiu zawodowym.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Ósemka Mieczy

Lwy będą miały na swojej drodze drobne przeszkody. Muszą pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Karta mówi, ż trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Poza tym karta przestrzega przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

Zdrowie: Ósemka Pucharów

Karta ta zapowiada regenerację sił witalnych. Lwy mają szansę rozstać się ze złymi nawykami i nałogami. Nie będzie to proste, ale lwy zaczną w dojrzały i odpowiedzialny sposób dbać o swoje zdrowie. Być może poczują upływ czasu i do skłoni je do zadbania o siebie na poważnie.

Uczucia: Wielki Arkan Gwiazdy

Miłość lwów tym tygodniu będzie nieco stonowana, będą delektować się błogim spokojem u boku ukochanej osoby. Lwy będące w związkach mogą liczyć na miły czas, sielankę, która wynagrodzi im trudy, jakie ostatnio przechodził ich związek. Osoby samotne także znajdą się pod silnym wpływem dobrej gwiazdy, ich pogodny nastrój i zadowolenie przyciągnie do nich nowe osoby.

Praca: Siódemka Pucharów

Lwy w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, zagubione we własnych emocjach. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że lwy okażą się trudne w codziennym współżyciu.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: As Monet

Zodiakalnym pannom w tym tygodniu będzie sprzyjała fortuna i będą się cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To zapowiedź dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: Dwójka Mieczy

Panny powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Panny nie powinny szukać dziury w całym ani słuchać amatorskich porad medycznych.

Uczucia: Dziesiątka Monet

W życiu uczuciowym panien nastanie piękny czas, w którym z radością będą mogły cieszyć się związkiem. Panna doceni uprzejme gesty partnera, które z przyzwyczajenia lekceważyła. Krótka rozłąka z ukochaną osobą zakończy się pomyślnie. Jeśli panny przezwyciężą niechęć do stałych związków mogą stworzyć stabilną i trwałą relację. Karta ta to zapowiedź szczęścia, spokoju i harmonii. Związek umocnią wspólne inwestycje i wspólne zamieszkanie.

Praca: Dziewiątka Buław

Pannom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków panny będą miały możliwości realizowania zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, panny rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów

Zodiakalne wagi będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której wagi staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Wielki Arkan Maga

W tym tygodniu zodiakalne wagi postanowią zadbać o siebie. To dobry moment na rozpoczęcie diety, na ułożenie nowego, zdrowego planu żywieniowego i treningowego. Na efekty trzeba będzie poczekać, ale przy wytrwałości i systematyczności wagi mogą odnieść sukces.

Uczucia: Trójka Monet

Ta karta mówi o związku, w którym bardzo ważnym elementem jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania partnerów. Związek utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem waga będzie musiała zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych osób to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu, jeśli tylko wagi będą umiały nieco podporządkować się partnerowi.

Praca: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że w życiu zawodowym wagi osiągną coś ważnego i będą miały okazję cieszyć się z rezultatów swojej pracy. Może tu chodzić o zdane egzaminy, objęcie interesującego stanowiska, awans, podwyżkę lub sfinalizowanie ważnego interesu. Karta ta mówi też o przyjemnej atmosferze w pracy.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Król Buław

W nadchodzącym tygodniu skorpiony będą cieszyły się wielkim uznaniem. Swoim statusem będą wzbudzały w otoczeniu zaufanie i szacunek. Karta ta mówi, że dzięki sile woli i wierze we własne umiejętności skorpiony mogą wiele osiągnąć, znacznie się rozwinąć i dojrzeć. Ugruntują się ich przekonania i będą świetnie wyrażać siebie.

Zdrowie: Dziesiątka Buław

Skorpiony będą musiały w tym tygodniu uważać na zdrowie, by nie zapaść na przewlekłe schorzenia. Dobytym pomysłem będzie skontrolowanie głównych narządów wewnętrznych i w razie złych wyników konsultacje z lekarzem specjalistą.

Uczucia: Królowa Pucharów

Karta ta zwiastuje w uczuciach skorpionów czas delikatnej i wypełnionej miłością bliskości. Skorpiony chcąc poprawić relacje z partnerem będą gotowe do ustępstw i poświęceń. Ich zabiegi przyniosą oczekiwane rezultaty. Wszystkie skorpiony mogą odczuwać głęboką tęsknotę za bliskością i miłością, będą szukały oparcia w drugim człowieku.

Praca: Królowa Monet

W życiu zawodowym skorpionów szykuje się korzystna transakcja, a wraz z nią duży napływ gotówki. Może się on wiązać z zakupem lub sprzedażą domu albo mieszkania. W tym tygodniu skorpiony mogą korzystać z wcześniej zgromadzonych środków.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Piątka Buław

Strzelce odczują w nadchodzących dniach potrzebę walki o prestiż, o pokazanie swojej mocnej strony. Czekają je zmagania i walka, którą same sprowokują pozorując konflikty. Karta ta ostrzega by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie strzelce wywołają może zacząć wymykać się spod ich kontroli.

Zdrowie: As Pucharów

W strefie zdrowia karta ta oznacza, że strzelce będą cieszyły się z powodu osiągniecia wewnętrznej równowagi. Wyniki badań mogę je pozytywnie zaskoczyć. Strzelce poczują się pełne witalności i energii.

Uczucia: Czwórka Pucharów

Czarne chmury pojawią się nad sercami strzelców, być może winna będzie temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje strzelcom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Strzelce same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Walet Buław

Strzelce mogą w sferze zawodowej liczyć na pomoc ze strony młodej osoby. Mogą też otrzymać dobrą wiadomość. Karta ta oznacza świetne porozumienie z młodymi lub młodszymi stażem pracownikami. To dobra pora na nowe inwestycje, nowe działania, byle w rozsądkiem i konsekwentnie. Zapowiada też pomyślne zdanie egzaminów lub rozpoczęcie nauki.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy

Koziorożce powinny w tym tygodniu szczególnie uważać, by nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Koziorożce mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity

Mimo całej energii i niecierpliwości, jaka w tych dniach będzie buzowała w koziorożcach nie zapomną one o chwili relaksu. Ważne będzie by koziorożce odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację.

Uczucia: Walet Monet

Zodiakalne koziorożce będą miały okazję do zebrania wartościowych i trwałych doświadczeń. Mogą być to zarówno miłosne przygody, które wiele wniosą do ich życia osobistego, jak i szansa nawiązania trwałego związku. Karta ta oznacza, że koziorożce przejmą inicjatywę w kontaktach z płcią przeciwną. Być może uda im się przekształcić przelotny romans w trwały związek. W stałych związkach koziorożcom uda się wyjaśnić wszelkie niejasności i dzięki temu umocnić oraz rozwinąć relację z partnerem.

Praca: Ósemka Buław

Plany dotyczące życia zawodowego koziorożców wkrótce się urzeczywistnią. Proces zmian już dawno się rozpoczął, może też zostać niespodziewanie przyspieszony i w efekcie znajduje się tuż przed ukończeniem. Mimo, iż osoby spod znaku koziorożca spodziewały się tego dopiero w dalszej przyszłości, zmiany nastąpią niebawem.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy