Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Monet

Karta ta zapowiada w życiu wodników nadejście fazy obfitości i bogactwa, zarówno tego wewnętrznego, jak i materialnego. Da to wodnikom poczucie bezpieczeństwa i stabilności, będą cieszyły się beztroską codziennego życia. Aby jednak osiągnąć ten stan potrzebna jest pełna koncentracja, aby z powodu zabiegania o powodzenie w interesach i nadgorliwości w pracy nie zaniedbać życia osobistego.

Zdrowie: Wielki Arkan Umiaru

Dla wodników receptą na zdrowie będzie w tym tygodniu zachowanie szeroko pojętego umiaru. Wodniki powinny stronić od używek, nie nadwyrężać swojego zdrowia i zadbać o siebie. Dzięki temu szubko odzyskają siły, witalność i energię, będą też mogły szczerze ocenić swoją kondycję.

Uczucia: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Wodniki będące w związkach będą cieszyły się w tym tygodniu harmonią i poczuciem bliskości. W swoim partnerze odnajdą także przyjaciela i zaufanego doradcę, a to cenne cechy. Osoby samotne będą cieszyły się czasem spędzonym w gronie przyjaciół i być może wśród nich będzie ktoś, z kim nawiążą bliższą więź.

Praca: Dwójka Buław

W sferze zawodowej wodniki będą obrotne i z łatwością dostosują się do zadań i atmosfery w miejscu pracy. Karta ta może jednak oznaczać wręcz beztroską lekkomyślność. Zwraca uwagę, że wodniki nie podchodzą z prawdziwą powagą do wyznaczonych zadań i lekceważą niektóre sprawy.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Walet Mieczy

W tym tygodniu ryby mogą liczyć na to, że otrzymają szansę, impuls do działania. Dzięki temu uzyskają jasność sytuacji i będą mogły lepiej zrozumieć nawet trudne zależności. Walet mieczy może też oznaczać, że ryby będą musiały bronić swoich poglądów i ostrzega by nie wplątać się z tego powodu w konflikt.

Zdrowie: Ósemka Buław

Ryby mogą być w nieco gorszej formie. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku.

Uczucia: Wielki Arkan Diabła

W tym tygodniu w życiu uczuciowym ryb będzie rządziła namiętność i pasja. Uważajcie jednak, aby nie podporządkowywać wszystkiego wyłącznie zaspakajaniu własnych zachcianek. Okażcie więcej empatii partnerowi. Jeśli natomiast rozpiera Was energia i myślicie o skoku w bok, to zastanówcie się, czy warto. Podczas miłosnych przygód dbajcie o swoje bezpieczeństwo.

Praca: Dziewiątka Mieczy

Karta ta mówi, że w tym tygodniu, w sprawach zawodowych ryby będą nastawione pesymistycznie. Ich zniechęcenie będzie się brało z monotonnych obowiązków lub atmosfery w miejscu pracy. W rybach może też obudzić się lęk przed niepowodzeniem, a to wszystko w obliczu trudnych zadań związanych z dużym ryzykiem. Może je też dopaść trema przed wystąpieniem publicznym.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet

Karta ta zwiastuje baranom wiele okazji na poprawienie sytuacji majątkowej. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcą w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie barany mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw

Zdrowie: Wielki Arkan Śmierci

Stan zdrowia osób spod znaku barana może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory cieszyły się dobrym zdrowiem powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały karta ta może oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków

Barany będące w związkach będą cieszyły się namiętną i pełną miłości atmosferą. Osoby poszukujące partnera powinny natomiast zastanowić się, czy pragną jedynie niezobowiązującego flirtu, czy też szukają poważnej relacji. Jedni i drudzy mają wielkie szanse powodzenia w sferze miłości.

Praca: Ósemka Pucharów

Barany czekają zawodowe zmiany, które w diametralny sposób poprawią ich sytuację. Rozpocznie się u nich dobra passa, która otworzy możliwości nowych inwestycji. Zapowiedź sukcesu twórczego, który zaowocuje nowymi pomysłami. Zapowiada się zmiana pracy lub stanowiska, co poprawi warunki życia, pomoże w znacznym stopniu rozwinąć działalność i zapewni stabilność majątkową.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Mieczy

W tym tygodniu w życiu byków nastąpi zmiana. Zakończą pewien trudny dla nich etap i zdobędą wzbogacające życiowo doświadczenia. Ta karta zwiastuje także zakończenie przykrych sytuacji, ciężkiego okresu życia. Odnalezienie się w nowej sytuacji zajmie bykom chwilę, jednak powinny szukać pozytywnych stron tej sytuacji.

Zdrowie: Wielki Arkan Rydwanu

Kondycja byków będzie w tych dniach godna pozazdroszczenia. Postawią na ruch, na aktywność i dzięki temu osiągną dobrą formę. Być może uda im się również połączyć to sportowe zacięcie z zamiłowaniem do podróży.

Uczucia: Wielki Arkan Wisielca

Dla prawdziwej miłości byki będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będą pracowały nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Osoby samotne będą wytrwale pracowały, by spodobać się potencjalnemu partnerowi.

Praca: Rycerz Monet

Karta ta może oznaczać, że byki podejmą pracę w administracji państwowej, służbach mundurowych lub w sektorze bankowości. Wskazuje na kierownicze stanowisko, dowodzenie zespołem będzie im w tym tygodniu szło znakomicie. Karta ta zwiastuje bykom rozwój, uznanie, a także polepszenie sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Siódemka Mieczy

W tym tygodniu bliźnięta powinny uważać, by nie paść ofiarą oszustwa. Nie jest jasne, kto kogo oszukuje- czy bliźniaki będą opryszkiem czy ofiarą. Być może będą starały się uniknąć konfrontacji i wymigać się od rozwiązywania problemów. Chodzi tu przede wszystkim o nieszczerość wobec siebie samego, a w skrajnych przypadkach samooszukiwanie. Z tego względu karta ta jest ostrzeżeniem i wezwaniem do poddania szczerej samoocenie.

Zdrowie: Królowa Pucharów

W tym tygodniu bliźnięta będą mogły pochwalić się dużą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie bliźnięta również nie mają powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Czwórka Monet

Bliźnięta mogą być nieco zagubione w swoich uczuciach. Choć zbliżą się do partnera, to wciąż będą targały nimi jakieś wątpliwości. Może to u nich spowodować gorszy nastrój i ogólne rozdrażnienie, co nie sprzyja związkom. Aby nieco się uspokoić bliźnięta chętnie skorzystają ze starych, sprawdzonych metod. Karta ta zwraca uwagę, że uniki to nie najlepsza metoda, aby się z kimś porozumieć. Bliźnięta potrzebują więcej otwartości i zrozumienia.

Praca: Dziesiątka Pucharów

Bliźniętom uda się zrealizować to, co sobie zaplanowały. Dzięki temu mogą spodziewać się nagrody, na przykład w postaci awansu lub nowych propozycji zawodowych. Karta ta zapowiada też podarunek lub prezent dla domu i przestrzega przed roztrwonieniem zgromadzonych dóbr.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Pucharów

Przed rakami dobry tydzień, w którym nie zabraknie chwil radości. W ich sercach zagości miłość i poczują się szczęście. Rakom uda się zrealizować wcześniejsze plany, zdobywając coś, o czym od dawna marzą. Da im to dużą satysfakcję i zasłużone poczucie dumy. Chętnie będą świętowały sukces w gronie najbliższych przyjaciół. Wsparcie rodziny będzie dla raków bardzo ważne i dzięki niemu zacieśnią więzi z krewnymi.

Zdrowie: Wielki Arkan Maga

W tym tygodniu zodiakalne raki postanowią zadbać o siebie. To dobry moment na rozpoczęcie diety, na ułożenie nowego, zdrowego planu żywieniowego i treningowego. Na efekty trzeba będzie poczekać, ale przy wytrwałości i systematyczności raki mogą odnieść sukces.

Uczucia: Piątka Buław

Karta ta charakteryzuje związek wypełniony prawdziwą miłością, ale też pełen emocji, sprzeczek i konfrontacji. Raki nie koniecznie będą chciały romantycznego bycia ze sobą, są gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć taka relacja wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala lepiej poznać partnera i samego siebie.

Praca: Wielki Arkan Cesarzowej

Raki będą w nadchodzących dniach współpracowały z kobietą na wysokim stanowisku. Współpraca ta może okazać się dla nich bardzo inspirująca, a sama osoba Cesarzowej może w przyszłości wspierać ich działania. Dobra atmosfera w pracy i wśród całego zespołu.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Królowa Buław

Ktoś sympatyczny, wyrozumiały i przyjacielski wesprze Wasze starania. Lwy rozwiną w najbliższych dniach szerokie kontakty towarzyskie, będą niezwykle przebojowe. Pozwoli im to lepiej poznać siebie i sowie pragnienia. Lwy zyskają siły do walki, będą przedsiębiorcze i zdecydowane. Królowa Buław sprzyja też miłosnym przygodom i zapowiada udane pożycie intymne.

Zdrowie: Wielki Arkan Koła Fortuny

Lwy będą w tym tygodniu lekko rozregulowane. Raz będą się czuły pełne wigoru i energii, by za chwilę czuć się słabo i chorowicie. Sama ta huśtawka nastrojów będzie je drażniła, jednak z czasem sytuacja powinna się wyklarować. Lwy powinny skupić się na pozytywnych aspektach i dbać o siebie.

Uczucia: Wielki Arkan Mocy

Lwy będą musiały zawalczyć o swój związek, jednak, gdy tylko zmobilizują siły odniosą sukces. To, że nie zawsze wszystko układa się po Waszej myśli, nie powinno Was zniechęcać. Związek to sztuka kompromisu, a o prawdziwą miłość warto walczyć. Wspólne pokonywanie trudności umocni Waszą więź. Lwy starające się dopiero stworzyć trwały związek także nie powinny zrażać się trudnościami i śmiało je pokonywać.

Praca: Trójka Mieczy

W tym tygodniu lwy będą robiły zawodowe porządki. Pragną się rozwijać, wyczekują zmiany, która im to umożliwi. Dzięki swojej pomysłowości mogą zyskać w oczach przełożonych. Być może lwy zdecydują się na kurs, szkolenie lub studia w celu podniesienia kwalifikacji.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Ósemka Monet

Panny muszą być w tym tygodniu gotowe na wytężoną pracę. Mogą osiągnąć sukces, jeśli należycie przyłożą się do pracy i włożą w nią całe serce i energię. Nie powinny iść na skróty, lecz wykazać się cierpliwością i skromnością. Wszystkie te wysiłki zaowocują już niebawem w postaci trwałego i poważnego sukcesu.

Zdrowie: Trójka Monet

Panny postanowią coś radykalnie zmienić w swoim sposobie dbania o zdrowie. Będzie to dla nich niemal mistyczna inicjacja. Panny postawią na rozwój wewnętrzny, tak by zyskać harmonię ducha i ciała. Z zebranych dotychczas doświadczeń panny wyłowią kwintesencję i odnajdą swoją ścieżkę.

Uczucia: Czwórka Mieczy

Życie uczuciowe panien będzie w tym tygodniu nieco przygaszone. Karta ta pokazuje, że panny, nawet te będące w związkach, będą się czuły osamotnione. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu mamy na prowadzenie gry miłosnej. Osoby nie będące w związkach mogą silniej odczuwać samotność, jednak tu także znaczenie ma stres i zmęczenie.

Praca: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że w życiu zawodowym panny osiągną coś ważnego i będą miały okazję cieszyć się z rezultatów swojej pracy. Może tu chodzić o zdane egzaminy, objęcie interesującego stanowiska, awans, podwyżkę lub sfinalizowanie ważnego interesu. Karta ta mówi też o przyjemnej atmosferze w pracy.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Dwójka Mieczy

W tym tygodniu osoby spod znaku wagi mogą poczuć zwątpienie. Rozpaczliwie próbują zachować stanowczą postawę i grać pewnych siebie, jednak będzie to dla nich coraz trudniejsze. Muszą faktycznie znaleźć w sobie siłę, wówczas będzie ją widać również na zewnątrz. Pewien obszar wiedzy pozostanie dla wag niedostępny, gdyż nie są jeszcze gotowe by poznać wszystkie tajemnice.

Zdrowie: Dziewiątka Buław

Walka ze stresem i przeciwnościami losu może w tym tygodniu nadszarpnąć formę wag. Nerwowość może objawić się gorszym samopoczuciem, a w skrajnych przypadkach stres może doprowadzić wrażliwsze wagi do rozstroju nerwowego. Wagom mogą dokuczać problemy ze strony układu krążenia.

Uczucia: As Pucharów

Wagi doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta osobom wolnym zwiastuje spontaniczne zakochanie. Wagi będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Praca: Rycerz Buław

Osoby spod znaku wagi będą pełne zapału w zawodowych kwestiach. Pojawi się u nich możliwość wyjazdu za granicę w sprawach służbowych lub w poszukiwaniu nowej pracy. Karta ta może być dla wag zapowiedzią zmiany stanowiska lub pracy. Mimo iż będą to duże zmiany prowadzą w dobrą stronę i będą niosły ze sobą zapowiedź sukcesu.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów

Skorpiony będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której skorpiony staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Dwójka Pucharów

Karta ta oznacza dla skorpionów czas spędzony w miłym otoczeniu, które szczególnie będzie sprzyjało ich zdrowiu. Relaks w gronie sympatycznych osób i ogólne poczucie szczęścia wpłyną na skorpiony relaksująco.

Uczucia: Siódemka Pucharów

Skorpiony powinny uważać na to, by platoniczna miłość nie przesłoniła im prawdziwego uczucia. Czeka je w najbliższych dniach zauroczenie, które może przerodzić się w prawdziwą miłość. Ktoś bardzo ważny pojawi się w życiu samotnych wag. W stałych związkach to czas stabilizacji i równowagi emocjonalnej.

Praca: Król Monet

Skorpiony mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Skorpiony w najbliższym czasie będą korzystać ze zgromadzonych funduszy, inwestować i pomnażać swoje dobra.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Buław

Życie uczuciowe strzelców będzie w tym tygodniu nieco przygaszone. Karta ta pokazuje, że strzelce, nawet te będące w związkach, będą się czuły osamotnione. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu mamy na prowadzenie gry miłosnej. Osoby nie będące w związkach mogą silniej odczuwać samotność, jednak tu także znaczenie ma stres i zmęczenie.

Zdrowie: Siódemka Buław

Kondycja strzelców może być nadszarpnięta niedawnymi zmaganiami. Może to w efekcie zaowocować problemami z bezsennością i z prawidłowym odżywaniem. Strzelce mogą czuć się nieco osamotnione w walce ze swoimi dolegliwościami.

Uczucia: Wielki Arkan Sprawiedliwości

W życiu miłosnym strzelców zaoponuje upragniona równowaga. Chwila spokoju i harmonii pozwoli im poukładać sprawy sercowe i cieszyć się nimi w spokoju. Osoby w związkach będą czuły się zadowolone i spełnione, zaś osoby poszukujące miłości powinny uczciwie oceniać innych i nie zatajać prawdy o sobie.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych strzelce będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji i skomplementować mocne atuty drugiej strony, wówczas chętnie pójdzie na współpracę.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Czwórka Buław

W życiu koziorożców wszystko będzie układało się pomyślnie. Uda im się pokonać apatię i zniechęcenie, chętnie wyjdą do ludzi i zaczną na nowo cieszyć się życiem. Koziorożce pokonają swoje obawy, bariery i lęki, a to da im siłę, radość i satysfakcję. Wyjdziecie z impasu i Wasze życie zmieni się na lepsze. To dobry czas na zawieranie nowych znajomości, bo może z nich wyniknąć coś dobrego

Zdrowie: Siódemka Monet

Jeżeli cokolwiek niepokoi koziorożce w sferze zdrowotnej, powinny zgłosić się z tym do specjalisty. Ich ocena swojego stanu zdrowia odbiega, bowiem od rzeczywistości i choć mogą czuć się dobrze, to coś jednak może szwankować. Powodem tego może być wyczerpujący tryb życia, który należałoby zmienić.

Uczucia: Czwórka Pucharów

Czarne chmury pojawią się nad sercami koziorożców, być może winna jest temu popsuta atmosfera w związku. Karta ta pokazuje koziorożcom, że są zaślepione zazdrością lub czują się zranione z powodu innych uczuć. Koziorożce same sobie zafundują ciche dni  i celowo będą ignorowały partnera. To niedojrzałe postępowanie może je wpędzić w tarapaty o ile w porę się nie opamiętają.

Praca: Trójka Buław

W życiu zawodowym koziorożców pojawi się możliwość wyjazdu za granicę. Nowy pomysł zaowocuje nawiązaniem nowych kontaktów, które doprowadzą do zawarcia korzystnego kontraktu. Możliwa zmiana pracy, doskonalenie umiejętności zawodowych, szkolenia i zyski.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

Komentarze

Brak komentarzy