Horoskop 21 – 27 listopada 2016 r.Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Pucharów

W tym tygodniu wodniki będą cieszyły się harmonią, oraz miłością. Czeka je bardzo uczuciowy okres. Będą się czuły pewnie i bezpiecznie, ich emocje będą szczere. Nie poddadzą się złudzeniom i iluzji. Wodniki czekają miłe spotkania. W związkach i rodzinie zapanuje atmosfera miłości przepełnionej wdzięcznością.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarzowej

Wodniki będą w tym tygodniu w dobrej kondycji, aczkolwiek nie zawdzięczają tego wyłącznie swoim działaniom. Ogromne wsparcie da im bliska kobieta, matka, przyjaciółka, która znacznie je odciąży, zadba o ich zdrowie i dobre nawyki żywieniowe. Słuchając jej wskazówek wodniki utrzymają świetną formę.

Uczucia: Król Pucharów

Karta ta oznacza, że wodniki będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Bardziej niż zazwyczaj zgłębią się w marzenia i tęsknoty, ale także w emocje partnera. Wodniki będą bardziej wyrozumiałe, pomocne i przyjacielskie. Karta ta zapowiada często romantyczny okres, w którym wodniki będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Dla samotnych, to szansa na romantyczną i obiecująca znajomość.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych wodniki będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji, wówczas druga strona chętnie pójdzie na współpracę.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: As Monet

Zodiakalnym rybom w tym tygodniu będzie sprzyjała fortuna i będą się cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To zapowiedź dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: Szóstka Buław

Ryby, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Osoby, które są w dobrej formie będą, będą nadal cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla ryb będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Piątka Monet

Na polu zawodowym u ryb będzie w tym tygodniu ciężko. Karta ta oznacza kłopoty i problemy, które dotyczyć mogą pojedynczych zamierzeń lub interesów. Ryby będą czuły obawę przed złą sytuacja finansową i lęki związane z bezpieczeństwem egzystencji. Karta ta może też oznaczać zmianę w życiu zawodowym, która kieruje nas ku ryzykownym, ale i wiele obiecującym projektom. Pamiętajcie, że uczucie niepewności zawsze pojawia się na drodze rozwoju.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: As Pucharów

Ten As przyniesie zodiakalnym baranom wielki dar od losu i da im możliwość realizacji marzeń. Zwiastuje ogólny urodzaj i symbolizuje nowe wydarzenia w sferze uczuciowej, w której coś zaiskrzy i zainicjuje tym samym nowy początek. Barany poczują wenę, twórczą energię i inspirację do działania.

Zdrowie: Wielki Arkan Świata

Fizycznie i psychicznie barany poczują pełnię sił. Uda m się odzyskać równowagę i spokój wewnętrzny, a jednocześnie osiągną fizyczną formę, do której dążyły od jakiegoś czasu. Barany będą cieszyły się pełnią zdrowia i witalności. Warto pomyśleć o utrzymaniu tej dobrej passy.

Uczucia: Król Monet

Karta ta oznacza, że w najbliższym czasie barany postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Ciepło i bliskość będą znaczyły dla nich więcej niż ryzykowne przygody. Osoby będące w związkach skupią się na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Osoby wolne zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego, mogą myśleć nawet o założeniu rodziny. Wszystkie barany muszą uważać by nie dać się ponieść zazdrości.

Praca: Ósemka Mieczy

Barany na prawdziwe efekty swojej pracy będą musiały poczekać nawet kilka lat, jednak mają szansę na sukces. Potrzebny jest im czas na poznanie swojej branży i wyrobienie sobie pozycji zawodowej. Karta zapowiada zyski i sukcesy w pracy związanej z podróżą lub komunikacją.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Ósemka Buław

W życiu zodiakalnych byków będzie się w tym tygodniu działo dużo dobrego. Czują już, że coś wisi w powietrzu. Coś, na co czekają, nastąpi o wiele szybciej, niż oczekiwały, w zasadzie to już się zaczęło, tylko jeszcze nie zostało zauważone. Ta karta, to zapowiedź radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń.

Zdrowie: Piątka Pucharów

Byki mogą odczuwać dawne kontuzje. W tym tygodniu może im też dokuczać melancholia. Tęsknią za czymś, co dotąd miało dla nich bardzo duże znaczenie. Karta ta mówi jednak, że byki nie zostaną same ze swoimi troskami i mogą liczyć na pełne zrozumienie ze strony przyjaciół.

Uczucia: Wielki Arkan Maga

Byki postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie go przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą im oczekiwane rezultaty. Samotne byki będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują, na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Dziesiątka Buław

U byków szykują się zmiany na lepsze, być może awans lub nowa lepsza oferta pracy. Zawodowo zodiakalne byki będą usatysfakcjonowane i chętnie podejmą nowe wyzwania. Mimo odniesionych sukcesów mogą jednak odczuwać przygnębienie. Zdecydowanie zbyt wiele wymagają od siebie i przez to tracą szeroką perspektywę.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Szóstka Monet

Zodiakalne bliźnięta doświadczą na własnej skórze, że uprzejmości i pomoc, jaką okazały innym, wrócą do nich. W razie jakichkolwiek trudności bliźnięta będą mogły liczyć na bezinteresowną, serdeczną pomoc. Doświadczą hojności i wsparcia życzliwych im osób. Bliźnięta czeka nagroda za okazane innym serce. Przed nimi nowe, obiecujące projekty.

Zdrowie: Dwójka Mieczy

Bliźnięta powinny w tym tygodniu poważnie potraktować swoje dolegliwości i udać się do specjalisty. Choć ich zdrowiu nie zagraża poważna choroba, to jednak wskazane są badania kontrolne. Bliźnięta nie powinny szukać dziury w całym, ani słuchać amatorskich porad medycznych.

Uczucia: Trójka Mieczy

Bliźniętom może się w tym tygodniu przytrafić zawód miłosny. Być może sprzeczka doprowadzi Was do zranienia partnera. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrość, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę, wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku. Samotne bliźnięta w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości.

Praca: Ósemka Monet

Karta ta mówi, że zodiakalne bliźnięta będą miały szansę objąć nową posadę. Możliwe, że przyjmą nowe obowiązki. Nawet, jeśli nie posiadają potrzebnej do tego wiedzy, szybko nadrobią jej braki, gdyż będą chętne do nauki. Karta ta zapowiada radosne widoki na przyszłość.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy

Zodiakalne raki czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Zdrowie: Siódemka Monet

Jeżeli cokolwiek niepokoi raki w sferze zdrowotnej, powinny zgłosić się z tym do specjalisty. Ich ocena swojego stanu zdrowia odbiega, bowiem od rzeczywistości i choć mogą czuć się dobrze, to coś jednak może szwankować. Powodem tego może być wyczerpujący tryb życia, który należałoby zmienić.

Uczucia: Trójka Monet

Ta karta mówi o związku, w którym bardzo ważnym elementem jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Związek partnerski utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem rak będzie musiał zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych osób to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu, jeśli tylko raki będą umiały nieco podporządkować się partnerowi.

Praca: Królowa Mieczy

Na polu zawodowym raki będą miały wielki zapał. Chętnie podniosą kwalifikacje, będą uważnie obserwować otoczenie i mądrze reagować na zaistniałe sytuacje. W rozmowach i pertraktacjach raki będą otwarte, obrotne i pewne swojego stanowiska. Zadbają o swoją niezależność, jeśli warunki pracy ich nie zadowalają, lub gdzie indziej otwierają się nowe możliwości, raki będą gotowe na zmiany.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca

Przyszły tydzień będzie dla raków pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to, by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że lwy nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót, to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Trójka Monet

Lwy postanowią coś radykalnie zmienić w swoim sposobie dbania o zdrowie. Będzie to dla nich niemal mistyczna inicjacja. Lwy postawią na rozwój wewnętrzny, tak by zyskać harmonię ducha i ciała. Z zebranych dotychczas doświadczeń lwy wyłowią kwintesencję i odnajdą swoją duchową ścieżkę.

Uczucia: Walet Monet

Zodiakalne lwy będą miały okazję do zebrania wartościowych i trwałych doświadczeń. Mogą być to zarówno miłosne przygody, które wiele wniosą do ich życia osobistego, jak i szansa nawiązania trwałego związku. Karta ta oznacza, że lwy przejmą inicjatywę w kontaktach z płcią przeciwną. Być może uda im się przekształcić przelotny romans w trwały związek. W stałych związkach lwom uda się wyjaśnić wszelkie niejasności i dzięki temu umocnić oraz rozwinąć relację z partnerem.

Praca: Wielki Arkan Koła Fortuny

W nadchodzących dniach w życiu zawodowym lwów będzie się wiele działo. Mają szansę na sukces, wiąże się on jednak z podjęciem ryzyka i opuszczeniem bezpiecznego stanowiska. Stagnacja jest wrogiem rozwoju, zatem aby się zawodowo umocnić, lwy muszą nauczyć się ryzykować, nawet, jeśli mają chwilowo na tym stracić, to w dalszej perspektywie przyniesie im to korzyść.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Monet

Karta ta zwiastuje pannom wiele okazji na poprawienie sytuacji majątkowej. Zapowiada pomyślny los, szczęście, spokój i dobrobyt. Mówi także o tym, aby nie podejmować zbyt pochopnych decyzji. Dobrym doradcą w sprawach materialnych okaże się kobieta. Karta ta ogólnie rzecz biorąc zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Mówi także o uznaniu ze strony otoczenia. W nadchodzącym czasie panny mogą liczyć na pozytywne zakończenie rozpoczętych spraw

Zdrowie: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że mimo zmian w wielu aspektach życia panny odnajdą szczęście. Dzięki wyciszeniu, medytacji i zdystansowaniu się do świata zewnętrznego możliwe będzie odzyskanie równowagi i pokonanie apatii.

Uczucia: Dwójka Mieczy

Karta ta zwiastuje wewnętrzne rozbicie w życiu osobistym panien. Włączy się ich sceptycyzm. Coś mocno je zaniepokoi, ale jednocześnie dopadnie je niechęć lub nieumiejętność do podjęcia decyzji w kwestii uczuć. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie są zagrożone. Samotne panny nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości.

Praca: Rycerz Monet

Karta ta może oznaczać, że panny podejmą pracę w administracji państwowej, służbach mundurowych lub w sektorze bankowości. Wskazuje na kierownicze stanowisko, dowodzenie zespołem będzie im w tym tygodniu szło znakomicie. Karta ta zwiastuje pannom rozwój, uznanie, a także polepszenie sytuacji materialnej.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Czwórka Buław

W życiu wag wszystko będzie układało się pomyślnie. Uda im się pokonać apatię i zniechęcenie, chętnie wyjdą do ludzi i zaczną na nowo cieszyć się życiem. Wagi pokonają swoje obawy, bariery i lęki, a to da im siłę, radość i satysfakcję. Wyjdziecie z impasu i Wasze życie zmieni się na lepsze. To dobry czas na zawieranie nowych znajomości, bo może z nich wyniknąć coś dobrego

Zdrowie: Królowa Pucharów

W tym tygodniu wagi będą mogły pochwalić się większą potencją. Ich witalność i dobra energia będą miały przełożenie na świetną formę fizyczną. Psychicznie wagi również nie będą miały powodów do narzekań. Dla osób chorych to oznaka poprawy zdrowia lub odzyskanie pełnej formy.

Uczucia: Wielki Arkan Głupca

Zauroczenie odbierze zodiakalnym wagom umiejętność logicznego myślenia. Będą szalały z miłości. Fortuna jednak im sprzyja i mogą w tym szaleństwie odnaleźć prawdziwe szczęście. Osoby będące w związkach mogą w pełni ufać swoim partnerom, gdyż mogą liczyć na nich w każdej sytuacji, także wspólne zatracić się w uczuciach.

Praca: Wielki Arkan Słońca

Sukces zawita w progi zodiakalnych wag. Ich kariera nabierze rozpędu, uda im się osiągnąć upragniony cel, pozycję, stanowisko i będą zasłużenie świętować. To także świetny czas na rozpoczęcie nowego dzieła, gdyż Słońce jest kartą płodności, obfitości i zbierania plonów.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Walet Mieczy

W tym tygodniu skorpiony mogą liczyć na to, że otrzymają szansę, impuls do działania. Dzięki temu uzyskają jasność sytuacji i będą mogły lepiej zrozumieć nawet trudne zależności. Walet mieczy może też oznaczać, że skorpiony będą musiały bronić swoich poglądów i ostrzega by nie wplątać się z tego powodu w konflikt.

Zdrowie: Dziewiątka Buław

Walka ze stresem i przeciwnościami losu może w tym tygodniu nadszarpnąć formę skorpionów. Nerwowość może objawić się gorszym samopoczuciem, a w skrajnych przypadkach stres może doprowadzić wrażliwsze skorpiony do rozstroju nerwowego. Osobom spod tego znaku mogą dokuczać problemy ze strony układu krążenia.

Uczucia: Dziewiątka Pucharów

Karta ta przyniesie zodiakalnym skorpionom czystą rozkosz. Będą realizowały swoje fantazje, które staną się teraz przezywaną, na co dzień rzeczywistością. Odważą się na to, by pożyć jeszcze jakiś czas w atmosferze luzu. Karta ta także przestrzega przed przesadą, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Skorpiony muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić czyichś uczuć.

Praca: Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zawodowo skorpiony będą podnosiły swoje kwalifikacje. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie dotychczasowej wiedzy będzie miało na celu zdobycie lepszej pozycji i uznania. Skorpiony nie będą jednak chwaliły się swoimi planami, będą nieco tajemnicze. Być może uda im się dowiedzieć z nieoficjalnych źródeł czegoś bardzo przydatnego.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Siódemka Pucharów

Strzelce w tym tygodniu będą narażone na fałszywe nadzieje, mogą dać się omamić. Karta ta zapowiada rozczarowania i stanowi ostrzeżenie. Strzelce uparcie chcą patrzeć na świat przez różowe okulary, muszą uważać, by nie zagubić się w irracjonalnym świecie. Taka postawa może spowodować, że zagubią się w marzeniach, które w konfrontacji z rzeczywistością pękną niczym bańki mydlane.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity

Mimo całej energii i niecierpliwości, jaka w tych dniach będzie buzowała w zodiakalnych strzelcach, nie zapomną one o chwili relaksu. Ważne będzie by strzelce odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację.

Uczucia: Królowa Buław

Dla zakochanych strzelców zapowiada się bardzo dobry tydzień. Przed nimi okres rozwoju i nowych porywających uczuć. Karta ta oznacza duże ożywienie dla istniejących związków, zwłaszcza w strefie intymnej. Samotne strzelce mogą liczyć na spotkanie kogoś ekscytującego.

Praca: Wielki Arkan Księżyca

Strzelce, które zostały obdarzone intuicją, mogą liczyć w tym tygodniu na bardzo korzystny dla nich obrót zdarzeń w sferze zawodowej. Mogą wejść w posiadanie nieoficjalnych, cennych informacji. Z kolei osoby ufające wyłącznie sile swojego intelektu mogą czuć się mało pewnie i nie powinny podejmować ważnych zawodowo decyzji. Księżyc to także symbol sekretów i tajemnic.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: As Buław

Zodiakalne koziorożce powinny w tym tygodniu się zmobilizować, odnaleźć i wykorzystać ciekawą szansę, jaką ześle im los. Dotyczy ona działań wymagających od nich dużej przedsiębiorczości oraz odwagi. Aby odnieść sukces koziorożce muszą być gotowe do podjęcia ryzyka. As Buław wskazuje na duży na entuzjazm i zapał do samodzielnego rozwoju.

Zdrowie: Dwójka Pucharów

Karta ta oznacza dla koziorożców czas spędzony w miłym otoczeniu, które szczególnie będzie sprzyjało ich zdrowiu. Relaks w gronie sympatycznych osób i ogólne poczucie szczęścia wpłyną na koziorożce relaksująco.

Uczucia: Dziesiątka Monet

W życiu uczuciowym zodiakalnych koziorożców nastanie piękny czas, w którym z radością będą mogły cieszyć się związkiem. Koziorożce docenią uprzejme gesty partnera, które z przyzwyczajenia lekceważyły. Krótka rozłąka z ukochaną osobą zakończy się pomyślnie. Jeśli koziorożce przezwyciężą niechęć do stałych związków mogą stworzyć stabilną i trwałą relację. Karta ta, to zapowiedź szczęścia, spokoju i harmonii. Związek umocnią wspólne inwestycje i wspólne zamieszkanie.

Praca: As Mieczy

Na koziorożce czekają nowe propozycje. Będą miały świeże pomysły, które zapewnią im wyczekiwany sukces. By osiągnąć triumf trzeba będzie jednak zakasać rękawy i uruchomić cały potencjał własnych możliwości. Przyda się też solidny plan działania. Może nadarzyć się okazja podpisania nowej, korzystnej umowy lub propozycja nowej pracy.Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha! 

 

Komentarze

Brak komentarzy