Horoskop 21 – 27 maja 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Koła Fortuny

W życiu wodników w tym tygodniu raz będzie lepiej, raz gorzej, ale generalnie zmiany będą je pozytywnie nakręcały. Najgorsze, co może się im przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić wodniki do frustracji. Jednak, gdy tylko zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko zmieni się na lepsze.

Zdrowie: Królowej Buław

W strefie zdrowotnej u wodników będzie się wszystko układało. Witalność i energia pojawią się za sprawą żywiołu ognia. Wodniki otworzą się na siłę życiową, która obudzi w nich pogodę ducha, odwagę i przedsiębiorczość. Osoby spod tego znaku powinny jednak uważać, by podczas ulegania uciechom  i niepohamowanej rozrzutności nie nadszarpnąć swojego zdrowia.

Uczucia: Wielki Arkan Świata

Wodniki będą w tym tygodniu bardzo szczęśliwe. Osoby będące w związkach mogą liczyć na pełną harmonię, radość, osiągnięcie wspólnego osobistego celu. Osoby stanu wolnego mają zaś wielką szansę na zbudowanie trwałego i pięknego związku opartego na wspólnych pasjach i pragnieniu rozwoju.

Praca: Wielki Arkan Sprawiedliwości

W życiu zawodowym wodniki będą się starały zachować stan równowagi. W przypadku rozstrzygania o konkretnej sprawie będą obiektywne, rozsądne i bezstronne. W przypadku oceny ich osoby wodniki zostaną potraktowane uczciwie, zaś, jeśli same będą oceniały innych postąpią sprawiedliwie.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Piątka Monet

Karta, która określa, co w tym tygodniu przydarzy się rybom symbolizuje trudny czas. Osoby spod tego znaku mogą czuć się ubogie, nieszczęśliwe lub opuszczone. Co ważne, nie jest to zwiastun faktycznych strat. Karta raczej zwraca uwagę na niepewność ryb, która bierze się z obaw, że mogą stracić grunt pod nogami.

Zdrowie: Ósemka Buław

Karta ta oznacza, że w sferze zdrowotnej u ryb szykują się pozytywne zmiany. Ich stare, niezbyt dobre nawyki i przekonania zaczną ulegać zmianie. Nastąpi to znacznie szybciej i prościej niż się spodziewają. Karta ta jest zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń. Ryby z pewnością będą w doskonałej kondycji.

Uczucia: Siódemka Monet

Ryby będą musiały zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość, aby utrzymać swój związek. Mogą niesłusznie oskarżać partnera, co wprowadzi niepotrzebny zamęt. Wolne ryby mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie.

Praca: Walet Mieczy

Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych ryby powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: As Pucharów

Ten As przyniesie baranom wielki dar od losu i da możliwość na realizację marzeń. Zwiastuje ogólny urodzaj i symbolizuje nowe wydarzenia w sferze uczuciowej, w której coś zaiskrzy. U baranów ten tydzień zainicjuje nowy początek, poczują wenę, twórczą energię i inspirację do działania.

Zdrowie: Wielki Arkan Rydwanu

W nadchodzącym czasie barany będą bardzo zabiegane, będą miały masę spraw do załatwienia w różnych miejscach. Podróże, szalone tempo i ilość nowości wokół odbiją się nieco na ich formie fizycznej. Warto w tym całym radosnym szaleństwie znaleźć chwilę dla siebie i złapać oddech.

Uczucia: Piątka Mieczy

Dla baranów może nastąpi

trudny czas w partnerstwie. Winne temu będą nieporozumienia i plotki. Warto jednak zawalczyć o partnera, szczera rozmowa, bez zawiści, złości i żalu może uratować sytuację. Dla samotnych osób karta ta nie zapowiada nowych znajomości ani zmian.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych barany będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. Być może ktoś wpływowy chętnie włączy barany do swojego zespołu, co pozwoli im realizować ich plan.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: As Monet

Bykom w tym tygodniu będzie sprzyjała fortuna i będą się cieszyły z odniesionych sukcesów. Karta ta zapowiada bogactwo, bezpieczeństwo materialne i życiowe. To zapowiedź dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. Symbolizuje również zmysłowość i namiętność.

Zdrowie: Trójka Mieczy

Na zdrowie byków w nadchodzącym tygodniu wpływa

będzie stres. Byki będą zmuszone postąpić wbrew swojej woli i to wytrąci je z równowagi. Nerwy związane z ważną rozmową również wpłyną na ich stan emocjonalny.

Uczucia: Wielki Arkan Śmierci

W życiu emocjonalnym byków nastąpi wielka zmiana. Zakończą one pewien etap, być może zakończą kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym. Stałe związki może czekać poważna odmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre.

Praca: Dziewiątka Pucharów

Karta wskazuje na okres, w którym praca będzie sprawiała bykom przyjemność, będą ją wykonywały lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Księżyca

Te z osób spod znaku bliźniąt, które lubią kierować się w życiu zdrowym rozsądkiem i czystą logiką czeka trudny tydzień. Wokół nich będzie się bowiem działo wiele niezrozumiałych, tajemniczych rzeczy. Zaś te z bliźniąt, które ufają swojej intuicji i umieją kierować się przeczuciem, mają szansę odkryć coś interesującego, rozwikłać jakąś tajemnicę i zdobyć nową wiedzę.

Zdrowie: Dziesiątka Mieczy

U bliźniąt w nadchodzących dniach mogą pojawić się skłonności do chorób związanych z głową, oczami, uszami i zatokami. W ich następstwie mogą wystąpić schorzenia neurologiczne, należy, zatem unikać potencjalnych zagrożeń i urazów.

Uczucia: Wielki Arkan Cesarzowej

Bliźnięta w najbliższych dniach będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to karta Cesarzowej, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca: Królowa Monet

Bliźnięta mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. Niektóre bliźnięta w najbliższym czasie będą inwestowały zgromadzone wcześniej fundusze.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław

Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach raki będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Można je jednak posądzić o beztroską spontaniczność. Karta ta mówi, że raki z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że mimo zmian w wielu aspektach życia raki odnajdą szczęście. Dzięki wyciszeniu, medytacji i zdystansowaniu się do świata możliwe będzie odzyskanie równowagi i pokonanie apatii.

Uczucia: Rycerz Buław

Miłość skłoni raki do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. W istniejących związkach może wybuchnąć kłótnia, zaś samotne raki mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania da się im mocno we znaki

Praca: Siódemka Mieczy

To karta, która mówi, że raki narażą się na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe raki powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy

Lwy czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Zdrowie: Dwójka Monet

W tych dniach lwy powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto powtórzyć badania i zasięgnąć porady specjalisty. Karta ta ostrzega przed nadwyrężaniem zdrowia, zwłaszcza przy aktywnym wypoczynku.

Uczucia: Wielki Arkan Maga

Lwy postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne lwy będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Dwójka Pucharów

Lwy mogą spodziewać się ciekawej propozycji zawodowej. Muszą być czujne, by nie przegapić okazji. Karta ta to zapowiedź sukcesów i realizacji planów. Choć początki będą trudne, to sytuacja rozwinie się pomyślnie. Należy zachować szczególną ostrożność w kwestii przestrzegania przepisów i zasad moralnych.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Szóstka Pucharów

Ta karta prowadzi w przeszłość. Pokazuje, że w pannach obudzą się romantyczne wspomnienia. Sentymentalne traktowanie spraw może zniekształcić postrzeganie teraźniejszości przez panny. Ponieważ karta ta pokazuje często obrazy z przeszłości, może inspirować do wyrażania uczuć w malarstwie, poezji lub innych sztukach. Należy jednak uważać, by nie zatracić się w nierealnym świecie.

Zdrowie: Wielki Arkan Umiaru

Dla panien receptą na zdrowie będzie w tym tygodniu zachowanie szeroko pojętego umiaru. Panny powinny stronić od używek, nie nadwyrężać swojego zdrowia i zadbać o siebie. Dzięki temu szubko odzyskają siły, witalność i energię, będą też mogły szczerze ocenić swoją kondycję.

Uczucia: Czwórka Mieczy

Życie uczuciowe panien będzie w tym tygodniu nieco przygaszone. Karta ta pokazuje, że panny, nawet te będące w związkach, będą się czuły osamotnione. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu mamy na prowadzenie gry miłosnej. Osoby nie będące w związkach mogą silniej odczuwać samotność, jednak tu także znaczenie ma stres i zmęczenie.

Praca: Król Mieczy

Karta ta oznacza, że panny wykażą się mądrością, zręcznością i będą łatwo nawiązywały kontakty handlowe. Ewentualne problemy rozwiążą inteligentnie i taktycznie. W stosunkach z kolegami, przełożonymi, partnerami w interesach i klientami wyżką się elokwencją, bystrością i dobrymi manierami. Karta ta może być przestrogą przed przesadą, wyrafinowaniem i przebiegłością.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Eremity

Ten tydzień będzie dla wag pełen refleksji i przemyśleń. Wagi przypomną sobie, że poza światem materialnym istnieje też ten duchowy, równie ważny i postanowią zadbać nieco o swoje emocje i psychikę. Dzięki temu wyciszeniu i zdystansowaniu do świata zewnętrznego uda im się oczyścić umysł i będą mogły obiektywnie ocenić swoją życiową sytuację.

Zdrowie: Dziesiątka Monet

Dla zodiakalnych wag ich forma fizyczna nie będzie miała w tym tygodniu większego znaczenia. Osoby spod tego znaku zdecydowanie skupią się na swoich emocjach, zapragną je okiełznać i uporządkować.

Uczucia: Siódemka Pucharów

Wagi powinny uważać na to, by platoniczna miłość nie przesłoniła im prawdziwego uczucia. Czeka je w najbliższych dniach zauroczenie, które może przerodzić się w prawdziwą miłość. Ktoś bardzo ważny pojawi się w życiu samotnych wag. W stałych związkach to czas stabilizacji i równowagi emocjonalnej.

Praca: Dziewiątka Monet

Karta ta przepowiada wagom ciekawą transakcję, uwieńczoną pełnym sukcesem. Może nawet spektakularny zysk. Wagi mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą sukces. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Król Pucharów

W tym tygodniu Skorpiony będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Skorpiony będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Karta sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Zdrowie: Wielki Arkan Wieży

Emocje tego tygodnia wyczerpią pokłady energii nagromadzonej przez skorpiony. Dadzą o sobie znać stare kontuzje i bagatelizowane dolegliwości. Skorpiony będą zmuszone zadbać gruntownie o swoje zdrowie, od samych podstaw.

Uczucia: Ósemka Monet

W miłości skorpionów zapowiada się początek czegoś nowego. Osoby będące już w stałym związku zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji i będą snuły ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany. Osoby poszukujące swojej drugiej połowy mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek.

Praca: Szóstka Buław

Karta ta mówi, że w najbliższych dniach skorpiony mogą liczyć na uznanie i odniosą zawodowy sukces. Pokazuje, że ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Karta wskazuje na sukces niezwiązany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Królowa Mieczy

Strzelce wykażą się w tym tygodniu dojrzałością, mądrością i pomysłowością. Będą niezależne i czujne. Uda im się rozwiązać wszelkie zaległe problemy, rozwieją się ich zamartwiania i pozbędą się wątpliwościami. Jedynym minusem tej sytuacji może być chłód i dystans, jaki strzelce będą okazywać innym. Logika i rozum będą u nich przeważały nad sentymentami i górnolotnymi uczuciami.

Zdrowie: Wielki Arkan Głupca

Zodiakalne strzelce odpuszczą sobie nieco kwestię zamartwiania się o swoje zdrowie. Czeka je okres beztroski i radości. Będą w niezłej formie i będą z tego korzystać. Mają zapewnioną ochronę siły wyższej, zatem nic złego nie powinno się w tym tygodniu strzelcom przytrafić.

Uczucia: Rycerz Pucharów

Strzelce będą w tym tygodniu zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Karta ta jest jednak pozytywna, może zapowiadać oświadczyny lub zaręczyny, piękną prawdziwą miłość, a dla osób wolnych ciekawy romans i wielkie zauroczenie.

Praca: Rycerz Mieczy

U strzelców nastąpi ochłodzenie atmosfery w pracy. Powstaną w niej przeciwstawne fronty, a konflikty nasilą się. Będzie to czas wrogości, w którym same strzelce będą bardzo krytycznie wobec innych. One same także będą narażone na przykrą krytykę ze strony przełożonego lub współpracowników. Przez złą atmosferę możliwe będzie zepsucie ważnego projektu lub planu.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Siódemka Buław

Zodiakalne koziorożce odczują w nadchodzących dniach potrzebę walki o prestiż, o pokazanie swojej mocnej strony. Czekają je zmagania i walka, którą same sprowokują pozorując konflikty. Karta ta ostrzega by zachować zdrowy rozsądek gdyż zamieszanie, jakie koziorożce wywołają może zacząć wymykać się spod ich kontroli.

Zdrowie: Rycerz Monet

Koziorożce w tym tygodniu będą umiały świetnie same zatroszczyć się o swoje zdrowie. Możliwe, że będą wręcz z pedantyczną precyzją przestrzegać zdrowej diety i planu treningowego. Wszystko po to, aby utrzymać dobrą kondycję.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków

W uczuciach nadejdzie dla koziorożców czas szczęścia i spełnienia. Osoby będące w związkach będą cieszyły się pełnią miłości, bliskości i zrozumienia. Osoby rozglądające się za partnerem powinny jednak wybierać rozważnie, gdyż pokusa burzliwego romansu może zniweczyć ich szansę na zbudowanie trwałego związku z wartościową osobą.

Praca: Czwórka Pucharów

W pracy u koziorożców nadejdzie odpowiedni moment na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed koziorożcami wiele możliwości. Muszą one jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą

Miłego tygodnia życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy