Horoskop tygodniowy 21 – 27 sierpnia 2017 r.

 

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: As Buław

Wodniki powinny w tym tygodniu nieco się zmobilizować, odnaleźć i wykorzystać ciekawą szansę. Dotyczy ona działań wymagających od nich dużej przedsiębiorczości oraz odwagi. Aby odnieść sukces wodniki muszą być gotowe do podjęcia ryzyka. As Buław wskazuje na duży na entuzjazm i zapał do samodzielnego rozwoju.

Zdrowie: Wielki Arkan Umiaru

Dla wodników receptą na zdrowie będzie w tym tygodniu zachowanie szeroko pojętego umiaru. Wodniki powinny stronić od używek, nie nadwyrężać swojego zdrowia i zadbać o siebie. Dzięki temu szubko odzyskają siły, witalność i energię, będą też mogły szczerze ocenić swoją kondycję.

Uczucia: Rycerz Pucharów

Wodniki będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Karta ta może zapowiadać oświadczyny lub zaręczyny, piękną prawdziwą miłość, a dla osób wolnych ciekawy romans i wielkie zauroczenie

Praca: Ósemka Pucharów

Wodniki czekają zawodowe zmiany, które w diametralny sposób poprawią ich sytuację. Rozpocznie się dobra passa, która otworzy możliwości nowych inwestycji. Zapowiedź sukcesu twórczego, który zaowocuje nowymi pomysłami. Zapowiada się zmiana pracy lub stanowiska, co poprawi warunki życia, pomoże w znacznym stopniu rozwinąć działalność i zapewni stabilność majątkową.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Królowa Monet

U ryb przeważy w tym tygodniu racjonalizm i materializm. Będą pragmatyczne i konkretne. Mają szansę zawrzeć jakąś korzystną umowę, która poprawi ich sytuację finansową. To dobry moment na inwestycje i poważne zakupy. W sferze prywatnej natomiast ryby będą bardziej zmysłowe i uwodzicielskie. Jeśli pragną dziecka, to dobry moment.

Zdrowie: Czwórka Pucharów

Ryby mogą w tym tygodniu być zamknięte w sobie i unikać kontaktów zewnętrznych. Będą starały się pokonać apatię poprzez medytację i odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Uczucia: Piątka Buław

Karta ta charakteryzuje związek wypełniony prawdziwą miłością, ale też pełen emocji, sprzeczek i konfrontacji. Ryby nie koniecznie będą chciały romantycznego bycia ze sobą, są gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć taka relacja wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala lepiej poznać partnera i samego siebie.

Praca: Wielki Arkan Kochanków

Ta karta, choć kojarzona głównie z miłością i różnymi jej aspektami może oznaczać, że ryby czeka poważny wybór w życiu zawodowym. Ryby angażują się w swoją pracę, żyją nią, a wszystkie zmiany bardzo przeżywają. Muszą być pewne, że decyzja, jaką podejmą będzie najlepsza z możliwych. Karta ta zapowiada jednak ciepłą i sprzyjającą atmosferę, co zrównoważy stres związany z decyzją.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Król Buław

W nadchodzącym tygodniu barany będą cieszyły się wielkim uznaniem. Swoim statusem będą wzbudzały w otoczeniu zaufanie i szacunek. Karta ta mówi, że dzięki sile woli i wierze we własne umiejętności barany mogą wiele osiągnąć, znacznie się rozwinąć i dojrzeć. Ugruntują się ich przekonania i będą świetnie wyrażać siebie.

Zdrowie: Dziesiątka Monet

Dla baranów forma fizyczna nie będzie miała w tym tygodniu większego znaczenia, zdecydowanie skupią się na swoich emocjach.

Uczucia: Wielki Arkan Maga

Barany postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne barany będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych barany będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy

Ta karta prowadzi w przeszłość. Pokazuje, że w bykach budzą się romantyczne wspomnienia. Sentymentalne traktowanie spraw może zniekształcić postrzeganie teraźniejszości przez byki. Ponieważ karta ta pokazuje często obrazy z przeszłości, może inspirować do wyrażania uczuć w malarstwie, poezji lub innych sztukach. Należy jednak uważać, by nie zatracić się w nierealnym świecie.

Zdrowie: Dwójka Monet

W tych dniach byki powinny bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarzy. Warto powtórzyć badania i zasięgnąć porady specjalisty. Karta ta ostrzega przed wypadkiem, zwłaszcza nocą, przy jeździe własnym pojazdem.

Uczucia: As Mieczy

Byki doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta osobom wolnym zwiastuje spontaniczne zakochanie. Byki będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Praca: Wielki Arkan Sprawiedliwości

W życiu zawodowym byki będą się starały zachować stan równowagi. W przypadku rozstrzygania o konkretnej sprawie będą obiektywne i konkretne. W przypadku oceny ich osoby byki zostaną potraktowane uczciwie i sprawiedliwie.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Gwiazdy

Nadchodzący tydzień będzie dla bliźniąt czasem odpoczynku po wyczerpujących zmaganiach. Będą miały chwilę, by się wyciszyć, zregenerować psychicznie i fizycznie. Pod osłoną Gwiazdy zyskają czas na to, by przeanalizować swoje dotychczasowe dokonania i przygotować plan na przyszłość.

Zdrowie: Wielki Arkan Mocy

Bliźnięta poczują w tym tygodniu prawdziwą siłę. Będą w świetnej kondycji fizycznej a mentalnie będą nie do pokonania. Nawet, jeśli jakieś drobne dolegliwości będą próbowały zaszkodzić bliźniętom, to szybko i skutecznie sobie z nimi poradzą.

Uczucia: Dziewiątka Pucharów

Karta ta przyniesie zodiakalnym bliźniętom czystą rozkosz. Będą realizowały swoje fantazje, które staną się teraz przezywaną, na co dzień rzeczywistością. Odważą się na to, by pożyć jeszcze jakiś czas w atmosferze wakacyjnego luzu. Karta ta także przestrzega przed przesadą, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami. Bliźnięta muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić czyichś uczuć.

Praca: Siódemka Buław

Dobra passa bliźniąt pomoże im także w pracy, w której przy odrobinie rozsądku uda się rozwiązać wszystkie problemy. Rywalizacja zawodowa da im motywację do zwiększenia wysiłków i zaowocuje nowymi pomysłami. Pojawią się nowe propozycje, trzeba tylko zaprezentować się z najlepszej strony.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: As Pucharów

Raki w tym tygodniu otrzymają miłą niespodziankę, dar od losu, dzięki któremu będą mogły śmiało rozpocząć realizację swoich marzeń. Karta ta zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której u raków zaiskrzy. As oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału. Raki poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Zdrowie: Wielki Arkan Koła Fortuny

Raki będą w tym tygodniu lekko rozregulowane. Raz będą się czuły pełne wigoru i energii, by za chwilę czuć się słabo i chorowicie. Sama ta huśtawka nastrojów będzie je drażniła, jednak z czasem sytuacja powinna się wyklarować. Raki powinny skupić się na pozytywnych aspektach i dbać o siebie.

Uczucia: Szóstka Pucharów

Dla raków będących w stałych związkach zapowiada się bardzo dobry czas, ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości. Karta ta zapowiada nowe wiadomości, które pozwolą ruszyć z miejsca.

Praca: Wielki Arkan Śmierci

Karta Śmierci może zwiastować rakom rychłe zakończenie pewnego etapu życia zawodowego oraz rozpoczęcie nowego. Raki być może będą się zastanawiały nad zmianą dotychczasowej pracy lub będą się przymierzały do rozliczenia z niej i rozpoczęcia nowego projektu. Zmiany, które planują wyjdą im zdecydowanie na dobre.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Ósemka Buław

Ten tydzień będzie dla lwów bardzo udany, gdyż karta ta zwiastuje poprawę ich sytuacji bytowej. Ważne dla nich sprawy znacznie przyśpieszą. Raki powinny zaufać instynktowi i przeczuciom, gdyż dobrze im one podpowiadają. Przed lwami miłe i radosne wydarzenia oraz dobre wiadomości!

Zdrowie: Królowa Buław

W strefie zdrowotnej u lwów będzie się wszystko układało. Witalność i energia pojawią się za sprawą żywiołu ognia. Lwy otworzą się na siłę życiową, która obudzi w nich pogodę ducha, odwagę i przedsiębiorczość. Osoby spod tego znaku powinny jednak uważać, by podczas ulegania uciechom i niepohamowanej rozrzutności nie nadszarpnąć swojego zdrowia.

Uczucia: Siódemka Monet

Lwy będą musiały zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość, aby utrzymać swój związek. Mogą niesłusznie oskarżać partnera, co wprowadzi niepotrzebny zamęt. Wolne lwy mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie.

Praca: Dziewiątka Monet

Karta ta przepowiada lwom zawodowy sukces, a nawet pokaźny zysk. Lwy mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą zamierzony efekt. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Walet Mieczy

Panny otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom panien i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może panny pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Wielki Arkan Cesarzowej

Panny będą w tym tygodniu w dobrej kondycji, aczkolwiek nie zawdzięczają tego wyłącznie swoim działaniom. Ogromne wsparcie da im bliska kobieta, matka, przyjaciółka, która znacznie je odciąży, zadba o ich zdrowie i dobre nawyki żywieniowe. Słuchając jej wskazówek panny utrzymają świetną formę.

Uczucia: Czwórka Buław

W sercach panien po niedawnych perturbacjach nastąpią lepsze czasy. Karta ta mówi, że panny będące w związku, będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będą wobec partnera otwarte, przyjazne i pełne miłości. Panny będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem, a osoby samotne czekają nowe znajomości.

Praca: Dziewiątka Mieczy

Karta wskazuje na okres, w którym praca będzie sprawiała pannom przyjemność, będą ją wykonywały lekko i bez wysiłku. Bardzo pomoże w tym koleżeński nastrój i umiejętność pracy w zespole. Atmosfera ta pozwoli zapomnieć o problemach z przeszłości. Należy jednak uważać by nie popaść w zbytnie spoufalanie się.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca

Przyszły tydzień będzie dla wag pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że wagi nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Król Mieczy

Wagi będą w tym tygodniu zmagały się z własnymi słabościami. Zdiagnozowanie ewentualnych dolegliwości pozwoli na szybkie ich zwalczenie. W tym tygodniu wagi powinny większą uwagę poświęcić swojej diecie. Stres i nerwowy tryb życia mogą wywołać zaburzenia przewodu pokarmowego. Sięganie po używki i duże emocje mogą dać podłoże chorobom wrzodowym.

Uczucia: Walet Pucharów

Wagi żyjące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może wagi przyjmą lub zaplanują oświadczyny. Osoby samotne mogą spotkać na swojej drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

Praca: Wielki Arkan Diabła

W tym tygodniu wagi mogą być narażone na nieuczciwą konkurencję. Mogą dostać propozycję balansująca na granicy prawa, a decyzja, jaką podejmą może mieć poważne konsekwencje. Szybki i łatwy zysk, jaki znajdzie się w zasięgu wag nie koniecznie wyjdzie im na dobre. Należy uważać, by w interesach działać zgodnie z prawem i normami etycznymi.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Walet Monet

Na zodiakalne skorpiony czeka w tym tygodniu świetna okazja. Będzie to konkretna, realna, propozycja, która może być przez nie postrzegana, jako solidna i naprawdę godna uwagi. Karta ta może zwiastować zawarcie korzystnego kontraktu, powierzenie nowego zadania. Także w związkach osobistych niesie perspektywę zmysłowych doznań lub bardzo korzystną propozycję.

Zdrowie: Ósemka Mieczy

Skorpiony nie będą się mogły pozbyć ograniczających je zahamowań. Ograniczenia, które stanowią źródło ich zmartwień są jednak tak naprawdę nakładane przez nich samych. Przełamywanie psychicznych barier będzie w tym tygodniu głównym zdrowotnym problemem skorpionów.

Uczucia: Wielki Arkan Głupca

Skorpiony postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą oczekiwane rezultaty. Samotne skorpiony będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażują na pewno gruntownie sprawdzą potencjalnego partnera.

Praca: Dziesiątka Buław

U skorpionów w życiu zawodowym zaczną się zmiany na lepsze, być może awans lub nowa lepsza oferta pracy. Zawodowo skorpiony będą usatysfakcjonowane i chętnie podejmą nowe wyzwania. Mimo sukcesów mogą jednak odczuwać przygnębienie. Zdecydowanie zbyt wiele wymagają od siebie i przez to tracą szeroką perspektywę.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław

Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach strzelce będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Można je wręcz posądzić o beztroskę i lekkomyślność. Karta ta mówi, że strzelce z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu

Strzelce zdecydują się zadbać o siebie na poważnie. Rozliczą się z wakacyjnych szaleństw, być może zdecydują się na dietę, gruntowne badania lub zmianę stylu życia na zdrowszy. Będzie to poważne wyzwanie, którego realizacja może dać im nie tylko dużo satysfakcji, ale i znacznie poprawić ich kondycję.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu

W tym tygodniu, w życiu uczuciowym strzelców Rydwan doda dynamiki. Szykują się zmiany, być może podróż, dzięki której strzelce urozmaicą i rozwiną swoje życie uczuciowe. Osoby niebędące w związkach mogą poznać kogoś ciekawego będąc w podróży.

Praca: Król Monet

Strzelce mogą w tym tygodniu spodziewać się zawarcia korzystnej transakcji. Szykuje się im napływ gotówki. Warto zainwestować w nieruchomości, gdyż może się trafić świetna oferta. W najbliższym czasie strzelce będą korzystać ze zgromadzonych funduszy.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Koziorożce spędzą ten tydzień w dobrej i przyjacielskiej atmosferze. W przypadku wątpliwości w ważnych kwestiach będą mogły zwrócić się o radę do zaufanego doradcy, który obiektywnie i mądrze nimi pokieruje. Dzięki temu wsparciu zodiakalne koziorożce poczują się pewnie i bezpiecznie.

Zdrowie: Piątka Mieczy

Koziorożce mogą w tym tygodniu mocno nadwyrężyć swoje zdrowie. Wszystko to za sprawą mocnej przesady, która w niczym, także w dbaniu o formę nie jest dobra. Nastrój koziorożców także nie będzie najlepszy, będą agresywne i pełne negatywnych emocji, co może obrócić się przeciwko nim samym, gdyż przeciążają swój organizm.

Uczucia: Dziesiątka Mieczy

Karta ta mówi o trudnościach w życiu uczuciowym u koziorożców. Mogą się w nim pojawić problemy i zmartwienia. Karta ta może nawet zwiastować zakończenie obciążającego i nieudanego związku. Z reguły jednak mówi, że racjonalizm zabija w koziorożcach uczucia, przez co wiele tracą. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich związków.

Praca: Siódemka Pucharów

Koziorożce w nadchodzącym tygodniu mogą czuć się emocjonalnie rozchwiane. Będą rozkojarzone, zagubione we własnych emocjach. Trudno im będzie zdobyć się na zdrowy rozsądek i określić swój cel działania. Niestabilna sytuacja emocjonalna może spowodować, że koziorożce okażą się trudne w codziennym współżyciu.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

Komentarze

Brak komentarzy