Horoskop 23 – 29 października 2017 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: As Pucharów

Wodniki w tym tygodniu otrzymają miłą niespodziankę, dar od losu, dzięki któremu będą mogły śmiało rozpocząć realizację swoich marzeń. Karta ta zwiastuje urodzaj i nowe wydarzenia w sferze emocjonalnej, w której u wodników zaiskrzy. As oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału. Wodniki poczują przypływ natchnienia, twórczą energię i inspirację.

Zdrowie: Siódemka Buław

Kondycja wodników może być nadszarpnięta niedawnymi zmaganiami. Może to w efekcie zaowocować problemami z bezsennością i z prawidłowym odżywaniem. Wodniki mogą czuć się nieco osamotnione w walce ze swoimi dolegliwościami.

Uczucia: Wielki Arkan Mocy

Wodniki zmobilizują się by zawalczyć o swój związek, gdyż ostatnimi czasy nieco go zaniedbały. W Waszej relacji pojawiły się trudności, nie są one jednak poważnymi przeszkodami i pokonanie ich scementuje Wasz związek. Wolne wodniki również czekają zmagania, które mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze.

Praca: Wielki Arkan Księżyca

Osoby obdarzone intuicją i umiejące zawierzyć jej podszeptom mogą odkryć tajemnicę, która diametralnie zmieni ich sytuację zawodową. Wodniki ufające czystej logice mogą zaś czuć się zagubione i nie powinny podejmować w tym czasie wiążących decyzji.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca

Przyszły tydzień będzie dla ryb pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to, by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że ryby nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót to wkroczą w życie bogatsze o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Trójka Pucharów

Karta ta oznacza, że mimo zmian w wielu aspektach życia ryby odnajdą szczęście. Dzięki wyciszeniu, medytacji i zdystansowaniu się do świata możliwe będzie odzyskanie równowagi i pokonanie apatii.

Uczucia: Wielki Arkan Sprawiedliwości

W życiu miłosnym u ryb zaoponuje upragniona równowaga. Chwila spokoju i harmonii pozwoli im poukładać sprawy sercowe i cieszyć się nimi w spokoju. Osoby w związkach będą czuły się zadowolone i spełnione, zaś osoby poszukujące miłości powinny uczciwie oceniać innych i nie zatajać prawdy o sobie.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych ryby będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji, wówczas druga strona chętnie pójdzie na współpracę.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Dziesiątka Buław

W życiu baranów może pojawić się przygnębienie. Być może za dużo wymagają od siebie i przez to za bardzo angażują się w bieżące sprawy. Może się im przytrafić niezręczna sytuacja. Barany pragną szybkiego sukcesu, jednak prze drogę na skróty omija się pewne istotne elementy. Te braki mogą sprawić, że nowe zadania będą dla baranów przytłaczające a w skrajnym wypadku mogą odnieść porażkę. Barany potrzebują czasu, by odnaleźć się w nowej sytuacji i po „zaaklimatyzowaniu się” będą już funkcjonowały normalnie.

Zdrowie: Rycerz Pucharów

W tym tygodniu barany powinny zwrócić szczególną uwagę na układ nerwowy. Nadmiar stresu może powodować napięcie, zatem warto zadbać o odpowiedni wypoczynek.

Uczucia: Król Buław

Karta ta mówi, że barany będące w związkach będą w nie szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Osoby spod tego znaku skupią się na doskonaleniu relacji z partnerem. To dojrzałe podejście ugruntuje barany w ich uczuciach. Osoby samotne mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie.

Praca: Wielki Arkan Diabła

W tym tygodniu barany mogą być narażone na nieuczciwą konkurencję. Mogą dostać propozycję balansująca na granicy prawa, a decyzja, jaką podejmą może mieć poważne konsekwencje. Szybki i łatwy zysk, jaki znajdzie się w zasięgu baranów nie koniecznie wyjdzie im na dobre. Należy uważać, by w interesach działać zgodnie z prawem i normami etycznymi.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Śmierci

W nadchodzącym tygodniu zodiakalne byki czeka duża zmiana. Będzie się ona wiązała z podjęciem kluczowych decyzji w ważnych dla nich sprawach. Karta ta daje też szansę na to by rozliczyć się z przeszłością i zacząć wszystko od nowa.

Zdrowie: Wielki Arkan Eremity

Mimo całej energii i niecierpliwości, jaka w tych dniach będzie buzowała w bykach, nie zapomną one o chwili relaksu. Ważne będzie by byki odpoczęły i zregenerowały swoje siły tak fizyczne jak i psychiczne. Dzięki temu będą mogły nabrać dystansu i lepiej ocenić sytuację.

Uczucia: Dziesiątka Monet

W życiu uczuciowym byków nastanie piękny czas, w którym z radością będą mogły cieszyć się związkiem. Byk doceni uprzejme gesty partnera, które z przyzwyczajenia lekceważył. Krótka rozłąka z ukochaną osobą zakończy się pomyślnie. Jeśli byki przezwyciężą niechęć do stałych związków mogą stworzyć stabilną i trwałą relację. Karta ta to zapowiedź szczęścia, spokoju i harmonii. Związek umocnią wspólne inwestycje i wspólne zamieszkanie.

Praca: Dziewiątka Monet

Karta ta przepowiada bykom zawodowy sukces, a nawet pokaźny zysk. Byki mogą awansować na upragnioną pozycję, a ich starania o posadę przyniosą zamierzony efekt. Pomyślnie przejdą wszelkie egzaminy. Będą się spełniały w pracy zawodowej, co z kolei da im satysfakcję i wysokie poczucie własnej wartości.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Siódemka Monet

Bliźnięta w tym tygodniu będą miały czas żniw, zbiorą owoc tego, na co pracowały od dłuższego czasu. Aby jednak odnieść sukces trzeba trzymać rękę na pulsie i nie spoczywać na laurach. Karta ta zapowiada stabilizację materialną i dobrobyt osiągnięty dzięki własnej pracy.

Zdrowie: Piątka Buław

Stan zdrowia bliźniąt będzie godny pozazdroszczenia. Obudzi się w nich duch sportowej rywalizacji. Bliźnięta będą miały okazję w nadchodzącym tygodniu sprawdzić swoje siły. Rywalizacja, do jakiej staną będzie miała czysto zabawowy charakter.

Uczucia: Królowa Buław

Dla bliźniąt nastanie w tym tygodniu czas rozwoju. Mogą doświadczyć nowych, porywających uczuć. Karta ta oznacza ożywienie dla istniejących związków, zaś samotne bliźnięta mogą liczyć na spotkanie kogoś ekscytującego.

Praca: Szóstka Monet

Ten tydzień będzie sprzyjał karierze bliźniąt. Możliwa jest nowa transakcja i przypływ gotówki. Wysiłki bliźniąt zostaną zauważone i docenione. Należy jednak uważać, by zanadto nie uzależnić się od zwierzchnika. Bliźnięta będące w trudnej sytuacji mogą liczyć na pomoc bliskich.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Walet Monet

Na zodiakalne raki czeka w tym tygodniu świetna okazja. Będzie to konkretna, realna, propozycja, która może być przez nie postrzegana, jako solidna i naprawdę godna uwagi. Karta ta może zwiastować zawarcie korzystnego kontraktu, powierzenie nowego zadania. Także w związkach osobistych niesie perspektywę zmysłowych doznań lub bardzo korzystną propozycję.

Zdrowie: Piątka Mieczy

Raki mogą w tym tygodniu mocno nadwyrężyć swoje zdrowie. Wszystko to za sprawą mocnej przesady, która w niczym, także w dbaniu o formę nie jest dobra. Nastrój raków także nie będzie najlepszy, będą agresywne i pełne negatywnych emocji, co może obrócić się przeciwko nim samym gdyż przeciążają swój organizm.

Uczucia: Czwórka Mieczy

Życie uczuciowe raków będzie w tym tygodniu nieco przygaszone. Karta ta pokazuje, że raki, nawet te będące w związkach, będą się czuły osamotnione. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu mamy na prowadzenie gry miłosnej. Osoby nie będące w związkach mogą silniej odczuwać samotność, jednak tu także znaczenie ma stres i zmęczenie.

Praca: Wielki Arkan Wieży

W życiu zawodowym raków pojawią się komplikacje. Okaże się, że projekt, nad którym pracują miał poważny błąd już od samego początku jego tworzenia. Jeśli uda się go naprawić to jest szansa na uratowanie sytuacji. Warto jednak stanowić się, czy zamiast ratować na siłę coś, co się sypie nie lepiej zacząć od nowa.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Koła Fortuny

W życiu lwów w tym tygodniu raz będzie lepiej, raz gorzej, ale generalnie zmiany będą je pozytywnie nakręcały. Najgorsze, co może się lwom przytrafić, to stagnacja, brak ruchu i możliwości zmiany. To może doprowadzić je do frustracji. Jednak, gdy tylko zdobędą się na odwagę i zaczną działać wszystko zmieni się na lepsze.

Zdrowie: Królowa Monet

Zodiakalne lwy mogą popaść w pracoholizm, co spowoduje utratę witalności. Warto zadbać o to, by porządnie wypocząć, zregenerować siły i nabrać emocjonalnego dystansu do spraw zawodowych. Wówczas kondycja lwów znacznie się poprawi.

Uczucia: Walet Mieczy

Drobne nieporozumienia w związkach lwów mogą przerodzić się w większe konflikty. Jeśli związek ma przetrwać należy unikać niejasności, otwarcie i szczerze porozmawiać. Jeśli konflikt się zaostrzy, to małżeństwom grozi nawet sprawa rozwodowa.

Praca: Dziewiątka Buław

Lwom uda się pokonać nieuczciwą konkurencję. Dzięki wyrównaniu rachunków lwy będą miały możliwości realizowania zawodowych planów. Czeka je też możliwość awansu, nowe stanowisko lub nagroda. Jeśli tylko zachowają cierpliwość, lwy rozwiążą wszystkie swoje zawodowe problemy.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Ósemka Mieczy

Panny będą miały na swojej drodze drobne przeszkody. Muszą pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Karta mówi, że trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Poza tym karta przestrzega przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

Zdrowie: Ósemka Pucharów

Karta ta zapowiada regenerację sił witalnych. Panny mają szansę rozstać się ze złymi nawykami i nałogami. Nie będzie to proste, ale panny zaczną w dojrzały i odpowiedzialny sposób dbać o swoje zdrowie. Być może poczują upływ czasu i do skłoni je do zadbania o siebie na poważnie.

Uczucia: Dwójka Pucharów

W sferze uczuć u panien zapowiada się bardzo dobry czas. Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Dla par starających się o potomka to bardzo pomyślna wróżba. Osoby samotne mogą zaś wdać się w nowy romans, który przerodzi się w stały związek. Ta karta symbolizuje również zaręczyny i małżeństwo.

Praca: Szóstka Buław

Karta ta mówi, że w najbliższych dniach panny mogą liczyć na uznanie i odniosą zawodowy sukces. Pokazuje, że ich osiągnięcia będą docenione, a zaangażowanie się opłaci. Karta wskazuje na sukces związany z codziennymi sytuacjami, może to być zdany egzamin, dobry odbiór naszych wykładów lub innych publicznych wystąpień.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Szóstka Mieczy

Zodiakalne wagi czeka w tym tygodniu podróż, która zaowocuje przemianą duchową. Mogą to być także marzenia o podróży. Zdecydowanie jednak widać u nich zmiany na lepsze i przełom. Dla tych, którzy nie boją się ryzyka, są odważni i zdecydowani karta zapowiada początek nowych rzeczy, które będą miały istotny wpływ na przyszłe życie. Karta może też zwiastować przyjazd kogoś z daleka lub całkowitą zmianę dotychczasowego życia.

Zdrowie: Siódemka Mieczy

Wagom mogą zacząć doskwierać dolegliwości związane z kręgosłupem, układem kostnym i krążeniem. Powinny zadbać o siebie i prowadzić zdrowszy, mniej obciążający tryb życia. Przyda im się odpoczynek, a w razie nasilenia kłopotów zdrowotnych wizyta u specjalisty.

Uczucia: Wielki Arkan Słońca

Wielki Arkan Słońca zapewni wagom szczęście w miłości. Odniosą sukces w swoich staraniach i zdobędą obiekt swoich westchnień. Osoby będące w związkach będą natomiast cieszyły się atmosferą pełną ciepła, miłości i spełnienia. Pary starające się o dziecko będą miały wielkie szanse powodzenia.

Praca: Dziesiątka Pucharów

Karta ta wskazuje na zgrany zespół. Wagi mogą liczyć w tym tygodniu na przyjazne stosunki z przełożonymi oraz swoimi współpracownikami. Karta ta zapowiada też nowe, interesujące relacje handlowe oraz pomyślne kontakty, które będą bardzo ważne w dalszym życiu zawodowym.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Umiaru

Osoby spod znaku skorpiona będą w tym tygodniu nieco zdystansowane do otaczającego je świata. Będą się starały zachować zdrowy rozsądek i z dystansu oceniać sytuację. Zadbają o równowagę między potrzebami ciała a potrzebami ducha.

Zdrowie: Ósemka Buław

Karta ta oznacza, że w sferze zdrowotnej skorpionów szykują się pozytywne zmiany. Ich stare, niezbyt dobre nawyki i przekonania zaczną ulegać zmianie. Nastąpi to znacznie szybciej i prościej niż się spodziewają. Karta ta jest zapowiedzią radosnych doświadczeń, dobrych wiadomości i wydarzeń. Skorpiony z pewnością będą w doskonałej kondycji.

Uczucia: Królowa Mieczy

Dla skorpionów ten tydzień będzie dość trudny pod względem emocjonalnym. Będzie u nich dominował zdrowy rozsądek, logika, rozum, dalekie będą od romantycznych uniesień i spontanicznych, wylewnych reakcji. Od skorpionów może powiać chłodem, ale swoje obowiązki rodzinne będą traktowały poważnie i wywiążą się z nich sumiennie. Będą dla swoich bliskich podporą i opoką. Osoby samotne nie będą myślały o nowych związkach.

Praca: Dwójka Mieczy

Karta ta mówi, że w życiu zawodowym osoby spod znaku skorpiona dojdą do punktu, w którym ogarnie je głębokie zwątpienie. Dopadną je wątpliwości, co do dalszego sposobu postępowania. Skorpiony powinny zaufać w sprawach zawodowych własnej intuicji.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Dwójka Buław

Karta ta wskazuje, że w nadchodzących dniach strzelce będą miały wielką łatwość podejmowania decyzji. Można je jednak posądzić o beztroskę i łatwowierność. Karta ta mówi, że strzelce z łatwością poddadzą się prądom życia i dzięki temu bez większych trudności przeżyją w tym tygodniu wszelkie wzloty i upadki.

Zdrowie: Wielki Arkan Sądu

Strzelce zdecydują się zadbać o siebie na poważnie. Rozliczą się z wakacyjnych szaleństw, być może zdecydują się na dietę, gruntowne badania lub zmianę stylu życia na zdrowszy. Będzie to poważne wyzwanie, którego realizacja może dać strzelcom nie tylko dużo satysfakcji, ale i znacznie poprawić ich kondycję.

Uczucia: As Buław

Karta ta wskakuje, że w związkach strzelców będzie panowała gorąca atmosfera. Czeka je konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Strzelce zatracą się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie. Dla samotnych karta niesie szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku, jest zapowiedzią ożywienia i wzajemnego zachwytu.

Praca: Wielki Arkan Kochanków

Ta karta, choć kojarzona głównie z miłością i różnymi jej aspektami może oznaczać, że strzelce czeka poważny wybór w życiu zawodowym. Osoby spod tego znaku angażują się w swoją pracę, żyją nią, a wszystkie zmiany bardzo przeżywają. Muszą być pewne, że decyzja, jaką podejmą, będzie najlepsza z możliwych. Karta ta zapowiada jednak ciepłą i sprzyjającą atmosferę, co zrównoważy stres związany z decyzją.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: Piątka Pucharów

Zodiakalne koziorożce będą przeżywały rozczarowania i zmartwienia. Będą musiały skonfrontować się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Może to być cenna lekcja, dzięki której koziorożce staną się bardziej dojrzałe i pragmatyczne, a co za tym idzie zrezygnują ze zbyt naiwnych lub idealistycznych oczekiwań.

Zdrowie: Czwórka Pucharów

Koziorożce mogą w tym tygodniu być zamknięte w sobie i unikać kontaktów zewnętrznych. Będą starały się pokonać apatię poprzez medytację i odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Uczucia: Dwójka Monet

Dla koziorożców będących w związkach zapowiada się radosny i beztroski okres. Koziorożce powinny tylko uważać, by się nie zagalopować i nie popaść w lekkomyślność i niestałość. Dla osób samotnych karta ta, to zapowiedź spotkania kogoś interesującego, z kim będzie można stworzyć związek partnerski.

Praca: Walet Mieczy

Karta ta oznacza, że w kwestiach zawodowych koziorożce powinny być gotowe na negocjacje, otworzyć się na polemikę, gdyż w przeciwnym wypadku czeka je konflikt i niezgoda. Karta ta może zapowiadać niezasłużoną naganę przełożonego.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy